PDA

Zobrazit normální verzi : â€â€â€â€ --> ZeMi7



GOOD_Original
27-04-17, 22:36
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 218271)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 56 minut a 42 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'nick'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < â€â€â€â€ >
[AMXBANS] Tvuj nick: â€â€â€â€
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:134414684
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:134414684
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.167.116
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.167.116
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ZeMi7 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jail_funny2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Akoze do teraz nikto neriesil ze za neviditelny nick mozem dostat ban a pan Zemi si to vyriesil po svojom [Tam kde je ten nick tak tam prejdi z myskou a uvidis ten znak ako nabuduce si to vyrieste admini poriadne a nie ze Zemi jak blby mi da kvoli debiline ban tento nick pouzivam asi 2 mesiace a neboli s tym ziadne problemy az do teraz....

Britny
27-04-17, 23:31
A když si tyto nicky dá 5 lidí naráz, jak se pak v Simon menu pozná komu se má dát třeba VD ? Myslím že jinde tyto nicky nevadí, jako je aim apod, ale JB je prostě server, kde každý admin má svá vlastní pravidla a ty třeba dodržovat :hypocrite:

ZeMi7
28-04-17, 01:08
"Je mi to jedno, dej mi ban. Jméno si nezměním."

Jsem zmaten. Vypadá to jako stížnost a přitom je to v žádostech.

Koprakek
28-04-17, 05:34
Ban je v pořádku.

Burak1
28-04-17, 07:14
Dobře, tak nám vysvětli, proč musíš mít neviditelný nick a ne klasický jak každý. Chceš být něčím výjimečný, nebo proč?

Operak
28-04-17, 08:04
Znova a znova se tu řeší něco okolo toho jak si to máme pořádně vyřešit. Tím možná narážíš na pravidla. Už se to tu řešilo ve více příspěvcích.. Opravdu si myslíš, že je nutný psát 250 pravidel o tom, jak se máte a nemáte chovat, co máte a nemáte dělat? Admin je povětšinou dospělý člověk, který má nějaký rozum, takže pokud Vám nějaký admin řekně že je něco špatně, Tak k tomu bude mít i nějaký důvod nemyslíš si? Ještě psát něco jako "Je mi to jedno, dej mi ban. Jméno si nezměním." a žádáš si tu o unban?

Nihilia
28-04-17, 08:20
Ban naprosto oprávněný a pokud jsi byl na změnu nicku upozorněn a reagoval jsi tvojí větou, že si nick stejně nezměníš, tak bych dal klidně ban na celý den.

_AnGeL_
28-04-17, 09:14
A když si tyto nicky dá 5 lidí naráz, jak se pak v Simon menu pozná komu se má dát třeba VD ? Myslím že jinde tyto nicky nevadí, jako je aim apod, ale JB je prostě server, kde každý admin má svá vlastní pravidla a ty třeba dodržovat :hypocrite:

Dodal by som pravidlo, aby takýto ľudia s takýmto nickom nemali právo na VD a ani byť u CT.


Admin je povětšinou dospělý člověk, který má nějaký rozum

Kappa :D


K banu: Ban je oprávnený. Nerob zo seba ešte väčšieho somára.

Koprakek
28-04-17, 23:12
Lck.