PDA

Zobrazit normální verzi : Volný slot pro adminy/spešly



rejdžyoda
02-04-17, 21:01
Zdravím...

Chtěl bych se zeptat no spíš požádat :doge:
O co?

O přidání slotu pro adminy či spešly

Proč?

Když někoho hlásím třeba přes steam tak se mi stane že se admin či spešl nemůže napojit z důvodu plného serveru i když má V.I.P. Myslím si že by to nebylo špatné a admini by mohli zakročit hned a nemuseli by čekat dokud se někdo neodpoji to se týká hlavně JB serverů !! :thanks:

Koprakek
02-04-17, 21:07
Admin se dostane vždy přes konzolu.

Samco
02-04-17, 21:09
Napojiť sa dá cez konzolu: connect csko.cz:270xx. To ide ak aj nemá VIP.

spisovatel
02-04-17, 21:25
Napojiť sa dá cez konzolu: connect csko.cz:270xx. To ide ak aj nemá VIP.

v tom pripade neni co resit

allbym
02-04-17, 22:03
Viem že to sem nepatrí ale keďže je tu reč o spešloch tak by sa hodilo urobiť nábor spešlov, keďže na JB6 (najhranjesi jail)chodí málokto, ale väčšinou len Troppe, Blue, Deda, Burak a sem tam Frisco, (taký Niko tam nebol poriadne dlho). Inak ak hlásim cez "!" tak dôjde iba niekedy niekto. Viem, že nábor bol nedávno ale oplatilo by sa urobiť zas z dôvodu slabej aktivity spešlov.
PS: Ja prídem na jb každý deň, ak mám čas tak som tam aj 4 hodiny a inokedy aspoň na 1 hod

Britny
03-04-17, 00:07
Ted mi řekni, který admin má problém se napojit a neví jaký má vůbec výhody na portále, že vznikl tento návrh.

Kotlys
03-04-17, 07:56
Viem že to sem nepatrí ale keďže je tu reč o spešloch tak by sa hodilo urobiť nábor spešlov, keďže na JB6 (najhranjesi jail)chodí málokto, ale väčšinou len Troppe, Blue, Deda, Burak a sem tam Frisco, (taký Niko tam nebol poriadne dlho). Inak ak hlásim cez "!" tak dôjde iba niekedy niekto. Viem, že nábor bol nedávno ale oplatilo by sa urobiť zas z dôvodu slabej aktivity spešlov.
PS: Ja prídem na jb každý deň, ak mám čas tak som tam aj 4 hodiny a inokedy aspoň na 1 hod


Já bych ty spešly zrušil, pro mě zbytečnost, rovnou všem nasekat admina a každý si bude banovat svoje. Podle mě spešl nemusí být kdo souhlasí disslike. :D

Latins
03-04-17, 08:28
Teď byl nábor. Nemá cenu nabírat nový spešli. Popravdě Jailbreak umírá. Aktivita hráčů klesá. Ale občas máme příliv lidí na server.
Všeobecně adminů na JB je moc. Jenom je problém, že nehrají. (U mě je problém s tím, že během týdne nemám přístup k PC. A popravdě mě po tech letech už nebaví hrát 6 hodin v kuse, jako kdysi.)

Odpověď pro Kotlyse: Spešl je něco jako příprava na Admina. Kdysi to mělo svůj účel. Nevidím důvod, proč by se měl mazat.

Nakladana Okurka
03-04-17, 08:40
PS: Ja prídem na jb každý deň, ak mám čas tak som tam aj 4 hodiny a inokedy aspoň na 1 hod

Máš moje pro, ještě tohle napiš do pár threadů a jsi přijat.

Kotlys
03-04-17, 08:47
Odpověď pro Kotlyse: Spešl je něco jako příprava na Admina. Kdysi to mělo svůj účel. Nevidím důvod, proč by se měl mazat.

Já to beru jen podle tohohle proč by neměl být spešl ať jste v obraze: Když ho spešl přesune od ct a není po ruce admin, který by ho zabanoval, tak si ten "přesunutý" hráč zajde na další servry JB a kazí zase dalším dál a dál hru.Kdyby byli všeci admini na jb tak jenom přijdou, hráč udělá pápá na 3 nebo 7 dní nebo podle jeho historie a byl by klid. Toť vše.

E: ješte dodám, že budete mít o starost méně( řešky atd.)
-příprava na admina, podle mě ani ne, každý ví jak na to jb je easy mod.
-podlě mě to chcete taky tak.

E: teecko ty se nevyjadřuj už :D proč mu nedáte ban konečně na to forum. Jinak určitě existuje důvod pro nějaké adminy pro zrušení spešlů.

teecko
03-04-17, 09:02
Kdyby to tak chtěli, tak to tak mají.

rejdžyoda
03-04-17, 21:50
Navážu zpět na to co by se tu mělo řešit takže tím pádem vysvětlete spešlum jak se napojit přes tu konzoli a není co řešit jelikož mi to píšou admini/spešlové deno deně že se nemůžou napojit jelikož jim to vypisuje že je plný server a tim pádem se to může locknout

Kalerab
03-04-17, 23:37
Navážu zpět na to co by se tu mělo řešit takže tím pádem vysvětlete spešlum jak se napojit přes tu konzoli a není co řešit jelikož mi to píšou admini/spešlové deno deně že se nemůžou napojit jelikož jim to vypisuje že je plný server a tim pádem se to může locknout

Aky je prosim ta tvoj nick v hre? (cista zvedavost)

teecko
04-04-17, 08:45
Aky je prosim ta tvoj nick v hre? (cista zvedavost)

^AnySoHard3r#rejdžyoda^
ɐpoʎzpɾǝɹ
reyS
^DontWorry#rejdžyoda^
<Sharlotte3
rejdžyoda#Anti^Dwarf

Děkujeme za využití služeb naší detektivní kanceláře. :gabe:

rejdžyoda
04-04-17, 14:31
Furien nicky : ^AnySoHard3r#rejdžyoda^, ɐpoʎzpɾǝɹ, ^DontWorry#rejdžyoda^, rejdžyoda#Anti^Dwarf

JB nicky: rejdžyoda(vetšinou) ostatní jen někdy

UNHCZ
04-04-17, 14:44
RIP Jailbreak

Grakon2702
04-04-17, 15:37
Vraťte Unihocovi práva.

Idea
04-04-17, 15:41
Vraťte Unihocovi práva.

Nestraš

Latins
04-04-17, 16:48
1. Dubna (Pro naše slovenské bratry Apríl) už byl Grakone. :happy: