PDA

Zobrazit normální verzi : Dust kick



Zaooo
21-03-17, 16:40
Zdárek všem

Sem tu zkusit požádat o neobvyklou věc :)

Chtěl bych se zeptat, zda je možnost abych dostal práva jen na kick. Nechci točil dema atp. Ale chci aby na serveru byl klidek a plynulá hra. (spawn kemp apod.). Je mě 30 a CSko hraju od doby co je v ČR. Hrál sem i za jeden dnes už méně známý profesionální team.
Zhruba před 5ti rokama sem měl i svůj CS portál(Docela šlapal dokud byl čas). Dělal sem si i vlastní pluginy apod. Ale proč to píšu, píšu aby ste tak nějak věděli, že nejsem malej puboš co chce práva na kraviny.

Chápu, že to je neoblyklé chtít jen kick. Ale hodlám to používat jen na SC a na Čítra co má AB a lítá po mapě jak vemeno a všecky sere. Prostě jen na udržení pořádku.

Na kotelně hraju nevím jak dlouho, ale víc jak půl roku určo myslím. Sem na Dastíku každej den.

SteamID klidně pak dodám, mám Origo :)

Když to neprojde, pohoda. Chtěl sem pomoct :)

Mír a lásku přeje Zaoo

Bee
21-03-17, 16:49
Je to dost velká hloupost , představ si že by stímhle přišel každej . Nechápu proč si v tom případě nepožádáš o práva když už chceš být nějak užitečnej pro naše servery.


Jinak jsem tvou minulost nezkoumal nebo spíše nevím kdo jsi takže ani nevím jestli by jsi se žádostí o práva pochodil .

Zaooo
21-03-17, 16:50
Přicházím s tím jen já pokud vím. A nechci točit dema atp. Chci normálně hrát a né spectovat. Naspectoval sem se už dost za ty roky :D

Bee
21-03-17, 16:53
Prozatím ano , pokud by se ti něco takového dalo (což se nestane, neboj) tak tady bude dalších 20 lidí že tenhle to dostal a tamten ne . K tomuhle složí prostě žádosti o práva.

Zaooo
21-03-17, 16:54
No ale na druhou stranu zase je jedno esi mám práva na Ban nebo kick ne ? Takže nechápu proč bych nemohl mít jen kick :)

Bee
21-03-17, 16:57
Začínám mít pochybnosti o věku co si zmínil .

Zaooo
21-03-17, 16:59
Asi mě zle chápeš. Když bude nějaký vemínko kempit na spawnu stále, tak mu nějakej admin dá Ban třebas na hodinu. Já bych dal jen kick prostě a jede se dál.

Koprakek
21-03-17, 16:59
Ahoj, takové práva zde neexistují, už jen z toho důvodu že "schopností" kick stejně pořádek neuděláš ani kdyby ses snažil ostošest. Dodej Steam ID ať víme, s kým tu čest vůbec máme.

Zaooo
21-03-17, 17:00
Pohoda, nic se neděje :)

Bee
21-03-17, 17:01
Zaručím se ti klidně za to že za kemp na spawnu žádný admin nedá ban na hodinu. Admini vždy upozornují na tento spawn kemp (napíšou,kicknou) a kolikrát jsou v těchto situacích dost tolerantní.

Zaooo
21-03-17, 17:04
Byl to příklad bože. Sem tam každej den den a aj ten blbej kick tam kolikrát chybí jak sůl.

Koprakek
21-03-17, 17:05
Pak-li že hraješ na NS, tak práva nejsou možná. Bud žádáš o práva normálně, nebo nežádáš vůbec. Na NS bys to stejně dostat nemohl z důvodu toho, že Valve ID se dá zkopíroval a tudíž by se za tebe někdo vydával. Zkus si opravit Steam a hrej tam.

Zaooo
21-03-17, 17:07
Na NS jdou dát na Nick, tak neříkej, že né :) Komplet práva nechci. Mužete zamknout :)

Bee
21-03-17, 17:08
Preferuji raději Bee než bože ale to už nechávám na tobě . Tak to nahlašuj když tě to tolik trápí , já na dustech trávím převážně dost času a s něčím takovým se potýkám minimálně.


e:
Steam mám, není problém kdyžtak dodat.



Dodej Steam ID ať víme, s kým tu čest vůbec máme.

Zaooo
21-03-17, 17:09
Zajímavé, já teda běžně

Bee
21-03-17, 17:13
Možná bude problem v tom , že ty vidíš spawn kemp jinak než ho vidím já.

Zaooo
21-03-17, 17:21
T, 5x po sobě celý kolo na spawnu s awp. Jak to mužeš vidět jinak ? Nechapu něco ?

^SeaBi
21-03-17, 17:22
Nedodal si SID, už tě koprakek prosil a i tak si ho nedal, nevěřím, že vlastníš originální hru, nesplňuješ ani základní podmínky, tady není o čem, proti.

Zaooo
21-03-17, 17:22
Psal sem už at to zamknete

SEDA EMINENCE
21-03-17, 17:25
Steam má, kopr už jeho ID taky má (poslala sem mu ho). Ale stejně na něm nehraje. Práva jen na kick je ale stejně blbost.

Samco
21-03-17, 17:28
Ahoj, ďakujeme za prejavený záujem. Táto možno výpomoci momentálne nie je potrebná, nakoľko prípadný cheater sa môže aj tak hneď napojiť späť. Ak už, založ si radšej štandardnú žiadosť o práva, pri ktorej však musí byť splnených viacero podmienok. Momentálne však tomu asi tak nie je.

LOCK