PDA

Zobrazit normální verzi : Pročistit admin team



headmaker
26-02-12, 17:33
Tento thread je určen zvlášť pro Kotla. Začnu tím, že když se juknu na fórum tak je zde online tak 15 adminů.... Ve hře je jich tak polovička aktivní a ostatní to mají pro ,,machring´´př. Jóó já jsem modrý a jsem PAN... Myslím, že by byla potřeba pročistit admin team a nechat zde pouze kvalitní adminy, kteří opravdu pečují o Kotelna servery. Nebudu zde jmenovat, jaký admin by tu měl být či ne. Každý z vás nechť si sáhne do svědomí. Zbytečné, aby bylo na Classicu 5 adminů online a na dm2 zavítá jednou za den na jednu admin. Jak jsem psal, rozhodnutí je na vedení... Dík



EDIT : ruším předchozí edit....

ZombieBot
26-02-12, 17:34
Tento thread je určen zvlášť pro Kotla. Začnu tím, že když se juknu na fórum tak je zde online tak 15 adminů.... Ve hře je jich tak polovička aktivní a ostatní to mají pro ,,machring´´př. Jóó já jsem modrý a jsem PAN... Myslím, že by byla potřeba pročistit admin team a nechat zde pouze kvalitní adminy, kteří opravdu pečují o Kotelna servery. Nebudu zde jmenovat, jaký admin by tu měl být či ne. Každý z vás nechť si sáhne do svědomí. Zbytečné, aby bylo na Classicu 5 adminů online a na dm2 zavítá jednou za den na jednu admin. Jak jsem psal, rozhodnutí je na vedení... Dík

Ty teď máš dost komplexů po tom, co tě nevzali, viď?

headmaker
26-02-12, 17:40
NN, tady nejde o mě :D Může se to tak zdát ale já vyčkávám a budu tak půl roku. Přidej si mě kam chceš, jen se píšu své názory omg....

headmaker
26-02-12, 17:43
pročistít tobě kanál a všem dát ban a admini tady jen nechat. Protože jsou dobry a já taky budem adminka xd Forum bude jen pro adminy a adminky lamo :P
Co to tady píšeš? Meleš kraviny mimo téma... Admin si buď klíďo i na gamesites, me to nevadi

headmaker
26-02-12, 17:44
Pol roka je málo, ale aj tak pochybujem že ti to vydrží dlhšie ako dva týždne. A to že si tu napísal že je to v sračkách, to už vieme, čo tak prísť s konkrétnym riešením?
Ano, víte ale hovno s tím děláte...Viděl jsem, že to vadí pár lidem a napadlo mě, že když to sem hodim tak to má šanci na řešení..

headmaker
26-02-12, 17:51
A čo tak namiesto zakladania threadov aka masonakostech radšej hľadať? Napríklad tu? (http://csko.cz/forum/showthread.php?5455-Sou%C4%8Dasn%C3%BD-stav-kotelny). A písalo sa to už na tak veľa miestach, že by si pri náhodnom prezeraní threadov natrafil asi tak na 5. krát.
ALe neřešilo se TO!!!

BUBEN
26-02-12, 18:00
A co třeba natočit demo? Já se snažím být na DM1 co nejdéle. Na DM2 zatím fakt nechodím, protože tam je přepojených 9 AFK z DM1 a 4:4 fakt hrát nebudu. Kdyby jsi natočil demo, pomohl by jsi všem. Já jsem to musel celé přečíst. Pak se nediv, že všichni jsem jen na forum, když musíme tohle všechno číst. Kdyby jsi místo toho času, co jsi strávil psaním tohoto threadu natočil demo s cheatrem a upnul ho sem, udělal by jsi lepe.

Kotel
26-02-12, 18:07
Ja hraju a jsem zaroven online na foru (auto odhlaseni je az po pul hodine). Kdyz admin nebude chodit na forum, napises stiznost, ze nechodi na forum (neboj, je to prokazane).

