PDA

Zobrazit normální verzi : Nový mod? Murder!



WhiteWolf
01-05-17, 17:42
E:
vysvetlíme teda v krátkosti, o čo vlastne ide.

_________________________________

Mód Murder vznikol v hre Garry's Mod, kde je naň veľa serverov, tento mód je jeden z tých celkom nových.
Proste som hral a povedal by som si, že by sa to dalo dobre nakódovať v Counter-Strike.

Tak som sa proste pustil do roboty a mod navrhol.

Takže, sú dve strany: Vrah a Rukojemníci

Úloha Vraha:
Na začiatku kola dostaneš knife a neviditeľný famas (ako keby prázdne ruky) bez nábojov.
Tvojou úlohou je zabiť všetkých v tichosti tak, aby nevedeli kto si a kde si.

Úloha rukojemníka:
Na začiatku kola dostaneš neviditeľný famas bez nábojov (prázdne ruky).
Tvojou úlohou je sa niekde skryť, poprípade ísť s jedným hráčom. (Bacha aby to nebol vrah :) )
Nechoďte vo veľkých skupinách bez zbrane, inak vás vrah zabije.
Každých 45 sekúnd tým pádom dostanete deagle s ammom 1/10 , s nim zabite vraha.
Ale aby to bolo viac hardcore, nemáte crosshair.

Spawny sú náhodne rozdelené po mape.
Vrah sa vyberá náhodne takým spôsobom ako na DR.

_________________________________

Grafické úpravy sú:
Větší tma
Červený flashlight
Mlha
Černý skybox
Nové modely pre deagle,knife a famas. -jakékoliv
Modely pre hráča - Tskin

_________________________________

HUD:
Vľavo dole vidíte to, čo ste - či vrah alebo rukojemník a riadok Pomoc = /help.
Vľavo hore vidíte svoj tzv. Rank - čiže či ste Nováčik, atď., váš ďalší rank a počet bodov, ktoré musíte dosiahnuť, aby ste ho dostali.
V strede hore je zobrazený Timeleft a serverový čas.
Money s skryté, vrátane crosshairu, HP a timeru, keďže každý má 1HP.

_________________________________

Môj stručný návod v bodoch - Rukojemník typy :

- Nechoďte vo veľkých skupinách, vrah môže byť medzi vami a všetkých vás poknajfovať
- Nebuďte ani sami, zoberte so sebou kamoša, aby potom ako živý vedel povedať, kde je vrah
- Ak vidíte niekoho v bielom skine, nezabíjajte ho ako rukojemník s deaglom, je to totiž admin ako CT (POZOR, ako T vyzerá tak ako hráči!)
- Choďte na miesta, kde nikto moc nechodieva a schovávajte sa za roh, môžete aj bežať, footsteps sú vypnuté
- Počúvajte zvuky, budete určite niekde počuť vraha, ako do niekoho kuchá nožom

Môj stručný návod v bodoch - Vrah typy :

- Skúste hľadať chyby u CT, napr. sa zaraďte do veľkej skupiny, alebo zabíjajte ľudí, ktorí idú sami
- Nesekajte zbytočne do steny, alebo na zem
- Knife majte vonku iba minimum času
- Neprenasledujte niekoho vkuse, vyzerá to podozrivo
- Občas na CT zablikajte, uverí vám, že ste CT
- Ak prídete ako T medzi partu ľudí s deaglom, ste úprimne v.... keli

http://www.moddb.com/mods/murder
http://www.moddb.com/mods/murder

Burak1
01-05-17, 18:09
TTT se uchytil, toto se uchytí taky. Jsem pro. Ale nenašel jsem odkaz na stažení (nejspíš žádný zdarma ani není), takže si to když tak budeme muset nakódovat sami.

Latins
01-05-17, 18:22
Sice je to podobný TTT, ale bude se to hrát jinak.

Já tedy říkám ANO.

WhiteWolf
01-05-17, 19:30
+pro nás před konkurenčními servery.

Grakon2702
01-05-17, 20:17
Už jsem to na cs 1.6 hrál, takže jako mód to někde určitě ke stažení bude. Podle mne je to i zábavnější než ttt. On ten ttt není vůbec špatný mód, jenom ta komunita...

Kotel
02-05-17, 16:45
Rukojmi vidi, kdo je vrah nebo vypada stejne jako vsichni? Pokud ano, tak mezi ttt neni velky rozdil.

DaHo7
02-05-17, 16:49
Podobné jak TTT, ale líbí se mi to.

Za mě ANO.

Deda z Depa
02-05-17, 19:14
Za mě také ANO,ale akorát bych změnil ten čas získávání nábojů(delší).

WhiteWolf
03-05-17, 19:08
Rukojmi vidi, kdo je vrah nebo vypada stejne jako vsichni? Pokud ano, tak mezi ttt neni velky rozdil.

