PDA

Zobrazit normální verzi : žádám o práva :)



bastr
02-04-17, 11:17
ahoj ahoj ahoj :) jmenuji se Michal a je mi 32 let :) ikdyz je fakt, ze to tak nekdy nevypada :D ale chci pomoct a myslim ze bych nebyl spatny admin :) v minulosti jsem to par let delal a nebyly zadne problemy. U vas hraji uz dost dlouho a jsem tu tak kazdy den. zadal bych o prava na serverech na kterych nejvice hraju: only dust2 (1,2,3,4...) aim, awp, clasic,Deathmatch, fy. Co se tyce hlaseni tak poslupracuji s par adminama. napr CHORY... (nikdy jsem se nemylil)

STEAM_0:1:41194211

zatim zdar :)

ZEUS
02-04-17, 11:34
Kde si dělal v minulosti admina ?

+

předešlá žádost http://csko.cz/forum/showthread.php?37351-Hlasim-se-do-sluzby

bastr
02-04-17, 12:32
jo moje zadost z roku 2015 :) jsem prisel dom opily :D ale uz jsem se ponaucil :) no delal jsem na jednom portalu mensim ale uz skoncil :) vsak Britny a Penegal ne znaji :) snad tu napisou :)

ps:Zeus kdy pujdeme na to pivo uz :D

Britny
02-04-17, 12:48
Znám ho pár let, dělal aim admina na bývalém portálu Free7 - už asi neexistuje. Šanci bych mu určitě dala, vzhledem k tomu, že tam nikdy neměl problém + cheaty pozná.

Penegal
02-04-17, 16:29
Býval to neskutečný uchyl v přítomnosti jedno jak starých děvčat :D , nicméně jsem s Ním společně s Britny Adminoval na zmíněném již neexistujícím kdysi ale 3. největším portálem v ČR Free7gaming.eu a to několik let.

Jako s adminem s ním nikdy nebyli problémy aktivních banů měl tisíce a na žádný fail si nepamatuji, tady mi sem tam něco nahlásí a vidím ho hrát dost často, rozhodně přínos, i když nepočítejte s nějakýmy dlouhosáhlými rozhovory, je to spíš samotář co si dělá svou práci, jednoznačně PRo

Awesome^.
04-04-17, 00:04
Pamätám zo serveru, na nejakých hláseniach som bol, vše banned. Chl ok no hádam ten koniec s cskom bol myslený ako 1.apríl. Jop

Johny Pampeliska
04-04-17, 15:21
Je to Trouba kluk, hraju s nim na dustech pořád, hraje dobře, i kecy má dobrý :-D Já bych ho mezi nás vzal Kotle !

FizzyBubble
05-04-17, 13:44
znam ho z fyu, je dobrej, byl jsem na dvou hlasenich, obe banned

bastr
05-04-17, 17:32
ti dam troubu :D

anakin_pok
06-04-17, 08:40
Potkávám tě na serverech často, neměl jsem s tebou sebemenší problém a pokud je potvrzeno tvé působení na jiném portálu bez excesů, jsem PRO.

Giussepe
07-04-17, 20:17
Co si matně pamatuju, tak mám takový dojem, že jsi občas byl na serveru dosti vulgární. Ale je možný, že si tě s někým pletu. Ale i kdyby to byla pravda, tak bych v tom problém neviděl. Adminovali tu i větší hulvati. PRO

_AnGeL_
07-04-17, 20:59
Pomoc sa vždy zíde. Pokiaľ máš chuť chodiť na hlásenia, tak som PRO.

^SeaBi
10-04-17, 12:36
Souhlasím s AnGeLem, pomoc se vždy hodí, PRO.

SEDA EMINENCE
11-04-17, 09:23
Možná by bylo dobré se trochu zklidnit při psaní na serverech, ale jinak PRO


E: Chování na serveru se nijak nezlepšilo, což je dost velká škoda. Jako admin bys měl být reprezentativní. Proti zatím nedávám, jen mě mrzí, že sis z toho nic nevzal a své chování nezlepšil.
Bude to na Saintpepovi, jestli převáží zkušenosti a rozeznání cheatingu nebo tvé chabé chování.