headmaker
26-02-12, 18:09
A co třeba natočit demo? Já se snažím být na DM1 co nejdéle. Na DM2 zatím fakt nechodím, protože tam je přepojených 9 AFK z DM1 a 4:4 fakt hrát nebudu. Kdyby jsi natočil demo, pomohl by jsi všem. Já jsem to musel celé přečíst. Pak se nediv, že všichni jsem jen na forum, když musíme tohle všechno číst. Kdyby jsi místo toho času, co jsi strávil psaním tohoto threadu natočil demo s cheatrem a upnul ho sem, udělal by jsi lepe.
Na dm jsem často a vidím tě tam, tím pádem jsem o tobě necekl ani slovo. Cheater na dm teď není, tak nebudu lézt na každý server a huntit cheatery. Když tam je tak napíšu adminovi nebo to hodím na fórum.

headmaker
26-02-12, 18:11
Ja hraju a jsem zaroven online na foru (auto odhlaseni je az po pul hodine). Kdyz admin nebude chodit na forum, napises stiznost, ze nechodi na forum (neboj, je to prokazane).
Kotle a tebe nenapadlo, že by si taky mohl zkontrolovat adminy jak dobře vykonávají svojí funkci? Myslím, že by si byl na práškách...

BUBEN
26-02-12, 18:13
Na dm jsem často a vidím tě tam, tím pádem jsem o tobě necekl ani slovo. Cheater na dm teď není, tak nebudu lézt na každý server a huntit cheatery. Když tam je tak napíšu adminovi nebo to hodím na fórum.

OK. Když je na serveru admin, napiš. Já jsem rád, když někdo napíše. Něčeho si všimnu, ale všeho ne. Já spíš myslel, když na serveru není admin a nikdo třeba nepřijde. Nechci po tobě, aby jsi huntil. Já jsem to pochopil tak, že se bavíš o DM. Já hraji téměř jen na DM. Proto jsem reagoval.

Kotel
26-02-12, 18:24
Kotle a tebe nenapadlo, že by si taky mohl zkontrolovat adminy jak dobře vykonávají svojí funkci? Myslím, že by si byl na práškách...
To me fakt nenapadlo, protoze to resim kazdy den.

headmaker
26-02-12, 18:33
To me fakt nenapadlo, protoze to resim kazdy den.
OK a že nepřišla změna??

Kotel
26-02-12, 18:38
Myslíš, že sám spasíš celý server?

headmaker
26-02-12, 18:49
Myslíš, že sám spasíš celý server?
Ne, nemyslím. Jsem je malá rybka v oceánu. Ty ho řídíš, tak ty to můžeš spasit, já jen napsal názor...

ZombieBot
26-02-12, 18:58
Mě by spíš zajímalo, které adminy mysliš. Klidně to sem napiš, nebo do PM, to je fuk, ale když nenapíšeš přesně kdo, tak se to NIKDY ale NIIIKDY nevyřeší.

EDIT: jinak, řikáš že na DM nikdo z adminů nechodí? Dokud jsem nebyl ve sračkách, hrál jsem tam furt, od nasazení HLstats: Total Connection Time: 0d 12:41:08h + 0d 02:00:38h za druhej nick.
před nasazením hlstats jsem tam měl asi 17 hodin + několik dalších za ostatní nicky. Nejsem nolifer, mám přítelkyni a tak různě, ale vždy když někdo zavolal (ve správném tvaru, tzn. NICK a DŮVOD!, což 99% hráčů asi nechápe, že když napíše pouze !cheater, tak tam nikdo nepřijde, nebudeme mezi 30 hráči hledat toho cheatera, bez jakého koliv vodítka) tak jsem přišel. So don't lie.

Pikii :D
26-02-12, 19:09
Ako napísal ZOMBIE neviem ako ty ,ale mne sa zdá každý admin aktívny zase nemôže len 5hodín presedieť pri Csko ,ale aj na nete hádam si môže isť pozrieť new info na forum alebo na íne siete!

headmaker
26-02-12, 19:12
Ako napísal ZOMBIE neviem ako ty ,ale mne sa zdá každý admin aktívny zase nemôže len 5hodín presedieť pri Csko ,ale aj na nete hádam si môže isť pozrieť new info na forum alebo na íne siete!

Aktivnost nemyslím, spíš jak se chovají... Nemik je dobrý ego up. Má admina jen na machring a 4 bany a zombie 150 za stejnou dobu adminovani? Ale no tak. Každý si myslíme svoje...

