PDA

Zobrazit normální verzi : Leryxovo myšlení většiny.



Qviks
28-02-12, 17:40
Zdravím, co Leryx udělal? Dal mi BAN, to k zamyšlení není ale to za co. Řekl jsem: "Po otevření cel půjdete do boxu v arealu cel a stoupnete si tam k zadní štěně a pustíte klávesnici." Jeden vězeň si stoupnul ke stěně u boxu, střílel jsem do něj a Leryx: "nezabíjej ho" říkám proč? "No neřek si k jaký stěně". Jak už to na JB bývá spousta vězňů se k němu připojila a mysleli jsi jak moc nejsou chytří, tak jsem je zabil. Samozřejmě spam typu FK. Leryx se přidal k většině zabitých vězňů a dal BAN. :thumbdown:

ZombieBot
28-02-12, 17:42
Demo? Ne? Bye.

Rosi! xP
28-02-12, 17:47
Demo asi nemá, ale mylím že pokud to bylo tak, jak píše Qviks tak by mu to mohlo dosvědčit pár lidí

mrkvicka
28-02-12, 17:48
Demo asi nemá, ale mylím že pokud to bylo tak, jak píše Qviks tak by mu to mohlo dosvědčit pár lidí

je to tak.. dosveci to 20 ludi

Qviks
28-02-12, 17:50
Točit celý den demo? :D Proč by si měl točit video každý hráč? Točte si ho vy když jste chtěli být admini.

Ryukyza
28-02-12, 17:59
Zdravím, co Leryx udělal? Dal mi BAN, to k zamyšlení není ale to za co. Řekl jsem: "Po otevření cel půjdete do boxu v arealu cel a stoupnete si tam k zadní štěně a pustíte klávesnici."

A nemel jsi k tomu jeste dodat "a v tom boxu jdete k zadni stene" ?

Rosi! xP
28-02-12, 18:04
A nemel jsi k tomu jeste dodat "a v tom boxu jdete k zadni stene" ?

Není potřeba, řekl to tím TAM

Qviks
28-02-12, 18:05
A nemel jsi k tomu jeste dodat "a v tom boxu jdete k zadni stene" ?

Pudete do boxu a tam k zadní stěně? Myslím že stačí.

vydle
28-02-12, 18:08
Řekl jsem: "Po otevření cel půjdete do boxu v arealu cel a stoupnete si tam k zadní štěně a pustíte klávesnici." :thumbdown:

Rekl tohle virus takze to tim rekl. A tohle neni poprvi co si leryx mysli ze kdyz je admin tak ma vzdy pravdu. Hral jsem tam po 14 dnech padlo tam 6 FK mel dat ban ale jelikoz to byl jeho kamarad tak nebanoval nic.

Leryx
28-02-12, 19:42
Promiň ale já si to pamatuji trochu jinak Qviksi. Řekl jsi po otevření cel půjdete do boxu před celami. asi 5 sekund si mlčel a pak jsi řekl Jděte k zadní stěně a u ní pustíte klávesnici. Psycho šel tedy k zadní stěně ale jelikož si neřekl v tom boxu tak šel jinam. Spolu s ním několik dalších lidí. Tak jsi řekl Jděte tam k zadní stěně. Ale zase ne kam. Ano vztahovalo se to k tomu boxu ovšem si to řekl o minutu později. No tak šli tam někam k zadní stěně. Byl to tedy nový příkaz a těch X lidí ho splnilo. Říkal jsem ti ať je necháš a chtěl jsem ti to vysvětlit jenže to už jsi je dávno sundal. Napsal jsi to tady trochu jinak, kdyby to bylo jak říkáš měl bys pravdu, ale nebylo tak nezkresluj situaci. Ztěžovat si může každý ale mohl jsi to podat trochu jinak a nesnažit se mě ponížit. Máš 3 dny a to oprávněně. Vydržíš.

Giussepe
28-02-12, 19:54
omg nechápu jak někoho tento mod může bavit. Takovýhle de***ní slovíčkaření. Já jsem klidný člověk ale takovýhle blbosti by mě teda asi vážně dokázali vytočit.

Qviks
28-02-12, 19:57
Nikdo nemá demo takže je jasný že napíšeš že jsem mlčel. A když už jsme u toho, ta stěna je zadní? :D Takže i kdyby to bylo jak řikáš tak jsem je moch zabít.

Leryx
28-02-12, 19:58
Jo ale vždy jsou 2 strany. Buď ukřivdím te jedné nebo druhé. V tomto případě to byl Qviks. Kdyby nebyl potrestán, tak by byli ukřivděni ti zabití. Takže se na tohle prostě musí dávat pozor.

Vždycky je vůči něčemu zadní. Já se s tebou nechci hádat. Takže bychom to snad ukončili.

Qviks
28-02-12, 20:07
Jo ale vždy jsou 2 strany. Buď ukřivdím te jedné nebo druhé. V tomto případě to byl Qviks. Kdyby nebyl potrestán, tak by byli ukřivděni ti zabití. Takže se na tohle prostě musí dávat pozor.

Banuj podle pravdy ne podle toho komu ukřivdíš.

Leryx
28-02-12, 20:18
Banuju podle pravdy, reagoval jsem tím na to be*ilní slovíčkaření od Giussepeho.

zavo
28-02-12, 20:24
Máš 3 dny a to oprávněně. Vydržíš.
Ja ked som este nevedel hrat JB a bol som CT mi dal Dejf ban na tyzden a to za zabitie len 3 kolkych zabil on, neskor mi dal ban na 3dni za dalsi MFK ale neumyselny a to som pravidla vedel tipujem ze aj on to spravil neumyselne?
S Lerom tam nejsu problemi kedze tam som casto aj ja a nikdy nic take nespravil, je pravda ze ked zacinal ako admin na JB a bol tam mal banovat polovicu CTciek kedze davali MFK, ale to si vtedy nastavoval amxmodmenu.