PDA

Zobrazit normální verzi : Dejvo. --> Leilloo



Dejvo.
23-03-17, 20:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Leilloo
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Precitaj si pravidla'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:992285920'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.229.89.42'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Bu!LdER* `[D]3jV0.:' byl zabanovan n




Poznamka:




Ahojte, Admin Nihilia byl na TTT 3, to je vedlejsi.
Delal ze mne chce hitnout tak ja jsem ho zabil. Pak psal do admin chatu ze jestli jsem Idiot potom ze jestli jsem kkt?
Admin nesmi nadavat ale branit, zastavat se, ne nadavat..

dekuji o unban

Jinak Ban mi Dal Leillo

A Jinak dnes si jěšte chci zahrát tak prosím o unban díky

Koprakek
23-03-17, 20:50
Admin je též člověk, na takové otázce nevidím nic podivného. Blbý je to, že jsi neodpověděl.

Dejvo.
23-03-17, 20:52
Na co? jsem neodpovědel?

Leilloo
23-03-17, 23:09
Nihilia sa ta pytal po kole preco si ho zabil? Odpovedal si ze ta to nezaujima a nech ti da pokoj do voice :)

Nihilia
24-03-17, 07:49
Hele ty šerife. Hitl jsi mě na 87hp, tak jsem k tobě došel a ptal se tě co děláš.

Tvoje odpověď byla: co jako zkoušíš.
Následně jsem 2x vystřelil vedle tebe, ale nedal jsem ti ani jeden hit. Ty jsi mě na to okamžitě zabit, i když jsi byl nevinny.

Napsal jsem ti, jestli tohle myslíš vážně a jestli jsi idiot. Tohle absolutně nepopírám.
Ty jsi mně na do voice chatu řekl (jak už psal Leillo): "Vůbec mě to nezajímá a dej mně pokoj."

Že bych ti napsal, že jsi "kkt", tak tohle rezolutně odmítám, protože kdyby jsi mě ze serverů znal, věděl bys, že se tímto způsobem absolutně s lidmi nebavím.

Ban byl stejně jen na 3 hodiny, takže už dávno vypršel. Jen jsem měl potřebu to uvést na pravou míru.

PS: K tvé poslední větě: Admin nesmi nadavat ale branit, zastavat se, ne nadavat.. --> Tímto chceš vlastně říci, že my admini si máme nechat, s prominutím, srát na hlavu od hráčů a nechat si všechno líbit. Vy hráči si z nás můžete dělat idioty, ale jak my admini něco řeknem na hráče, už je to špatně.

Koprakek
25-03-17, 16:23
Lck.