PDA

Zobrazit normální verzi : Zelený Nick



WhiteWolf
18-04-17, 21:24
## smazáno ##

Samco
18-04-17, 21:31
A o ktorého spešla ide? Pokiaľ sa to však celkovo zakázalo, tak mi voči ostatným naozaj nepríde fér aby tu bola výnimka.

WhiteWolf
18-04-17, 21:32
Jde o to, že se to nezakázalo.

Troppe
18-04-17, 21:33
Hochu, hochu. Slušně jsem tě požádal, aby sis změnil nick. Měl jsem celkem naspěch, protože mě tlačilo další hlášení, tak jsem se to snažil urychlit. Psal si něco ve stylu "Kotel mi to dovolil". Já ti odpověděl, že ti to zakazuju. Nebylo to myšleno tak, že znevažuju Kotla.
Už nějakou dobu slušně prosíme hráče, aby si takový nick nedávali. Důvody jsou někde rozepsané, snad je sem někdo postne. Měl by si nás respektovat, ne se nám v podstatě "vysmát do očí".

Edit: K čemu vůbec potřebuješ takový nick? Jenom tím mateš ostatní hráče.

WhiteWolf
18-04-17, 21:40
Jak matu hráče? že mám Zeleno-Modro/červeno/žlutý nick? (modro/červeno = podle teamu kde jsem) je to snadno rospoznatelný, nikomu .cfg nedávám ani neukazuju jak na něj..

Troppe
18-04-17, 21:43
Myslím, že je to rozebrané nejvíc tady. (http://csko.cz/forum/showthread.php?55773-I-know-you-love-me-Operak&highlight=barevn%FD+nick)

1. (pouze k jb) Pokud je hráč simon a má barevnýnick, tak u nápisu XXX je Simon, atd. je napsané úplně něco jiného, než u voicechatu, tudíž si teoreticky můžu jít kam chci a kill bych za to neměl dostat.
2. Když má hráč dejme tomu zelený nick a něco napíše do chatu, jak poznám, jestli je ct nebo t?
3. Pokud ten nick má jeden hráč, budou to chtít i další a další, jen aby mohli dělat "lepší". Jak by to potom vypadalo, kdyby měli všichni na serveru zelený, nebo ještě nějak upravenější nick?
4. (pouze k jb) Pokud dostaneš fk a požaduješ vd, nic bys neměl dostat, protože při barevném nicku máš nick úplně jiný v chatu, ve voicechatu, v tabulce i v simon menu.
5. Hráč si může dát do nicku [ADMIN] popřípadě [VIP] nebo něco tomu podobné a tím může zmást jiné hráče.

Edit: Přizpůsob se, bude vše v pohodě. Budeš stále takto "provokovat", budeš dostávat bany.
Edit2: Pořád si mi neodpověděl. Co ti to přináší? K čemu ti to je?

Britny
18-04-17, 21:48
Spešlové nevidí do AT forka, kde se to řešilo, takže jim to asi nikdo neřekl. Hráči toho začali zneužívat, nebylo poznat kdo je T a kdo je CT - takže se to začalo banovat, pokud hráč neposlechne admina, aby si nick změnil, kotel to asi řešit nechce. Už se o tom i psalo, aby to dal ze serverů pryč, pokud se to povolí jednomu, tak začnou to dělat i druzí.

Až si toho všimne kotel tak viz zde -> http://csko.cz/forum/showthread.php?55248-quot-Green-quot-nick

Nakladana Okurka
19-04-17, 00:18
Ani nejsi schopnej napsat o jakýho spešla jde, jen kopeš kolem sebe. Zkus vyjít na chvilku ven, projít se, pořiď si domácího mazlíčka nebo začni pít kakao ale prosím, prosím dej si pauzu od CSka.

teecko
19-04-17, 00:59
Spešla se zeleným nickem jsem viděl v neděli, Nebudu ho jmenovat zbytečnost ... zeptal jsem se ho proč má zelený nick že je to zakázané a nick změnil bez problému. Pouze nevěděl že je to zakázané. Milan rád kope kolem sebe. :gabe:

Nakladana Okurka
19-04-17, 08:01
Nebudu ho jmenovat, tak proc to pises teda? Naprosto zbytecna informace, kdyz nevime, koho se zeptat.

