PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] FR0ST1337 X--> *Britny



fr0s7
01-05-17, 15:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 218452)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Zde nepodporujeme rakovinu z GS'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < FR0ST1337 >
[AMXBANS] Tvuj nick: deff
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:37648921
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:37648921
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.191.98.20
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.191.98.20
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < *Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Za to ze jsem napsal "britny", at "tahne" tak jsem dostal permanentni ban? Prosimvas, nebudte precitliveli...

Koprakek
01-05-17, 15:28
A ohledně štětky se zmíňoval vlastně kdo?

- Také perma být nemusela.

Burak1
01-05-17, 15:28
V chatlogu jsem nenašel nic tak moc strašného, až na to, že jsi z gs. Každopádně je podle mě perma dost přehnaná, i když nadávání do štětky taky není úplně ok.

E: Jsi admin na gs?

Maaaaaaaaaaja
01-05-17, 16:00
Nechápu, za co má ban (natož permu), za ty 2 štětky v chatu ? :yay: .... Když nemáte nic lepšího na práci - a ten reason "Zde nepodporujeme rakovinu z GS" - cool ......

Britny
01-05-17, 16:25
Dojdu si v noci zahrát po dlouhé době na d2 a nikomu tam nepíšu, jen si hrám, na nikoho nereaguju, natož mi tento primitiv pokaždé při jeho zabití něco napsal, at to že sem štětka, nebo at táhnu a ted tu jde s prosíkem žádat o UB? A vy tu píšete jako kdyby ste tam byli a bylo to všechno ok, myslím že admin na z GS nemusí žádat o UB ne - natož jeho chování ne jen vůči mně ledacos vypovídá. Navíc tito lidi sem chodí dělat bordel hlavně v noci, kdy tu admini moc nebývají.. Nemyslím si že by kotelna přišla o něco touto permou, klidně mu to snížím - avšak pokud bude dělat zase problémy tak tyto prostě adminy z GS opravdu zde nepodporuju :happy: a ještě když ani nemají důvod na mě ve hře reagovat..

wowz0r
01-05-17, 16:28
Zkrátil bych mu to na rok. Už jen za to, že je z gs.

anakin_pok
01-05-17, 16:33
Ani mě se délka banu nezdá, i přesto, co píše Britny výše. Zkrátil bych.

hanba mi
01-05-17, 16:44
Myslim, ze by sme mali byt viac imunny na invektiva zo strany hracov Brit, ked je niekto blbec, tak blbcom zostane. Perma je naozaj vela

Britny
01-05-17, 16:46
Já si počkám co tu pán admin sesmolí, protože místo, aby rovnou došel s nějakou omluvou, vzhledem k tomu, že nejsem žádná jeho náctiletá kamarádka, nebo jestli tak mluví doma, tak semnou určitě nebude, UB mu zatím dávat ani nebudu, protože nevidím důvod.. Ani zkrácení.. Aby se to locklo a já přišla o duchaplný komentář.


Myslim, ze by sme mali byt viac imunny na invektiva zo strany hracov Brit, ked je niekto blbec, tak blbcom zostane. Perma je naozaj vela

Hele já mu ten ban nedala hned, ani co tam furt psal, ani za tu štětku a děvku.. Dala sem mu šanci, aby přestal na mě vůbec reagovat, protože já si tam později psala s jiným kamošem, takže určitou imunitu vybudovanou mám, ale když je někdo neponaučitelný..

MARTiii
01-05-17, 17:04
nechal bych to na jeji milosti a nemilosti, precejen je to gsak

Nihilia
01-05-17, 17:36
Pokud je to tak, jak píše Britny a nemám důvod jí nevěřit, tak je to jasná provokace a jestli se takhle chovají admini z GS, tak se vůbec nedivím tomu, co se o celém GS traduje.

Je to ban Britny, tak ať s ním naloží, jak uzná za vhodné.

Bee
01-05-17, 17:41
Zajímalo by mě jestli by na gs jednali se stejným přístupem , ale to se asi ani nedozvíme protože nikdo z nás není asi ani tak hloupej aby šel něco takovýho dělat.

Jsem pro zkrácení banu.

Samco
01-05-17, 17:46
Napriek všetkému čo tu odznelo, by sa za toto perma nemala dávať. Týmto si akurát škoda oni sami sebe, my by sme si však mali uchovať transparentnosť a reagovať s chladnou hlavou a férovo v každom prípade, nech ide o hocikoho.

E: Som za unban.

Maaaaaaaaaaja
01-05-17, 17:47
Co tu furt motáte GS. Kdybyste nevěděli, že je to někdo, kdo hraje nebo adminuje na GS, má dávno unban s tím, ať se příště chová jinak. Totální zaujatost, se proberte. Ať už si o tom portále myslíte (myslíme) cokoliv. .... Že vás někdo párkrát nařkne, nebo provokuje, to se tady určitě nikomu ještě nestalo. Žádost o unban napsal úplně normálně a vůbec se mu nedivím. Dávat bany za to, za co tady někteří z vás dávají měsíc/permy, bych se za sebe styděl.

Britny
01-05-17, 18:08
Co tu furt motáte GS. Kdybyste nevěděli, že je to někdo, kdo hraje nebo adminuje na GS, má dávno unban s tím, ať se příště chová jinak. Totální zaujatost, se proberte. Ať už si o tom portále myslíte (myslíme) cokoliv. .... Že vás někdo párkrát nařkne, nebo provokuje, to se tady určitě nikomu ještě nestalo. Žádost o unban napsal úplně normálně a vůbec se mu nedivím. Dávat bany za to, za co tady někteří z vás dávají měsíc/permy, bych se za sebe styděl.

