PDA

Zobrazit normální verzi : Úmyslné spuštění boxu



Corps!
26-02-12, 23:03
Zůstali 3 vězni z toho já s jedním ve zbrojce jakmile na to přišli, že tam jsme spustil simon box, aby jsme nemohli mít guny, psali jsme mu to několikrát...
Nakonec když nás zabil řekl, že o tom nevěděl, že ho dal. A poté tvrdil, že ho dal aby se oni boxovali(ale on venku byl už jenom jeden terorista)...
Nevím jak vám to demo půjde, mě se u něho nějak při druhém schlédnutí zrychlil zvuk, ale snad to půjde(nebo zvládnete v nějakém programu to zpomalit), ale i kdyby nešel tak je to tam vše zřejmé...
http://csko.cz/dema/upload/dir/demo_7.dem

Je to zabraňování vzpoury, mělo by se to potrestat ani VD nám poté nedal...

Larodar56
26-02-12, 23:12
Jak v jedné písničce: "Kdybys nebyl debil" tak víš, že jsem zapnul box těm hráčům co byli v boxe, navíc kdybych to zapnul úmyslně, tak moc dobře víš stejně jako já že když zapneš box, tak ti zbraň zůstane, je jenom tvoje demence že sis zbraň přehodil. Nahrál si tam jen tuhle část, aby si mě mohl udat za nic ale to co bylo předtím si nenahrál co?

Corps!
27-02-12, 00:05
Ne, nahral jsem to co jsem stihl nevim co jsi tam s tim šachoval zapl jsi ho pak vypl a asi tak 2x(netvrdim ze se neboxovalo...) a tak tak jsem to zacal natacet(hned me bylo jasne ze se toto stane) a kdyz jsem to spustil tak uz jsem byli jen 3 a ty jsi ho znova zapl(je to ten zacatek) ano moje blbost ze jsem si prehodil... Ale psali jsme ti to a ty jsi nereagoval..

vydle
27-02-12, 00:16
pokud tam ma na praci jiny vezne tak se nema cas zkoumat chat jestli nekdo nahodou honem nepise vypni box chci te zabit

AnnoyingGreg
27-02-12, 01:02
Je to mod jako každej jinej. Měl by vědět jako simon co se během něho děje. Ale protože je to larodar, pán dobře zadělaného respektu na JB, dal bych mírněší trest ..přibližně něco kolem 365 dní.

Larodar56
27-02-12, 06:51
Ne, nahral jsem to co jsem stihl nevim co jsi tam s tim šachoval zapl jsi ho pak vypl a asi tak 2x(netvrdim ze se neboxovalo...) a tak tak jsem to zacal natacet(hned me bylo jasne ze se toto stane) a kdyz jsem to spustil tak uz jsem byli jen 3 a ty jsi ho znova zapl(je to ten zacatek) ano moje blbost ze jsem si prehodil... Ale psali jsme ti to a ty jsi nereagoval..

Spustil jsem box jednou ať se zboxují ty zbytky v tom boxu, pak jsem ho pustil ještě jednou ať se zboxují 2 finalisté.



Je to mod jako každej jinej. Měl by vědět jako simon co se během něho děje.

Věděl jsem moc dobře že jim zbraně nezmizí, někdy totiž nějaký Simon zapne pro poslední 2 téčka duel např. s wipem a oni do sebe musí pálit, je jenom jeho hloupost když si zbraň přehodí.
Doufám že si zase nějaký admin neusmyslí že je pán Jailbreaku a zakáže tam spoustu věcí bez Kotlova souhlasu a aniž by to bylo v pravidlech.

Corps!
27-02-12, 14:56
Znovu to opakuji....
Když jsem začal natáčet video byli jsme už jen my 3 z toho 2 ve zbrojce a ty jsi znova zapl box, proč? Aby se prasacko boxoval sam se sebou?? Těžko, žádní ti tvojí dva finalisté už tam dávno nebyli ještě nějakou verzy nám povíš?...
Netvrdím, že je to moje hloupost, že jsem si přehodil(dělám to furt je to zlozvyk), ale taj jde trochu o něco jiného...(Box jsi spustil do prázda a my ti to stále psali, žádné vězně už na práci neměl,, vydle,,...)

Larodar56
28-02-12, 11:10
žádné vězně už na práci neměl

Ale měl a ty to moc dobře víš, takže tady nelži.

