PDA

Zobrazit normální verzi : spisovatel --> ImGustak



spisovatel
01-04-17, 15:01
Hráč: Jan Neruda
Typ banu: IP adresa
SteamID: VALVE_0:0:327061977
IP adresa: 212.158.158.178
Udělen: 01-04-2017 - 14:50
Délka BANu: 30240 minut
Vyprší: 22-04-2017 - 14:50 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 22 hodin 14 minut ještě zbývá )
Důvod: [zakaz k CT] Neschopnost, Demence
BAN dal Admin: Idk (ImGustak)
BAN dal Server: csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_minikule_v1)

ODKAZ (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=215897)


Preji prijemne odpoledne,

dostal jsem bezduvodny zakaz k dozorcum, jelikoz jsem se nijak neprovinil vuci pravidlum. Ban je za to, ze jsem dal na konci mapy *HVD*, jelikoz mi dozorce nerekl kolik bylo *free killu.*

Dekuji za reseni me zadosti,
pripadne dalsi dotazy odpovim bud zde v me zadosti nebo v chatu.

Preji hezky den,
spisovatel.

spisovatel
01-04-17, 20:03
Omlouvám se, že to píši do nového příspěvku, ale nechci tu původní žádost už více editovat, kdyby to byl tak velký problém, tak to slučte, ale jinak, když budu mít něco nového, budu editovat tento příspěvek.

Podíval jsem se do chatlogu a pokud jsem to pochopil správně, tak se daný administrátor připojil na server až v průběhu posledního kola, kdy jsem hrál, takže viděl pouze to HVD, což opravdu není žádný důvod k jakémukoliv trestu. Pletu-li se, tak se samozřejmě omlouvám, ale v opačném případě žádám o vysvětlení, jak je možné banovat na základě jednoho kola, kde se navíc nestalo cokoliv, co by bylo v rozporu s pravidly.

ImGustak
02-04-17, 03:30
Přišly na tebe celkem 3 stížnosti, že si nebereš simona a když už ho máš, tak že dáš móda. Neřekl bych že si tohle vymyslí 3 lidi naráz jen tak bezdůvodně na někoho :)
HVD jsi nedal kvůli tebou neznámému počtu FK v předešlém kole, ale z důvodu že jsi chtel dát mód, jak jsi sám řekl. Tím se pouze potvrdily přijaté stížnosti.

spisovatel
02-04-17, 10:07
Přišly na tebe celkem 3 stížnosti, že si nebereš simona a když už ho máš, tak že dáš móda. Neřekl bych že si tohle vymyslí 3 lidi naráz jen tak bezdůvodně na někoho :)

Tím chceš říct, že když na někoho přijdou 3 stížnosti, že používá cheaty, tak hned dostane ban? To je nesmysl a za tu krátkou dobu, co tu hraji, vím, že to takhle nefunguje.

Ty sám jsi viděl pouze to HVD, takže to ostatní by muselo být na demu či videu, aby to byl důvod k banu. Jinak jediné, co jsem stihl říct je oznámení módu, poté jsi mě přesunul, takže nic takového jsem do voicechatu neřekl. Jedno HVD není důvod k žádnému zákazu, podotýkám k žádnému. HVD je mód jako každý jiný, takže se může spustit i pokud nebyly tři *free killy* a ani to není jisté, jelikož druhý dozorce nebyl schopen odpověď, když jsem se ho ptal.

Každopádně děkuji za rychlou odpověď, jsem rád za tento přístup a doufám v kladné vyřešení žádosti.
Přeji hezký den.

E: Ještě přikládám důkaz z chatlogu viz žlutá a oranžová barva:

https://s23.postimg.org/l5l99djnf/image.png

ImGustak
02-04-17, 14:12
Stížnosti co na tebe přišly, byly od hráčů, u kterých mám jistotu že to je pravda. Ty sis tam asi dobrou minutu mumlal něco pro sebe a pak jsi řekl, že dáme moda a že si dame hvd, že je to mod jako každej jinej. Hned po tom co jsi v předešlém kole bugnul pp poslednímu Tčku. Tím si potvrdil to že ty stížnosti co na tebe přišly, byly oprávněný a ty jsi v té samé neschopnosti simonovat pouze pokračoval. Následně jsem ti do mikrofonu říkal, že úkolem simona, je nečekaně simonovat a zabavit hráče. Ty jsi následně zareagoval "to mi ct neřeklo". Jak je vidět tady v chatlogu :)
Za svým banem si stojím. :)

Britny
02-04-17, 14:32
Spisovatel proč mi přijde, že tu hráš fakt krátce a vůbec neznáš pravidla na JB ? Kde si přišel na to, že HVD je mod jako každý? Je pouze daný mezi mody, protože by se pro něj musela dělat asi další zbytečná skupina. Co z HVD podle tebe modu mají jako CT ? Aji když padnou 3 FK, tak se nemusí dávat hned HVD, je to na uvážení Simona a celkově na schopnosti CT týmu uhlídat 3 VD. HVD se dá spustit každé kolo, na rozdíl od jiných modů, proto není bráno jako mod.

spisovatel
02-04-17, 15:34
Stížnosti co na tebe přišly, byly od hráčů, u kterých mám jistotu že to je pravda.
Kdokoliv kdo není admin potřebuje důkaz v podobě dema nebo videa na zabanování.


