PDA

Zobrazit normální verzi : Protector



behindyou
31-03-17, 20:17
Zdravim. Chcel by som sa spytať či by sa nedal nerfnuť trošku ten protector... strašne OP classa... stači level ani nie 50 s jednym dobrym itemom a už si rozdava 200 napohodu (ked to vie aspon trošku hrať)

Kotlys
31-03-17, 20:39
Ale musíš umět střílet. To že potkáš 1 playera co to umí a vyndává tě, tak nemůžeš hned břečet, musíš mu čelit v plné síle a odhodlání aspoň to skusit.

Jinak nechal bych to tak. moj názor teda.

behindyou
31-03-17, 20:43
jak často si tam nehral?... stava sa mi to furt ked pride prot a ma lvl aspon 40... je to proste pridrbane OP... jeden ma prota 100 a granatom ti rozdrbe 250 hp napohodu... lvl 40 prot si nabehne na FI meda lvl 60 snipera 100 čo ho trafi minimalne raz on to prežije a ešte si roz**** cely team na pohodu a ostane mu skoro full.... a to mu každy dal kopu striel.. často si ja rozdavam 100+ bez problemov ale s protom mam vždy problem

teraz hrajem na servru rozdavam si tam každeho... pride proti mne prot zabijem ho jedine že sme 2 minmalne... a prosim neodpisujte tí čo hrajete prota lebo každy vie že si ho budete chraniť


To že potkáš 1 playera co to umí a vyndává tě, tak nemůžeš hned břečet, musíš mu čelit v plné síle a odhodlání aspoň to skusit.
lol... malokedy sa mi stava že dostanem rage jak proti protovi... a to nie je len jeden player ale skoro všetci a ja sa mu snažim čeliť aj kktom ale to proste nejde... teraz (ked to pišem) išiel proti mne rush... dal ma na jednu hlavu s M3... išiel proti protovi.. jedna hlava z blizka a neubral mu skoro nič... (prot bol o 30 lvlov vačši asi)

teecko
31-03-17, 22:09
teraz hrajem na servru rozdavam si tam každeho... pride proti mne prot zabijem ho jedine že sme 2 minmalne... a prosim neodpisujte tí čo hrajete prota lebo každy vie že si ho budete chraniť

Já prota nehrál a nehraju, ale asi začnu, když vidím, jak to některé sere.
Kvuli tvemu pošramocenému egu, že tě někdo vyndal s protem, se ta classa nejspíš nezmění podle tvých představ.
Ps : zkus někdy editovat příspěvky.

Grakon2702
31-03-17, 22:58
Musíš mu dát šišku.

Kotlys
01-04-17, 07:35
hej toš hrával jsem to dávno no, vyzkoušel jsem všechny classy a přišlo mi to vklídu, skusím si rozehrát protektora a za týden tu dám koment a uvidíme :D musíš přímo mezi voči střílet, dávky a nezahraje si borec .

E: jinak rozjel jsem toho protectora, mám už 10 lvl a dával jsem hráče kteří měli 30 až 100 lvl :D stačí kropit po 4 nábojech do hlavy easy win. Borec na mě bral classy z větším lvlem a nic neudělal :D :D břečel jak malej
takže můžu říct, že je trošku ope, kvůli těm granátum, flashem jsem měl větší převahu.

behindyou
01-04-17, 15:00
Já prota nehrál a nehraju, ale asi začnu, když vidím, jak to některé sere.
Kvuli tvemu pošramocenému egu, že tě někdo vyndal s protem, se ta classa nejspíš nezmění podle tvých představ.
Ps : zkus někdy editovat příspěvky.... pisal som to priebežne a aby to nebolo matuce tak som to pisal oddelene.. začni si hrať koho chceš... ego nemam veľke ale POCHOP - stava sa to praivdelne jak tam pride nejaky prot... a nenadavam nanho len ja ale cely server ked si rozdrbe cely team beztoho aby mu ubrali takže nie som sam len ostatnym sa tu nechce pisať a neviem čo mysliš tym egom lebo ja hocikedy si rozjebem team 100+ hračov aj ked s problemami a vobec neklamem :)) nepiš radšej ked ma ani nepoznaš a ty grakon šišky som mu dal asi 5 a až potom padol... aj to bolo iba preto lebo mal ubrate + to som mal skoro full int a pluky

E: to že som si tam rozdaval každeho okrem prota sa možeš spytať tommyho... ked si pamata na včerajšok tiež by ti mal povedať to iste (on bol ten prot a bol o 100 lvlov menši než jeden med (+ ja 60 s FI) a dal si ho na pohodu... nie je to ego c: skus sa to naučiť rozoznať

nikt0
01-04-17, 15:29
Protekt je dobra klasa a da sa zabiť raz dva.neviem jak si na tom z aimom ale asi ne najlepsie.

