PDA

Zobrazit normální verzi : Keenex --> Walater



KeeneX
30-03-17, 19:03
Hráč
]nepoužito.


Důvod
Reklama


BAN dal Admin
Walater (Walater)


BAN dal Server
csko.cz | Trouble in Terrorist Town



Ahoj rad by som chcel vediet kvoli comu som dostal pernamentni ban za reklamu? Odkedy? Mate to v pravidlach? Nie. Takze chcem rovno vediet odpoved. Viem ze som robil reklamu aj som vedel ze ban dostanem. Ale tak prečo perma? Nechapem.. hamba adminovy <Walater>

Koprakek
30-03-17, 19:07
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban

http://csko.cz/page/pravidla

Koprakek
30-03-17, 19:09
Jen doplněk, perma je na místě, nejedná se o neúmyslnou reklamu, mrkní banlist, za tohle tady permy letí hned.

ZEUS
30-03-17, 19:34
Souhlasím s banem.

LeBaux
30-03-17, 19:40
KeeneX dostal si dôležitú lekciu do života zdarma. Privátne organizácie (nemyslím len csko.cz ale aj všetky firmy) si určujú pravidlá sami a môžu si robiť čo chcú. Aj keby tu dostaneš ban za to, že máš malého cvrčka, tu nie si v demokracii. Na druhú stranu keby si tú žiadosť napísal normálne, ospravedlnil sa a prejavil ľútosť, možno by ti dal admin len varovanie.

ZeMi7
31-03-17, 07:55
Úmyslná reklama - proti UB.

hanba mi
31-03-17, 08:17
Pani, pls no hate :D,
ale perma sa mi zda naozaj prisnym posudenim situacie, viem ze trest prist musi, porusenie pravidiel ma vzdy svoju odozvu, ale mozno by stalo za zvazenie ukazat aj "milosrdnost" a skratit mu to napr. na mesiac....myslim, ze sa pouci z vyssie uvedeneho.

KeeneX sorka, ale ty si (ospravedlnujem sa za dopredu za pomenovanie) idiot???? Naco spamujes reklamu, ked vies, ze za to nasleduje trest???? OMG pouzivaj niekedy tu hlavu aj na rozmyslanie a nie len na kopu blbosti...
Hough.....

Burak1
31-03-17, 14:17
"Ahoj rad by som chcel vediet kvoli comu som dostal pernamentni ban za reklamu? Odkedy? Mate to v pravidlach? Nie. Takze chcem rovno vediet odpoved. Viem ze som robil reklamu aj som vedel ze ban dostanem. Ale tak prečo perma? Nechapem.. hamba adminovy <Walater>"

Už jen na základě tohoto si ten unban nezaslouží.

Walater
31-03-17, 16:05
Úmyslná reklama, unban nebude.

Samco
01-04-17, 00:22
Ahoj rad by som chcel vediet kvoli comu som dostal pernamentni ban za reklamu? Odkedy? Mate to v pravidlach? Nie. Takze chcem rovno vediet odpoved. Viem ze som robil reklamu aj som vedel ze ban dostanem. Ale tak prečo perma? Nechapem.. hamba adminovy <Walater>

Toto teda naozaj nie je najšťastnejší výrok. Nakoľko si si tohto činu bol plne vedomý, je pochopiteľné, že teraz musíš niesť následky. A zmysel poslednej vety mi tiež uniká. Previnil si sa, pochybil si, ale hanbiť sa má človek, ktorý len riešil situáciu. Navyše správne.

Nakladana Okurka
01-04-17, 00:40
Zažádej si o UB za dva měsíce a ne stylem, že jsi se vlastně ničím neprovinil a ban jsi očekával.

Koprakek
02-04-17, 10:20
Zamítnuto.