PDA

Zobrazit normální verzi : Čomík- razení polohy



spisovatel
01-04-17, 14:58
V pravidlech stojí, že je zakázáno radit polohu a může to být posouzeno jako WH.

https://s30.postimg.org/70fmu19b5/comik.png

Dodatek: *Wr iz h?* z angličtiny *Where is he?* což znamená *Kde je on?*


Informace:

?ČoMíK??
STEAM_0:0:107567103
188.112.100.84
SK

ZeMi7
01-04-17, 15:01
Nejde banovat...

Mohl radit afk hráče, hráče kempícího během modu, atp. Popřípadě radit spoluhráči, což zakázané není.

spisovatel
01-04-17, 19:06
Bylo to při módu, což jde zjistit z výpisu a byli jsme jen my dva u ct.

Britny
01-04-17, 22:02
Za radění na JB se vždy dávaly 3h - co si pamatuju, pokud se tím daný hráč neprohřešil víckrát (dle banlistu). To co si citoval patří spíš na aim servery.

Samco
01-04-17, 22:24
Je tento obrázok aktuálny? Pretože v chatlogu som túto konverzáciu za posledný mesiac nenašiel.

spisovatel
02-04-17, 10:22
Ahoj, stalo se to včera, teď jsem se koukal do chatlogu a taky mi to nefunguje, asi bude nějaká chyba. Byl to server *jailbreak 7* mapa *jail_minikule* navíc hráč používal symboly v nicku, které se zobrazovaly jinak ve voicu i v tabulce, takže něco jako zelené jméno, ale to je méně podstatnější. Asi bude třeba zkusit nějak spravit ten chatlog, protože netuším, proč se to tam nezobrazuje.


E: Zkoušel jsem tam různě zadávat *ID* *IP* daného hráče, ale nevyhledá mi to nic. Buď nějaká chyba, nebo si hráč konstantně tyto informace mění, opravdu nevím.
Viz modrá barva, poslední řádek dole můžete najít i ve výpisu z konzole:

https://s23.postimg.org/l5l99djnf/image.png

spisovatel
02-04-17, 10:40
Omlouvám se za chybu v mém prohlížeči, tento příspěvek prosím smažte.

Operak
02-04-17, 11:03
Včera cca v 7vecer jsem měl hlášení, chatlog byl nějaký seknuty nebo opožděný. To je důvod proč tam tuto konverzaci nejde najít možná.

spisovatel
02-04-17, 11:16
Veškerá důležitá konverzace ohledně tohoto případu se děla v rozmezí 14:30 až 15:00. Chatlog z celého serveru se bohužel zobrazuje pouze na data, tudíž neznám způsob, jak dohledat konverzaci podle času, ale vše potřebné je ve *screenu* z konzole.

Britny
02-04-17, 13:01
http://csko.cz/forum/showthread.php?19429-Jailbreak-pravidla-CT-z%F3ny-spe%9Alov%E9-v%9Ae-podstatn%E9

3. Prozrazování polohy spoluhráče - ban 3 hodiny

Takže i tak banovat z webu se to nevyplatí, tyto krátké bany.

spisovatel
02-04-17, 13:24
To je ale uvedeno v trestech pro vězně- pro dozorce by mělo platit toto (http://csko.cz/page/pravidla):

Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Když vězněn prozradí polohu AFK hráče nebo hráče, který neustále *kempí* při módech není to tak velký prohřešek, jako když je jeden dozorce proti desíti vězňům, při přestřelce a má výhodnou pozici, kterou mu vlastní spoluhráč prozradí.

