PDA

Zobrazit normální verzi : Lejdyy



Lejdyy
15-04-17, 13:10
Vypis z konzole:


https://ctrlv.cz/QLCL





Poznamka:






Rada bych se zeptala za co je ten ban, vsechny kola jsem tam simonovala ja.. Byla jsem uplne v pohode.. davala jsem atrakce a jako posledni talent nez jsi me zabanoval.. to kolo jsem odesla na presne 30sekund a hned jsem se vratila. Proto nechapu za co ten ban:) chci vyjadreni. Pokud vim nebyl jsi tam zadne kolo a slepe soudit je kravina :) a jeste pred tim tam byl Human a ten se mnou problem, pokud vim, nemel. (Koprakek)

Koprakek
15-04-17, 13:12
Já jsme přišel, díky hlášení. Co jsem tě spectoval, cca 15-20 vteřinek, tak sis skákala a koukala před celama... co si o tom myslet mám to vůbec netuším. Pokud víš, že jdeš AFK máš se přehodit k T nebo se zabít.

Lejdyy
15-04-17, 13:15
Já jsme přišel, díky hlášení. Co jsem tě spectoval, cca 15-20 vteřinek, tak sis skákala a koukala před celama... co si o tom myslet mám to vůbec netuším. Pokud víš, že jdeš AFK máš se přehodit k T nebo se zabít.

skákala jsem tam ? :D pokud vím tak jsem šla na hloupých 30 sekund pro pití protože ten druhý člověk si nebral simona tak jsem nemohla spoléhat ani teď. bylo to 30 sekund .. a vrátila jsem se a v tu dobu když jsem promluvila tak jsi mě kicknul

Koprakek
15-04-17, 13:16
Ano, o druhém CT vím, bylo AFK, dostal také kick. Tys ani nepromluvila, jediný kdo tam mluvil byl to dítě a ten křičel na tebe.

Lejdyy
15-04-17, 13:18
Ale ano, promluvila jsem a hned v tu dobu co jsem něco dořekla tak jsi mě kicknul. a druhé ct když bylo AFK tak bylo maximálně AFK stejnou dobu jako já, protože když jsem si brala simona, kterého on si opět nevzal tak běhal po zbrojce + nechápu proč on kick a já ban

Koprakek
15-04-17, 13:18
Avšak nevidím důvod ti ten UB nedat, tak tedy už jej máš. Příště to zkus vyřešit jinak.
Přejí krásný zbytek dne.

Koprakek
17-04-17, 00:25
Lck.