PDA

Zobrazit normální verzi : Dejvo. --> Operak



Dejvo.
27-03-17, 19:47
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Operak
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Presun se respektuje.'
[AMXBANS] Delka: '10 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:992285920'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.229.89.42'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'bu!LdER*`[D]3jV0.:' byl zabanovan na '10 minut'.
Duvod: 'Presun se respektuje.'
By





Poznamka:






Tak ja jsem z niceho nic zacal simonovat. Pak mne operak presunul k T (veznum) Tak si pripojim znovu k CT a zacnu simonovat reknu : Po otevreni cel pujdete do boxu k zadny stene . A dostanu ban dekuji o vysvetleni krome Operaka dekuji.

Latins
27-03-17, 20:05
Jak můžes žadát o vysvětlení někoho jinýho, než dotyčného admina, který ban udělil?
Vždyť byl on na serveru.

Asi měl důvod ti udělit ban, když je v reasonu ''Přesun se respektuje''. Podle mě si dělal asi nějaké blbosti, tak tě Operák jenom přesunul a na dále to nechtěl řešit.

A popravdě, 10 minut tě doopravdy zabilo?

E//: A podle toho zbytečného spamování threatu na forum soudím, že se asi doopravdy nudíš. Dám ti radu, moc na sebe neupozorňuj. Občas je to lepší.

ZEUS
27-03-17, 20:06
Ban vypršel

Dejvo.
27-03-17, 20:08
Tak když to je na 10m tak ... :D:D:D:D:

Koprakek
27-03-17, 20:34
Počkáme na vyjádření Operáka, i přesto že ban vypršel.

Operak
27-03-17, 21:33
Měl jsi score v mínusu, tvoje odůvodnění bylo "nemá mic, tak ho zabíjím." Nato jsem ti dal taky kill. S tím, že jsem ti chtěl touto cestou vysvětlit aby jsi nebral věci do svých rukou a zavolal radši admina. pro případné rýpaly... stejně byli 2 vězni a nesimonoval.Další kolo jsi měl eště kecy tak jsem tě přesunul. Obratem jsi k CT šel zase zpět. To ti přijde normální?



E: Ještě jsi lhář. Další kolo byl simon někdo jiný

Burak1
28-03-17, 18:14
A hlavně spamer, tato žádost je vytvořená jen a pouze na hunt příspěvků, stejně jako post #4 a několik desítek dalších.

Koprakek
28-03-17, 18:50
Buráku, bát se nemusíš, nyní má tento uživatel 4 trestné body, ví co to znamená .. je to na něm jak se s tím popere.
Lock.