PDA

Zobrazit normální verzi : wax motif and autoerotique. --> StouLanT :P



wax
15-04-17, 20:52
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 217161)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < wax motif and autoerotique. >
[AMXBANS] Tvuj nick: wax motif and autoerotique.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0):
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.102.146.112
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.146.112
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < StouLanT :P >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Ako si z mojho hrania ziskal pocit, ze pouzivam tento shit? Mozes mi to nejako dokazat? Urcite mas pripraveny rozsiahly prihovor a rad si ho precitam, tesim sa, aky bude dojimavy. Nerobi mi problem zmenit adresu a hrat dalej, ale mam neuveritelnu, srdcervucu potrebu vediet tvoje opodstatnenie.

ZEUS
15-04-17, 21:29
Vyčkej na vyjádření admina a vložení jeho důkaznýho dema. Do té doby tě žádám, aby si na něj posečkal

Samco
16-04-17, 00:52
Tým pádom potrebuješ určite vedieť aj opodstatnenie ďalších 6 permanentných banov, ktoré stále obchádzaš?

https://ctrlv.cz/shots/2017/04/16/0l3s.png

wax
16-04-17, 11:35
Ty snad poznas dovod mojho konania ked obchadzam ban? Lebo ja som si toho vedomi, takze tvoj komentar je totalne irelevantny.

hanba mi
16-04-17, 11:44
Waxo, bratm, uz len to obchadzanie je riadny prehresok, tam nie je co riesit ohladom dovodov, obchadzat ban = dalsi ban a to v ziadnom pripade nie je irelevantne.

Samco
16-04-17, 11:45
Ak by si si stiahol najnovšiu verziu CS (hneď to prvé): http://www.csko.cz/ke-stazeni , mohol by si sa beztrestne pripojiť a vtedy by to už nebolo obchádzanie.

wax
16-04-17, 11:53
Ale preboha chlapci. O tych banoch, ktore obchadzam sa mozme bavit neskor. Ja som prisiel s tym, ze pan administrator mi udelil ban na zaklade toho, ze pouzivam aimbot. Ja by som teda rad vedel/videl, z ktoreho konkretneho momentu na to prisiel. Nemam snad na to pravo?

Dakujem Samco, ze si si nasiel tolko casu a vynalozil taku namahu, ze si mi sem poslal link na nejake upravene a trash csko, ale dakujem, ja mam svoj vlastny exe rad.

hanba mi
16-04-17, 12:38
Bratm,

banujuci admin doda podklad na zaklade ktoreho banoval, nebud taky netrpezlivy. Ja som len poukazal na to, ze porusujes pravidla a samozrejme mas pravo vidiet dokaz, na zaklade ktoreho si bol zabanovany. Rovnako my mame pravo na to, aby si nebol vo svojich vyjadreniach ustipacny, nakolko ty si prisiel na tento portal a nie na "vlastny".

stoulant
16-04-17, 15:33
Ahoj, ab jsem tam dát nechtěl má tam bejt wh, to jsem se jen překlik (pardon). A když chceš vidět to demo tak tady ho máš.
http://csko.cz/dema?UPD=Vxwjzh6c
od: 2:00

Maaaaaaaaaaja
16-04-17, 15:41
Nedivím se, že máš tolik banů, to demo jsem vypl ještě v prvním kole, co jsem tě viděl. Tebe asi bude hodně těžké ve hře vyhmátnout. :D

^SeaBi
16-04-17, 15:42
zapatá špína je zapatá špina, takže je v podstatě jedno co máš v reasonu :)

anakin_pok
16-04-17, 18:00
Ban oprávněný, hráč použil wallhack. K tomu to obcházení, bez nároku na dřívější unban.

wax
16-04-17, 19:19
ab jsem tam dát nechtěl má tam bejt wh, to jsem se jen překlik (pardon)
Kedze tu mame vyjadrenie, tak sa tema moze uzamknut, jedine toto som potreboval vidiet, ostatnych komentujucich vnimam ako off topic.


Nedivím se, že máš tolik banů, to demo jsem vypl ještě v prvním kole, co jsem tě viděl. Tebe asi bude hodně těžké ve hře vyhmátnout. :D
Obcas mam jednoducho zly den. Potom to mate jednoduchsie.


zapatá špína je zapatá špina, takže je v podstatě jedno co máš v reasonu :)
Zapaty mozem byt, ale aby ma nejaka inkognito spina, nazyvala spinou, to sa mi nepaci. Ale ja to beriem, mladucky chlapec dostal AP.

Dakujem za pozornost.

DajMen
16-04-17, 21:36
Ano včera jsem ho banoval,o 5 minut došel a hned dostal další...