Ty sis tam asi dobrou minutu mumlal něco pro sebe a pak jsi řekl, že dáme moda a že si dame hvd, že je to mod jako každej jinej.
Taky jsem mimochodem řekl to, že nevím, kolik bylo *free killů* jelikož mi druhý dozorce odmítl cokoliv říct. HVD tedy bylo na místě, vzhledem k tomu, že vězňů bylo +- 8 a 3 free killy by už byly více jak třetina hráčů.


Hned po tom co jsi v předešlém kole bugnul pp poslednímu Tčku.
Spadl jsem z věže, což je politováníhodné, ale bohužel, stane se. Vězni stačilo jen znovu napsat /pp mě to ve všech případech fungovalo, ale to je vedlejší.


Tím si potvrdil to že ty stížnosti co na tebe přišly, byly oprávněný a ty jsi v té samé neschopnosti simonovat pouze pokračoval.
I kdyby stížností přišlo deset, hráči potřebují důkaz. Pokud máš některé *hráče u kterých máš jistotu, že to je pravda* proč potom tito hráči nemají práva? Ušetřili by Ti práci a mohli rozdávat bany sami. U cheatů taky nestačí tři hlášení přes vykřičník na zabanování.


Následně jsem ti do mikrofonu říkal, že úkolem simona, je nečekaně simonovat a zabavit hráče. Ty jsi následně zareagoval "to mi ct neřeklo". Jak je vidět tady v chatlogu :)
Za svým banem si stojím. :)
Řekl jsi, že byl jen jeden *free kill* načež jsem napsal *to mi ct nereklo*. Vím moc dobře, co je úkolem simona a není jediný důkaz, že bych to neplnil.

Když se to všechno shrne dostal jsem ban za to, že jsem zapnul HVD, protože jsem nevěděl, kolik *free killů* bylo v minulém kole, jelikož mi druhý dozorce odmítl cokoliv říct. Mód jsem předem oznámil, odůvodnil, ale stejně jsem dostal zákaz. PROČ? Tohle je věc, kterou chci odůvodnit, ne cokoliv jiného, tak buď přímo odpověz na tuto otázku, nebo zákaz zruš.

E: Britny pokud máš pravdu tak se omlouvám, už jsem slyšel mnoho hráčů i adminů, že HVD je *mód jako každý jiný.* Takže jsem to tak i bral, vzhledem k tomu, že v pravidlech to není blíže specifikováno. Podstatné je, jak jsem již výše zmínil, že mi druhý dozorce odmítl sdělit kdo všechno má mít vlastně VD a tak jsem raději zapnul HVD, aby nebylo někomu ukřivděno. Bral jsem to jako menší zlo, jelikož by bylo horší, kdyby někdo, kdo *free kill* skutečně dostal, neměl následující kolo volný den.

E2: Pochopitelně nemám problém řešit jakékoliv další dotazy v chatu, klidně mě kontaktujte, ať nemusí být celá diskuze nepřehledně v jednom vláknu.

spisovatel
04-04-17, 17:34
Zdravím,

předpokládám, že moje žádost je stále v řešení, ale jelikož již uběhlo osmačtyřicet hodin od mé poslední obhajoby chci tímto jen připomenout, že stále mám zájem o zrušení mého zákazu. Nijak na administrátory nenaléhám, jsem obeznámen s tím, že řešení žádosti může trvat delší dobu, pouze upozorňuji, že téma je stále aktuální.

Přeji hezký den.