Podle tebe si tu má admin nechat srát na hlavu od hráčů, prostě je asi ignorovat, nedávat žádný trest, nechat se ponižovat, nadávat, pak když mu přiletí už teda za to ban, tak je podle tebe asi tato žádost napsáno úplně normálně, když nadává zbytečně do štětek, děvek, vůbec se za to nemusí omlouvat a ještě tak arogantně dodá že "nebudte přecitlivělý"
Permu má z jistého důvodu - takové lidi tu nepotřebujeme, protože pokud je z GS, tak sem jde pouze za jediným účelem, který splnil. Oni takový jsou, na JB chodí dělat bordel, na aim cheatovat, zesměšnovat kotelnu, hráčům nadávají apod.. Jinak "random" hráč by taky dostal toho se bát nemusíš a po dojití pro Ub by taky nedostal hned UB.
Když bych mu dala ban na den tak se akorát vysměje a doleze opět :) Takže spíš čekám na jeho vyjádření, pokud žádné nebude, tak nebude ani nic z mé strany..

Maaaaaaaaaaja
01-05-17, 18:15
Nechát si srát na hlavu nemáš, nebo někdo píše, že ano ? Ale prostě jednáte zaujatě a je to zcela jasně vidět. Řeknu ti, že takhle pak vypadáme jako větší blbci my než on .... Nazval by mě něčím takovým jednou, dám mu varování/kick, udělá to podruhé, střelím mu ban na 3 hodiny třeba. Já budu mít klid, on bude nasraný, ptže se daný den už nenapojí a může jít tak max. spát a když by si podal žádost o unban, bude po banu, než se k němu někdo vyjádří. Jednoduché řešení. As simple as that. Vyřešíš to takhle jednoduše a s chladnou hlavou. .............. Pokud by druhý den dělal to samé, což by se nespíš nestalo, pak už bychom se měli o čem bavit.

Britny
01-05-17, 18:29
Upřímně se divím, že si vůbec došel pro UB, když moc dobře ví za co ho dostal, pro mě určitě není problém dávat UB, nebo bany zkracovat, to tu ví dost lidí - možní i adminů, taky jsem dost benevolentní na servrech, ale pokud si už došel pro UB, tak měl začít trochu jinak. Podle mě mu ani nejde tak o UB, jako se tu pobavit nad svou žádostí, kde se naši admini třeba dohadují.
Takže momentálně UB, ani zkrácení nedám a počkám na jeho vyjádření k banu, to vaše už znám.

fr0s7
01-05-17, 18:41
No, docela mě udivuje, jak se k tomu stavíte.. Jak britny píše, že mi ani nejde o unban? To bych na ty servery nepřišel hrát vůbec, kdyby mě šlo o to, abych ze sebe vypustil tohle.. Tohle bylo dětinské, to přiznám, ale na kotelnu si z 99% chodím zahrát a ne nedávat.. Každopádně přiznávám svou chybu a tobě se Britny omlouvám.. A jestli dáváte bany, kvůli tomu, že je někdo z GS nebo z jakéhokoliv portálu, tak to mě teda hlava nebere..

Britny
01-05-17, 18:55
Tak mi ještě vysvětli k čemu ti to je dobrý, když si já sama dojdu zahrát na server a musím tam od tebe číst tyto věci, když ani tě neznám, ani sem tam nepsala a když už tak určitě ne tobě. Ban ti ponechám ještě den, ale opravdu doporučuju se chovat slušně a to třeba ne jen ke mně.

plejerplejer
01-05-17, 18:57
Neznám ani Britny, ani toho nevychovance, ale myslím si, že když si někdo nevidí do tlamy (pardon do úst), tak musí počítat s následky. Přestože 90 procent těchto nevyzrálých osobností řeším tak, že si je "mutnu", tak nevidím důvod proč bych se měl pohoršovat nad délkou banu pro toho, kdo si ten ban sám zavinil. Po omluvě se určitě zkrátit dá, ale nechal bych to výhradně na tom, kdo ten ban udělil, případně na hlavním adminovi. P.S: i kdbyby ten banovaný byl z Esuby, to přece na to za co ban je, nemá žádný vliv....

fr0s7
01-05-17, 19:04
Hele, zase nebudeme si nalhávat, nebylo to nic strašnýho, ty nadávky... A když se kouknete do mého chatu, tak tohle by mělo být jediný takový případ.. plejer zase dělá z komára velblouda.. Spíš mě asi zajímalo, jak britny zareaguje než, že bych chtěl nutně nadávat.. Každopádně tuhle reakci jsem úplně nechtěl vidět, ale chtěl jsem rozvést s tebou nějakou konfrontaci..

sAid
01-05-17, 19:05
Žiadny UB nedostaneš http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=208541 jeho ban a jeho druhý steam (http://steamcommunity.com/id/fr0st2k15), takže stačí upraviť reason a tu si skončil pa.

Koprakek
01-05-17, 19:08
Zamítnuto.

( Na starém steamu jméno Ondřej S. , v žádosti o práva na novém steamu zmínil své jméno, tudíž použil druhý steam účet k obcházení, UB tedy není možný.)