PDA

Zobrazit normální verzi : Nová žádost o práva na TTT



Kotlys
30-04-17, 20:50
Toš chcu skusit o ty práva tak musím napsat druhou žádost kvůli Samcovi ale nevadí :D

Jsem z moravy mám rád slivovici víc než ženu možná jsem i BI netuším, časem se to třeba zjistí jelikož lidi asi nemají smysl pro humor nebo mne nejde psát pro pobavení srandovní příběh.Ve škole slohovny za 1 maximálně 2.
No už nejsem mladej, před chvíli mě vyhodil Kotel(taťkaú na ulici, protože neumím pobavit nebo zpříjemnit večer natolik, že mi to Samco musel bloknout kvůli disslajků a z druhého důvodu, že si dělám prdel=tímto nechci urazit Samca jen to beru jako srandu. To co je červeně je lež to co je zeleně je pravda!

Jinak vystudoval jsem střojaře mám jen vyučak+svařečský průkaz (ps kdo by chtěl něco svařit napište pm, jsem levná ....) Je mi 21 let, rád se hýbu buď v posteli ze slečnou může být i shemale nebo sport (fotbal,florbal,basket).
Docílil jsem k tomu, že rád hraju klasiku cs 1.6 na jedinečném portálu csko.cz jinde bych nehrál a tudíž bych nutně potřeboval práva na mod Trouble in Terrorist Town a to z několika faktů.

Důvody: -to že je TTT adminů dost jak píšete lidem do žádostí o práva na TTT tak nemáte pravdu.Stále tam chybí admini.
-rád pomáhám nováčkům
-spolehlivost
-furt se směju
-hraju tam často je tam hodně nepořádku co si dělají co chtějí.
Steam: STEAM_0:1:194512931 Nick ve hře: Kotlicek

Jinak jo provinil jsem se taky na jb dosti, spam mikrofonu na TTT maličkost, už je i mute takže tak. Na ns csku před 3-4 roky jsem zapnul wh to už jsem tu taky psal o tom příběh :D To jsem byl mladej a blbej no.Cheaty mám v řiti já hraju čistě profi jsem skill. Chatlog trošku špatný no, ale lepším se doufám. Tady na forum nějaké +- taky mám. To by bylo vše.

Tak zdravím opět celou kotelnu, čekám už na lajky než disslajky. Díky předem za ty disslajky :D:D Nech se vyjádří TTT admini ostatní si to přečtěte hodně ten like nebo diss a Čau.

Koprakek
30-04-17, 20:53
Ted tě dostanu, o práva si můžeš požádat až o půl roku, jelikož sis dnes požádal, zbývá přesně půl rok. :taunt:

Kotlys
30-04-17, 21:03
Samco pisal, že si můžu podat další takže smůla :) Tu první locknul protože to rychle přečetl a zapoměl na smysl pro humor, psal jsem mu ať to otevře, napsal že si mám podat další takže tu je druhá :).

Britny
30-04-17, 21:23
Já jsem teda PRO :happy: -> aby to bylo otevřené aspon den

Penegal
30-04-17, 23:58
Hele možná je to hnup, nevim. Ale ve hře jako takové se chová celkem normálně baví lidi, což nikdy není od věci a na ttt je skutečně ještě par rukou i 2 pary potřeba takže jsem pro ale jen a pouze na ttt na zkoušku.

E: Vzhledem k dalšímů vyjadřování a Impulzivní povaze které máme už v AT dost: PROTI.

Kotlys
01-05-17, 07:55
Britny buď se vyjádři normálně a nedělej si z toho srandu nebo nekomentuj. Ano sranda tam měla být v obsahu, ale bohužel pro Vás je to posměch a dmnce.Příště pokud tohle nevýjde napíši suchou žádost o práva, kterou Vy tak chcete vidět.
Jinak je to normálně podáná žádost tak si z toho nedělejte prdel a buď dáte disslike, normálně to okomentujte nebo nepište nic Vás o tohle žádám.