Kotlys
19-04-17, 09:09
No kdyby jste to aspoň na Tsku pořešili s Kotlem ať zruší barevné nicky, když vám to tak vadí a né tu vypisovat důvody proč nesmíš mít zelený nick.

Vím, že má Kotel moc práce, ale taky to s ním můžete pořešit ať nemusíte řešit takové thready.

Nakladana Okurka
19-04-17, 09:15
A proc musí Kotel rešit věci jen proto, že jsou hráči dementní a bez mozku? Nechapu co se furt řeší s pravidlama, všechno musíte mít napsaný jak banda dětí ve zvláštní školce. Jednou narušuješ hru ostatním tak ti kašlu na to, že to není zakázaný, otravuješ server a kazíš hru? Tak máš prostě smůlu.

Kotlys
19-04-17, 10:12
No jestli to je v pravidlech ve hře tak to chápu, ale to, že tadyk dáte pravidla na barevný nick když tu lidi moc nechodí tak to je jasné, že tu pak budete mít takové thready.

Hlavně, že jste to sami žačali řešit Vy...místo toho napsat Kotlovi ať zruší barevné nicky behěm 1 věty tak to Vás nenapadne.

Jinak máš samoždřejmě pravdu.

ZeMi7
19-04-17, 10:26
Můžu vědět jaký idiot vymyslel to, že je zakázaný zelený nick?
:sorryjako:

Btw, když nám nenapíšeš jméno spešla, tak ho na to asi těžko můžeme upozornit - třeba občas použít hlavu.


No jestli to je v pravidlech ve hře tak to chápu, ale to, že tadyk dáte pravidla na barevný nick když tu lidi moc nechodí tak to je jasné, že tu pak budete mít takové thready.

Hlavně, že jste to sami žačali řešit Vy...místo toho napsat Kotlovi ať zruší barevné nicky behěm 1 věty tak to Vás nenapadne.

Jinak máš samoždřejmě pravdu.

Jsi nějaký chytrý...
Kotlovi se o tom psalo, nic o tom nevíš a oháníš se zcestnýmmi argumenty..

V pravidlech to není, proto se to rovnou nebanuje, ale nejdříve se hráč upozorní.





Tuším, že otázka threadu byla zodpovězena, tak se může lock, ne? :)

Kotlys
19-04-17, 10:55
Tak asi Vás Kotel nebere vážně když řešíte blbosti :D:D Sám Kotel povolil ty nicky a vy je budete měnit. Myslím, že jsem víc teda chytřejší. Argumenty jsou při mě Zemi. Z toho se nijak nevykecáš. Buď to dejte do pravidel nebo s tím bežtě brečet na hajzlík :D
A navíc Zemi pokud to není v pravidlech tak se takové věci nemají řešit ... Moc chytrosti nemáte když řešíte barevné nicky, které nejsou v pravidlech a Kotel je povolil. Hups?

Ale však Kotel si to upraví už. Je jenom na něm kdy to udělá.

^SeaBi
19-04-17, 11:00
Myslím, že je na adminech co budou řešit a nebudou, ne na hráčích a jejích iluzích.

+ někdo tady napsal jasný důvody, proč ten nick není vhodnej, takže jestli se admin cítí na to, že mu ten nick zruší, tak ho zruší.

WhiteWolf
19-04-17, 11:11
Nechodím k ct :) Jestli ti to vadí tak to zakaž u ct..
U mě to poznat jde kde jsem protože mám 3 barevný nick.. (Jedna barva je podle teamu kde jsem Modrá/červená)
+ na tomto nicku mám staty (knife, Superhero).
Pauzu od cska jsem měl dvou měsíční... nevím proč to tu vytahuješ. Nemůžu tu uvést spešla protože nevím jak se jmenoval.. ale měl žluto-zelený nick.
Píšete tu jen pouze o zeleným nicku, mě jde o to že můj nick byl snadno rozlišitelný u jakého teamu jsem.

WhiteWolf
19-04-17, 11:17
A proc musí Kotel rešit věci jen proto, že jsou hráči dementní a bez mozku? Nechapu co se furt řeší s pravidlama, všechno musíte mít napsaný jak banda dětí ve zvláštní školce. Jednou narušuješ hru ostatním tak ti kašlu na to, že to není zakázaný, otravuješ server a kazíš hru? Tak máš prostě smůlu.

urážet hráče jako by jsi ty nikdy nic takového neudělal.. no jo. Pravidla jak vím jsou základem všeho. Narušuju hru ostatní tím, že mám zeleno-červeno/modro-žlutý nick? Je to nick jako ostatní.. Ale to že vám tu lítá 50hráčů s nickem "Gameshites" a je pouze kicknete tak to vás nezajímá a řešíte takové pí*oviny. Kdyby jste aspoň hráčům dovolili maličko svobody a ne je uplně uvěznit na serveru tak by to bylo lepší nemyslíš?

Nakladana Okurka
19-04-17, 11:22
Ty dva mesice asi byly malo. Psal jsem o tech co tim rusi server a schvalne kazí hru. Jestli budes u Tecek tak si mej klidne ruzovou, jestli tim ale narušíš plynulost hry tak ti to klidne prdnu na tyden a nebudu se s tebou bavit, protoze nechapu kde se vzal ten trend posledni doby, že hráči budou rikat Adminum co banovat, jak banovat a jak maji adminovat.

WhiteWolf
19-04-17, 11:24
Právě jsem byl u téček. A hru jsem nějak nekazil, přišel admin troppe a změnil mi to bez důvodu a odešel. Psal že mi klidně rovnou dá ban i když jsem vůbec nic nedělal.

^SeaBi
19-04-17, 11:32
Tak se hold smiř s tim, že budeš mít normální nick. Myslím, že ti to neublíží, když budeš mít nick jako stovky dalších...

Nakladana Okurka
19-04-17, 11:34
Tak se hold smiř s tim, že budeš mít normální nick. Myslím, že ti to neublíží, když budeš mít nick jako stovky dalších...

Vytesat do kamene, zapsat za uši a Locknout.

WhiteWolf
19-04-17, 11:36
Ale ublíží protože jsem byl jeden z prvních který to na webu našel a dal na kotelnu. Jen proto, že to našli i další lidi tak se to musí trestat?

WhiteWolf
19-04-17, 11:37
+ na tom nicku mám státy.

^SeaBi
19-04-17, 11:38
Ale ublíží protože jsem byl jeden z prvních který to na webu našel a dal na kotelnu. Jen proto, že to našli i další lidi tak se to musí trestat?

heh :D ten barevnej nick měli i hráči dávno před tebou, než ty si vůbec hrál na JB, než si hrál vůbec na kotelně, to že se na to zapomnělo a hráči to přestali používat neznamená, že si s tím přišel ty... aspoň zkus vyjmenovat jeden nebo dva rozumný důvody proč ti ten nick nechat :-)

Burak1
19-04-17, 11:58
Jsou v cskách červené a modré nicky a tak to má i zůstat. To, že se potřebujete zviditelnit a dávat si desetibarevné nicky, jen aby vás další hráči obdivovali, není naše věc. Jednou to narušuje hru, tak to i zakážeme.
Ty barevné nicky jsou tu několik let, potom se na to zapomnělo a teď se z toho zas každý může... Měnit, měnit a měnit!

Troppe
19-04-17, 13:20
Pořád si mi neodpověděl, šerife. Co ti to přináší? Co z toho máš?
Jinak kde něco takového Kotel dovolil? Snažil jsem se to najít, ale marně. Je možné, že jsem něco přehlédl. Hoď sem odkaz prosímtě.

WhiteWolf
19-04-17, 14:57
Že bych se ho zeptal jestli bych ho mohl používát v pm?

Troppe
19-04-17, 15:10
Ovšem to nemůže nikdo z nás vědět. Já osobně jsem nikde nečetl, že by to povolil.
A stále nemám odpověď na moji otázku. Co z toho máš? Co ti to přináší? Pouze se nás takto snažíš vyprovokovat.

WhiteWolf
19-04-17, 15:33
Nikoho se vyprovokovat nesnažím jen by mě zajímalo proč to bylo zakázano když jsem to vše vyvrátil.

^SeaBi
19-04-17, 15:46
Nic si nevyvrátil, co to blekotáš ? A napiš nám konečně důvod, proč to tak nutně potřebuješ.

WhiteWolf
19-04-17, 15:51
1. (pouze k jb) Pokud je hráč simon a má barevnýnick, tak u nápisu XXX je Simon, atd. je napsané úplně něco jiného, než u voicechatu, tudíž si teoreticky můžu jít kam chci a kill bych za to neměl dostat.

Ano, je tam napsano něco jiného protože mezi tím jsou ty tvary které to dělají. Takže je jasný kdo je simon.
Nahoře píše jaká barva zabila jakou..


2. Když má hráč dejme tomu zelený nick a něco napíše do chatu, jak poznám, jestli je ct nebo t?

jak vím měl jsem to takto: https://ctrlv.cz/zZe0 T=červená Ct=modrá, přehodit to nejde.

3. Pokud ten nick má jeden hráč, budou to chtít i další a další, jen aby mohli dělat "lepší". Jak by to potom vypadalo, kdyby měli všichni na serveru zelený, nebo ještě nějak upravenější nick?

Jestli to chtějí, tak ať si to najdou, já to nikomu nedával.

4. (pouze k jb) Pokud dostaneš fk a požaduješ vd, nic bys neměl dostat, protože při barevném nicku máš nick úplně jiný v chatu, ve voicechatu, v tabulce i v simon menu.

Zase, v klidu týpek napíše že je ten "čtverečkovaný"

5. Hráč si může dát do nicku [ADMIN] popřípadě [VIP] nebo něco tomu podobné a tím může zmást jiné hráče.

Admin si tam dát nemůže, změní ho to na nick csko.cz. Hráč bez koupeného vip si nemůže dát zelený/žlutý nick, takže 2x vip je teprvé možné a nikdo není takový idiot že si bude myslet že má 2x vip.

Edit: Přizpůsob se, bude vše v pohodě. Budeš stále takto "provokovat", budeš dostávat bany. Nepřispůsobím se když k tomu nemám důvod.
Edit2: Pořád si mi neodpověděl. Co ti to přináší? K čemu ti to je? To by ti mohlo dojít, je to k ničemu jen je to dobrý.:)

^SeaBi
19-04-17, 15:59
Nikde si nenapsal, proč to tak potřebuješ. Žádný rozumný argument nevidím.

WhiteWolf
19-04-17, 16:00
Žádný rozumný argument ani neexistuje. Je to na potěšení.

ZeMi7
19-04-17, 16:01
Nikoho se vyprovokovat nesnažím jen by mě zajímalo proč to bylo zakázano když jsem to vše vyvrátil.

Začalo se to zneužívat,to je odpověď na všechny otázky.

Když někdo před několika lety nalezl první bug mapy a texturu, tak to všem bylo jedno. Na co by někomu bylo, že třeba vlezl do nějaké krabice na spawnu. Časem si toho všimlo více hráčů a začlo hledat nové a nové pozice, které jim dávaly výhody oproti protihráčům.
Tehdy se začalo řešit bugování map, textury, atp. banem.
A je jedno kam lezes. Je to textura, tak budeš potrestán.


Stejně chápu i tento "problém".
Když to měl jeden člověk na serveru a navíc jen měl zeleného smajlíka za nickem, tak to nikomu nevadilo.

Bohužel pro vás to hráči začali zneužívat a dělat s tím blbosti. Tudíž se to musí řešit...
Stejně jako s texturou - nelze rozlišovat úmysly. Tudíž je potřeba trestat vše.
(To by tu pak zase bylo rok zaspamovaný forum, že já dostal ban za barvičku a on ne!)

WhiteWolf
19-04-17, 16:07
By mě zajímalo čím se to začalo zneužívat :-D

ZeMi7
19-04-17, 16:44
Chceš tu napsat návod? :D

Čím se to zneužívalo máš popsané zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?55248-quot-Green-quot-nick
Pokud tam nevidíš, tak ti do toho nic není.