Všichni vypadají stejně.

Britny
03-05-17, 19:42
No nemusí to být špatné, ale třeba když v ten čas všichni dostanou dgl a může tak zabít údajnýho vraha, tak jak se chce tím zabránit případným bezdůvodným killům, protože si někdo "myslel" ?
Protože "- Ak prídete ako T medzi partu ľudí s deaglom, ste úprimne v.... keli " Mi přijde, že je to povolený, aby se tam lidi jen tak zabíjeli :D

WhiteWolf
03-05-17, 20:29
No nemusí to být špatné, ale třeba když v ten čas všichni dostanou dgl a může tak zabít údajnýho vraha, tak jak se chce tím zabránit případným bezdůvodným killům, protože si někdo "myslel" ?
Protože "- Ak prídete ako T medzi partu ľudí s deaglom, ste úprimne v.... keli " Mi přijde, že je to povolený, aby se tam lidi jen tak zabíjeli :D

Když zabije nesprávného tak umřou oba nebo by to šlo nastavit aby umřel jen ten který se spletl:D na gmodu to je tak že umřou oba.. ale bylo by lepší aby to zabilo toho který by zabil toho správného:-)

Britny
03-05-17, 20:42
No když by se to nastavilo tak, aby umřel jen ten, který se spletl, protože to i tak byla jeho hloupost, tak by to bylo fajn :D Došlo by tak ke zbytečným zabíjení nevinných a lidi by se tak museli víc snažit a taktizovat O:)

Bastien
04-05-17, 17:19
To se mi líbí, za mě :thumbup:
To určitě budu hrát jako TTT.

Moryk
04-05-17, 21:53
Pro podobne jako TTT mozna trosku zajimavejsi

CanyoneroCZ
05-05-17, 16:56
Mi to zní dobře. Sice do toho nemám co mluvit, ale já jsem pro :)

MrSlissi
05-05-17, 17:09
Zní to skvěle a pokud proběhne realizace, tak se to určitě uchytí.

WhiteWolf
08-05-17, 01:19
Up

Burak1
08-05-17, 12:29
Víme o tom.

Lei77
08-05-17, 13:17
Zní to jako zajímavější TTT.
Za mě PRO.

WhiteWolf
14-05-17, 11:23
Jestli se na tom vážně dělá, tak by se mohli místo toho aby co 45 sec davali golden eagle.. tak by se mohli na zemi spawnovat kredity.. za 10kreditu 1 golden..
Po té by se tam mohl dát "Detektiv" Opět který by měl po 45sec ten golden.

Nihilia
16-05-17, 15:24
Nevidím zásadní rozdíl mezi TTT a tímto. V principu jde o jedno a to samé - pozabíjet zločince.

Strategie hry je taktéž prakticky stejná.

Druhou věcí je to, aby lidé, co nyní hrají TTT, tak se jen nezačali přelévat na tento mód. Tím pádem hráčů bude pořád stejně, jen se rozmělní mezi více serverů.

Hauss
17-05-17, 12:22
Za mě jo zní to zajímavě.Ale stejnak bych tu radši viděl toho Slender mana o kterého jsme se snažili před pár léty.

Leilloo
21-05-17, 17:06
Vsetko bolo spomenute a je to tak isto zaujimave ako TTT :) Takze by sa to aj tak isto uchytilo. Este ked sa to bude robit tak nech sa nevytvaraju podobne veci do tohto modu ake su na TTT to uz bude moc podobne len miesto Zradca je Vrah a Rukojemnik je nevinny a este sa tam da golden deagle to uz bude ako keby to iste.Rozlisit to ked tak :)

WhiteWolf
21-05-17, 17:17
Nevidím zásadní rozdíl mezi TTT a tímto. V principu jde o jedno a to samé - pozabíjet zločince.

Strategie hry je taktéž prakticky stejná.

Druhou věcí je to, aby lidé, co nyní hrají TTT, tak se jen nezačali přelévat na tento mód. Tím pádem hráčů bude pořád stejně, jen se rozmělní mezi více serverů.

stačí ponechat TTT 1,2 mini a přidat MURDER 1. Zatím..

Kotel
21-05-17, 17:34
Na ttt by to mělo fungovat tak, že ten, kdo si začne, tak ho ostatní zabijou, což mohou udělat bez ztráty karmy do 5ti sekund. To se ale často neděje, většinou když já zabiju toho, kdo si začal, tak někdo zabije mě. Chce to zvýšit trest za bezdůvodné napadení.

Burak1
21-05-17, 17:36
V tom nebude problém.

WhiteWolf
07-08-17, 17:41
Upenzíno

Bastien
25-08-17, 17:33
Tak co, bude nebo ne?

Burak1
25-08-17, 18:16
Uvidíme.