PDA

Zobrazit normální verzi : Prizda --> hanba mi



Prizda
21-03-17, 13:10
Vypis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 210075)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '156739'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ^Rs# qwe >
[AMXBANS] Tvuj nick: ;LS^ Prizda.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:515359283
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:515359283
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.155.254.20
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.155.254.20
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < hanba mi >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (ak_47)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================

Mohl bych pozadat o Unban ten den u me spal kamarad a stahl mi tam hacky a nashval sel nekam kde je admin :-(

anakin_pok
21-03-17, 17:38
Ban byl udělený a banující admin nemůže rozlišit, kdo právě hraje. Vyřiď si to s kamarádem.

Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Dimitri19
21-03-17, 17:38
Pridávam konverzáciu s pohrešovaným hráčom :
Me: jo
Prizda: Podivaš se na muj přispevek o unban
Prizda: Tak co ?
Prizda: Halo tak co
Me: musíš počkaŤ na vyjadrenie banujúceho admina
Me: chvíľku strpenia , nie ?
Prizda: Dáš mu vědet
Prizda: Ale ja bych si chtel zahrat
Me: Už to vie dávno
Me: A mal si cheaty ?
Me: kebz si necheatoval tak by si nebol v tejto situacii
Me: *keby
Prizda: Ale to ne ja :/
Me: typujem že tvoj brat
Prizda: Typl jsi dobře

čiže o5 je v tom dotyčný nevinne. Ale počkať tu si tvrdil ,že cheatoval tvoj kamarát... Tak kde nastala chyba ?

anakin_pok
21-03-17, 17:47
Kamarád, bratr, Vladimír Remek nebo kdokoliv jiný, je to jedno. Tvůj počítač zůstane zabanovaný 1 rok.

ZEUS
21-03-17, 18:12
Já už nevím, jestli se mám tomu smát nebo brečet. Proč do prdele neřekneš, že si zapnu cheaty... takhle ze sebe dělat debila...

hanba mi
21-03-17, 19:01
Sorka bro unban sa za "pomocky" nedava, je mi luto. Ja bohuzial nemozem vediet, kto sedi za pocitacom a kazi hru, AT je tu na to, aby riesil problem a ten problem som vyriesil opravnenym banom. Moznosti mas napisane v poste #2...

Koprakek
23-03-17, 05:32
Lck.