Britny
02-04-17, 13:45
A jak si jako došel na to, že CT může radit polohu protihráče, když ho nevidí - vidí polohu jen spoluhráče a to samé u věznů. To co tu stále cituješ je pro aim server, kde si radí přes nějaký komunikační program, ale tady napsal polohu spoluhráče, pokud se nepletu ne?
Jinak všeobecně radění by se mělo týkat třeba schovky, nebo vzpoury, pokud někdo uteče, ale modu jako přestřelka, sparta atd, to se nebere jako WH.

spisovatel
02-04-17, 14:05
V pravidlech pro jaibreak tento problém není vysvětlen, takže jsem to bral takto. Mě to osobně zkazilo hru, takže jsem si zjistil informace v pravidlech a daného hráče nahlásil. Pokud by to, cos napsala, mělo platit, tak to znamená, že dozorci můžou na jailbreaku vězňům kdykoliv poradit polohu jejich spoluhráčů, jelikož to není ani v pravidlech pro jailbreak, ani v pravidlech pro všechny servery. To by ovšem znamenalo, že módy jako schovka nebo chicken zcela ztrácí význam.

E:

To co tu stále cituješ je pro aim server, kde si radí přes nějaký komunikační program, ale tady napsal polohu spoluhráče, pokud se nepletu ne?
Jen tak mimochodem, to ovšem znamená, že na aim serverech si můžou protihráči, pokud jsou propojeni přes nějaký komunikační prostředek radit polohu spoluhráčů a nijak se to nemůže trestat, jelikož to není v pravidlech, že? Samozřejmě tím navzájem škodí týmu, ale může se stát, že kvůli vyrovnání týmů budou přesunuti na jinou stranu, ale stále propojeni přes komunikační prostředek.

Každopádně děkuji za řešení stížnosti, pokud jste skutečně názoru, že ban není na místě, tak to můžete uzavřít.
Přeji hezký den.

Britny
02-04-17, 14:17
V pravidlech je jasně napsáno, že to je zakázáno, tak jak to může být povoleno? Stále nechápu tu pointu co tu píšeš. Pokud se prokáže na aimu radění, tak dostane daný hráč ban na měsíc. V pravidlech na JB taky není napsáno, že se vězni nesmí přejíždět, je to jenom u dozorců, ale platí to pro oboje. Prostě je vidět, že tu zase někdo musí mít v pravidlech každý prd přesně do detailu, aby to pochopil a to co tam není, tak si vytvoří hráč svoje pravidlo, asi tak mi to přijde. Pokud nějaké CT napsalo, že jiné CT je u KZ - prozradil polohu spoluhráče, avšak třeba u přestřelky třeba to moc adminů neřeší. Dala sem ti zde příklady, kde by to platit mělo, kde byla aji schovka a opět píšeš, že u modů jako schovka to ztrácí význam, význam ztrácí tvoje hlášení. Takže ban je na 3h tak i tak a z webu nemá cenu tyto krátké bany řešit. Pokud hráč nemá v banlistu za tento prohřešek víc banů, tak by se mu mohl dát třeba na den ban.

spisovatel
02-04-17, 15:20
Ty pravidla tam jsou z nějakého důvodu. Když tu přijde nováček a přečte si je, mohl by pochopit třeba to, že jako vězeň může s autem přejet ostatní a získat tím poslední přání. V pravidlech to není přesně napsané a jen těžko si vyvodíš, že to tak platí. Žádná svoje pravidla si nevymýšlím a nelíbí se mi Tvůj agresivní přístup. Nehraji tu tak dlouho, takže nevím jak to nějaký admin řeší. Podle pravidel by tohle měl být přestupek, který se bere jako WH, takže jsem to s patřičným důkazem nahlásil.

Buď stačilo napsat, že to na ban není, nebo dát ban na tři hodiny nebo na den. Zatím dáváš jenom neurčité náznaky možností řešení, ale nijak to neřešíš. Zbytečné dva příspěvky z Tvé strany, buď to vyřešit chci a tak to vyřeším, anebo to řešit nechci, tak to nechám, ať se na to podívá někdo jiný. Ale tohle je plýtvání času.

Pokud nebudou žádné další dotazy přímo na mě, již k tomu nemám co napsat.
Ještě jednou děkuji za řešení a přeji hezký den.

Britny
02-04-17, 16:04
Bylo ti to důkladně vysvětleno, jak se to bere, taky ti bylo vysvětleno, že tyto krátké bany se řeší ve hře a krátké bany se z webu ani nedávají.

LOCK