PDA

Zobrazit normální verzi : Done --> bruqe



Projekt-X
13-04-17, 15:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 216874)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 49 minut a 39 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '166080'
[AMXBANS] Duvod banu: 'nk'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Done >
[AMXBANS] Tvuj nick: Done
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1544055060
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1544055060
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.181.31.251
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.181.31.251
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < bruqe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP 2 (bb_inferno_iplay)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






dneska jsem hral s kamaradem BB a nejakej hrac nam vleyl do cempi a zacal nam to blockovat.
kamarad umrel a chtel aspon me pomoc abzch prezil a nejakej admin nam dal ban a bylo mu uplne nejdo ze nas nekdo blockuje a toho dotycneho nepotrestal
mohl toho kamose jenom zabit

Troppe
13-04-17, 16:26
Viděl jsem, že vám tam někdo lezl, kdo ten kemp nestavěl. Bohužel jsem nevěděl, který to byl. Přišel jsem celkem pozdě na to, abych to zjišťoval.
Sprixo umřel a začal ti blokovat zombíky. Do Sprixa si nestřílel, tudíž blokoval a nikdo se k tobě nemohl dostat.

Projekt-X
13-04-17, 16:31
12.Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
mohl jsi nas jenom kicknout jako je napsano vtohmle pravidlu
a kdybych do sprixa nestrilel tak be nemel okolo 1000hp
jako admin by jsis to mel jako prvni zjistit a ne banovat ty kteri hraji normalne a stavi si kemp a nejakej hrac jim to zacne blokovat a oni si pak nemuzou zahrat

Troppe
13-04-17, 16:57
Proč bych vás měl upozornit když víte, že se to dělat nemá?
Celou dobu jsem byl za Sprixem a ty si střílel do mě. Z full hp (13500) si mi ubral na 6 a pak jsem už banoval. Sprixovi jsi mezitím neubral nic.

Projekt-X
13-04-17, 17:14
jestli mas demo tak mi ho posli jak sprixo ma full hp kdyz jsi stal zanim a jako admin by jsis mel zjistit ci je kempa na BB kdyby jsi dal pric toho kdo tam nepatril tak to nemusime vubec resit
a jako admin omluva ze jsi prisel pozde na BB a nemel jsi cas zjistovat kdo do kempu nepatri mi prijde uplne....
stacilo napsat a 2 ze 3 se na jednou nicku schoudnou

Samco
13-04-17, 17:43
Situácia v PM si mi popísal, no nakoľko sa k týmto banom demo netočí, tak z mojej strany to moc nechcem posudzovať. Bohužiaľ tieto situácie sú časté, nekompromisnú úlohu tu zohráva čas, ale tak či tak ťa nemal brániť aby sa k tebe ďalší ZM nedostali.

Možno by som výnimočne bol aj za skrátenie, ale posledné slovo tu má banujúci admin.

Troppe
13-04-17, 19:31
K, dám na Samča. Zkrátím vám ten ban. Příště si na to dejte pozor. Ikdyž vás blokoval jiný hráč (zřejmě neúmyslně, je to nováček), tak neznamená, že vy porušíte další pravidlo.
Jinak komentáře typu "nevymlouvej se, že jsi přišel pozdě" si nechte pro sebe.
Nyní se už oba připojíte.

Koprakek
15-04-17, 12:15
Lck.