PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za nic



Sank9o
25-04-17, 20:09
Jenom chci napsat , že na jednou ze serverů nove spuštěních sem hrál (nebyl z kotelny) , přesněji to byli Furien . No a já sem vypálil jen tak a on mi zrovna do střeli skočil jeden Admin a hned mi napsal asi Španělsky nebo nevim že mám Ban Ab a Wh a dostal sem asi Ip Ban ale nejde mi už ani na kotelnové servery a seká semito jenom v nastaveni cele csko chci to sem napsat protože semi nechce zase jít hrát na Gamesites :sad: doufám žeto chápete a tento problém vyřešíte

Ps. pokud semi ozvete můžu dát i přesnej Server .


Sank9o

Dimitri19
25-04-17, 20:45
Čau poradím ti nikdy nechoď na zahraničné server(netýka sa všetkých serverov ale väčšiny na ktorých som ja osobne hral) Dovody : 1. Keď laguješ detekuje ti to SH = kick/ban
2. Dosť často server automaticky prepisuje nicky/cfg hráčov a keď sa hráči pripoja poväčšine spamuju reklamy(neúmyselne napr: FREEADMIN FREEVIP csko.cz:27034)
3. na väčšine portálov 0 schopnosť administrátorov (ochota pomáhať novým hráčom)
4. ďalších XYZ dôvodov

Teraz k tvojmu problému. Ak máš win7 choď do zložky štart->ovladací panel->Odinštalovať program-> vymaž CSko (pokiaľ ti to nevymaže celu zložku vymaž aj to čo ti z nej zostalo) . Neviem ako to maju ostatné windowsy ale tuším podobne.
http://csko.cz/ke-stazeni odtiaľto si stiahni 3. odkaz a už nikdy nechoď na random servery.



E: Samčovi : Možno myslel tým pripojením ,že pri loadingu ho hodí nas5 na tie španielske servery.

Samco
25-04-17, 21:14
Ak sa jedná o ban na cudzom portáli, s tým bohužiaľ asi nezrobíme nič. U nás aktívny ban nemáš. Ak máš problém s pripojením, vedel by si ho konkrétnejšie opísať? Či sa jedná o rozhádzané nastavenie?

Sank9o
26-04-17, 13:52
Pokuď sem to tak pochopil tak ikdyž du na kotelnové servery tak v menu mám 0/0 hráču a nebo semi to tak neukáže vůbec a když kliknu třeba na zm2 tak semi napíše "připojeni selhalo" a takhle u všech.:)

Dimitri19
26-04-17, 20:12
Skús spraviť reinstal cska , ktorý som ti poradil v mojom 1. poste.

Tečka
26-04-17, 22:59
Kompletne odinstaluj csko, vymaz slozku s cskem na disku, projed PC antivirakem a znovu nainstaluj, a uz nikdy nechoď na zahraniční servery z rada z vlastní zkušenosti :dd

Sank9o
27-04-17, 15:09
Dobrý renistaloval sem všecko klape :p Děkuji za pomoc :)