PDA

Zobrazit normální verzi : Vitezslav Halek --> Tatka.Smoula



MrSlissi
20-03-17, 08:16
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 214850)
[AMXBANS] Mas 3 dnu, 13 hodin, 19 minut a 41 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '152490'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Nauc se pravidla /menu a pro priste nelzi... Bud rad za 4 dny'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Vitezslav Halek >
[AMXBANS] Tvuj nick: Vitezslav Halek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:327061977
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:327061977
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.158.158.178
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.158.158.178
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Tatka.Smoula >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Dobry den,

touto cestou bych chtel na vasem portale pozadat o unban, jelikoz jsem se nijak neprovinil proti pravidlum. Hral jsem na serveru jailbreak 6 na mape oasis a nekdo, pravdepodobne z CT tymu, zabil pomoci tlacitek v boxe, jez pouzivaji entitu trigger_hurt, nekolik veznu.

Jak jsem jiz psal do chatu, me tato entita zabila take, ale i presto mi byl udelen ban za MTK (multi team kill), coz jsem pochopitelne nemohl spachat.

Dekuji svemu bratrovi za pomoc s zadosti a dekuji vsem administratorum, kteri se budou moji zadosti zaobirat.

S pranim hezkeho dne,
spisovatel

MrSlissi
20-03-17, 08:18
Omlouvám se, že žádost píši já, omylem jsem se zapomněl odhlásit z notebooku, snad to nebude vadit. :happy:

Nihilia
21-03-17, 12:21
Není to po prvé, co byl tento hráč zabanovaný, takže proč bysme měli tentokrát věřit, že to neudělal.

2x za demenci
1x CT tlačítka
1x MTK + útěk

Tatka.Smoula
21-03-17, 21:45
:sorryjako: Pamatuj si, že já bany jen tak nedávám. Vždy se snažím hráči domluvit, třeba ho i vtipně pokárat, "ponížit" - grabem, aby se proletěl po mapě, postupně mu ubírat v grabíku po 5 HP, případně ho nechávám zabít od spoluhráčů v kleci... Jednoduše řečeno ban beru jako poslední možnost. Na ten MTK mám svědky, výpis z konzole byl jasný-pamatuji si ten případ, jelikož tvá, případně bratra obhajoba byla, že si označil popis zabití hráče v boxu a přidal jen své jméno a hodil to jako bind. Proto i důvod jsem uvedl lež a o to víc jsem byl nasraný, jelikož jsi se mě (bratr?) snažil přesvědčit lží o opaku. LHÁT SE NEMÁ ULIČNÍCI!!! Takže za banem si stojím. :sorryjako:

MrSlissi
22-03-17, 15:56
Ahoj, omlouvám se, že odpovídám tak pozdě, ale mám teď svých starostí až nad hlavu a bratři mi to rozhodně neusnadňují.

Takže, v době přestupku jsem na serveru nebyl, vím, že bratr nedávno dostal na hodinu ban za tlačítka, když si poprvé sedl k jailbreaku. To si vyřešil z burákem a od té doby si hrál v klidu dál. Ty další bany, co jsou na ntb nedostal přímo on, ale to je relevantní; nejde to dokázat.

Teď k tomuhle banu- stojí si za svým, že nic neudělal a poslal mi tohle (http://www.imgup.cz/image/LBKN) abych to sem hodil.

Já tady nehodlám zbytečně flamit, pokud si je admin zcela a naprosto jistý, pak je vše v pořádku a můžete to po přečtení tohohle postu locknout, neb zde už nehodlám psát ani řádek. Já jsem samozřejmě těžce zaujatá osoba, takže si pochopitelně myslím své, ale vzhledem k tomu, že zítra ban vyprší, tak mě to zas tak na srdci netíží.

Kdyby byly další potíže, tak si to už bratr bude řešit sám; už ví jak na to.

Já vám děkuji za řešení této žádosti, mě tu asi nějakou dobu neuvidíte, poněvadž toho teď mám až nad hlavu, takže přeji hezký zbytek dne všem kdo si to čtou a ať se daří v životě i ve hře. :bye:

Koprakek
23-03-17, 18:17
Lck.