E2: To co si předvedl teď... PROTI

DajMen
12-04-17, 09:10
Je to autista,nemá aim je to lama.
PRO

bastr
12-04-17, 09:39
Je to autista,nemá aim je to lama.
PRO

co to tu meles :D ses naucil nejake slovo a ted to pises porad :D ale jinak dik :))))))

valentino
21-04-17, 23:20
snad všechno už bylo napsany, pro

DiEAcE
22-04-17, 16:51
Po těch trapných kecech do voicu na D2nly říkám proti, čau.

Bugy
24-04-17, 17:50
Něco mi hlásil, znám ze hry ,jsem PRO.

Samco
13-05-17, 19:53
Vzhľadom k tvojmu veku by som čakal transparentnejšie a inteligentnejšie vystupovanie. Hrajú tu hlavne decká a ako tak čítam tvoj chatlog, tak s tým máš často problém. Treba si uvedomiť, že nie každý tú hru ovláda perfektne. Tie takmer pravidelné "výbuchy" nemôžem prehliadnuť a obávam sa, že s udelením práv by sa to ešte vystupňovalo a prenieslo do zneužívania práv.

PROTI

bastr
14-05-17, 10:35
Vzhľadom k tvojmu veku by som čakal transparentnejšie a inteligentnejšie vystupovanie. Hrajú tu hlavne decká a ako tak čítam tvoj chatlog, tak s tým máš často problém. Treba si uvedomiť, že nie každý tú hru ovláda perfektne. Tie takmer pravidelné "výbuchy" nemôžem prehliadnuť a obávam sa, že s udelením práv by sa to ešte vystupňovalo a prenieslo do zneužívania práv.

PROTI

hm :) delal jsem admina nekolik let a nikdy jsem je nezneuzil :D Britny a Penegal vi.

Duska
15-05-17, 12:24
Neznám, ale ten chatlog mi nepřišel tak dramatický - sice to osobně do hry nepíšu, ale v hlavě mi jedou mnohem peprnější texty...

Pokud je aktivní na D2, kde jsou často hlášení a jak někteří tady psali, že by měl být alespoň schopný CHH, tak jsem PRO

bastr
15-05-17, 16:11
Neznám, ale ten chatlog mi nepřišel tak dramatický - sice to osobně do hry nepíšu, ale v hlavě mi jedou mnohem peprnější texty...

Pokud je aktivní na D2, kde jsou často hlášení a jak někteří tady psali, že by měl být alespoň schopný CHH, tak jsem PRO

diky :) urcite budu prinosem :) aktivni jsem az az :)

Johny Pampeliska
15-05-17, 22:31
na D2ce ani nejde mít dobrej chatlog, já se s nima kolikrát taky neseru, je pravda že ty blbci se převážná část přesunula z těch dětských serveru právě na D2ku, takže hrát tam není nic extra lehkýho . . . :-D navíc, není to jak sedět ve škole, ale furt je to jen hra, takže to že někdo něco napíše chápu :-D

pweredbytvaroh
18-05-17, 23:51
Ani se jak samco neobavam ze zneuziti prav, ale souhlasim s tim, ze se na serverech pohybuji prevazne hraci pod 15 a tvym vystupovanim bys je jako admin akorat ne zrovna vlidne ovlivnoval. Nerikam, ze jsou svati, ale nemusi z nich byt uplni mentalove.



dust2 only bastr KARLE PREJ MAS
dust2 only bastr NEMA
dust2 only bastr NEMA NIC


Navic by sis mel byt schopen udrzet jakousi objektivitu. Kdyz s tebou nekdo casto hraje a stanou se z vas po internetu kamici, neznamena, ze nic nema - muze mit (http://csko.cz/forum/showthread.php?56935-kar3l-(jiny-hrac)-pweredbytvaroh). I presto vsechno bych byl pro, kdyby si zacal na serverech vystupovat vice reprezentative, ale tenhle problem trva uz od minule zadosti a to jsou dva roky zpatky, proti.

bastr
19-05-17, 07:51
Ani se jak samco neobavam ze zneuziti prav, ale souhlasim s tim, ze se na serverech pohybuji prevazne hraci pod 15 a tvym vystupovanim bys je jako admin akorat ne zrovna vlidne ovlivnoval. Nerikam, ze jsou svati, ale nemusi z nich byt uplni mentalove.



