PDA

Zobrazit normální verzi : Drobné úpravy



^SeaBi
19-04-17, 13:25
Sepíšu tady něco o mapách... kvůli nedávným změnám + nějaký vylepšení

MAPY

de_eldorado - malá mapa, kde vidíte z jednoho konce mapy na druhý, naprosto nevyhovující na tento mód - odstranit
de_blue_d5 - tahle mapa se pomalu ani nehraje (původně jsem byl za to aby se přidala ale nějak se neuchytila) a když jo, tak jen proto, že hráči neví co to je za mapu a následně se vyprázdní server... - odstranit
cs_assault_lol - malá mapa, kempy na střeše, prostě další mapa která se nehodí na CTF - odstranit
cs_estate - nechám bez komentáře :D prostě mapa o velikosti metr na metr... - odstranit
de_westwood - tato mapa tam byla asi 3x nebo 4x (starší hráči pamatujou) vždy se odstranila kvůli kempům na střechách ale pořád hratelnější než ostatní mapy, které se přidali nedávno. - klidně nechat, když si jí hráči vyberou, tak je dost často i plnej server
de_nuke - stará klasika, mam takovej pocit, že se odebrala kvůli spawn kempů (což je pitchovina) protože na každý mapě se dá udělat takovej spawn kemp, že enemy nevyleze - rozhodně vrátit
Dust2_2006 - talhe mapka je na furienu a je docela dobrá, rozhodně stojí za to ji zkusit - přidat

VIP

přidal bych smoke (hodí se když se potřebujete dostat ze svýho spawnu, který okupuje enemy) a spawn za 8 sekund (nomrálně to je 10 sekund)

Rank

Taky by bylo fajn, že když odnesete vlajku, že vám to dá třeba 6 bodů do ranku (některý by to třeba přinutilo nosit vlajky a tím plnit účel módu)

Botkick

mam takovej pocit, že na CTF 2 se může hlasovat pouze jednou za kolo, jestli chtějí hráči vykopnout boty (na CTF 1 to jde víckrát)

Burak1
19-04-17, 13:38
Eldorado souhlas, blue nesouhlas, assault souhlas, estate je mi fuk, westwood souhlas, nuke nesouhlas, dust2_2006 souhlas. Prosím další vyjádření, ať to můžu v pátek poslat kotlovi.

^SeaBi
19-04-17, 13:43
Proč nechat blue a nevrátit nuke ? + se můžeš vyjádřit i k tomu dalšímu.

Burak1
19-04-17, 14:45
Mně přijde blue hraná a nuke je u mě hrozně kemp mapa, nemám ji rád.

Ten spawn nechat bez úprav, ten smoke klidně a ty další dvě věci jsou takové blbůstky, takže klidně :D.

^SeaBi
19-04-17, 14:50
Ještě jsem neviděl teda blue a aby byl plnej server :D no nuke je to camp mapa ale tak to i rovnou můžeš smazat d2 :D kterej je na tom o hodně hůř, kvůli kempu na Ačku :D (jestli smažeš d2 buráku tak tě zabiju :D), sám si chtěl aby spawn byl za 7 sekund pro VIP, já jsem si dovolil jednu sekundu ještě přidat :D, ostatní věci jsou blbůstky ale trochu to zlepší hratelnost.

Flopsaid
19-04-17, 16:55
Musím také něco napsat.

Nuke z5 ! dust_2006 proč ne ? eldorado - ne westwood - ne ...

Botkick, chce upravit na obou serverech to jde hlasovat jen jednou za kolo.

Co se týče bodů do ranku za flagy tak k tomu se nepřikloním nechal bych to jak to je.

Ale s těma mapama pokud možno něco udělejte. Stejně nejvíc lidí vždy hraje klasiku jako je d2, italy, office , inferno , mirrage, aztec atd...

plejerplejer
19-04-17, 17:24
Zdar, takže:
1) bez ohledu na to, jestli se mi mapy líbí, nebo ne, všechny se hrají a všechny si hráči votují. Čili, pokud to něčemu vyloženě nevadí, nechal bych je tam, a posoudil to časem třeba podle četnosti votování, ne jen podle několika názorů (i když adminů), protože mě například se nelíbí dd2, která je naprosto nevýhodná pro CT, ale hráči ji hrají, protože ji notoricky znají....
2) přidejme cokoliv, časem bude vidět co nebude populární, pozná se to podle toho, že se to nebude votovat a tudíž ani hrát (čili viz bod 1:-)
3) pro ty VIPy, rychlej resp může také znemožňovat nějak solidně tu vlajku ukrást, to už raději ty equipmenty...
4) body do ranku si myslím, že jsou ok ( a to kradu vlajku daleko lépe, než střílím, tak to musím vědět :-)
5) pěkný den, přeji všem...plejer aka nero LAMA CZ

Samco
19-04-17, 21:55
K mapám: S eldoradom jednoznačne súhlasím, mapa absolútne nevhodná pre tento mód, podobne aj estate. K blue a assault nemám nič. Ani som nepostrehol, že nuke sa odobrala, tá by mohla byť pridaná, westwood nechať. Dust2_2006 by bol super.
Ten free smoke by som asi nedával, zbytočne to bude niekomu spôsobovať lagy.
Idea o bodíkoch za zobratie, odnesenie prípadne vrátenie vlajky by mohla byť zrealizovaná, hráčov by to motivovalo k tomu, aby išli po vlajku.

plejerplejer
21-04-17, 19:50
Poznámka: v posledních dnech jsem se na ty mapy, které navrhujete vyhodit zaměřil. Konstatuji, že velmi často je například na estate, nebo eldoradu nebo blue více lidí než na dd2 nebo office...stačí se podívat na statistiky...pěkný den přeje plejer aka nero LAMA CZ.

