PDA

Zobrazit normální verzi : Permament BAN k CT na JB



Kuzli
28-02-12, 11:00
Nick: *ChodiciRESPECT*
IP: jsem na Internate takze IP dystak dodam v patek
DUVOD BANU: MFK (demence)

Dobre dopoledne,
v nedeli jsem dostal Permanent BAN k CT na JB. Za MFK Permanent BAN?? Nepride vam to trochu prehnane? Nevim jestli je admin :) novy nebo ne. Ale myslim si, ze se to dalo resit jinak nez perma banem. Nejsem zadny problemovy hrac. Staci se zeptat hracu na serveru. At uz normalnich tak i adminu. Zadne problemy semnou nejsou. Tento prohresek je muj nejhorsi za celou dobu hrani na JB. Predtim jsem dostal 2 bany. Jeden uplne na zacatku za 2FK, ale to sem nevedel ucel hry (tim si prosel snad kazdej). Druhy ban byl nedavno pri hre na hlavni mesta, kde jsem prehledl jednoho hrace a tim padem jsem dal asi 5 FK. Ban mi dal byvali admin Svacinar a sam rikal, ze by to neudelal ale ze mi ho dat musi. Diky veku mi byl ban zmirnen. Omlouvam se ale tento trest mi pride strasne tvrdy. Pravidla znam, myslim ze mam na serveru i velke slovo a nejaky ten respekt tam je. Jsou tam takovy hraci, co tam delaj jenom bordel, kraviny, neposlouchaj Simona apod. a dostanou zakaz tak na mesic. Nekdy ani to ne. Proto si myslim ze perma je trochu moc. Nechci zrusit trest uplne. Za chyby se plati. Timto bych chtel poprosit o zvazeni situace a zmirneni daneho trestu. Dekuji za vyslechnuti popripade i za priapevky.

*ChodiciRESPECT*

*Pitbull*
28-02-12, 12:14
*ChodiciRESPECT* dobrej hráč sním na Jb nikdy problemy nebyli tak nevím proč hnedka za MFK Perma ban to je blbost .

Larodar56
28-02-12, 12:18
Dodám výpis:

Hráč *ChodiciRESPECT*
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:2124322662
IP adresa skrytý
Udělen 26-02-2012 - 16:10
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod [zakaz k CT] Demence
BAN dal Admin (: ($h4miik)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jail_crime)
Předchozí bany 2


Jsem za snížení banu, tak aspoň na týden nebo dva. Respect jak už psal Pitbull je dobrý hráč a permanentní ban za pár free killů je blbost. Kdyby vyvraždil celý vězeňský tým, tak neřeknu.

mrkvicka
28-02-12, 12:20
podľa mna by sa ten trest mohol znižiť to je moc.Keby že na tyžden tak nič nepoviem ale perma je moc.Pitbull mal tento raz pravdu len občas urobi chybu ale to sa vyrieši

AnnoyingGreg
28-02-12, 13:12
Nesmysl. Ban ti musí snížit. S tebou jsem až na občasný vyrušování simona nikdy neměl problem. Ani ten nejhorší dement nedostal za mého adminování perma. Tohle je přehnaný. Určitě byl on- Shamiiiiiiiiiik mezi postřílenejma, nebo někdo na koho dá ho ovlivnil.

Kuzli
28-02-12, 13:28
Myslim ze je to videt jasne. No Laro tech fk bylo asi 10

Nixvan
28-02-12, 13:28
To pořád neni na perma.

Pikii :D
28-02-12, 14:01
To nieje fakt na permu skrátiť BAN jednoznačne ako sa už spomínalo respect pohodový hráč ..

ZombieBot
28-02-12, 14:09
Dal bych 2 měsíce.

mrkvicka
28-02-12, 14:14
Dal bych 2 měsíce.

lol? az mi zabehlo
max 2 tyzdne a ne 2 mesiace

ZombieBot
28-02-12, 14:16
Důvody jsou jednoduché - neustále leze k CT, simona nebere, navíc teď MFK, má upištěnej hlas. Je to na 2 měsíce.

grEy
28-02-12, 14:16
Ak to nebolo umyselne (napriklad vybral zleho hraca, ktory odpovedal na otazku ako druhy alebo tak), tak za to urcite neni perma. Ak to bolo umyselne, tak by som ti to kludne nechal, ale nemyslim, ze bolo.

Karl0s
28-02-12, 14:17
asi sis ho s někym spletl

ZombieBot
28-02-12, 14:19
asi sis ho s někym spletl

Pokud to bylo na mě - maybe. Ale tam chodí víc *ChodícíchHRÁČŮ*, tak teď nevim.

mrkvicka
28-02-12, 14:24
Důvody jsou jednoduché - neustále leze k CT, simona nebere, navíc teď MFK, má upištěnej hlas. Je to na 2 měsíce.