Navic by sis mel byt schopen udrzet jakousi objektivitu. Kdyz s tebou nekdo casto hraje a stanou se z vas po internetu kamici, neznamena, ze nic nema - muze mit (http://csko.cz/forum/showthread.php?56935-kar3l-(jiny-hrac)-pweredbytvaroh). I presto vsechno bych byl pro, kdyby si zacal na serverech vystupovat vice reprezentative, ale tenhle problem trva uz od minule zadosti a to jsou dva roky zpatky, proti.

dalsi chytrolin :) nevim co sem tahas to co jsem psal o karlovi :) kdyby neco mel poznam to. proto jsem to tam psal.vim jak hraje a vim co umi. branil jsem ho , bo ty deti tam nekdo dava a hned nekdo neco ma. nikdo nemuze hrat dobre asi :) a co se tyce vystupovani ,tak nekteri 14 leti typci tam prijdou a nadavaj do buh vi ceho :D myslim si ze vic zkazeni byt asi uz nemuzou. :D pulka serveru si tam vesele nadava :)

DiEAcE
19-05-17, 11:00
Jen co vidim chl. 2 dny zpetne, tak kecy jako napr. Nemas na net socko? Ci uz, Rekni mame, at ti da kapesnik. Umis hovno demente atp.

Kdyz te nekdo zabije, tak mas na nej kecy a jako napr. ve vcerejsim voicu, Zabil jsem 5 lidi, hrajte taky neco vy noobky! Ti taktez na zadosti moc nepridava a je mi docela fuk, ze si dlouho delal admina, stejne asi jako tobe muj nazor na tebe, takze tak.

Uprimne je mi jedno, jestli ty prava dostanes, nebo ne, ale rozhodne je lepsi mit mene solidnich adminu, nez hromadu takovych ocasu, jak si ty.


GL

bastr
19-05-17, 16:34
Jen co vidim chl. 2 dny zpetne, tak kecy jako napr. Nemas na net socko? Ci uz, Rekni mame, at ti da kapesnik. Umis hovno demente atp.

Kdyz te nekdo zabije, tak mas na nej kecy a jako napr. ve vcerejsim voicu, Zabil jsem 5 lidi, hrajte taky neco vy noobky! Ti taktez na zadosti moc nepridava a je mi docela fuk, ze si dlouho delal admina, stejne asi jako tobe muj nazor na tebe, takze tak.

Uprimne je mi jedno, jestli ty prava dostanes, nebo ne, ale rozhodne je lepsi mit mene solidnich adminu, nez hromadu takovych ocasu, jak si ty.


GL

nehraj si na inteligenta :D plno veci co tam rikam a pisu jsou z prdele. :D jen me vzdy sralo ze si jdu zahrat a narazim na nejake cheatera a vzdy se musim doprosovat aby vubec nekdo dosel. pulka adminu necinnych. jsem jaky jsem a ty mi muzes............. :*

Nihilia
19-05-17, 16:57
Ze začátku to vypadalo jako docela schopná žádost a já jako člověk, který tě vůbec nezná, tak mohu docela objektivně hodnotit, protože nejsem ničím ovlivněn.

Někdo ti řekne výtku a ty ho hned pošleš do prdele. Uvědom si jednu věc. Ty nás o něco žádáš, né my tebe. Podle toho by ses měl taky chovat.

Ještě nejsi ani admin a už tady máš s polovinou lidí problémy.
Zásadně PROTI, protože dalšího problematického kolegu tady nechci a můžeš byt sebelepší CHH, ale v kolektivu se bohužel vycházet musí!

pweredbytvaroh
19-05-17, 17:00
dalsi chytrolin :) nevim co sem tahas to co jsem psal o karlovi :) kdyby neco mel poznam to. proto jsem to tam psal.vim jak hraje a vim co umi. branil jsem ho

Vysvetlil jsem ti to hned v mem prvnim postu, proc ho sem taham, ale zjevne si to nepochopil, tak ti to posilam podruhe.