A Penegal díky samozřejmě za tvůj názor.

Britny
01-05-17, 12:28
Sám tu žádost nebereš vážně a píšeš tam úplný kraviny a chceš, aby se ti tu vyjadřovali normálně? V tom případě PROTI a Dane - apríl už byl, toto není prdel přece :whistling:

Kotlys
01-05-17, 13:06
Vážně? beru ji vážně...napsal jsem, že ji beru vážně proč si myslím, že si pod vlivem nějaké omamné látky? Příště líp čti než začneš něco psát, takže tvoje vyjádření pro mne je z cela mimo.

Kraviny tam nejsou kromě toho Kotla. Ostatní je pravda tak nwm co máš.Normální žádost.Už prosímtě si najdi nějakou holku a nekomentuj když nevíš píšeš z cesty.

E: PRO SLEPÉ BERU TO VÁŽNĚ!!!!ANO CHCU PRÁVA. Prosím Vás o vyjádření TTT adminů. Adminka jako Britny a její vyjádření je z cela mimo neberte jí v potaz díky.

+marfo
01-05-17, 14:58
Na žiadosť od becausa:

Dobrý večer,
Rád by som sa vyjadril prostredníctvom podniku Marfo S.R.O a dodal nejaké korenie k tomuto suchému jedlu. Keďže to bereš vážne tak ti sem dám vážne dovod prečo nie.
Kotlíček ak si tento týpek: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=145045 čo 100% si, tak určite by v tvojom prípade bol proti aj Unihoc. Dovod prečo je ten, že živo si pametám ako si došiel na forko a začal si písať, že ako scorp nedokáže rozoznať WH, ako si bol čistý skill atď. a teraz? Priznavaš tuto farbu, že si bol zapatý jak tie obrazovky na times square v New Yorku. Je pravda, že sa znižujú požadavky na priatie ale toto proste takto fungovať s tebou nebude. Nejde mi ani tak o ten ban ale o to, že si bol schopný sem dojsť a vyprávať aký bol scorp neschopný, zatiaľ čo pravdu mal on.

A ešte +, akým právom tu píšeš Britny nech si nájde ženskú? Čo to má s tvojou žiadosťou? A ešte, že aby jej slová nebrali vážne? Jej slovo je také isté ako Penegalove alebo ako ktorého kolvek admina čo sa sem vyjadrí. A i keď by náhodou, tak jej slovo je furt väčšie ako tvoje.

Skončil som.

Kotlys
01-05-17, 18:12
Marfo nebo because: k WH jsem se přiznal nwm proč to vůbec zase vytahuješ, ale to wh už bolo dávno takže proč si nezažádat o práva len na TTT :)
- navíc o Scorpim jsem nepsal ani jedno slovo to je Váš výmysl (jinak jo psal jsem tu do chatu na forum o tom, že jsem vypínal zapínal a nemohli jste mě půl roku chytnout=menší nervík no)

a k Britny no commect ta kdyby aspoň napsal normální názor, než blbost k ničemu.

Trošku přemýšlet u toho než něco napíšete nic proti nikomu nemám krom Nakládané Okurky ten se ukázal jako špatně banující admin a k jeho hádkám jsem musel použít dmnci a z toho jste si vzali,že jsem kokot.
Neměli jste semnou styk, ti co měli tak se chovají jakoby nic a pak tu jen blbě čumí a píšou tu nesmyslné bláboli, které nejsou pravdivé a pak mne házíte do jednoho koše jako ostatní psance.

Dlouhá doba od wh tak jsem to skusil len na TTT protože tam hraji a je tam potřeba vice adminů. Více mi tu nepište ať se vyjádří TTT admini a třeba nademnou přimouří Pepa oko.

Kotlys
01-05-17, 19:27
Nic když táháte tady minulost a nevytáhnete přitomnost jako Penegal jedinej rozumnej názor tak to nemá cenu dajte Lock.