PDA

Zobrazit normální verzi : unban



chtsonwow
29-02-12, 15:17
Čau, takže jsem dnes hrál na kotelně- na classicu. jenže pan admin goldak me dal ban za otravovaní hráčů- ještě k tomu na 3dny, když jsem normálně hrál a jeden hráč mě pořád psal, že mám wallhack. celé to už zacčalo na mapě inferno kde jsem ho párkrát zabil. byl tam myslim t.twisted, který mě nešel ani spectnout. Hrál se tuscan kde jsem se pohádal s bývalím spoluhráčem s klanu markem. Potom se změnila mapa na nuke, kde to bylo pár kol vpoho. Jenže jsem znova zabil toho borca a začal psát, že mám wallhack. tak jsem mu napsal, že i aimbot atd... a goldak jelikož mu asi vadilo, že jsem ho taky zabil, tak mě dal ban za otravování hráčů, které je nesmyslné. Poku ano tak max na den a ne na 3! Dále záznam ze steamu: chtson______________________1997: me daj unban
chtson______________________1997: protoze si zacal on
chtson______________________1997: takze si moc nemysli
Goldak v pici net zadny mix!: polib mi prdel
chtson______________________1997: ok
Goldak v pici net zadny mix!: hraj si na frajera jinde
chtson______________________1997: ja si an frajera nehraju
chtson______________________1997: a zacal me psat on uz na infernu kdy sit am nebyl
Moje sid: STEAM_0:1:275735
A detail banu zkopírovaný z konzole : [AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Goldak
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Otravovani hracu'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:275735'
[AMXBANS] Tvoje IP: '84.16.123.27'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Hello chtsitty!
Díky s pozdravem chtson. Nechci ,aby goldak po prokázání nevinny nebo čehokoliv jiného dostal nějaký trest. Jen by mě zajímalo z čeho má komplexy...

ZombieBot
29-02-12, 15:21
Čau, takže jsem dnes hrál na kotelně- na classicu. jenže pan admin goldak me dal ban za otravovaní hráčů- ještě k tomu na 3dny, když jsem normálně hrál a jeden hráč mě pořád psal, že mám wallhack. celé to už zacčalo na mapě inferno kde jsem ho párkrát zabil. byl tam myslim t.twisted, který mě nešel ani spectnout. Hrál se tuscan kde jsem se pohádal s bývalím spoluhráčem s klanu markem. Potom se změnila mapa na nuke, kde to bylo pár kol vpoho. Jenže jsem znova zabil toho borca a začal psát, že mám wallhack. tak jsem mu napsal, že i aimbot atd... a goldak jelikož mu asi vadilo, že jsem ho taky zabil, tak mě dal ban za otravování hráčů, které je nesmyslné. Poku ano tak max na den a ne na 3! Dále záznam ze steamu: chtson______________________1997: me daj unban
chtson______________________1997: protoze si zacal on
chtson______________________1997: takze si moc nemysli
Goldak v pici net zadny mix!: polib mi prdel
chtson______________________1997: ok
Goldak v pici net zadny mix!: hraj si na frajera jinde
chtson______________________1997: ja si an frajera nehraju
chtson______________________1997: a zacal me psat on uz na infernu kdy sit am nebyl
Moje sid: STEAM_0:1:275735
A detail banu zkopírovaný z konzole : [AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Goldak
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Otravovani hracu'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:275735'
[AMXBANS] Tvoje IP: '84.16.123.27'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Hello chtsitty!
Díky s pozdravem chtson. Nechci ,aby goldak po prokázání nevinny nebo čehokoliv jiného dostal nějaký trest. Jen by mě zajímalo z čeho má komplexy...

Myslím, že ti to může bejt jednou,a starý steam si dostal ban a na nový dostaneš taky za obcházení banu. Nová šance se dává jedine NS hráčům, kteří si koupí steam. TAkového arogantního cheatera tu nechceme.

chtsonwow
29-02-12, 15:26
Já už dostal:D ale kotel me dal unban, protoze sem to jen zkoušel a byla to chvilková blbost. Jinak hraju ůplně clear a toto bylo snad po druhé v životě co jsem si zapl? A příště mluv za sebe a ne za celý portál:D myslím že jsi celkem ještě dost malinkej aby jsi mohl mluvit za celej portál. Hezký den <3

Kotel
29-02-12, 15:28
Podle jednoho byvaleho admina jsi cheatoval i driv, takze jsem ban prodlouzil.

chtsonwow
29-02-12, 15:28
Prosím o nick toho vývalého admina- by mě zajímalo kde?

Víš co já taky můžu říct spousty špíny co vím na vaše adminy, ale proč? Ke mě když se někdo chová slušně, tak já to oplácím. Ale nemyslím, že by nějaký admin hrál semnou hodně mixů nebo dokonce v klanu. Možná tak rixie a dtr.


Když jsem dostal pernament, tak bych prosil o další prokázání cheatingu...kromě toho aimbotu, který jsem zkoušel. Nevím o tom, že bych běhal s wh nebo aimbotem po cwčkách nebo mixech. zajímalo by mě, který admin si zas vymyslel důvod, abych tu nemohl hrát, protože ho huntím. Díky chtson

Edit by ZEUS: Příště, teda jestli bude vůbec nějakej zkus použít tlačítko EDIT:mrgreen:

Kotel
29-02-12, 15:36
Jo tady to tak chodi. Nemusi byt dukaz, staci, kdyz to nekdo rekne a jsi odepsanej.

ZombieBot
29-02-12, 15:39
Malinkej? Tobě je 14 let, mě 23. Takže nechápu, co si tu na mě otevíráš hubu arogante.

chtsonwow
29-02-12, 15:42
tak já řeknu, že f0rest cheatoval. zabanuješ ho? trochu nelogické ne? Jestli se mě chcete zbavit, tak ok. Stačilo říct. Nemusí te mě špinit jak největší špínu tohoto portálu.

ZombieBot
29-02-12, 15:45
No, na největší špínu ještě nemáš, ale už se blížíš.

bones
29-02-12, 15:46
Proste taki hajzlici ako ty chtson nicia celu komunitu. Tym, ze si bol chyteny pri cheatingu si u mna klesol uplne do sraciek, nikdy ti uz neuverim, ze nic nemas a budem nadalej trvat, aby sa taky odpad ako ty z tohto portalu vyhadzoval. Chod si cheatovat inde, tu si uz odpisany a nikto ti neuveri ani pol slova.

Pepik.skill
02-03-12, 00:05
tak já řeknu, že f0rest cheatoval. zabanuješ ho?

Jakmile se napojí na tento portál dostane ban.