Navic by sis mel byt schopen udrzet jakousi objektivitu. Kdyz s tebou nekdo casto hraje a stanou se z vas po internetu kamici, neznamena, ze nic nema - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=219515
Dokonce ted sam rikas, ze jsi branil cheatera. V podstate tedy nesplnujes ani zakladni podminku - dokazat rozeznat cheating - a verejne to priznas v zadosti o prava, rofl:gabe:

wowz0r
19-05-17, 17:18
nehraj si na inteligenta :D plno veci co tam rikam a pisu jsou z prdele. :D jen me vzdy sralo ze si jdu zahrat a narazim na nejake cheatera a vzdy se musim doprosovat aby vubec nekdo dosel. pulka adminu necinnych. jsem jaky jsem a ty mi muzes............. :*

Už za to "nehraj si na inteligenta" a "jsem jaky jsem a ty mi muzes..." jsem jednoznačně PROTI. Krásně se potvrzuje to, co o tobě napsali předchozí admini na základě chatlogu.

bastr
19-05-17, 17:25
Vysvetlil jsem ti to hned v mem prvnim postu, proc ho sem taham, ale zjevne si to nepochopil, tak ti to posilam podruhe.

Dokonce ted sam rikas, ze jsi branil cheatera. V podstate tedy nesplnujes ani zakladni podminku - dokazat rozeznat cheating - a verejne to priznas v zadosti o prava, rofl:gabe:

koukam vy jste cheathunteri :D a proc tam hraje dal kazdy den ?:)

wowz0r
19-05-17, 17:33
koukam vy jste cheathunteri :D a proc tam hraje dal kazdy den ?:)

not anymore (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=219866)

bastr
19-05-17, 18:50
not anymore (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=219866)

:)

bastr
19-05-17, 18:51
tvl ja nedostanu prava.boze co ted budu delat :D to nedavam... kazdy admin si tu hraje na inteligenta buh vi co neni. (bo se boji o prava)a stejne ten co tu mlel neco o tom ze bych mel jit prikladem. kazdy si na serveru dele stejne co chce.(prijde tam 14lete decko a vypicuje te ) :D uz ani zadny prava nechci. s takovyma pacientama :D par vyjimek se najde. Pampeliska. to je aspon admin. se nesere. a nehraje si na bohy jak vy :) je taky takovy jaky je.

Nihilia
20-05-17, 09:42
Tak pochopitelně, kdo se tě zastane, tak je u tebe normální a my všichni ostatní jsme "pacienti" co si jen na něco hrajou.

Alespoň jsi pochopil, že takový přístup se tady nenosí a tyhle tvoje názory si můžeš praktikovat třeba v práci na šéfa.

Giussepe
20-05-17, 09:45
Bohužel(nebo spis bohudík) , ne u každého platí, ze:

Takovy jaký je = hulvat

A jestli podle tebe slušné chování je hraní si na inteligenta, tak si moc té inteligence nepobral.

bastr
20-05-17, 10:13
Bohužel(nebo spis bohudík) , ne u každého platí, ze:

Takovy jaký je = hulvat

A jestli podle tebe slušné chování je hraní si na inteligenta, tak si moc té inteligence nepobral.

vubec si to asi nepochopil co jsem psal bimbo :)

Duska
22-05-17, 12:15
nějaký labilní je ten chlapec koukám - měním na PROTI..

Penegal
22-05-17, 22:46
Pochvo jen ty dokažeš zkun*** už v podstatě úspěšnou žádost......

DiEAcE
22-05-17, 23:40
V podstate jsem i rad, ze se u takovych pripadu dava dostatek prostoru k vybarveni pacientova charakteru..

bastr
23-05-17, 00:12
[QUOTE=DiEAcE;451546]V podstate jsem i rad, ze se u takovych pripadu dava dostatek prostoru k vybarveni pacientova charakteru..[/QUOTE

tezce jsem tu udelal desny bordel :D a na serveru se chovam porad stejne uz cca 4 roky :) ty charaktere :) a je mi jedno co si jiny mysli :) delame si tam s jinyma lidma prdel. a to ze si zanadavam , je na ukor jinych co ani nevi jak se poklada atd.

Duska
23-05-17, 22:19
Tady se ale řeší tvé jednání na foru, kde žádáš o práva. To je třešnička na dortu, která prostě nechutná

bastr
10-06-17, 04:03
Tady se ale řeší tvé jednání na foru, kde žádáš o práva. To je třešnička na dortu, která prostě nechutná

ano ano :) omlouvam se. vim ze jsem nekdy drsny .) jsem jaky jsem no :) ted mi nejde o prava :) ale o omluvu :)