PDA

Zobrazit normální verzi : Tiesto --> Dajmen



Tijs
16-04-17, 21:42
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 217300)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Tiesto >
[AMXBANS] Tvuj nick: Tiesto
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:670460
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:670460
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 86.49.154.30
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 86.49.154.30
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Dajmen >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 4 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Sorry, ale nechapu, jak muze delat nekdo admina a zaroven neumet cheatera ani poznat. Nejdriv si zkontroluj moje nahrany hodiny a k tomu nemam sluchatka za 2 koruny. Hraju cs od verze 1.1 . Staci selskej rozum. Zbytecny zminovat, ze servery csko.cz portalu jsou plny deti, ktery se sotva umej hybat. Proto mi zustava rozum stat, ze mi nejakej Dajmen da ban za WH :). Smesny. Hod mi sem video, rad se podivam. Jenze oba uz ted vime, jakej bude vysledek. A ani bych se nedivil, ze tam ty deti davaji bany jen na zaklade toho, ze to nekdo napise do chatu. Jsem na vas zvedavej, jak mi vysvetlite co jsem napsal :)

DajMen
16-04-17, 21:49
http://csko.cz/dema?UPD=VjopnV0h
http://csko.cz/dema?UPD=5RScfHl1
http://csko.cz/dema?UPD=Spb6aC8x

Tijs
16-04-17, 22:05
Videa hezký :). Je to asi poprvý, co na sebe koukám na demu :D. Sranda :)). Sorry, ale jestli z těhlech videí usuzuješ, že mám WH, tak nechci odhadovat jak dlouho hraješ cs nebo jak dlouho máš zkušenosti s cheathunterem atd... Nehraju cs tejden, těch 10k hodin už trochu nějaký čas je. Sluchátka mám za 5k a slyším dost dobře, k tomu používám mozek, což na serverech csko.cz dělá málo kdo. Pokud někdy jsem otočený do zdi, tak jen kvůli zvuku, abych věděl od kud dupou nebo kde se střílí. Mapuju tak situaci a je to běžná praxe u lidí, co to nehrajou tejden. Nadávat ti nebudu, není mi 15. Jen mi dej lepší důkaz o tom, že mám WH, který prostě nemám no :))

DajMen
16-04-17, 22:14
Počkáme na vyjádření ostatních adminu...Pokud se shodnou,není problém abych ti dal UB.
Gratuluju ti k tvým úspěchům,už jsi nahrál 10k hodin to je úžasné,přeju ti ať to je ještě dalších 10k,ale celkem smutné je,že někteří hráči co to hrajou týden,jsou lepší než ty :))

Tijs
16-04-17, 22:20
Nesmíš to tolik žrát :)). Ono 10k hodin neznamená, že hraješ CPL :)). Hraju for fun už dlouho. Je jasný, že forma na ligu je pryč. Jen právě proto, že mám v cs lecos za sebou, mi takové rozhodnutí adminů nejde do hlavy. Běhaj tam cheateři každou chvíli, holt je to non steam, ale nechápu, proč tam běhaj ti, co jsou dávno provařený, viz kar3l ... asi je něčí kamarád no :)). Je mi fuk co kde proč... nemám zapotřebí zapínat nějaký kraviny, když jsem neměl nikdy zaplý ani 16bit kvůli blbýmu smouku. Když se vrátím ke tvý gratulaci, že jsou někteří lepší jak já s 10k hodinami, tak v tom případě by z toho principu měli být admini lepší, když tedy mají zodpovědnost rozhodovat. Jenže hrajou kulový :))

DiEAcE
16-04-17, 22:21
Tiesta poznám i z jinačích portálů, není to zas tak nevýrazná osoba, pokud už má člověk nějaký čas na 1.6 odehraný.

Dema ani koukat nebudu a vím, že je clear... Neříkám, že týpci s 6 místným id nemůžou zapínat, ale tenhle případ to rozhodně není.

Bee
16-04-17, 22:33
Na to že se tu chlubíš kolik máš odehráno hodin a "jak jsi dobrej" tak se celkem pohybuješ jako bot, styl hry celkem zmatenej. Ale neber si to nějak osobně .
Koukal jsem dvě dema a nic podezřelého jsem neviděl. Za mě čisto.

ZEUS
16-04-17, 22:35
Mrknu na to a poté editnu


edit: za mě clear

Tijs
16-04-17, 22:36
Osobně si to neberu, není mi 15 :)). Styl má každej jinej a hlavně tě může mást moje vysoká sensitivita. Pohybuju se tak, jak mi to vyhovuje a často není prostě problém mít 60 killů za mapu. To samozřejmě nepřipisuju nějakýmu zázračnýmu skillu, ale že jsou servery plný dětí. Sebe nijak nechválím a nahraný hodiny mi jsou ukradený. Jen z principu mi vadí, že tam běhaj vyloženě jasný týpci a těch si nikdo nevšímá :))

Bee
16-04-17, 22:45
Že by si jich nikdo nevšímal se říct zrovna nedá ale tak je možný že takový hráči tam jsou zrovna když nejsou dostatečně pokrytý servery adminama (*děláme to dobrovolně,zadarmo) což se stává málokdy, vždycky někdo na to hlášení dojde . A nebo né každej hráč jde zabanovat , tz. že mu dáš ban a on se za 5 sekund napojí zpět, s tím bohužel mi nic neuděláme . Max ho trochu potrápíme a je od něj na pár hodin pokoj.