BiA Fz
26-02-12, 19:26
Nechápu, jak někoho může napadnout založit takovej thread. Když sem býval obyčejnej hráč by mě něco takovýho vůbec v životě nenapadlo kamkoliv cpát. Ve svojí žádosti o právech píšeš že ses změnil. Přijde ti tohle normální? Sory ale po tomhle už nikdy nemůžu brát cokoliv od tebe seriózně. Vlastně si Kotla upozornil, že má adminy a že by na ně měl dohlížet, vyhazovat každýho druhýho, protože je moc namachrovanej a nabírat nový spasitele. Myslím, že to rozhodně po x letech otevírá pro něj novou dimenzi. Určitě sis zvýšil šanci uspět při svojí další žádosti o práva (cca z nula celá nic na nula na druhou.)

headmaker
26-02-12, 19:34
Nechápu, jak někoho může napadnout založit takovej thread. Když sem býval obyčejnej hráč by mě něco takovýho vůbec v životě nenapadlo kamkoliv cpát. Ve svojí žádosti o právech píšeš že ses změnil. Přijde ti tohle normální? Sory ale po tomhle už nikdy nemůžu brát cokoliv od tebe seriózně. Vlastně si Kotla upozornil, že má adminy a že by na ně měl dohlížet, vyhazovat každýho druhýho, protože je moc namachrovanej a nabírat nový spasitele. Myslím, že to rozhodně po x letech otevírá pro něj novou dimenzi. Určitě sis zvýšil šanci uspět při svojí další žádosti o práva (cca z nula celá nic na nula na druhou.)
Jo aha namachrovaný admin je dobrý admin... Už nic psát nebudu dobře si to vysvětlil....

ZombieBot
26-02-12, 19:35
Nemík už ti asi starosti dělat nemusí. Je šedivej.

headmaker
26-02-12, 19:36
Nemík už ti asi starosti dělat nemusí. Je šedivej.
Lock tenhle thread... Už nemám nic na co si stěžovat

Kotel
26-02-12, 19:38
Ahaha, lol.

headmaker
26-02-12, 19:39
Ahaha, lol.
Co lol? Nemik je sedivej... psal jsem na zacatku ze mi nejvic vadi nemik tot vse LOCK

I-Mouse
26-02-12, 19:41
Lock tenhle thread... Už nemám nic na co si stěžovat


Tak timto si to zazdil kamo. Ty si sa stazoval, aky su admini neschopni a nic nevedis robit a nakoniec ti slo iba o nemikda. Fakt ze looooooooool. Sa nedalo napisat hned, ze zoberte mu prava?

headmaker
26-02-12, 19:44
Tak timto si to zazdil kamo. Ty si sa stazoval, aky su admini neschopni a nic nevedis robit a nakoniec ti slo iba o nemikda. Fakt ze looooooooool. Sa nedalo napisat hned, ze zoberte mu prava?
Teď to řeší admini v admin topiku, tak jsem napsal stížnost a hotovo. Oni to přeberou, přefiltrujou. Stížnosti nemám již. Vše jsem napsal.

Kotel
26-02-12, 19:45
Ne, nikdo to neresi a ani resit nebude. Psal jsi, ze na foru je 15 adminu a strasne ti to vadi.

headmaker
26-02-12, 19:47
Nemám slov

NemiKD
26-02-12, 20:09
Až budeš se mnou na serveru a budeš mě tam vidět tak aspoň napiš, ať vim kdo jsi.

Giussepe
26-02-12, 20:11
jestli se nemýlím tak je to hap0h ne?

Bezdak
26-02-12, 20:25
jestli se nemýlím tak je to hap0h ne?

Jop je to hapoh

headmaker
26-02-12, 20:26
Jop je to hapoh
OMG moje utajení je prozrazeno. Nemiku poď na dm... Nemusím tě vidět, stačí vidět tvůj chat.

Kotel
26-02-12, 20:28
Proc ti vadi admin, ktery hraje jinde?

headmaker
26-02-12, 20:30
Proc ti vadi admin, ktery hraje jinde?

Měl jsem čest mu něco napsat a doslechl jsem se od lidí o něm něco. Dal jsem si to do jednoho pytle a na něj nalepil název EGOISTA....

