PDA

Zobrazit normální verzi : jou --> *Penegal



Connan
21-04-17, 23:57
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 217793)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 58 minut a 19 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Random - Jebe ti ?'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < jou >
[AMXBANS] Tvuj nick: jou
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:85444018
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:85444018
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.203.216.203
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.203.216.203
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < *Penegal >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_westwood)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Zdar,

zabil jsem te jen z principu, ze random hrac csko.cz prisel, zabil me bez duvodu, k nestesti jsem byl zradce :(, a ty si to nehodlal nijak resit, i pres to, ze jsem ti psal pres vykricnik, aby sis me vsiml, takze o ub nezadam xD, jen jsem chtel poukazat, ze je jedno, jestli nekdo nekoho random killuje, ale kdyz jde o tebe, tak to neco znamena. Takze kdyz ses mi k tomu po dvou kolech nijak nevyjadril, tak jsem te jednoduse zabil a chtel jsem videt tvoji reakci, takze dik.
Jsi trida!

Penegal
22-04-17, 00:47
ono se to má s tím tak, já nemůžu jen tak banovat někoho protože mi někdo řekl že někdo někomu dal random, víš ono se to dost těžko určuje kdo dal a kdo nedal random, pokud nejsem cele kolo ve spectu, což btw. ani nemůžu tak nemám šanci, kdy ale opravdu můžu rozeznat random je situace kdy ho dá někdo mě, proto máš asi to mínění že banuju jen svoje randomy.

Connan
22-04-17, 00:49
Stál si vedle mě xD

E: Takže vlastně chceš říct, že když mě zabije player, tak ti to je jedno, ale když player zabije tebe, tak má ban, pochopil jsem to, že?
Vlastně ani nechápu, co že to banujete, já myslel, že tam je nějaký systém

Nakladana Okurka
22-04-17, 03:20
Systém to má, hrál jsi dlouho JB a určitě víš, že se tam nebanuje jen proto, že ti to řekne random hráč ze serveru. To samé platí i na ttt.
Jestli Penegal random kill neviděl, tak ho ani řešit nemohl ikdyž jsi mu to napsal. Když jsi dal random kill jemu, tak to řešit mohl, protože to viděl.
Pak by si mohl kdejakej Pepík vymyslet, že Player123 porušil pravidlo, ale protože nám to napsal, tak to máme zabanovat? Jak by to pak tady vypadalo..

Connan
22-04-17, 11:53
Ano, jb jsem hrál, a když tam dal někdo freekill, tak jsem se mu většinou snažil domluvit, je to jako kdyby dal někdo 1 fk, a ty bys mu dal bez nějakých varování zákaz k ct, spíš mi šlo o to, že se ani nezajímal(jinak, jak jsem již psal, stál vedle mě), a když mi k tomu nenapsal ani větu, ani do mikrofonu neřekl, že to neviděl, tak jsem ho zabil. Šlo mi spíš o ten princip, a to že banuje jen ty, který zabijí jeho, to mě nějak netankuje. Ani se mě neptal, proč jsem ho zabil, nebo něco, prostě dal ban. Jinak jsem si teď všiml tvého podpisu, nějak tak bych to popsal.

Nakladana Okurka
22-04-17, 13:45
Ale jak vis že banuje jen ty, co zabiji jeho? Banuje všechny, kteří se proviní a vidí to. Když to nevidi tak to nebanuje.
Je jedno jestli jses stalice Kotelny, nebo duveryhodny hráč, random kill sis mohl vymyslet, když ho nevidel, proto tvoji situaci neresil. Asi

Penegal
22-04-17, 15:42
Situace na TTT je v mnoha případech bohužel značně zmateční, proto je těžké vždy rozeznat kdy je ban na místě a kdy ne, příště se pokus mě nějak kontaktovat, a já se budu snažit si toho všimnout popř se na nahlášeného zaměřit.

Okurčičko děkuji za obhajobu, myslím že ten případ vyhrajeme :D

Connan
22-04-17, 19:13
A jak jinak tě dostatečně kontaktuji, když ne přes vykřičník?

E:Jinak případ jste prohráli, Okurka sice dobře argumentuje, ale v tomto případě jsou to naprosto zcestné argumenty, problém je, že vy jste soudci.