Operak
04-04-17, 18:26
Stížnosti co na tebe přišly, byly od hráčů, u kterých mám jistotu že to je pravda. - Proč teda ještě nejsou někde navrhnutý? O_O Podle mě je hloupost banovat na základě toho, že ti napíše i kdyby blízká osoba. (Víš na co narážim), nicméně k banu..
V historii máš hodně banů za demenci atp., v takovém případě si nejsem úplně jistý, že jsi se ponaučil. Být tebou hraju ještě delší dobu za Vězně, chce to trochu víc okoukat chod hry.
Ban nechat.

spisovatel
04-04-17, 20:21
Operak ostatní mé bany jsou pouze a jen, když jsem hrál za vězně, za dozorce jsem teď hrál poprvé a zvládal jsem to dobře. Zákaz jsem dostal pouze a jen z důvodu, že jsem zapnul HVD, jelikož mi druhý dozorce odmítl říci, kolik bylo *free killů.* Sám ImGustak potvrdil, že viděl jenom to, že jsem zapnul HVD, což není důvod k žádnému banu.

Opakuji už po několikáté a evidentně bude třeba zažádat o vyjádření dalších administrátorů z *jailbreak* serveru: Z jakého důvodu jsem dostal zákaz hrát za dozorce, kvůli tomu, že jsem zapnul hromadný volný den, jelikož mi druhý dozorce odmítl říci, kolik bylo *free killů?*

Britny
04-04-17, 21:46
Nevím no, možná na 3 týdny asi dlouhej ban, stačil by týden s výstrahou - pokud se jednalo jenom že dal HVD + nějaká neschopnost.

spisovatel
04-04-17, 22:12
Nejedla se o žádnou neschopnost, pouze jsem zapnul HVD, což dost možná bylo oprávněné, neměl by být žádný trest, jak jsem již několikrát zdůrazňoval.

DeadJoy
04-04-17, 22:18
Nejedla se o žádnou neschopnost, pouze jsem zapnul HVD, což dost možná bylo oprávněné, neměl by být žádný trest, jak jsem již několikrát zdůrazňoval.

Ban Ti dal Gustak, rozhodnutí je na něm. My tu můžeme jen napsat naše názory k tomu.

Britny
04-04-17, 22:18
To si nejsem jistá, z tvých slov:


HVD je mód jako každý jiný, takže se může spustit i pokud nebyly tři *free killy*

Citace admina:

Pokaždé co si měl Simona si dával mod, nebo bugnutí hráčovi PP = neschopnost. Pravidla se douč.

spisovatel
05-04-17, 13:38
Shrnuto v jedné větě:

*ImGustak došel na server předposlední kolo, jediné co viděl a na základě čeho dal zákaz bylo to jedno HVD, které ani navíc není jisté, zda skutečně bylo neoprávněné.*

Nic víc jsem neudělal a to, že na někoho přijdou tři stížnosti není důkaz k žádnému banu či zákazu. Taky byste nedali ban za WH někomu, na koho přijdou tři hlášení, to je nesmysl. Nezáleží na tom, kdo to psal, kdokoliv, kdo není administrátor na daném typu serverů potřebuje důkaz, aby skutečný administrátor mohl dát ban.

E:

To si nejsem jistá, z tvých slov:

Pravidla nastudována mám. Problém je, že v pravidlech není vše přesně ujasněné. Už tolikrát jsem v přítomnosti adminů slyšel, že *HVD je mód jako každý jiný,* že jsem to bral jako samozřejmost. Na jednu stranu říkáte:
Citace admina: Pravidla se douč, ale na druhou stranu ty pravidla nejsou kompletní! Jak mám dodržovat něco, co není v pravidlech jasně dané!

E2:
Než se zase objeví narážka, že *potřebuji mít všechno v pravidlech* napíši rovnou toto: Pravidla by měla být kompletní, protože jinak může kdokoliv podávat *výklad chybějících pravidel* zcela jinak a na serveru tak vznikají zbytečné hádky. Pokud to je tak velký problém pro zkušeného administrátora nemám problém s tím vypomoct, až budu trochu více času o Velikonocích.

FizzyBubble
05-04-17, 13:59
3 týdny za dání HVD jako obyčejnej mód jsou moc, max. týden, a to už je podle mě strop.

E: Spisovateli, místo řešení banu, nahoď další dílo do tvého uměleckého threadu Tvůrčí psaní, které jsi slíbil na 2.4. , dnes je jíž 5.4., a stále nic :(

spisovatel
05-04-17, 14:40
Ahoj, díky za vyjádření ohledně zákazu. Jak již po několikáté připomínám, šlo o to, že ten hromadný volný den byl dost možná oprávněný, vzhledem k neschopnosti druhého dozorce. Navíc do té doby, než se to dořeší, tak už ten týden uplyne.

Co se psaní týče mám toho teď trochu více, pomáhám bratrovi na jednom projektu, ale pokusím se dnes večer něco dalšího přepsat.

