PDA

Zobrazit normální verzi : Zuzulliiinka <3 zyx --> lebaux



Zuzulliiinka
25-03-17, 01:28
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 215251)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Autobhop (typ p)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Zuzulliiinka <3 zyx >
[AMXBANS] Tvuj nick: Zuzulliiinka <3 zyx
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:199359490
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:199359490
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.183.43.78
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.183.43.78
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < lebaux >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Nechapem dovod tohto banu, kedze ani neviem co to je autobhop a ani som nic neskocila, stale som bola na zaciatku. Poprosim vyjadrenie admina co mi to dal.. ten to v hlave nema v poriadku asi

LeBaux
25-03-17, 01:49
1. Nauc sa chovat
2. Ban na zaklade vypisu z konzole (autobhop typ p) na ktory ziadny admin nereagoval (nejaky bhop admin pls skontrolujte opravnenost)

LeBaux
25-03-17, 02:26
Psal mi bhop admin, mas unban... zatim.

Koprakek
25-03-17, 10:42
Nechápu... jak se takhle může banovat a proč jsi mu dal dočastný ub když si stojíš za banem? Jak můžeme zkontrolovat cheaty když nemáme na čem?

Samco
25-03-17, 10:45
Aj keď nikto nereaguje na hlásenie, je to lepšie nechať tak a preposlať to dodatočne niektorému adminovi z príslušnej sekcie. Ban sa môže udeliť aj spätne.

sAid
25-03-17, 10:59
A takto to dopadá, keď admin banuje to, čomu sa nerozumie.

Zoid
25-03-17, 12:14
Stacilo by natocit demo.

Operak
25-03-17, 16:00
Ban byl oprávněný. Dneska jsem sní šel na Bhop a neskočila ani jeden skok.

Není demo, takže jsi vyvázla.

sAid
25-03-17, 16:29
V čom bol ban oprávnený, môžeš nám to vysvetliť ?
p = perfect bhop (procento perfektních jumpů) a nezabúdaj, že sa to nemá brať ako 100% vec.

Operak
25-03-17, 17:01
Já vím co to znamená. Jestliže to Spamovalo a měl by LeBlaux demo, tak jsem přesvědčený o tom že Zuzulliiinka měla autobhop. Když jsem sní byl dneska na serveru, tak absolutně netušila jak se skáče. Natož aby skákala perfect bhop. To neumí ani Shooting.

LeBaux
25-03-17, 22:47
Tych pefrect bhopov bolo tolko ze mi to zaberalo polku obrazovky - bohuzial mometalne tie hlasenia pridu pokazde ked niekto skoci perfect bhop, co nie je optimalne. Mozete to niekto vyriesit? Bolo by lepsie.
Samozrejme dovod preco dostal ten clovek ban nebolo len ze mi vadi ten spam, ale to ze sam dobre viem ze tolko pefrektnych skokov je extremne tazke skocit - tomuto rozumiem dost dobre, aby som vedel ze ten ban bol na mieste.
Paradoxne by som sa vykaslal asi aj na toto, ale prislo par staznosti, tak som to poriesil kedze tu proste nikto iny nebol a bol som si na 90% isty tym co robim.
Dovod unbanu bol ten, ze som nenatocil demo a bohuzial som si nevsimol ze na danom serveri nie je HLTV, nic ine.
Inak diky Operakovi, ten mi to pomohol vyriesit par hodin po tom bane.

Este vcera som si pridavaj jak zoida tak shooting stara presne kvoli tomu ze som sa chcel opytat na konkretne typy tych bhop detekcii. Cize vyslovene to neni tak, ze by som niekomu drbol ban a nechal to tak.
Vobec by nebolo na skodu, keby jednotlive typy detekcii su v admin fore vysvetlene, byvam tu hlavne v noci ked tu nie je nikdo iny a rad vam to tam postrazim, je to snad najjednoduchsi server na adminovanie :)
Posledna vec - su dva pristupy adminov, jeden bol ten operakov, ktory mi to pomohol vyriesit a potom ten druhy.
Fakt skuste byt trocha viacej kolegialny a nie pokazde len rypat, dalsi pripad kedy sa mi zda ze je cheater prednejsi ako kolega admin.
Chapem ze ste tu dlho a jak kmenove staresiny mate potrebu nanasat rozumy a davat si medzi sebou palceky, ale na konci dna zase len cheater dostal ban.
Je mi naprosto jasne, ze ked sa mi jedneho dna podari niekomu dat neopravneny ban, tak ma tu dotrhate jak supy.
https://www.youtube.com/watch?v=x0WB1I2wq2w

Nakladana Okurka
26-03-17, 00:40
Jedna věc je banovat něco, čemu nerozumím a druhá věc je se snažit pomoc.
V tomhle případě to nebyl jen hunt banu ale spíš ochota pomoc a vyřešit problémy, který jiným vadí..
Ikdyz to byl fail ban tak si myslím, že reakce adminů je dost zaujatá. Chápu, že vám někdo leze do zelí ale nemusíte v tom hned vidět to nejhorší.

Lurky
26-03-17, 11:15
Tych pefrect bhopov bolo tolko ze mi to zaberalo polku obrazovky - bohuzial mometalne tie hlasenia pridu pokazde ked niekto skoci perfect bhop,

takže aj napriek tomu že si to vedel si banoval


Samozrejme dovod preco dostal ten clovek ban nebolo len ze mi vadi ten spam, ale to ze sam dobre viem ze tolko pefrektnych skokov je extremne tazke skocit

na bhope nemáš ani práva tak ak ako si vedel kolko perf. skokov skočil? :D hej tvrdenie je nič máš demo? no nemáš čus


tak som to poriesil kedze tu proste nikto iny nebol a bol som si na 90% isty tym co robim.

doporučujem doštudovať af, banovať sa smie len pri 100% istote :)


Dovod unbanu bol ten, ze som nenatocil demo

dobre


Este vcera som si pridavaj jak zoida tak shooting stara presne kvoli tomu ze som sa chcel opytat na konkretne typy tych bhop detekcii.
Vobec by nebolo na skodu, keby jednotlive typy detekcii su v admin fore vysvetlene,

všetko je to napísané v af... keď to pochopil hapalicek tak to pochopíš aj ty len si to treba prečítať tu http://csko.cz/forum/showthread.php?55230-Jump-anticheat&p=441830&viewfull=1#post441830

a trošku slušnosti pri unbane hodiť aj ospravedlnenie nezaškodí :)

(pre nechápavých: neriešime tu či bola zapata, ale prístup )peace

Zoid
26-03-17, 11:32
S bauxem jsem to vyřešil, tím bych to asi ukončil.