PDA

Zobrazit normální verzi : Blbost Admina Nakladana Okurka (Nakladana Okurka)



Medvidek
10-04-17, 12:21
Dobrý den zajmalo by mě jak bych mohl dostat ban když jste psali že jste mě v chatlogu nenašli ? :) jako chtěl bych vedět :) psali jste tam o upozornení + jsem se jim omluvil :) takže by mě fakt zajmalo :) a pokud vím ban mi byl udělen včera asi ? a je tam z Jailbreaku 1 Na kterém jsem vůbec nebyl :) takže jsi to upravte děkuji :). + důvod proč bán , koukal jsem se na to :) psali jste tam upozornění :) a docela měníte své slova takže jako gg

+ zajmá mně jakým důvodem poskytujete moje steam ID :) jelikož to kdo Koliv muže zneužít :) ip mi je někde u océanu když mam NTB k tomu :)

^SeaBi
10-04-17, 12:32
Po tvým steam ID určitě tak někdo touží prosimtě...

Britny
10-04-17, 12:34
Chatlog se asi nenahrál, každopádně sám si se přiznal, že si na serveru byl a omluvil se.
Že se nenahrál, tak ti byl dan udělen na jiný JB - protože se v banlistu musí něco vyplnit.
Úmyslně si házel hečka před zbrojku a zabil si tak 2 hráče, hečka se tam házet nemají to bys měl sám vědět, takže "upozornění" byl pouze návrh, ne že se ti nebude dávat ban, to už potom záleží na adminovi. Ale máš to pouze na 3 k CT, takže to je ještě mírný trest.

E:


+ zajmá mně jakým důvodem poskytujete moje steam ID :) jelikož to kdo Koliv muže zneužít :)

To že chodíš s ním vůbec na cs servery ho sám poskytuješ dobrovolně, toto jestli nevíš, tak jdi hrát jinou hru. Tvé SID si každý může zjistit.

Nakladana Okurka
10-04-17, 12:57
Ahoj,
Ostatní admini psali, že by tě upozornili. Ale já prostě tohle netoleruju, jednou jdeš k CT tak máš dodržovat pravidla a ne se chovat jako vůl. Pokud vím tak se FKs při HVD vlivem bezdůvodného házení HEček vždycky banovaly a myslím, že na tři dny je to dost krátký.
Tvoje SteamID se nezachytilo v chatlogu, Samčo psal, že to můžu udělit na dané Sid a podle tvoji reakce teď tady jsem zabanoval správného hráče.

E: a z toho jak moc ti to vadí tak doufám, že to byla jen chyba v chatlogu a že v tom nemáš prsty ty

E: jb1 tam máš proto, že mi nepřišlo podstatný pro ban to menit

Zoid
10-04-17, 13:01
To :) máš :) blbý :) no :)

Medvidek
10-04-17, 13:07
když už chceš psát jako já tak piš aspon lepší smajlíky než já dík :) :) :( :)
a pokůd vím tak jsem se tam omlouvál lidem co jsem dal fk :D ale tka co řešit ja ani nevím proč jsem tohle napsal asi to mužeš locknout ._. ten týden si počkám nebo kolik to je ale mě to příjde hlavně pak se nemam nasírat že jsem dostal zakaz a je tam ukazane na JB 1 ... TAK KDYŽ už tak psát kde se to odehrálo

Zoid
10-04-17, 13:22
Lock :)

Samco
10-04-17, 17:51
Ak s banom nesúhlasíš, môžeš skúsiť štandardnú žiadosť o unban: http://csko.cz/unban/. Avšak si sa preriekol.