PDA

Zobrazit normální verzi : Kotelna team hledá



NemiKD
28-02-12, 20:22
Ahoj,

Kotelna team hledá náhradního hráče, protože já hraju za svůj team a 29. začíná Intel liga a nebudu mít tolik času. Čas hraní ještě není znám, ale určitě tam bude patřit neděle. Tým by měl v průběhu dvou až třech týdnů začít pořádně trénovat, aby jeho hra k něčemu vypadala a nevrhala na kotelnu špatné světlo. Od hráče bychom chtěli ochotu hrát i přes první neúspěchy, které tým určitě čekají. Sestava kotelna týmu je následující: Kouzelnik, mecky, sick, Dlouhis, NemiK. Hledám nějakého trochu více zběhlého hráče a kdo by měl zájem, tak ať mě kontaktuje zde na foru přes PM nebo steam nick m3cky158.


S pozdravem
Kotelna team

Charon35
28-02-12, 22:30
twist nemá čas? Fenomem Magi? Martiii? atd atd...

mecky
28-02-12, 22:33
twist nemá čas? Fenomem Magi? Martiii? atd atd...

Jak to máme vědět ? My jsme se nikoho neptaly proto Nemik založil tohle aby každý napsal sám my jsi ho vyzkoušíme a pak se rozhodnem.

Charon35
28-02-12, 22:36
Jak to máme vědět ? My jsme se nikoho neptaly proto Nemik založil tohle aby každý napsal sám my jsi ho vyzkoušíme a pak se rozhodnem.

Jaj tak. No tak ale problém hoši, že twist a spol (tí lepší) do týchto končín fóra často nezablúdia. Tak ak môžem odporučiť, tak twista by som tam videl celkom rád. Asi lepšie mu napísať PM.

NemiKD
28-02-12, 23:23
Uvidime

headmaker
29-02-12, 11:12
Šl bych... zkušenosti bych napsal PM či nas steam

ZombieBot
29-02-12, 11:37
Šl bych... zkušenosti bych napsal PM či nas steam

Odmítám, aby jsi zrovna ty reprezentoval kotelnu. To už tam rovnou můžeme dát nějakého newbieho, ten alespoň chápe, jak se to hraje.

NemiKD
29-02-12, 12:17
Hráče si vyberu sám.

headmaker
29-02-12, 13:00
Odmítám, aby jsi zrovna ty reprezentoval kotelnu. To už tam rovnou můžeme dát nějakého newbieho, ten alespoň chápe, jak se to hraje.
Soudíš knihu podle obalu... Ještě si mě hrát cw neviděl a nevíš kde a jakou ligu hraju, tak mě nesuď..

ZombieBot
29-02-12, 13:23
Soudíš knihu podle obalu... Ještě si mě hrát cw neviděl a nevíš kde a jakou ligu hraju, tak mě nesuď..

A co hraješ za ligu? Máš steam chvilku a už tady machruješ s ligou? :D Nějakej shifters ne?

headmaker
29-02-12, 13:27
A co hraješ za ligu? Máš steam chvilku a už tady machruješ s ligou? :D Nějakej shifters ne?
Správně hraju shifters a u2... Co hraješ ty, když se nade mě povyšuješ...

ZombieBot
29-02-12, 13:35
Správně hraju shifters a u2... Co hraješ ty, když se nade mě povyšuješ...

Nehraju ligu, já to hraju 4fun. Nemám zapotřebí si zvyšovat ego. Navíc chluvit se tím, že hraješ shifters je teda WIN!

headmaker
29-02-12, 13:42
Nehraju ligu, já to hraju 4fun. Nemám zapotřebí si zvyšovat ego. Navíc chluvit se tím, že hraješ shifters je teda WIN!
Jenom jsem napsal, že bych šel a ty si se do mě navezl. Chápeš to? Hochu nemíním si to tady na kotelně zase posrat tak dáme PM ne?

ZombieBot
29-02-12, 13:53
Jenom jsem napsal, že bych šel a ty si se do mě navezl. Chápeš to? Hochu nemíním si to tady na kotelně zase posrat tak dáme PM ne?

I think it's too late.

tyger103
29-02-12, 16:16
headmaker/hap0h,jednou jsem s tebou hrál CW 4fun,když mě napsali nějací mladí na skypu,jestli nemám čas.Viděl jsem tě hrát,nadával jsi mě do cheatera,takže tebe bych fakt nebral :) musíš uznat,že tu hrajou někteří lidé o ligu výše...

Bezdak
29-02-12, 19:36
Mě stačilo jak si snáma byl chvilku na tsku u Suši v roomce a řikal si nám tam, jak si dělal fake zápasy, podváděl atd.

Jinak přeju hodně štěstí v té Intel lize.

NemiKD
29-02-12, 21:12
Mě stačilo jak si snáma byl chvilku na tsku u Suši v roomce a řikal si nám tam, jak si dělal fake zápasy, podváděl atd.

Jinak přeju hodně štěstí v té Intel lize.
Díky, headmaker s Kotelna t. hrát určitě nebude :)

djkofi
02-03-12, 15:37
Je to místo ještě aktuální nemiku? :)

Nepi tolko =D
02-03-12, 18:10
ja by som isiel :D