Corps!
28-02-12, 16:12
Je to na videu vše, tak mě řekni co jsi měl na práci? Samotného prasacka? Prosimtě , než sem začneš něco psát a obviňovat mě, že lžu pozři si to video...
Vše je na videu i to, že jsme byli už jen 3 a ty mě tu tvrdíš, že lžu? Promiň, ale to ti trošku nevyšlo, ve tvém vlastním zájmu si to zkoukni a pak zkus nejprv něco sesmolit...

Larodar56
28-02-12, 16:59
1. Demo jsem už dávno zkouknul. 2. Stále lžeš, na videu není VŠE, chybí ti hodně věcí co se stalo předtím...

Corps!
01-03-12, 19:01
Lžu? Ok tak v čem lžu? To video je dlouhé jak je třeba, to co bylo předtím je jedno... Neupírám ti, že jsi jim dal box aby se boxovali... Ale video začíná tím, že zapínáš box a už tam máš jen jednoho hráče a jdeš do zbrojky...
Buď tak laskavý a když se znovu budeš chtít na něco vymluvit nebo mě nařkneš tím, že lžu tak prosimtě ihned napiš co teda říkám špatně atd.. Stéle se tu motáš kolem horké kaše a kopeš kolem sebe nohama, ale nevidím tu něco podstatného čím by si to vyvrátil zatím jen pár řečí, které tvrdíš, ale na videu to je uplně jinak...

Larodar56
01-03-12, 20:37
Nevím jak přesně to bylo ale buďto byli 2 hráči v boxu a já jim zapnul box, anebo byl poslední v boxu a já mu doplňoval. Nic méně to je důvod ke stížnosti? Tak nevím jestli nejsi jediný člověk, kterému už z jb hrabe... Video je kratší než to co se stalo před tím.

Corps!
03-03-12, 12:21
Ale chapes to co se stalo predtim je jedno?? Boha proc by jsi mu doplnoval kdyz byl uz sam? Na videu je to jasne ze on byl sam a ty jsi proste zapl box, aby jsi nas mohl vystrilet uz me unavujes jak to okecavas...
Kazdemu normalnimu cloveku to dojde, kdyz se koukne na video nevim proc se tu o tom s tebou dohaduju... Uz jen cekam na vyjadreni nejakeho admina...

Kotel
03-03-12, 17:04
Opravim to. Bany tu resit nebudem.

Corps!
03-03-12, 22:45
Ok dobrá jinak ještě mam technický dotaz, nechce se mě kvůli tomu zakládat nové téma...
Mam CS od kotelny a když dám nahrát demo a poté chci nahrát další tak to první se mě přemaže nevíte někdo jak to udělat aby se to nepřemazávalo(nechce se mě to vypisovat do konzole, ale tak každá rada dobrá)
Děkuji komukoliv za návrh...

Larodar56
04-03-12, 00:00
Já nevím proč jsem to tu s tebou vůbec řešil, já jsem v tomhle nevinně. Pokud sis myslel opak, tak to už je jenom tvoje věc. Můžete to LOCKnout.

hanibal 96
07-03-12, 15:16
Něco podobného se mi taky stalo že simon zapl box a ja nemohl mit gun.

nuoo
07-03-12, 16:24
Já nevím proč jsem to tu s tebou vůbec řešil, já jsem v tomhle nevinně. Pokud sis myslel opak, tak to už je jenom tvoje věc. Můžete to LOCKnout.

Takže, máš nějaké důkazy, že tam byli 2 finalisté ? :-) Sice ten 2. má někdy keci, ale on má důkaz.

Už se to nebude řešit, LOCK.

Qviks
07-03-12, 16:51
Proč sis vzal AWP? :taunt: Jinak dobře Laro taky to dělám, když si na to vzpomenu :thumbup:

Corps!
07-03-12, 19:20
Někdo to s AWP hold umi :D

Larodar56
07-03-12, 19:37
Takže, máš nějaké důkazy, že tam byli 2 finalisté ? :-) Sice ten 2. má někdy keci, ale on má důkaz.

Už se to nebude řešit, LOCK.

Ty ses určil jakože za admina, že tu rozhoduješ co se bude a nebude řešit? Důkaz je nedostačující, poprosil bych Zeuse nebo jiného moderátota o lock.