Já v tomto threadu končím. Napsal jsem vše, navíc je to jak vysvětlovat něco dětem ve školce.

eriew
19-04-17, 17:47
Zelený nick je taká istá nepotrebná pičovina ako keď si dá steamer ako nick nejaký znak čo csko nedokáže zobraziť. Keď je to zakázané tak je to úplne v poriadku. Prečo? Lebo ti ide snáď o hru a nie o to akej farby máš nick, a ten kto toto podporuje tak nech si zahrá farebnú hru modrá veleryba a nech preskočí v nej prvých 49 úloh.

Koprakek
19-04-17, 18:01
Jasně a zřetelně jsem ti před pár dny, napsal do chatu, že je to zakázané, pokud nebudeš respektovat změnu nicku i bez odůvodnění, hájí se to poté banem.
Ty si za všech okolnosti jen přikyvoval, po pár dnech si začal cosi zase psát, že máš staty dané právě na zelený nick, na to jsem ti odpověděl že máš napsat Kotlovi o přesunu bodů na jiný nick, na čemž si zase jen přikyvoval a děkoval. Tak tedy nechápu smysl této tématiky zas a znovu. Sám osobně říkám, že tohle já řešit budu, i bez odůvodnění, jelikož těch důvodu zde padlo už spousty a je zbytečné se stále opakovat a vyjadřovat. Pokud to stále nechápeš je to tvůj problém ne náš. Pokud se ti toto nelibí, budíš světe... svět se z tebe nepo* že to není tvé sousto.

rejdžyoda
19-04-17, 19:31
Nebudu ho jmenovat, tak proc to pises teda? Naprosto zbytecna informace, kdyz nevime, koho se zeptat.

To asi proto, aby se to řeklo všem ne ? A osobně bych taky nepsal určité jmena abych si to u nich
nepohoršil, takže tak.
#Engageyourbrain

Britny
19-04-17, 19:31
Prostě chce být jenom C O O L že má jinačí nick než jiní hráči na serveru a že si to prostě většina ani neumí nastavit, je to něco podobného jak před pár měsíci byly GOLD profily na steamu a taky se za to banovalo, pokud si to daný hráč nezměnil, takže asi tak :happy:

WhiteWolf
19-04-17, 19:49
Jasně a zřetelně jsem ti před pár dny, napsal do chatu, že je to zakázané, pokud nebudeš respektovat změnu nicku i bez odůvodnění, hájí se to poté banem.
Ty si za všech okolnosti jen přikyvoval, po pár dnech si začal cosi zase psát, že máš staty dané právě na zelený nick, na to jsem ti odpověděl že máš napsat Kotlovi o přesunu bodů na jiný nick, na čemž si zase jen přikyvoval a děkoval. Tak tedy nechápu smysl této tématiky zas a znovu. Sám osobně říkám, že tohle já řešit budu, i bez odůvodnění, jelikož těch důvodu zde padlo už spousty a je zbytečné se stále opakovat a vyjadřovat. Pokud to stále nechápeš je to tvůj problém ne náš. Pokud se ti toto nelibí, budíš světe... svět se z tebe nepo* že to není tvé sousto.




Hele, asi si mi nic neřekl, hraju to teďka druhý den po dvou měsících:)

Kotel
20-04-17, 00:11
Pokusim se to bloknout co nejdrive.

Nakladana Okurka
20-04-17, 09:57
To asi proto, aby se to řeklo všem ne ? A osobně bych taky nepsal určité jmena abych si to u nich
nepohoršil, takže tak.
#Engageyourbrain

Jestli ti záleží na tom, co si myslí o tobe nejakej random clocek 200 kilometru daleko, kterýho na 99% nikdy nepotkas, tak bys mel asi vypnout hry a vykouknout ven.

Kloucek
22-04-17, 10:21
Zelený nick potřebuje, protože chce frajeřit před kamarádama :)

teecko
22-04-17, 11:10
A jakejma kamarádama ?

Milancik
22-04-17, 12:29
Předemnou třeba?

^SeaBi
22-04-17, 12:41
lol, zašel na svůj starej účet na forku :D

teecko
22-04-17, 12:41
Ten pocit, když je tvůj nejlepší kámoš, tvůj druhý učet na forku.
FeelsBadMan
https://www.youtube.com/watch?v=uF7TsMDMyRM

^nismo
22-04-17, 13:00
Předemnou třeba?

Nemáš kamarády, sorráč :)

Abych nebyl ot:
Green nick je pro buzny.