PDA

Zobrazit normální verzi : Bezdůvodný ban - Admin Bee



JustDoItNigga
08-04-17, 03:18
Zdravím, chci si stěžovat na admina s nickem : Bee, neustále vyhrožuje banem za blbosti př. ,,hitneš mě, máš ban... nedáš mi vd, máš ban´´ atd... jenže pan Bee, nemá na jb práva,ale poté mi řekl, že má přístup do bannlistu a že mi klidně dá ban jenom tak, také je neustále vulgární a drzí, nikomu nepomáhá a na všechny jenom nadáva(sice nemám žádný screeny,ale pokud vím,tak admini si klidně můžou zkontrolovat výpis z konzole)... no nic méně, mi dal bezdůvodný ban, vůbec nevím za co, ale každopádně je ten ban neprávem :)
Děkuji za vyslechnutí...
S pozdravem JustDoItNigga

JustDoItNigga
08-04-17, 03:21
takže tímto rovnou žádám i o unban, děkuji :)

Bee
08-04-17, 04:56
Když není přítomen nikdo kdo by takovýhle situace řešil v ranních hodinách tak to budu řešit sám. Práva na jb sice nemám ale co už . Ban k ct si dostal za fk, moc dobře to víš. A že jsem do sebe lámal 7 pivo okolnost nemění, myslím že se takle chovám i normálně :-D Já ti unban nedám , pokud někdo vyhodnotí situaci jinak at ti ho smaže. Du spát , šlak.

Nakladana Okurka
08-04-17, 12:12
Vysvětli mi někdo proč musel tu situaci řešit Bee přes chat a banem přes web když byl na serveru Operak?
E: nebo podle chatlogu to vypadá ze tam byl

Operak
08-04-17, 12:41
V dannou dobu kdy měl hrac dostat údajný FK jsem se zrovna na chvilku odpojil. A promiň, asi nebudu přistupovat na něco, co mi říká opilý admin z jiné sekce.

Nakladana Okurka
08-04-17, 14:15
Já neříkal, ze mas přistupovat na to, co ti říká admin z jiné sekce. Už z principu se mi nelíbí fakt, ze banoval věci typické pro mód JB. Kazdopadne podle chatlogu to u Beeho vypadalo tak na 1,2 promile.
Naposledy, když AIM admin zabanoval na skakacich serverech tak dostal tady na fórku ode všech kázání a hejt. Tady je to ovšem asi v pořádku.
Nikdo neříká, ze to je neoprávněný ban, ale jestli jsi tam dělal bordel, což naznačuje i post od Operaka, tak te měl kicknout. Nic proti tobě nemám ale když už se opijes tak chod dělat haló tam, kde mas práva aby pak nevznikaly flamewars na fórku.
E: a už vůbec nechápu, odkdy se dává za 1 FK dva dny

Zoid
08-04-17, 14:36
Ban jsem zrušil, zbytek ať si vyřeší saintpepo

Saintpepo
08-04-17, 14:57
Ban zrušený, Bee kontaktuj ma na steamu. Lock