PDA

Zobrazit normální verzi : mam rok BAN :(



Rtruth321
27-02-12, 16:53
Zdravim, priblizne pred rokom som dostal na kotelni permanentny ban za AB. Len vam chcem povedat, ze som sa naozaj zmenil a uz nikdy viac AB nepouzijem, od chvile ked ste ma zabanovali som zacal hrat ine servery, ale ziadne ma nezaujali, tak ako kotelna a este k tomu na kotelni hraju skoro vsetci kamosi. Mozem vam aj natacat hackerov, mam s tym uz neake skusenosti, staci ked mi date icq alebo iny kontakt. Mne sa zda, ze ten rok je pre mna dostatocny trest. Viem, ze vas asi niako nepresvedcim, ale chcem vas poprosit o unban. Prosim.

Kotel
27-02-12, 16:59
Se steamem tu muzes hrat.

tyger103
27-02-12, 16:59
K té žádosti by jsi měl doplnit výpis z konzole.
EDIT: Když jsi měl takový "absták" na kotelnu,tak tě nenapadlo si koupit ten steam?

grEy
27-02-12, 17:05
Mozem vam aj natacat hackerov, mam s tym uz neake skusenosti.
To ti verim.

Rtruth321
27-02-12, 20:48
To ti verim.

Nemusis verit. Ja denne chytim 2-3 hackerov na hre s nazvom Chaser (vyrobili ju cesi a slovaci v roku 2003), chytam tam bullet, fly, ammo, money, wall hackerov a tiez musim vzdy robit demo. A co sa tyka steamu, tak to nie, ja som si povedal, ze do ziadnej hry nikdy neinvestujem. No, ale nevadi, ked nie, tak nie, najviac mi bude asi chybat Jump :(

kashpi
27-02-12, 21:05
Nemusis verit. Ja denne chytim 2-3 hackerov na hre s nazvom Chaser (vyrobili ju cesi a slovaci v roku 2003), chytam tam bullet, fly, ammo, money, wall hackerov a tiez musim vzdy robit demo. A co sa tyka steamu, tak to nie, ja som si povedal, ze do ziadnej hry nikdy neinvestujem. No, ale nevadi, ked nie, tak nie, najviac mi bude asi chybat Jump :(

když te ta hra baví, tak do ní investuj, nemusíš pořád jen krást!!!
Já si taky stáhnu nejdřív hru nelegálně, ale když se mi líbí, tak podpořím vývojáře a koupím si ji. Aby mohli vyvíjet novou verzi :)