Lallinka
26-02-12, 20:34
A to, že ses doslechl od lidí něco, z něj dělá automaticky blbce nebo co? Takže když ti někdo řekne, že ZEUS je úplný vůl tak ho tak budeš soudit? A vrátit do reality by ses nechtěl? běž se prosím tě projít na čerstvý vzduch udělá se ti líp

Kotel
26-02-12, 20:36
Magi ti nevadi? O nem jsi nic neslysel?

vydle
26-02-12, 20:37
Tak a kdyz nekdo neco napise tak to je hnedka pravda pokud jsem spravne pochopil tvoje myslenky. V tom pripade ty uz zadost o prava nepodavej nebo se ti kazdy vysmeje. Mam takovej dojem ze tobe akorat lezi v zaludku ze nemik dostal prava a ty ne, tak si tu musis okamzite vylejvat srdicko. Kdyby si alespon rovnou napsal ze te sere nemik tak to jeste clovek pochopi ale ty tam napises admini jsi mi opravdu k smichu. Je videt ze jsi stale nevyspel a nemas jeste svoji hlavu.

headmaker
26-02-12, 20:37
A to, že ses doslechl od lidí něco, z něj dělá automaticky blbce nebo co? Takže když ti někdo řekne, že ZEUS je úplný vůl tak ho tak budeš soudit? A vrátit do reality by ses nechtěl, běž se prosím tě projít na čerstvý vzduch udělá se ti líp
OMG když mi to řekne jeden člověk, tak to nebudu brát na ohled ale 10 lidí je trochu moc ne? Nebo podle NEMIK je slusnak a tech 10 lidi jsou kkti? Navic jsem psal o jeho chatu a způsobu vyjadřování + chování...

headmaker
26-02-12, 20:38
Magi ti nevadi? O nem jsi nic neslysel?
S magim jsem si pokecal a byl úplně v poho. S NEMIKEM jsem si pokecal a vím o něm svoje...
¨Magiho navíc potkávám na serveru a ani necekne, nenadává atd...

Lallinka
26-02-12, 20:39
Hele já s Nemíkem nemám nejmenší problém, mě ochotně pomáhal když jsem potřebovala, nepřišel mi jako nějaký namachrovaný idiot. Tak ho soudím tak, jak ho znám. Ale psát Kotle ukliď si v admin teamu aby z tebe pak ve finále vylezlo, že jsi proti Nemíkovi je trochu uhozené, nepřijde ti?

vydle
26-02-12, 20:39
OMG když mi to řekne jeden člověk, tak to nebudu brát na ohled ale 10 lidí je trochu moc ne? Nebo podle NEMIK je slusnak a tech 10 lidi jsou kkti? Navic jsem psal o jeho chatu a způsobu vyjadřování + chování...

Nikdo neni svatej kazdej se vyjadruje jinak. To ze nekdo mluvi sproste je to nejmensi co bych zrovna resil.

headmaker
26-02-12, 20:41
Nikdo neni svatej kazdej se vyjadruje jinak. To ze nekdo mluvi sproste je to nejmensi co bych zrovna resil.
DObře přeskočím vulgaritu a hned narazím na chování. Nemyslíš, že mu práva stoupla do hlavy?

vydle
26-02-12, 20:44
DObře přeskočím vulgaritu a hned narazím na chování. Nemyslíš, že mu práva stoupla do hlavy?

hral jsem s nim hodnekrat nikdy se nad nikoho nepovysoval a bral nas za vsechny rovny.

NemiKD
26-02-12, 20:44
Sorry, nevzpomínám si, že bych s tebou mluvil nebo si psal zvlášť s tebou.

Lallinka
26-02-12, 20:46
Sorry, nevzpomínám si, že bych s tebou mluvil nebo si psal zvlášť s tebou.

Řekla bych, že to posbíral z toho co se tu povídá a co bylo v anketě jestli ti mají zůstat práva.

headmaker
26-02-12, 20:48
Sorry, nevzpomínám si, že bych s tebou mluvil nebo si psal zvlášť s tebou.
Sorry bavili jsme se o mim skillu a ty jsi mě s tebou srovnával a psal jsi pokud si vzpomínám, že nemám na tebe zkušenosti a vůbec ti nevadilo že mě neznáš xD. Přesně takhle :
h:Hraju sft ligu a jsem 3. na 3v3 ladder
n:No a? SFt je sračka...
h:a ty hraješ kde?
n:rozhodně ne na sft
h:aha takže jsem 3. na lize a jsem sračka
n:dalo by se to tak říct

