PDA

Zobrazit normální verzi : ohDodo --> Latins



ohDodo
23-04-17, 02:02
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 217903)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 46 minut a 12 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '155422'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Bugovani mapy (HP) + Historie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < SrIxY >
[AMXBANS] Tvuj nick: SrIxY
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:453063536
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:453063536
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.237.234.19
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.237.234.19
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Shane O-Mac. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 5 mini (jail_justice_brgames)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ============================





Poznamka:






latins prosim ta vysvetli mi akoze z 10 min som dostal 7 dni ? a prosim ta ja som mu len vravel jak to ma spravit ja som to nespravil ze ja som bol bugnuti a historia ? akoze fakt? to sa vsetko vysvetlilo tak prosim o ub keby nieco tak sa ma spytaj v chate


S pozdravom SrIxY

Latins
23-04-17, 02:15
Překlik :happy:

Ban bude zkrácen na 3 dny.

Ve hře jsem se překlikl. Původně jste měli všichni dostat jedno denní ban. Ale u tebe jsem zmáčkl špatnou kombinaci čísel.

Zpětně, když jsem ti šel upravit ban jsem se díval, že máš 21 banů. Jsi doopravdy problémový hráč. Takže se nediv, že tvé tresty budou tvrdší než ostatní.

Kdybych si chtěl naleštit svý (L)ego, tak by to nebylo určitě o tebe.

Counter-Strike lidi už nehrají tolik, protože mají nové hry, které vypadají lépe. Např. GOučka (Ne každý má chuť hrát něco pořád dookola)

ohDodo
23-04-17, 12:38
ako ja neviem ci sa vy adminy pokusate si nahodit ega ale timy vasimy banmy ! davate cele csko 1.6 do zahuby ! pred rokmy csko malo cez 1500 hracou a teraz to je to je len 100

A BAN je dost DLHY latins viem ze si na mna nasrany ale naco robis problémy ? to sa fakt oplati obchadzat bany !a podla mna to nebol preklik lebo az o 5 min bolo to predzenie podla mna si si pozrel ze som ohdodo tak si si povedal ze mi to naschval predlzis a historia sa podla mna rata od 3 az 4 za vulgaritu som nikdy nedostal +historia a bolo tam asi 4-5 banov za to ! takze si prosim vysvetlenie o tom prekliku a o tej dobe co si to predlzil na 7 dni dakujem :-)

s pozdravom SrIxY :-D

Latins ale videl si tie bany ? neni tam az nic take zavazne !! okrem nadavok ale vsetky tamte bany su nic !

latins este k tomu bol si tam? mal si zbran ? ked som stamat vyšiel strelil si do mna ? videl si kolko som mal hp (100) ! kolko mali ony (1251451651) ked nie viac takze, este neviem ze co su tie 3 dni ? ja som mu len radil ako to ma spravit nic ine ! tak trosku treba si to preverit za co banujes ! lebo bez preverenia si mi hodil ban na 7 dni ! to tak jak keby si banoval ab sh wh abh ale len tak by si sa pozrel na 3 sec a dal by si ban ! a ked sa vratim k tej historia tak tam mam ban za to ze som to vykonal ale ! ale toto som radil ! skor by som cakal ban na 1 den a nejak tak by asi vyzeral "napomahanie zneuzitia buggu"! prosim tvoje vyjadrenie


S pozdravom SrIxY

Latins
23-04-17, 13:31
Napomáhání bugování. Za mě je to stejný trest.

Vyčkej na vyjádření ostatních adminů.

Koprakek
23-04-17, 14:23
Ban je v pořádku. Používej prosím EDIT.

ohDodo
23-04-17, 15:21
pride mi to nespravodlive ze oni dostali 1 den za BUGG a ja som dostal 3 dni za prijebane napomahanie to je proste jebnute ! a ti si si zmyslel ze historia ? toto som fakt nezazil !

Zoid
23-04-17, 16:08
pride mi to nespravodlive ze oni dostali 1 den za BUGG a ja som dostal 3 dni za prijebane napomahanie to je proste jebnute ! a ti si si zmyslel ze historia ? toto som fakt nezazil !

Ta historie moc smyšlená není https://snag.gy/FSQWoc.jpg

ZeMi7
23-04-17, 16:17
Nevím, kde vidíš problém.
Vědomě si někomu pomohl porušovat pravidla.

Proti UB.

ohDodo
23-04-17, 16:36
Zoid :D to nesu moje bany :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Zemi ale ja som nevedel ze za pomahanie je ban :-/

Operak
23-04-17, 16:51
Proti unbanu.

Dodo: ty jich máš víc vid
A ty taky za pomoc při organizaci vraždy nejdeš sedět? O_O

ohDodo
23-04-17, 18:07
:D operak ale pri spolupraci pri vrazde nedostanem vacsi trest ako ten ktory zavrazdil :D

Indian0
23-04-17, 19:06
ako ja neviem ci sa vy adminy pokusate si nahodit ega ale timy vasimy banmy ! davate cele csko 1.6 do zahuby ! pred rokmy csko malo cez 1500 hracou a teraz to je to je len 100
Neviem či sú zaujímavejšie tieto štatistiky alebo gramatika akou si ich napísal. Vieš aká stará je táto hra? Že má stále viac novších verzií? Tým pádom menej ľudí hrá rok čo rok staršie verzie?

to sa fakt oplati obchadzat bany !
Takže porušovanie pravidiel sa oplatí? A žiadaš UB?

historia sa podla mna rata od 3 az 4 za vulgaritu som nikdy nedostal +historia a bolo tam asi 4-5 banov za to ! takze si prosim vysvetlenie o tom prekliku a o tej dobe co si to predlzil na 7 dni dakujem
To odkiaľ si myslíš ty, že sa ráta história banu nikoho nezaujíma. História ukazuje adminom či si alebo nie si problémový hráč. Všetky bany sú tvoje a to dobre vieš a vieme to aj my, takže ak sa snažíš oklamať sám seba tak sa klam naďalej ale nás neoklameš.

by som cakal ban na 1 den a nejak tak by asi vyzeral "napomahanie zneuzitia buggu"! prosim tvoje vyjadrenie
A tu si si priznal, že si vedome porušoval pravidlá a vedel si, že za to je ban. A o dĺžke nerozhoduje banovaný hráč ale admin. Admin usúdil že si problémový a preto ti dal dlhší ban.

Zoid
23-04-17, 19:28
Myslím, že důvody vyšší délky banu tu byly vyspány celkem srozumitelně. Být tebou jsem rád, že máš jen 3 dny.