behindyou
01-04-17, 20:14
Protekt je dobra klasa a da sa zabiť raz dva.neviem jak si na tom z aimom ale asi ne najlepsie.

nie najlepšie ale to skoro nikto ale zas ani nie najhoršie..... si zober prot lvl 40 ma rozdrbal a ja som mal skoro full int (možno 10 mi chybalo) s plukami a som ho nedokazal dať ani nahitovaneho čo mu zrušilo cely nts a pritom som mu ubral možno 30 hp... je to OP proste... a neviem sice jak často tam hraješ ale asi nie často ked napišeš dačo take... a prota 200 by dokazali zabiť minimalne 2x 200 s veľkym skillom... a ty ked si hral prota a on bol jediny s kym si niečo dal tak samozrejme že ho nechceš dať preč

^nismo
01-04-17, 20:53
Zdravim. Chcel by som sa spytať či by sa nedal nerfnuť trošku ten protector... strašne OP classa... stači level ani nie 50 s jednym dobrym itemom a už si rozdava 200 napohodu (ked to vie aspon trošku hrať)

Prot a "strašně op classa?"
Co takový max lvl medic? Aj na levelu 50 ze správnýma statama uděláš paseku velkým levelům.
Co takové commando? To už op není? Když nemaj FS/Sapp, tak comm je nezastavitelný..

Connan
01-04-17, 20:55
Si prostě slabej, víc za tím nehledej, prot je lepší než některé classy(i když nejvíc unbalanced classa je medic ehm ehm), jediná op věc je to, že s vysokým lvlem vydrží a je zároveň i rychlej, takže kdyby to mělo nějakých -30 kon tak by to trošku odpovídalo, ale to, co tu všichni píšete, z toho skoro pláču smíchy, nejdřív je tu behindyou, kterej tvrdí, že prot lvl 50 si vyndavá lvly 200 s prstem v nose, pak tu přijde nějakej Kotlicek, co si vyexpí prota lvl 10 a vyndavá lvly 100 jak nic. Takže abych vám to shrnul, protože i když podle mě je nejvíc op, že má kulomet a kondici, ale to vám nevadí, tak bych spíš řekl, že jste uplakaný, protože neumíte střílet(ono to na codu, co si pamatuju, byla vždycky bída), takže asi nejlepší řešení je hrát commanda, protože jak je známo, hráči, co netrefí stodolu, hrají commanda. Stačí někde čekat za dveřmi a těšit se až si konečně kliknete na myš a zabijete kohokoliv s jakýmkoliv lvlem.

^nismo
01-04-17, 21:02
Si prostě slabej, víc za tím nehledej, prot je lepší než některé classy(i když nejvíc unbalanced classa je medic ehm ehm), jediná op věc je to, že s vysokým lvlem vydrží a je zároveň i rychlej, takže kdyby to mělo nějakých -30 kon tak by to trošku odpovídalo, ale to, co tu všichni píšete, z toho skoro pláču smíchy, nejdřív je tu behindyou, kterej tvrdí, že prot lvl 50 si vyndavá lvly 200 s prstem v nose, pak tu přijde nějakej Kotlicek, co si vyexpí prota lvl 10 a vyndavá lvly 100 jak nic. Takže abych vám to shrnul, protože i když podle mě je nejvíc op, že má kulomet a kondici, ale to vám nevadí, tak bych spíš řekl, že jste uplakaný, protože neumíte střílet(ono to na codu, co si pamatuju, byla vždycky bída), takže asi nejlepší řešení je hrát commanda, protože jak je známo, hráči, co netrefí stodolu, hrají commanda. Stačí někde čekat za dveřmi a těšit se až si konečně kliknete na myš a zabijete kohokoliv s jakýmkoliv lvlem.

Přesně tak jak píšeš.

nikt0
01-04-17, 22:36
Každa klasa je svojim spôsobom OP. Taky saper daš full ink nekde zakempiša bude. Alebo taky demo ked maš lvl 50 tak daš polovicu serveru len z dynamitom. Sem tam zajdy na aim server a uvydiš pojde to

Jak sa voláš v hre mam prota len 103 tak vyskušame tvoj aim a potom vyskúšame aj ine klasi

behindyou
02-04-17, 09:05
Každa klasa je svojim spôsobom OP. Taky saper daš full ink nekde zakempiša bude. Alebo taky demo ked maš lvl 50 tak daš polovicu serveru len z dynamitom. Sem tam zajdy na aim server a uvydiš pojde to

