PDA

Zobrazit normální verzi : Sutaz vo fotbale na JB



Zarix
26-02-12, 14:06
Ahojte mal som taky napad ze si urobime taku sutaz v JB fotbalku dostal som taky napad tak vam ho tu davam dajte chcete ci ne....

Vlastne zalozil by som ten topic a kdo by chcel Admini,hraci,moderatori sa mozu registrovat,a vlastne zaregistrovali by sa neaky 20 max a delili by sme to isli by 2 a hrali by 2 min po 2 min by sa vimenili strany a dalsie 2 min kto vyhra postupi kto prehra vypadne bude to 1 hodinu a pol neaku sobotu alebo nedelu ostane 10 hracov a vypadne 10 hracov dalsi vykend v sobotu by sa to ukoncilo a v nedelu o 1 miesto.Vyhra by bola VIP na jeden mesiac.A vlastne bolo by to kvoli zabava a aby ste si zahrali. .Ked to nahodou bude tak to napisem potom podrobne.

Zkratene-----Hrala by sa mapa(Jail_Andaman) Hrali by ste 4minuty 2min po 2 min vymena stran.No tak to je vsetko je to na vas napiste mi sem dole ze ci by ste to chceli alebo ne je to na vas je to pre vas aby ste si trocha zasutazili.PS Prepacte za gramaticke chyby a za ten chaos pomaly si to precitajte aj 2 krat aby ste tomu pochopili pisem to na rychlo...

Rosi! xP
26-02-12, 16:44
No pokud bys to napsal třeba trošičku více srozumitelněji, myslím že by to ani neškodilo... Nápad dobrý ale horší ho bude uspořádat... Myslím, že každý by nebyl pro kdyby to bylo místo JB serveru... Tím pásem by se musel udělat speciální server jen na omezený počet slotů, aby se to nemuselo pořád kickovat. To už je na Kotlovi jestli by byl ochotny udělat ten server, ale organizace by byla na tobě.

Zarix
26-02-12, 17:46
No prepac za ten chaos.Ale podla mna by sa to aj mohlo uskutocnit budete mat aj zabavu aspon troska.

Baltazar
26-02-12, 18:10
Jo docela bych s tím souhlasil.... je to celkem dobrý nápad :)

Kotel
26-02-12, 20:31
To uz radsi udelat turnaj na soccerjamu.

Rosi! xP
26-02-12, 20:42
SJ je zase ale něco úplně jiného...

Zarix
26-02-12, 20:52
jj kotle vazne udelejme to

Rosi! xP
26-02-12, 20:59
Jedině kdyby jsi to o dots lépe zorganizoval. Určitě bych nedával 1v1 aspon 3v3 a taky bych něják vyřešil ty časy.

Zarix
26-02-12, 21:11
mohlo by to bit aj tak ale ked us tak 2v2 jedine .....

Zarix
27-02-12, 19:06
Tak kotle co lebo ja to us mam aj urobene aj naplanovane len od teba potrebujem odpoved..

Larodar56
27-02-12, 20:21
Nevím zda by všechny Simony bavilo furt dokola být u fotbálku... A když už, tak by se měla hrát mapa jail_phoenix, je tam nejlepší fotbal.

Zarix
27-02-12, 20:30
Larodar je to dobry napad jail_phoenix ale nie ked tak bude jail_Andaman a zahesloval by sa Jb na taku hodinu..Takze simony bi tam neboli....

Pikii :D
27-02-12, 21:25
Nevím zda by všechny Simony bavilo furt dokola být u fotbálku... A když už, tak by se měla hrát mapa jail_phoenix, je tam nejlepší fotbal.
Ale tam sa tu buguje ak sa nemýlim Adamaman by bolo lepšie :-)

Larodar56
27-02-12, 22:05
Ale tam sa tu buguje ak sa nemýlim Adamaman by bolo lepšie :-)

Buguje se jen v případě hlouposti nějakého CTčka co si hraje s čudlíkama. :-)

The Frisco
03-03-12, 14:52
Nebylo by lepší už udělat turnaj ve více disciplínách? Například ten fotbal,potom deathrun,kz,bazén,probourávání atd... :D

Psycho :P
03-03-12, 16:23
Ja by som skôr pristál na turnaj v dueloch... napr. na Deagles duel by sa mohlo prihlásiť 16 ľudí a utvorili by sa dvojice... Ten kto vyhrá postupujte do ďaľšieho kola... Bol by jeden víťaz z každej kategórii... AWP- NZ, AWP-Z, DEAGLE, SCOUT- NZ atď.