Saintpepo
22-04-17, 14:19
de_eldorado - odstranit PRO
de_blue_d5 - odstranit PRO
cs_assault_lol - ked uz tak classic assault ne lol
cs_estate - odstranit PRO
de_westwood - nehrajem ju tak neviem
de_nuke - vrátit PRO
Dust2_2006 - přidat PRO

de_dust_castle by som pridal

Pridal by som nejakú RATS mapu na skúšku.

^SeaBi
22-04-17, 15:19
rats mapu bych taky zkusil a ještě tuhle http://gamebanana.com/maps/163576

Lukasred
22-04-17, 17:38
de_westwood je dobrá mapa
dust_2006 také dobrá mapa
cs_estate to nikdo nehraje
ostatní neznám

rats mapy jsou super jsem pro ;-)

tuhle mapu jsem hravál furt http://gamebanana.com/maps/166140

NarutoO
25-04-17, 09:20
Sepíšu tady něco o mapách... kvůli nedávným změnám + nějaký vylepšení

MAPY

de_eldorado - malá mapa, kde vidíte z jednoho konce mapy na druhý, naprosto nevyhovující na tento mód - odstranit
de_blue_d5 - tahle mapa se pomalu ani nehraje (původně jsem byl za to aby se přidala ale nějak se neuchytila) a když jo, tak jen proto, že hráči neví co to je za mapu a následně se vyprázdní server... - odstranit
cs_assault_lol - malá mapa, kempy na střeše, prostě další mapa která se nehodí na CTF - odstranit
cs_estate - nechám bez komentáře :D prostě mapa o velikosti metr na metr... - odstranit
de_westwood - tato mapa tam byla asi 3x nebo 4x (starší hráči pamatujou) vždy se odstranila kvůli kempům na střechách ale pořád hratelnější než ostatní mapy, které se přidali nedávno. - klidně nechat, když si jí hráči vyberou, tak je dost často i plnej server
de_nuke - stará klasika, mam takovej pocit, že se odebrala kvůli spawn kempů (což je pitchovina) protože na každý mapě se dá udělat takovej spawn kemp, že enemy nevyleze - rozhodně vrátit
Dust2_2006 - talhe mapka je na furienu a je docela dobrá, rozhodně stojí za to ji zkusit - přidat

VIP

přidal bych smoke (hodí se když se potřebujete dostat ze svýho spawnu, který okupuje enemy) a spawn za 8 sekund (nomrálně to je 10 sekund)

Rank

Taky by bylo fajn, že když odnesete vlajku, že vám to dá třeba 6 bodů do ranku (některý by to třeba přinutilo nosit vlajky a tím plnit účel módu)

Botkick

mam takovej pocit, že na CTF 2 se může hlasovat pouze jednou za kolo, jestli chtějí hráči vykopnout boty (na CTF 1 to jde víckrát)

eldorado, assault, westwood -> na tento mod se mapy nehodí. Jak píšeš, westwood se dává tam a zpátky.. podle mne mrtvá mapa co se týče ctf. Zbytek bych nechal, blue b5 je sice ne dost známá mapa, nicméně na CTF je dost vybalancovaná. Nuke prostě nevim :D Tam se dá stát na střeše za CT a T nevylezou ze spawnu a opačně. S tím rozdílem, že když jsou na spawnu uzavřený CT, tak to maj T jednodušší. Ale to je fakt něco, co se nedá dost dobře obhájit, spíš mám z toho takovej pocit. Nebránil bych jí vrátit, být tam taky nemusí.

Podle mne není u ctf ani tak důležité kdo jakou mapu jak zná, ale jestli existuje taková pozice vlajek, aby to bylo fér. Což je diskutabilní u všech map, které nejsou zrcadlově. Přidal bych de_contra.

-nRt-

Burak1
25-04-17, 20:07
Smazány mapy:

de_eldorado
cs_assault_lol
cs_estate

Přidány:

de_dust_castle
de_avangard
a do pár dní se přidá i mapa de_dust2_2006

Vráceny:

de_nuke

Vlajky jsou rozházeny snad vyrovnaně, pokud s nějakou nesouhlasíte, může se předělat.

Nakladana Okurka
26-04-17, 08:03
Westwood je příšerná mapa a hráči ji maji rádi, protoze se tam da dobře kempit a rankovat. Nevim proc se vracela.

Burak1
26-04-17, 12:07
Právě proto, že se hráčům líbí se přidala.

Grakon2702
26-04-17, 20:48
Teď jsem hrál na trainu a hned mě trklo, proč mají T vlajku hned na spawnu na očích, zatímco CT musí k té svojí o pár kroků víc doběhnout. Ta T vlajka je téměř nedobytná, když se tam nejdříve musím probojovat a pak bez žádného úkrytu zase běžet zpátky. Nejde mi ani tak, že to je nedobytné ale spíš ta nevyrovnanost vůči CT. Buď tu vlajku od T spawnu vzdalte, nebo dejte CT vlajku taky na CT spawn.

Burak1
26-04-17, 21:08
Spíš bych posunul obě. Ct vlajku blíž a t vlajku víc doprava.

Burak1
11-06-17, 19:40
Vlajka ct na trainu trochu upravena. Vyzkoušíme, jak to půjde teď.