E: Musím přeci řešit můj neopodstatněný trest. Přeci jenom mám nejlepší příležitost, jak se lidově říká *nahuntit* příspěvky a stát se *stálým členem.* To si samozřejmě dělám legraci, o *titul* na fóru nejde, spíš je to jakási *vizitka* ten banlist a další zbytečný a bezdůvodný ban již nechci. Už tak tam mám několik krátkých, způsobených neznalostí pravidel.

spisovatel
07-04-17, 15:37
Zdravím,

z mého neoprávněného trestu již uběhl téměř týden a od posledního příspěvku v této žádosti dalších osmačtyřicet hodin. Tímto bych chtěl upozornit daného administrátora na vyjádření dalších správců jailbreak serverů, kteří potvrdili, že zákaz je nepřiměřený a touto dobou by již mělo nastat jeho zrušení. Svou obhajobu jsem zde přednášel už několikrát, ale znovu opakuji:

Dostal jsem zákaz za to, že jsem spustil hromadný volný den, jelikož jsem nevěděl kolik *free killů* v minulém kole bylo.

Toto není důvod k žádnému trestu, při nejhorším by mělo následovat upozornění. Dle výpovědi zkušenějších hráčů se v přítomnosti mnoha administrátorů stalo, že dozorce, jež měl v daném kole dát volný den pouze jednomu vězni, omylem spustil hromadný volný den a nebyl nijak potrestán, i když, na rozdíl od mého případu, bylo jasné, že volný den měl dostat pouze jeden hráč.

Navíc, jak jsem již rovněž avizoval, pravidla výslovně nezakazují spuštění hromadného volného dne v případě, kdy nebylo více než třech *free killů.* Takže se rozhodně nejednalo o porušení pravidel.

Prosím o finální vyřešení mé žádosti.
S přáním hezkého dne,
spisovatel.

Nakladana Okurka
10-04-17, 08:23
Za tvoji neschopnost ti nikdo nemůže.
Jestli nejsi schopnej si zjistit, kolik bylo freekilů, tak nevím, co chceš dělat u CT.
Délka banu je na banujicím adminovi a jestli se rozhodl dát tři týdny tak se ta rozhodl. Už tu dostali hráči delší bany za menší prkotiny.

spisovatel
10-04-17, 14:29
Jestli nejsi schopnej si zjistit, kolik bylo freekilů, tak nevím, co chceš dělat u CT.

Tím chceš říci, že když třeba budeš AFK poté, co v minulém kole zemřeš, na začátku dalšího kola se zeptáš druhého dozorce kolik má být volných dnů, a on ti nic neřekne, tak nemáš co dělat u dozorců? Spíše ten, co není schopen Ti říci, kolik bylo free killů v minulém kole, tak nemá co dělat u dozorců.

Jak jsem již několikrát avizoval, zákaz je zcela bezdůvodný a nepatřičný a vzhledem k tomu, že jsem již více než týden trpělivě čekal na řešení, přestává se mi přístup daného administrátora líbit, jelikož mi není schopen ani odpovědět ani na slušnou soukromou zprávu, a tím pádem začínám zvažovat podání seriózní stížnosti.

Nakladana Okurka
10-04-17, 15:39
K CT se chodí hrát, ne afkovat

spisovatel
10-04-17, 18:22
Čti si pořádně, co jsem napsal:


Tím chceš říci, že když třeba budeš AFK poté, co v minulém kole zemřeš...

Ne všem se chce čekat několik desítek minut na nové kolo, a tak si odskočí na toaletu, prohlédnou příspěvky na sociálních sítích nebo odpoví na zprávy na steamu, věříc přitom, že ostatní dozorci další kolo sdělí veškeré důležité informace, jako například i fakt, kolik vlastně free killů bylo v předcházejícím kole.

Britny
12-04-17, 16:00
K CT se chodí hrát, ne afkovat

To je docela chabý argument od někoho, kdo za dob ještě ani ne spešla i spešla (ted už nevím) dost afkoval a ještě sem ho na to upozornovala :)

Ban je nesmyslně dlouhý 3 týdny za HVD a nějaké nepřímé důkazy od hráčů, už čeká dost dlouho, takže jsem za UB - nejlíp aby to vyřešil Pepa, nebo kdo má přístup do banlistu místo banujícího admina.

Spisovatel - sám si tu buduješ dost špatné jméno svýma příspěvkama, je to sice nefér, ale bohužel dost lidí i adminů je na takové lidí háklivých a ne všichni dokážou posoudit tvou žádost objektivně.

Kotel
12-04-17, 16:17
Dáte si do pravidel milion věcí a pak to nechcete řešit. Ban zrušen.

spisovatel
12-04-17, 16:19
Děkuji za vyřešení, snad se to již nebude opakovat.

Můžete uzamknout a přesunout do archívu.

Přeji hezký den.

Koprakek
12-04-17, 16:19
Lck.