PDA

Zobrazit normální verzi : Pepino zbytečně dlouhý ban



RastaFarian
28-02-12, 17:59
Chtěl bych požádat o zkrácení svého banu k CT na JailBreak z následujícího důvodu: Byl pozdní večer, 27. únor 2012, 27. únor byl lásky čas! Já hrál jsem u dozorců nebo-li u CTček a omylem zmáčknul jsem špatné tlačítko, to zapříčinilo následující: 1. Dal jsem "pár" FK, celkem sčítalo to 6 vězňů (jsem tvrdý bachař)
2. Dostal jsem ban na 3 TÝDNY!!! Celkem přehnané, není liž pravda?
3. Myslím, že je to z osobních důvodů, neboť s Pepinem měl jsem spory osobní
Dnes 28. února 2012, nejmenovaný hráč (Qviks) dal MFK a zemŕelo 6 nevinných vězňů (stejný počet vězňů, jako u mne), nejmenovaný administrátor (Leryx) dal mu ban jen na 3 dny.

Amazing-Zajic
28-02-12, 18:03
Já jen dodám výpis z banlistu...

Hráč RastaFarian_cikani_jdou_do_nebe
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:513815233
IP adresa skrytý
Udělen 27-02-2012 - 19:17
Délka BANu 30240 minut
Vyprší 19-03-2012 - 19:17 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 1 hodina 13 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] multi fk
BAN dal Admin Pep!n0 (Pep!n0)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jb_mountains)

Karl0s
28-02-12, 18:05
Chtěl bych požádat o zkrácení svého banu k CT na JailBreak z následujícího důvodu: Byl pozdní večer, 27. únor 2012, 27. únor byl lásky čas! Já hrál jsem u dozorců nebo-li u CTček a omylem zmáčknul jsem špatné tlačítko, to zapříčinilo následující: 1. Dal jsem "pár" FK, celkem sčítalo to 6 vězňů (jsem tvrdý bachař)
2. Dostal jsem ban na 3 TÝDNY!!! Celkem přehnané, není liž pravda?
3. Myslím, že je to z osobních důvodů, neboť s Pepinem měl jsem spory osobní
Dnes 28. února 2012, nejmenovaný hráč (Qviks) dal MFK a zemŕelo 6 nevinných vězňů (stejný počet vězňů, jako u mne), nejmenovaný administrátor (Leryx) dal mu ban jen na 3 dny.

napsal krásně to jsi

VAGINATOR
28-02-12, 18:14
Jo no to mě stve ze na jailu si ty bany davaj jak bych to rekl proste divne ze nekdo da multifreekil a dostane na tyden druhej da multi freekil a dostane na tri tydny taky by si mohli vzolit nejake stejne pravidla tech banu na jak dlouho.

Karl0s
28-02-12, 18:18
zalezi na adminovi, taky se treba stava, ze admin vidi v hornim rohu prejetyho panacka a hnedka soupne ban, aniz by to sledoval, ale to uz s tvym unbanem nijak nesouvisi :-)

VAGINATOR
28-02-12, 18:22
Jo no ale kdyz si to tak vemes tak je to nespravidlne mohli by se shodnout na stejnem banovani ne prece ?

RastaFarian
28-02-12, 18:22
Ale já nechci unban, zkrácení banu však požaduji, protože 3 týdny je celkem solidní doba, když to porovnáme s Qviksovým banem..

VAGINATOR
28-02-12, 18:38
Kdyz ja nic o unbanovani nemlvuim jen o stejnem banovani ne podle toho jak se adminovi z libi

Pikii :D
28-02-12, 18:53
Jo no ,ale musíte to brať aj tak že admini dávajú bany aj podla situácie určite ten ktorý dá naschvál MFK tak dostane dlhšie ako ked dá niekto omylom tvoj prípad je vtom že sa nedá ani /z/ nikade zistiť že si dal neúmyselný ,ale mohlo by sa ti to skrátiť..Ale sa bojím toho že on dostal 3dní ty 3týždne či koľko že tebe by sa skrátilo a teraz by žiadal o UB k ct každý ktorý dal 6a menej FK dôvod: lebo dostal Qviks 3dni jemu ste skrátili tak aj mne skráťit!!!

RastaFarian
28-02-12, 19:01
Ale i Leryx říkal, že Pepino dává přehnané bany a taky říkal, že nikdy nedal delší ban za MFK, než 3 dny. To je nejspíš tím, že pan důležitý administrátor si léčí své komplexy :)

Leryx
28-02-12, 19:31
Nejmenovaný admin (Leryx) :D si mě dostal :D napsal jsi to pěkně a příště napiš rovnou Leryx :D Ano jak jsem říkal je to moc dlouho já dávám většinou 3 dny, to je jak sám dobře vím dost dlouhá doba na to aby dotyčný vyprchal a uvědomil si svou chybu. Pokud jde o hráče který hraje často, problémy s ním nejsou, a udělal to OMYLEM, jako tady Rastafarian, nevidím důvod banovat ho na 3 Týdny. Pardón ale kdybychom každého banovali na 3 týdny, tak už po pár dnech by tam nikdo nehrál.Na situaci záleží hodně, v tomto případě bych byl určitě o zkrácení minimálně na méně než týden. Ale je to na Pepinovi jak uváží za vhodné...

TheFinrod
29-02-12, 16:14
Byla to mapa jb_mountains, Rasta poslal vězně do boxu, dal náhodu, poté otázky (červená, zelená). Dal si otázku, teroristi byli na červeném poli a ty jsi zmáčkl opačné tlačítko (Je to tam naopak). Bylo tam docela dost vězňů. Takových 8 FK minimálně...

1. Když nevíš co je co, tak nedávej otázky nebo nebuď CT..

E: Dám ti to na týden ...

RastaFarian
29-02-12, 16:20
6 FK jsem přesně dal, to si dobře pamatuji, ale tak přišlo mi logické, že když je odpověď na otázku ANO, tím pádem, když zmáčknu červené tlačítko, tak se právě tam objeví ty bodliny či co to je za útvary. A děkuji za zkrácení banu. XoXo

ZEUS
29-02-12, 16:57
Lock, ban snížen na týden.