PDA

Zobrazit normální verzi : Pridanie pár vecí



MaDPrO
24-04-17, 20:27
Hello
Rád by som povedal pár návrhov ku detektívom, nevinným a zradcom, a aj nejakú novú mapu.
1. Pre detektívov by sa mohol pridať späť ten Pocket Revolver čo tam bol minule za 3 kredity ten zabíjal na 1 ranu a mal tam 6 nábojov. Mne sa zdá že pre detektivov by to bola užitočná zbraň (Viem že to je trochu nahlavu)

2. Na inom serveri som videl taký Turret ktorý stál 2 kredity. Turret sa položil a následne strielal nevinných a detektívov (nie zradcov).Keď niekoho zabil tak dostal další turret (tam presnie neviem či si musel zabiť detektíva alebo aj nevinného). Mohla by to byť dobrá pasca nie?.

3.Pre nevinných mám také že 1 z nevinných môže mať u seba scouta na začiatku to tak bolo ale hneď sa to dalo preč :/

4. čotak pridať mapu cs_747? není moc velká asi ju poznáťe

Môžete sa k tomu vyjadriť chcem vedieť váš názor :)

Grakon2702
24-04-17, 22:59
1. Moc OP, ten golden deagle tam stačí.
2. Moc OP, zvýšil bych to na 6 kreditů.
3. Jako nevinný máš dokázat, že nejsi zrádce a ten scout by tě hned ze začátku prozradil. Když už tak povolit rotaci všech zbraní.
4. Právě protože je malá, tak ne. Zrádci by neměli šanci, když je tam ta zvýšená obrana.

Leilloo
25-04-17, 13:52
Ahoj tak na zaciatok je super ze mate nove napady a ze sa snazite vymysliet rozne vylepsenia pre mod.
A nabuduce navrhy davajte sem nech sa nezakladaju zbytocne posty. http://csko.cz/forum/showthread.php?54348-Navrh
K tvojmu navrhu:
1.Golden Deagle pre dektektiva staci toto by bolo uz moc.
2.Fuu zaujimave,neni to zle len by to lahko odhalilo druhych zradcov tym ze by okolo toho presiel iny zradca a jeho by to nehitlo tak by bol lahko ohalitelny.Ale inak fajn.
3.Nevinny by nemal mat podla mna nic.
4.http://csko.cz/forum/showthread.php?55742-N%E1vrhy-na-p%26%23345%3Bid%E1n%ED-nov%FDch-map Sem pridavat nabuduce navrhy na nove mapy.


E: Tak to som nevedel ze tu turretu mozes znicit som myslel ze po case zmizne.

Bastien
25-04-17, 17:32
1. určitě ne.
2. Nehitovalo by to zrádce, to ne, buď by ho to hitovalo, nebo fakeovaně, že by bylo vdět, že mu to ubírá HP, ale neubere. Takhle bych s tím souhlasil.
3. Určite ne!
4. Asi ne.

MaDPrO
25-04-17, 22:37
No práveže ten turret sa dá zničiť a keď okolo toho prejde nevinny alebo detektiv tak ho to striela takže neviem čo ste presne chceli povedať. Ten turret ked niekto uvidí tak ho bude asi ničiť a nebude sa pozerať či striela aj niekoho iného. Je lahké zničiť samotnej turret alebo 2.

Grakon2702
27-05-17, 12:03
Nebudu zakládat nové téma, kvůli této blbosti.

Mohli byste ztišit a trošku zkrátit ty songy na konci kola tak, aby to bylo stejně poslouchatelné jako na jb nebo furienu? Momentálně jsou ty songy o hodně hlasitější a to, že hrají 10 sekund v takové hlasitosti, mi dost znepříjemňuje hru. Vždy musím dát příkaz /songy, protože to je dost nepříjemné.

BeYourself
27-05-17, 14:13
Dále bych dal teleport za více kreditů, nebo alespoň bych dal výběr souřadnic teleportu na trvalo, to znamená že by sis souřadnice vybral jednou a už je nemohl měnit :)

Kotlys
27-05-17, 14:34
ja bych pridal 5 karmy nevinnemu za kazde oznaceni tela

Bastien
27-05-17, 19:25
A označi ho zrádce a karma je v háji? :D resp. ji nikdo nedostane?
Jinak souhlasím.