Lallinka
26-02-12, 20:49
Sorry bavili jsme se o mim skillu a ty jsi mě s tebou srovnával a psal jsi pokud si vzpomínám, že nemám na tebe zkušenosti a vůbec ti nevadilo že mě neznáš xD. Přesně takhle :
h:Hraju sft ligu a jsem 3. na 3v3 ladder
n:No a? SFt je sračka...
h:a ty hraješ kde?
n:rozhodně ne na sft
h:aha takže jsem 3. na lize a jsem sračka
n:dalo by se to tak říct

Myslím, že se o tobě doslechl od lidí tak si asi odvodil jaký jsi :)

NemiKD
26-02-12, 20:51
Sorry bavili jsme se o mim skillu a ty jsi mě s tebou srovnával a psal jsi pokud si vzpomínám, že nemám na tebe zkušenosti a vůbec ti nevadilo že mě neznáš xD. Přesně takhle :
h:Hraju sft ligu a jsem 3. na 3v3 ladder
n:No a? SFt je sračka...
h:a ty hraješ kde?
n:rozhodně ne na sft
h:aha takže jsem 3. na lize a jsem sračka
n:dalo by se to tak říct

Prosim? pořád nevim kdo jsi.

headmaker
26-02-12, 20:53
Myslím, že se o tobě doslechl od lidí tak si asi odvodil jaký jsi :)
Ano, mysli si co chceš. Přece tu platí Svoboda slova ne?


K Nemíkovi, pokud jsi se změnil od doby, co jsem si s tebou psal a vidím, že tě obhajujou lidi, tak jsem to spíše přehnal. Zkusim tě víc poznat a udělám si nový názor...

headmaker
26-02-12, 20:55
Prosim? pořád nevim kdo jsi.
OMG, tak se ti omlouvám, neboť jsem se ještě zeptal pár lidí na názor na tebe a vypadá to, že jsi v poho..... Je mi to teď fakt dost trapný
PS : mám špatný zdroje.....

sick
26-02-12, 20:59
made my day...

headmaker
26-02-12, 21:01
made my day...
Not for me

Rosi! xP
26-02-12, 21:02
OMG, tak se ti omlouvám, neboť jsem se ještě zeptal pár lidí na názor na tebe a vypadá to, že jsi v poho..... Je mi to teď fakt dost trapný
PS : mám špatný zdroje.....

Tak ho příště poznej a pak až zakládej takové thready... ;)

headmaker
26-02-12, 21:04
Tak ho příště poznej a pak až zakládej takové thready... ;)
Vypadá to tak :D Bože jak je to trapný....

Flash
26-02-12, 21:07
Takovyho dementa jako ty aby clovek pohledal, to se fakt jen tak nevidi... netvrd nam tady, ze si se ted behem tri minut zeptal dalsich x lidi na jejich nazor na Nemika a oni ti rekli, ze je v pohode, to me proste nenakecas. Akorat si zistil, ze to, co si napsal je zase, jako vzdycky, uplnej bullshit a tak si to chtel napravit, jenze ses takovej idiot, ze ti nedoslo, ze ze sebe timhle udelas este vetsiho vola, nez za jakyho si byl a to sem myslel, ze to nejde... prekvapil si me, jako uz nekolikrat.

EDIT: no offense Nemiku, absolutne to neni mysleny jako narazka ta druha veta...

vydle
26-02-12, 21:09
Takovyho dementa jako ty aby clovek pohledal, to se fakt jen tak nevidi... netvrd nam tady, ze si se ted behem tri minut zeptal dalsich x lidi na jejich nazor na Nemika a oni ti rekli, ze je v pohode, to me proste nenakecas. Akorat si zistil, ze to, co si napsal je zase, jako vzdycky, uplnej bullshit a tak si to chtel napravit, jenze ses takovej idiot, ze ti nedoslo, ze ze sebe timhle udelas este vetsiho vola, nez za jakyho si byl a to sem myslel, ze to nejde... prekvapil si me, jako uz nekolikrat.

EDIT: no offense Nemiku, absolutne to neni mysleny jako narazka ta druha veta...

ted si to zabil :D:D

Dlouhis
26-02-12, 21:10
Tenhle thread mě teda nemálo rozesmál je vidět že headmaker to v hlavě nemá v pořádku a díky bohu že se z něj nestal můj kolega admin a doufám že ani nikdy nestane.

vydle
26-02-12, 21:32
no myslim ze tajten cry thread se muze zase uzavrit. Zjistily jsme ze headmaker ze sebe opet udelal vola jeste vetsiho nez si kazdy myslel ze je :)