Tijs
16-04-17, 22:49
Já to chápu. Vím jak to chodí. Já jen zmínil hráče kar3l, protože tam byl i admin na serveru vždycky... když nebyl, hlášení se pošle a dojde na něj později, to je jasný. Netvrdím, že admini nedělají nic. Jen jsem zmínil situace, kdy jsem to viděl xkrát a byl tam i admin. Ale celkově to chápu. Prostě ty servery plní drtivá většina dětí a těm je to buď jedno, nebo ani haxora nepoznaj, i když jim dává hlavy přes zdi. Jen je to otravný, když si tam jdeš zahrát a brzo je po zábavě, když si tam běhá takovej loupák a ještě se tomu směje :))

anakin_pok
17-04-17, 11:50
Za mě hráč nic nemá.

Johny Pampeliska
17-04-17, 14:48
Na to demo asi ani koukat nebudu, protože s nim hraju poslední dny pořád na D2ce..občas něco zahraje a občas hraje jak jitrnice viď :-D ...hlavně už ho znám z jinejch portálů ranec let zpět dozadu.....takže tady neni o čem.

Maaaaaaaaaaja
17-04-17, 15:15
Vy máte fakt někteří cool odpovědi, že na demo ani koukat nebudete, přístup jak cyp. Že někoho znáte, nic neznamená, že s ním hrajete pořád, nic neznamená. Buď se na to podívejte a dejte verdikt, nebo nic nepište ...


EDIT: Abych psal k věci, tak za mě je to taky čisté, Dajmene.

Tijs
17-04-17, 15:49
Někdy dávám, někdy ne. Jako každej :)). Záleží taky na tom jak dlouhý mám nehty zrovna nebo tak :D. Ne, vážně, nevím co se tu zde tolik řeší... z videí je jasný, že nic nemám. Nikdy jsem nic neměl a měnit to nebudu. Jsou jednoznačnější případy co tam běhaj, než já co hraju roky a na sluchátka :). Ušetřeme kilobajty tady :)

DajMen
17-04-17, 19:24
Máš tam UB.
Omlouvám se za způsobené potíže

Tijs
17-04-17, 22:02
No problem. Nechci tu psát chytrý řeči, stalo se. Ostatním adminům díky za posouzení. Hráč jménem kar3l by mohl být ten správný adept na ban :))

Johny Pampeliska
17-04-17, 22:15
Vy máte fakt někteří cool odpovědi, že na demo ani koukat nebudete, přístup jak cyp. Že někoho znáte, nic neznamená, že s ním hrajete pořád, nic neznamená. Buď se na to podívejte a dejte verdikt, nebo nic nepište ...


EDIT: Abych psal k věci, tak za mě je to taky čisté, Dajmene.

viděl jsem to a za druhý Tiestovi není 15 let jako 99% hráčům tady, tak proč bych nemohl něco takovýho napsat o člověku co znám ? Cheatujou tu děcka co jim je 14 let max + Zoid, ale ten trpí demencí, takže zůstávám u těch děcek :D

Johny Pampeliska
17-04-17, 22:17
No problem. Nechci tu psát chytrý řeči, stalo se. Ostatním adminům díky za posouzení. Hráč jménem kar3l by mohl být ten správný adept na ban :))

na Karla jsem koukal taky několikrát, hraje dobře, občas ma dobry predstrely, ale uz ma něco nahráno je videt ze to hraje fakt roky jak psal . . .

Tijs
17-04-17, 22:39
na Karla jsem koukal taky několikrát, hraje dobře, občas ma dobry predstrely, ale uz ma něco nahráno je videt ze to hraje fakt roky jak psal . . .

Nechci ho řešit nějak víc..to je na adminech. Já jen upozornil. Jasný, že může mít taky nahráno dost... občasný předstřel je normální věc. Já bych na něj neupozornil, kdybych nebyl u fakt divných situací a to osobně a po několik dní. Doslova si pro mne došel v tichu na jisto... předstřel mi dal většinou právě v tichu...nemohl vědět kde jsem a stejně si naběhl a tradá hlava. Ale fu*k it, nechci to pitvat... žádost o UB byla uzavřena, tak the end of story :))

Samco
17-04-17, 22:50
viděl jsem to a za druhý Tiestovi není 15 let jako 99% hráčům tady, tak proč bych nemohl něco takovýho napsat o člověku co znám ? Cheatujou tu děcka co jim je 14 let max + Zoid, ale ten trpí demencí, takže zůstávám u těch děcek :D

Bolo tu už kopec ľudí, čo malo viac ako uvádzaš a cheatovalo. Takisto aj hráči, ktorí tu denne hrávali a pohybovali sa každý deň aj na fóre, čiže čo tvrdíš nemusí byť až takým jednoznačným pravidlom.

Zoid
17-04-17, 23:10
Já ti dám demenci ty vopičáku :D