Jak sa voláš v hre mam prota len 103 tak vyskušame tvoj aim a potom vyskúšame aj ine klasi

ty sa hlavne nauč gramatiku a ano je OP ale da sa proti nej aspon nejak... prot ma 100 naboje (niečo ako mega zasob.) ma flash2x,HE,smoke, ma šancu vyhnuť sa rakete može deaktivovať miny od sappa alebo dačo take nie som si isty a ešte jedno ale už neviem... žiadna klassa toho nema toľko čo prot

nismo- o tom medovi viem sam ho mam 60 a dosť si toho davam ale nie vždy... commando je skor slaba klass ... šak jak si pisal stači med čo vie hrať s dobrymi statmi


Si prostě slabej, víc za tím nehledej, prot je lepší než některé classy(i když nejvíc unbalanced classa je medic ehm ehm), jediná op věc je to, že s vysokým lvlem vydrží a je zároveň i rychlej, takže kdyby to mělo nějakých -30 kon tak by to trošku odpovídalo, ale to, co tu všichni píšete, z toho skoro pláču smíchy, nejdřív je tu behindyou, kterej tvrdí, že prot lvl 50 si vyndavá lvly 200 s prstem v nose, pak tu přijde nějakej Kotlicek, co si vyexpí prota lvl 10 a vyndavá lvly 100 jak nic. Takže abych vám to shrnul, protože i když podle mě je nejvíc op, že má kulomet a kondici, ale to vám nevadí, tak bych spíš řekl, že jste uplakaný, protože neumíte střílet(ono to na codu, co si pamatuju, byla vždycky bída), takže asi nejlepší řešení je hrát commanda, protože jak je známo, hráči, co netrefí stodolu, hrají commanda. Stačí někde čekat za dveřmi a těšit se až si konečně kliknete na myš a zabijete kohokoliv s jakýmkoliv lvlem.

som slabej... nechcem aby to znelo proste nejak egoisticky ale proste vačšina plače lebo ich tam davam (aspon vačšinou)... med nie je OP len je silny a hlavne ma nizky recoil to je tak všetko... zober si prota... 1 level a ma 160 HP obranu asi 20+% a kond na 0 aspon si myslim... a ked mi neveriš, zase, spytaj sa tommyho je lvl 40 a znicil tam cely team behom par sekund ked na nas nabehol a naš tym tvorilo asi 5 hračov s lvlami vačšimi jak je on... ale samozrejme že hrač ktory s ničim inym nevie si ho bude braniť... a ja si nemyslim že som najhorši v aimu no ale to už je tvoja vec...

Kotlys
02-04-17, 09:50
nic proti boys, ale zabíjel jsem za protectora na 12 lvlu medica a commandera na 100 lvlu jak nic, stačí umět z těžákem a dáte si všechno :D

Grakon2702
02-04-17, 09:57
S connanem jsme tu kdysi postnuli návrh na velký balance patch. Přišlo i na protektora, kde se snížila kondice a int na -30, protože ty staty, které má teď vystřihují pravou podstatu této classy. Přiznávám, že jsme se snažili vybalancovat medika i comma, ale na to jsme byli krátcí (vzešla z toho úplná kravina, ani se nedivím, že ten thread zapadl do věčných lovišť). Tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?49413-Návrh-na-větší-balance-update) je když tak odkaz na thread. U comma mě teď napadla jiná změna a to ta, že by se mu zrušil instant kill z knifu a místo toho by mu byl zaveden instakill po trefení hlavy. Co se týče medika, tak fakt nevím.

nikt0
02-04-17, 12:20
Nauč sa hrať a priť. Na jakom mene hraš na cod? Lebo ked pri ťebe plaču tak to čo by robily pri hračov npr.. Connan;dusty;radar a tak z 10 poschodia vyhodili pc a aj seba?

behindyou
02-04-17, 12:47
kotlys- asi tak... grakon mysliš instakill s knifom do hlavy alebo aj s dgl a glockom?
a nikto ty sa hlavne nauč gramatiku a potom postuj dačo a to pri mne plaču bolo obrazne ked si nepochopil... proste pišu že mam offnuť alebo sračky ale to su hračky ako je napr cikanek...proti connanovi som hral naposledy ked som mal meda asi 35 a to bolo asi pred rokom (mal som dlhu pauzu od cska), na dustyho mam skor prevahu killov aj ked si niesom isty a radara sem tam zabijem ale ked pri nemu nemaš 1.hns skill 2. veľku kond tak ťa rozdrbe napohodu s awom...