Pikii :D
03-03-12, 17:27
To skorej sa my páči friscov nápad viac duelov ,kz,fotbal atd.. :-)

Charon35
03-03-12, 19:58
Ja by som skôr pristál na turnaj v dueloch... napr. na Deagles duel by sa mohlo prihlásiť 16 ľudí a utvorili by sa dvojice... Ten kto vyhrá postupujte do ďaľšieho kola... Bol by jeden víťaz z každej kategórii... AWP- NZ, AWP-Z, DEAGLE, SCOUT- NZ atď.

To skôr obyčajný 1on1 turnaj. Nemá zmysel to spojovať s JB.

Ten Friscov nápad nie je zlý, ale to by zabralo hromadu času a popravde, neviem či by sa na to niekto dal. Veď si zober, len jeden turnaj 5on5 bol 7 (či koľko presne) hodín. Neviem si predstaviť, ako by to bolo pri viacerých disciplínach.

Pikii :D
03-03-12, 20:39
To skôr obyčajný 1on1 turnaj. Nemá zmysel to spojovať s JB.

Ten Friscov nápad nie je zlý, ale to by zabralo hromadu času a popravde, neviem či by sa na to niekto dal. Veď si zober, len jeden turnaj 5on5 bol 7 (či koľko presne) hodín. Neviem si predstaviť, ako by to bolo pri viacerých disciplínach.

To je pravda bolo by tam dosť práce tak ,ale stačil by aj ten futbal turnaj dáko 2on2 alebo 3on3 na skup.

Charon35
03-03-12, 20:43
To je pravda bolo by tam dosť práce tak ,ale stačil by aj ten futbal turnaj dáko 2on2 alebo 3on3 na skup.

Ale prečo na JB? Tam je ten futbal úplne mimo reality. 2 ťahy a gól, lopta ide po skoro rovnakých líniách, nič sa tam nedá robiť. Neviem, ak už by niečo malo byť, tak normal mód na normal serveri.

Pikii :D
03-03-12, 20:46
Ale prečo na JB? Tam je ten futbal úplne mimo reality. 2 ťahy a gól, lopta ide po skoro rovnakých líniách, nič sa tam nedá robiť. Neviem, ak už by niečo malo byť, tak normal mód na normal serveri.

Tak asi by to bolo na normál mode lepšie,väčšie na tom jb je malé ihrisko dáš E asi v bráne.. tom máš pravdu

The Frisco
03-03-12, 20:53
Zas tak strašné to není. Spoustu hráčů to baví a myslím,že by zájem byl. 2 v 2 by bylo tak akorát. Je to sice jednoduchý fotbal,ale aspoň to nezabere tolik času.

Psycho :P
04-03-12, 09:20
Podľa mňa by skôr bolo lepšie urobiť turnaj v dueloch, ako som už písal... Môže sa prihlásiť ktokoľvek... Na jaile je veľa ľudí, ktorý vynikajú v classic strielačke, ale s Jail módom nemajú veľa skúseností a tak proste nemajú Posledné prianie... V dueloch by možno boli najlepší, len sa tam nevedia dostať... Tento turnaj by umožnil každému otestovať svoje schopnosti.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
18-03-12, 21:35
podľa mna by bolo lepsie to na jb a nie SJ

Gejzik
06-04-12, 18:15
Ten futbal by som dal ze timy pretoze aj ked stacia dva tahy a stlacit E a si v brane ale keby su 2 tak ten jeden by bol v brane a bolo by to zas zabavnejsiie keby to trvalo dlhsie nie len 2 tahy a si v brane a tie tymi by sa nejak losovali. vytvorila by sa tema na forku a pisali by sa mena kto by sa zucastnil a to by sa rozlosovalo a hralo by sa o to VIP na mesiac a aspon by si vyhru uzili viaceri hraci.