PDA

Zobrazit normální verzi : [CSG] Emys (jiny hrac) --> seda eminence



Emys
02-05-17, 21:28
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 218687)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack (Troppe)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [CSG] Emys >
[AMXBANS] Tvuj nick: [CSG] Emys
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:71536645
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:71536645
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.209.152.162
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.209.152.162
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < seda eminence >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Ahoj vsem, chci se zeptat proc mam perma ban za WallHack ktery nemam a kort na steamu, zatim jsem neslysel ze by na steam Wallhack nebo jiny cheat byl a ani bych to nepouzival. Hraju jakou dobu na steamu bez cheatu a nehodlam je nekde hledat. Hraji cistou hru a ze se mi obcas zadari tak to snad neni tak hrozne. Ze Sedou Eminemci jsme byly na OLDSCHOOL mohla me zabanovat tam kdyz podle ni mam WallHack potom sem na DustOnly nebyl...

Chtel bych nejaky dukaz jestli je k mani ze mam WH....

Diky Emys...

wowz0r
02-05-17, 21:29
wh, díky čau

hanba mi
02-05-17, 21:40
za mna tiez wh (http://csko.cz/dema?UPD=bxbaE0i4)...

Emys
02-05-17, 21:41
Zatím tu píšete že mám WH ale že by jste mi dali důkaz to vás zatím nenapadlo aha.

hanba mi
02-05-17, 21:45
klikni si na to moje "wh", tam mas link na demo pls.

Emys
02-05-17, 21:48
Díky nevšiml jsem si.

anakin_pok
02-05-17, 21:50
Zatím tu píšete že mám WH ale že by jste mi dali důkaz to vás zatím nenapadlo aha.

Důkaz je v postu #3. Ban oprávněný, hráč použil wallhack.

Troppe
02-05-17, 21:51
Tady je ten tvůj "label", na kterého si se ptal u Šedé. Nezdála se mi tvoje hra, tak jsem šel do spectu. Něco jsem natočil a napsal jsem Terce, ať si tě přejde zkontrolovat. Psala mi, že tě zná atd.. Jak došla na server, tak jsi hrál úplnou tužku, vypnul jsi.
Za mě WH.

Emys
02-05-17, 21:59
Tady je ten tvůj "label", na kterého si se ptal u Šedé. Nezdála se mi tvoje hra, tak jsem šel do spectu. Něco jsem natočil a napsal jsem Terce, ať si tě přejde zkontrolovat. Psala mi, že tě zná atd.. Jak došla na server, tak jsi hrál úplnou tužku, vypnul jsi.
Za mě WH.

Určitě mám WH... Tu mapu nehraju poprvé a navíc pár dnu hraji ten server takže vím kde kdo zhruba je a kdo kam chodí....
Zkus si najít na netu WHčko na STEAM a uvidíme jestli pochodíš. Nikde žádné WH nenajdeš na CS 1.6 steam prostě hacky nejsou... Máš to na pár stránkách napsané.

WH prostě nevedu.

Burak1
02-05-17, 22:05
Ty hraješ i pod nickem Edii´s že? Hlavně na ns.

Emys
02-05-17, 22:06
Ty hraješ i pod nickem Edii´s že? Hlavně na ns.

To těžko Mám jen nick [CSG] Emys ;)

DiEAcE
02-05-17, 22:29
Je to i Edis a dal mi dneska několik prefirů, kde o mě nemohl vědět. Jsem taktéž za WH.
(Týkalo se to aztecu a de_Greece), klidně postnu hltv.

+ Ten Tvůj zaplý kamarád Jurky, či jak.. Jste všechno jedna banda, čau.


e; Jenomže u nás admini cheatovat můžou, ty ne :P.

Emys
02-05-17, 22:43
Je to i Edis a dal mi dneska několik prefirů, kde o mě nemohl vědět. Jsem taktéž za WH.
(Týkalo se to aztecu a de_Greece), klidně postnu hltv.

+ Ten Tvůj zaplý kamarád Jurky, či jak.. Jste všechno jedna banda, čau.


Jessica alias Bubak s WH+AB na CW. Juri nemá steam kdyby něco já ano a zatím nikdo nenašel žadný cheat na steam.

_AnGeL_
02-05-17, 22:44
By pán Because:

Ze ste to rovno nelockli, tomuto týpkovi som dal ban za cheaty aj ja, aj moqq: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=218687 Proste chronicky cheater.

Emys
02-05-17, 22:51
Because ale před kolika lety ;). Je zajímavé že tu píšete že to WH opravdu mám ale nikdo tu nenapsal jestli na tom STEAMu jdou ty cheaty! Nebo jestli jsou někde ke stažení! Ale každý si tu hraje na pána chytrého a řídí se podle dema kde jsem 100% hacker jak tu pár lidi řeklo že mám WH. Každý z nás to WH měl ale nehodlám to mít na steamu.. A stejně to ani nejde!

SEDA EMINENCE
02-05-17, 22:52
:D WH na steamu funguje úplně normálně, a jelikož na to Valve sere, tak už ani nedostaneš VAC :D


E: Tak to tě zklamu, já s cheatama nehrála ani na NS. Ale tak máme spoustu případů, kteří nám to, že wh a aimbot funguje parádně i na steamu potvrdili.

Emys
02-05-17, 22:55
:D WH na steamu funguje úplně normálně, a jelikož na to Valve sere, tak už ani nedostaneš VAC :D

Tak to jsi asi jediná s kým jsem někdy hrál co mu šel nějaký cheat na steamu :D :D

DiEAcE
02-05-17, 23:02
Tohle nemá smysl ani časovat, hned v první kole na B je jasný čas. Pokud po nás něco chceš, tak se zkus obhájit, ale jelikož to čisté určitě není, tak se svou obhajobou moc nepochodíš. Navíc to u nás není Tvůj první prohřešek za cheating..

Víš, dal bych ti ten ban už jen za ty blbé kecy, jak nejdou cheaty na steamu, kdyby ne, tak za to nemáš další oprávněný ban, měj se.


btw. O Jessicu se nestarej, trollí jen takové blbečky, co neumí hrát poctivě jako si ty.

_AnGeL_
02-05-17, 23:04
Je tam vidieť WH. Nabudúce skús nepísať také koniny, že sa niečo nedá a pritom si to spravil :)

Emys
02-05-17, 23:07
Jojo určitě tam je WH. Naučte se hrát broučkové ;)...

_AnGeL_
02-05-17, 23:09
Jojo určitě tam je WH. Naučte se hrát broučkové ;)...

Nauč sa priznať si svoju chybu a potom niečo píš. :) Proste si slabý nato, aby si hral poctivo :) to je už tvoj problém. WH tam bolo, tak si priznaj chybu a nepíš somariny :) Zhodlo sa viac ako 1 admin. Čiže čistý nie si. Raz cheater, navždy cheater.

Samco
02-05-17, 23:15
..