1. neustale lezeni k ct? nechodi tam casto mam s tym skusenosti :)
2. simona si berie a robi ho dobre.
3. neni mu 10

MFK dal 5FK? za to na 2 mesiace? neni mu 10 aby nerozumel.Staci mu raz povedat a on to uz neurobi

2 tyzdne aj menej neni kid aby to nepochopil hlas ma na 17 a ne na 10

Rosi! xP
28-02-12, 15:00
Zombie to sis ho asi fakt s někým spletl :) ChodícíRespect v klidu hráč, v pohodě člověk, až mě překvapuje,že se ON dopustil takové chyby. Na perma to rozhodně není, když chodící respect ovládá simona tak dobře. Když pomyslím, že borec co příjde do boxu zabije všechny a odhlásí se dostane 1-2 týdny tak tobě týden max...

3k a Jerry
28-02-12, 15:07
Jaj permu za MFK ?
Já jsem se jednou blbě kouknul do konzole dal sem 4FK a měl ban na 3 dny,takže i 2 měsíce jsou přehnané.
Zombie: Možná sis ho spletl z Chodicim vysavačem , ten tam chodil dříve.

Larodar56
28-02-12, 15:09
Jestli bylo těch free killů 10, tak určitě nebyly úmyslné. :-)

Kuzli
28-02-12, 15:12
No je mi 18.

Leryx
28-02-12, 15:15
Podle mě jen došlo k chybě. Asi omylem vybral permanentní ban. To se stát může. Pokud to ale nebylo nedopatřením tak očekávám vyjádření banujícího admina a zkrácení tak na 2 týdny. To je optimální doba.

Kuzli
28-02-12, 15:15
Laro prave ze byly umyslne. Vzal sem prasecak a zabil par hracu na care.

Larodar56
28-02-12, 15:23
Tomu nevěřím že bys to udělal Respecte, i když v poslední době se mi zdáš bledej, dřív s tebou byla větší sranda. No nebudu se ti cpát do osobních věcí.

Kuzli
28-02-12, 15:35
Protoze uz me JB tak nebavi. Kdyz sem zacinal. To aem tim zil. Ted jak uz to nehrajou stary znamy a jsou tam ty novy, neschopny, maly parchanti, ktery kdyz se dostanou k CT tak delaj kraviny, delaj si co chtej, neposlouchaj simona (viz. muj priklad), proste schvalne tu hru kazi. Tak mi preskocilo a udelal sem tohle.

zavo
28-02-12, 15:40
RESPECT tam je docela casto CT si berie poznam ho odtial v poho hrac nepredlzuje to, ale perma za MFK? aj keby zabil vsetkych na permu by to nebolo, podla mna by to unho malo byt max 1mesiac a to je tiez pritvrde

Larodar56
28-02-12, 15:41
Protoze uz me JB tak nebavi. Kdyz sem zacinal. To aem tim zil. Ted jak uz to nehrajou stary znamy a jsou tam ty novy, neschopny, maly parchanti, ktery kdyz se dostanou k CT tak delaj kraviny, delaj si co chtej, neposlouchaj simona (viz. muj priklad), proste schvalne tu hru kazi. Tak mi preskocilo a udelal sem tohle.

Je mi to jasný, taky by mě zajímalo kde jsou ty hráči co tam hráli dříve jako BUBEN, Lucca, Safari a podobně.

ZombieBot
28-02-12, 15:47
Je mi to jasný, taky by mě zajímalo kde jsou ty hráči co tam hráli dříve jako BUBEN, Lucca, Safari a podobně.

Vysrali se nato, JB se nedá dlouho psychicky zvládat.

BUBEN
28-02-12, 15:59
Je mi to jasný, taky by mě zajímalo kde jsou ty hráči co tam hráli dříve jako BUBEN, Lucca, Safari a podobně.

Hraji už jenom DM. Na každém serveru se dá zjednat pořádek. I na Jailu se to dá. Jenomže mě nejvíce vadilo hádání v unbanech. Bylo to slovo proti slovu. Na DM je HLTV a chatlog. Takže na vše je důkaz. To se mi asi nejvíce líbí na DM. No a taky se tam marně snažím vylepši aim.

Kuzli
28-02-12, 16:27
Presne Bubne. Hadky slovo proti slovu. Tak proto vas vyrusim a zeptam se co bude dal. Prece jenom lip usnu, kdz budu vedet co a jak.

Shamino
28-02-12, 16:50
BAN snižen na měsíc

Shamino
28-02-12, 16:54
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=22291

Shamino
28-02-12, 16:55
Prosím o LOCK

AnnoyingGreg
28-02-12, 16:56
Nějaký další vyjádření? Nepřipadá mi moc normální zabanovat permanentně jednoho z těch lepších co na tom jailu dělají svoji práci DOBŘE a potom to zamést pod koberec jak bys rád.

Ryukyza
28-02-12, 17:01
Velki fayl.

Karl0s
28-02-12, 17:39
jsou. lidi., co. by. se. radsi. nemeli. ozyvat. gehehe.

3k a Jerry
28-02-12, 17:55
BAN snižen na měsíc

Pamatuju tarda co přiletel na jail 3x za sebou vyvraždil všechny vězně a dostal 21 dní ban.
Chodici respekt si veme gulomet vypráská 10 věznů a 1 měsíc z perma ?
Měla by se udělat nějaka tabulka podle čeho by se to bralo, protože néni možné aby někdo dostal za MFK 2 týdny a někdo měsíc i když chápu že záleží na situaci ..
A taky bys pomohl používat edit.

ZEUS
28-02-12, 18:18
Ban snížen. Lock