PDA

Zobrazit normální verzi : Obcházení pravidel fora?



Kloucek
22-04-17, 12:34
Zdravím, proč když si každý den projíždím forum a vidím jak nekdo napíše "nápad na pí*u" bez hvězdičky a místo ní napíše "č" a ostatní admini nebo adminky a nebo dokonce Kotel nato nějak nereaguje, když by měl být potrestán....
Vždyt v pravidlech se píše, že je zakázáno používat vulgární slova.
Proč nato nikdo nereaguje?

Nakladana Okurka
22-04-17, 12:51
Tohle je online hra a diskuzni forum, ne kostel. Tak to nehroť

Kloucek
22-04-17, 13:02
Já to nehrotím, ale jsou snad nějaká pravidla a když Kotel uvidí nejmín 1 za týden porušení pravidel a nebanuje to, tak pak se můžem divit, že tu jsou nevychované děti..

teecko
22-04-17, 13:10
Kdyby se měly všechny pravidla dodržovat do puntíku a trestat se hned tak by tu asi moc lidí nehrálo.

ZeMi7
22-04-17, 13:31
Já to nehrotím, ale jsou snad nějaká pravidla a když Kotel uvidí nejmín 1 za týden porušení pravidel a nebanuje to, tak pak se můžem divit, že tu jsou nevychované děti..

Vychovávat děti mají rodiče. Admini z internetové hry to neovlivní.

Kloucek
22-04-17, 15:09
Vychovávat děti mají rodiče. Admini z internetové hry to neovlivní.

Já jsem chtěl tím napsat to, že kvůli těm dětem tu je taková vulgarina a měli by se banovat
Pokud je tu převážně víc dětí než dospělých tak si myslím, že by to bylo v pořádku, pokud tu Kotel a admini chcou děti.
A tím jsem nechtěl zmínit jen děti, ale i nevychovance nebo chudinky co si potřebujou dokázat něco víc nadávkama.
Jestli se vám líbí komunita nevychovanců tak dobře, ale jen jsem chtěl zmínit to, že už jsem nejmín 3 příspěvky s nadávkama či nemorálním chováním viděl, ale nic se s tím nedělo...

teecko
22-04-17, 15:20
Kdyby se mělo banovat vše tak věř tomu, že bys tu brzo nebyl ani ty .. každému ujede sprosté slovo ... a jak říkala mořská Vokurka, tohle je forum a né kostel. Nějaká tolerance tam je :) Stejně jako ve hře se nebanuje instatně slobo koko7 tak tady se to taky nebanuje hned :)

Koprakek
22-04-17, 15:27
Ahoj, v některých příspěvcích, které vidím a zahlédnu vulgární slovo nebo slovo které nevyhovuje v dané čáře, editnu jej nebo rovnou smažu. Jestli se hráč poučí je jen na něm, pokud se to opakuje, může dostat trestné body, pokud jeho účet dostane určitý počet trestných bodů, zablokuje se mu automaticky účet na delší dobu.

Můžeš daný příspěvek klidně nahlásit, pod každým komentářem od hráče ( pod jménem ) vidíš křížek v trojúhelníku, tím jej nahlásíš, já popř. jiný admin danou situaci vyhodnotí a vyřeší.

MrSlissi
23-04-17, 21:47
Pokud ti tak moc vadí vulgarismy můžeš je nahlásit pomocí toho trojúhelníčku s vykřičníkem v levém dolním rohu u každého příspěvku. A u chatboxu si akorát stačí rozkliknout možnosti a tam je "report the chat" kde stačí jen napsat reason.

Petr Staniševský
24-04-17, 13:26
Škoda že toto admini neovlivní to by se pak mohl vzít dědek fapač zpátky ten má na to roky vychovávat tady tu dětskou populaci :D


Vychovávat děti mají rodiče. Admini z internetové hry to neovlivní.

Kloucek
24-04-17, 16:42
Dobře tak díky