Britny
22-04-17, 21:27
Jen bych k tomu chtěla dodat, že třeba na JB se za 1 FK taky hned nedával ban, tak třeba proč dáváte za 1 random kill ban? V případě Conana chápu, že to bylo úmyslně, jen aby viděl Penegalovu reakci, ale ve finále za 1 kill dávát ban ? To myslím ted všeobecně na daný mod, někdo třeba ještě v tom není tak zběhlý a dá kill třeba omylem..

Penegal
22-04-17, 22:00
Ban za jeden random dávám jen v případě že je mi známo že hráč mod ovládá a přesto dá random prokazatelně zcela úmyslně.

Connan
22-04-17, 23:00
To by mě zajímalo, jak ti může být známo, zda mod ovládám. Třeba tebe jsem viděl na ttt poprvé, a kromě včerejška bylo mé poslední připojení 31-03-2017, kdy jsem tam byl asi 10 minut, ale pokus dobrej. Ve výsledku jsem neočekával nic jiného, než alespoň omluvu :shifty:. Na závěr bych chtěl jen napsat, že si, z mého pohledu, jednal zcela impulzivně a neadekvátně.

Nakladana Okurka
23-04-17, 11:43
Na Jb se jeden Fk taky banuje, jestli je umyslny. Napriklad hráč dá party mod a rekne, že kdo zabije CT ma pristi kolo kill. Bum další kolo ho dostane a to pak nebanujeme jo? Nebo kdyz si nekdo u Ct rekne: "Ha Ha, ted jen tak zabiju Pepu v boxe." a zabije ho, tak to taky banujeme.
Zcsetne argumenty to nejsou, napsal jsem ti to ve dvou postech ale stale si jedeš to svoje. Kdyby Penegal random kill na tebe videl sem si jistej, že to rešit bude. Nevidel ho, nemohl to rešit. Pravdepodobne asi proto ani nereagoval na tvoje hlaseni, protoze rešit zpetne situaci, kterou nevidel ale aby ji rešit mohl tak ji videt musí, je dost na hlavu.

Penegal
23-04-17, 11:47
Na to abych viděl že mod ovládáš mi stačí 5 minut, jinak musím alespoň ocenit že máš nějakou úroveň vystupování, nicméně ban již dávno vypršel k prohřešku si se přiznal, tak prosím LOCK. Diky a přeji hezký den.

Connan
23-04-17, 12:48
Už jsem to chtěl nechat být, ale Okurka pořád přikládá do kotle :laughing1:

'Na Jb se jeden Fk taky banuje, jestli je umyslny. Napriklad hráč dá party mod a rekne, že kdo zabije CT ma pristi kolo kill.
Bum další kolo ho dostane a to pak nebanujeme jo? Nebo kdyz si nekdo u Ct rekne: "Ha Ha, ted jen tak zabiju Pepu v boxe." a zabije ho, tak to taky banujeme.'
Tohle byl docela špatný příklad, protože já jsem nezabil Penegala, jen proto, že jsem se tak rozhodl, např. jako mě zabil csko.cz, ale protože mě ignoroval.


'Zcsetne argumenty to nejsou, napsal jsem ti to ve dvou postech ale stale si jedeš to svoje'
Rozveď, v čem si jedu svoje.

'Kdyby Penegal random kill na tebe videl sem si jistej, že to rešit bude. Nevidel ho, nemohl to rešit.'
Viděl, po mojí smrti něco zahlásil do mikrofonu a čupnul si k mé mrtvole.


'Pravdepodobne asi proto ani nereagoval na tvoje hlaseni, protoze rešit zpetne situaci, kterou nevidel ale aby ji rešit mohl tak ji videt musí, je dost na hlavu.'
Odporuješ si s výrokem Penegala -> 'příště se pokus mě nějak kontaktovat, a já se budu snažit si toho všimnout popř se na nahlášeného zaměřit.'

Tvá neúnavná obhajoba kolegy admina je milá, až úsměvná, ale obhajuješ ho více, než on sám sebe. Problém je, že ty si tam nebyl.

Penegal
23-04-17, 16:11
To bude tím že jsem tu admin už přes 4 roky a to už člověka naučí mít tak trošku v p*** ;)

Zoid
23-04-17, 16:16
O pravidlech módu, popř. jejich změnách můžou admini diskutovat v admin fóru.
Ban vypršel, Lock.