PDA

Zobrazit normální verzi : Prechádzanie autíčkom + narušovanie Simona



allbym
16-04-17, 22:38
Ahojte demo som uploadol na csko.cz ale nešlo mi zkopírovať link tak som ho uploadol na letecku poštu dúfam že nevadí :)

A teraz k demu, na deme je vidieť že hráč NaprcanáVíla sa pokusil 2 krát prejsť CT zo začiatku kola no nevyšlo mu to, potom keď hast simonoval priviezol auto do boxu a potom hastovi prisahal že to on nebol, takže klamal, no na deme to vidieť je, cestou na atrakcie sa snažil prejsť Simona ale neúspešne a vyhováral sa že ho nevidel a nakoniec prešiel CTčko. Prosím o upozornenie tohto hráča, poprípade nejako potrestať. Ďakujem :)

Demo: http://leteckaposta.cz/572953247

Latins
16-04-17, 23:01
Celou dobu byl na serveru Okurka.

Pokud nezakročil, tak asi nebyl důvod.

E//: Pro Britny: Ten problém, že trestám přejíždění CTček killem. Ale když je toho moc, tak mu patří i ten ban.

Na demu jsou nějaké nŕznaky, že jeden hráč (který neměl nick NaprcanáVíla) chtěl přejet CTčka. Dva myslím i přejel. Akorát by to mohl Okurka řešit přímo na serveru a ne zpětně tady na forum.
V demě jde taky slyšet, že ten, který přejíždí říká ''Sakra, Latins mě jde zabanovat.''
Na serveru jsem zůstal dvě kola. Během mé přítomnosti nic tak špatnýho nebylo. Akorát vzpoury a AFKující Okurka u T :happy:

allbym
16-04-17, 23:40
Neviem či zakročil nevšimol som si

Britny
17-04-17, 01:08
Celou dobu byl na serveru Okurka.

Pokud nezakročil, tak asi nebyl důvod.

Možná by to chtělo na to mít svůj vlastní názor, než že to že byl na serveru okurka, který má na svém kontě bany i za přejíždění.

allbym
17-04-17, 11:29
Celou dobu byl na serveru Okurka.

Pokud nezakročil, tak asi nebyl důvod.

E//: Pro Britny: Ten problém, že trestám přejíždění CTček killem. Ale když je toho moc, tak mu patří i ten ban.

Na demu jsou nějaké nŕznaky, že jeden hráč (který neměl nick NaprcanáVíla) chtěl přejet CTčka. Dva myslím i přejel. Akorát by to mohl Okurka řešit přímo na serveru a ne zpětně tady na forum.
V demě jde taky slyšet, že ten, který přejíždí říká ''Sakra, Latins mě jde zabanovat.''
Na serveru jsem zůstal dvě kola. Během mé přítomnosti nic tak špatnýho nebylo. Akorát vzpoury a AFKující Okurka u T :happy:

Send Nudes = VIP je NaprcanáVíla, a ten koniec dema som si až teraz všimol, Okurka mu dal zákaz k ct na 3 dni okej ďakujem :think:

Latins
17-04-17, 12:17
Hráč je už stejně banned (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=217318).

Nakladana Okurka
17-04-17, 12:31
Včera tam byl bordel a dva hráči dostali ban za přejíždění ode mě, tak to asi bude ono, ne?