nikt0
02-04-17, 12:59
Daj to meno to si kuknem ten tvoj skill. Ked tebe hovoria ze off tak to ty gratulujrm dnes zahrame o 15:00 a to tvoje "ab" E: velké slová slabe skutky

behindyou
02-04-17, 17:49
Daj to meno to si kuknem ten tvoj skill. Ked tebe hovoria ze off tak to ty gratulujrm dnes zahrame o 15:00 a to tvoje "ab" E: velké slová slabe skutky

prosim nauč sa chapať ironiu... to offuj bolo myslene inač asi ako si to pochopil... nikto nenapisal že som nejaky extra skill a nemam dovod počuvať nejakeho retarda... nie som tu 24/7 žeby som čital tvoje prispevky a ešte mam ruku v obvazu takže som rad ked zamierim šachtu na CT spawne na hunticu c:
a toto je napisane kvoli tomu aby sme tu pisali o protectorovi nie o tom ako chceš vidieť "moj skill"
E: a ked sa v hre volaš N!IKTO tak to si myslim že mam lepši aim...

nikt0
02-04-17, 19:38
popravé v hre sa volam: amatér alebo academyfox amatér
po 2:keby ze maš skill tak vieš zloziť prota a ne tu prečet že je to OP klasa
a po 3: to je všetko

^nismo
02-04-17, 19:52
popravé v hre sa volam: amatér alebo academyfox amatér
po 2:keby ze maš skill tak vieš zloziť prota a ne tu prečet že je to OP klasa
a po 3: to je všetko

Plz..
Po 1: Nauč
Po 2: se
po 3: psát bez gramatických chyb.
Nikoho nebaví číst: PREČET.. a podobné negramatické hovna. -.-

radim5275
02-04-17, 20:09
Protector je vpoho, nevidim důvod nějak ho měnit, stačí mít aim, brain a popřípadě itemy, stejně prota skoro nikdo nehraje, max 10% serveru. Hraj s čím umíš/ co tě baví a postupně se vypracuješ.

behindyou
02-04-17, 20:41
Protector je vpoho, nevidim důvod nějak ho měnit, stačí mít aim, brain a popřípadě itemy, stejně prota skoro nikdo nehraje, max 10% serveru. Hraj s čím umíš/ co tě baví a postupně se vypracuješ.

aspon jeden rozumny koment kde napisal čo asi robim zle a nie hned pisať že si noob že nemaš aim ani ma v živote nevidel hrať... ok ked to toľko ľudi nechce tak ok ja som to len navrhol...nečakal som že toľko ľudi chce toho prota v hre tak silno ale nijaka ina classa okrem prota nema toľko vyhod oproti ostatnym

matej85
02-04-17, 20:56
Číta niekto správy? Teraz tam bolo že dnešná mladeš už nepiše mekčene a dlžne. "múdry ludia si to domyslia"

matej85
02-04-17, 21:00
a teraz k prot je to dobra klasa a vôbec neny OP a presne ako radim povedal ani ne 10 percet hrá prota zatial čus z pozdravom mlMatej o_O

JoK123
03-04-17, 20:32
Určite budem hejtovany ale dám to sem. Mám prota 152 preskákal som si už niečím, ako nie je to najslabšia classa ale nie je tak na tom aby sa nerfol.. možno si teraz povieš pff kid s protektorom, ale prota som už nehral dlhšie dávam all class na 1oo a môžem ti povedať keď chytím náladu do cska a spravím si stay tak ta pohádžem po mape ako špinavú handru... COD nie je o classach ako o itemoch to si malo kto uvedomuje -.- A ďalšia vec píšeš tu ako každého si dávaš, čo každého ale rovno celý team tak povec nick v hre môj je ( |aFk| Jks ) nechcem byt macher ale proste nemáš aim môj názor prot ide dole veľmi ľahko keď vieš ako naňho len to treba zistiť.

nikt0
03-04-17, 22:32
Mam podobny názor ako jok. "všetko sa dá len musis chcieť" npr na sniperovy ty nepôže lvl 200 tam to treba vedieť a mať aim"
E: proty jokovi som hral (protekt vs protekt) mal l som skoro 100 a jok 150 mal som neomex 5 a dal som ho ( par krát) a bol skoro 2 nas večí lvl a išlo to

JoK123
05-04-17, 21:51
Mam podobny názor ako jok. "všetko sa dá len musis chcieť" npr na sniperovy ty nepôže lvl 200 tam to treba vedieť a mať aim"
E: proty jokovi som hral (protekt vs protekt) mal l som skoro 100 a jok 150 mal som neomex 5 a dal som ho ( par krát) a bol skoro 2 nas večí lvl a išlo to

Veď o tom to je mal si neomex veď som sa vlastne na hitoval sám do hlavy bez off itemu si dám za 6o ako nič stačí 2 rany a mám 15o hp dole :D

nikt0
06-04-17, 13:39
to je Len reality :D nemal si strielať. zatial cs jok

behindyou
11-04-17, 19:13
milí spoluhrači (niektorí), prosim naučte sa čitať s porozumenim... využijete to v bežnom živote ale aj napriklad na csku na fore :))