PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva ttt



ritschi
03-05-17, 23:10
Ahoj, tímto bych chtěl zažádat o práva na server ttt + není problém vypomáhat na classic serverech.

Nick ve hře Ritschi Steam nick:ritschixxx STEAM_0:1:42535129

Je mi 35 jařin a su z Brna :) pracuji jako šéf a mechanik v pneuservise, koníčky csko, rybaření a ligovou soutěž UŠO(šipky).

Adminem bych se chtěl stát z důvodu pomoci na servrech ttt .(vypomáhat na classic serverech).

Hraji csko cca 22let, začínal jsem na 1.5, což už si připadám v csku jako dědek, ale znám i hráče, kterým je přes 50let a paří i dnes.Každopádně cheaty poznám, popř.demo také natočit umím.

Tady na Kotelně, už to pár let také bude.

Zkušenosti mám s amx, dělal jsem admina na portále bezhlavec.eu (Britny může potvrdit.)

Aktivita na portále slabá, ale asi už mě znáte přes say ! tam pro změnu silná + hlášení adminům přes steam.

Co se týče rejstříku, tak tam je to slabší, hold nervy jsou jen jedny,i když je to jen hra :) obhajovat se nebudu, ale je to lepší :D (Trošku výměna názorů s adminem Koprakek, ale podle mého tam máme vyřešeno vše). Pár z vás si o mě obrázek asi už udělalo, pokud ne, ptejte se, jestli je na co:)

Penegal
03-05-17, 23:55
Jednoznačně pro, je s ním sranda a mod ovládá na výbornou, je vyspelej až až určitě přínos.

Zoid
04-05-17, 10:41
Sis taky mohl požádat dřív, nez jssm přehazoval gumy, bych tě prozkousel. Každopádně rozhodnutí dostaneš až budu zas přezouvat na zimní:D

ritschi
04-05-17, 10:54
Zoid, ty jsi Brňák?�� Takový fofr jsi ještě neviděl u prezouvani��

ZeMi7
04-05-17, 11:30
Vulgarita bohužel obrovské minus.

Zatím tedy ani pro, ani proti. Když se to změní, tak rád změním na pro. :)

Pár toho nahlásil a modu rozumí.


E: Vystupování a celkově prezentace je ale součástí pravomocí. :)

ritschi
04-05-17, 22:04
Díky za podporu,ale nejsem tu,aby mě někdo soudil či podporoval za vulgárnost, samozřejmě by se měl člověk mírnit,ale někteří z vás ví, že to raději vypnete, než někoho poslat do patřičných míst i když víte,že dotyčný si to zaslouží,...

Leilloo
05-05-17, 14:12
Ritschiho stretavam skoro stale je bezproblemovy dokaze pomoct a je snim sranda :)

+Aktivita
+Znalost modu a ochota pomoct
+Hlasi mi toho strasne vela
+Rozumny stary cap ktory by bol prinosom

-Zmenit tu vulgaritu jak pisal ZeMi a bude vsetko ok :)

PRO

Britny
05-05-17, 15:55
Můžu potvrdit znalosti amx a působení jako admin na již zaniklém portále, kde svou práci odváděl dobře, takže přínosem bude určitě, PRO

Nihilia
07-05-17, 23:21
Plusy:
- znalost módu
- znalost AMX
- znalost hráčů a co od nich může čekat

Mínusy:
- občas trochu nervózní z randomáků

Každopádně jsem PRO a momentálně lepšího adepta ani není.

Latins
11-05-17, 19:27
What (http://csko.cz/forum/showthread.php?56866-TTT-spolupraca-zo-zradcou-mozno-volanie-cez-skype-steam&p=450063#post450063)?

^SeaBi
11-05-17, 19:35
sorry ale musím být proti, chceš dělat admina na serveru a sám ses dopustil asi toho nejhoršího prohřešku na tom módu, vím že si v pohodě týpek ale za mě ne.

ritschi
11-05-17, 20:00
tak se vám vyjádřím sem, ten z vás,kdo to hraje ví,že duel se dá domluvit i když není v pravidlech,hráváme duely i když je třeba 8lidí na serveru,ale to ví jen admini,kteří tam chodí :) dále dotyčný random hitoval a to berete v pořádku a mě,že jsem nechal zabít detektiva,abychom si dali duel je porušení pravidel a spolupráce se zrádcem? tleskám :)

vyjádření co se týče žádosti beru na vědomí,těm co mě podporovali děkuji,těm co ne také děkuji a doporučuji si sem tam ten mod zahrát, aby jste vůbec věděli jak to tam bez vás chodí :)

Tímto beru žádost za uzavřenou.můžeš zamkout.Díky R.

Penegal
11-05-17, 21:05
Tou otázkou ho zkoušeli, aby ho mohli obžalovat. Ježíš se sklonil a psal prstem po zemi.
Když však na něj nepřestávali naléhat, zvedl se a řekl: „Kdo z vás je bez hříchu, první hoď kamenem!“

^SeaBi
11-05-17, 21:16
Neříkám, že jsem bez hříchu, ale když je třeba v řešení nějakej hráč na post spešla a udělá např. MFK, taky je automaticky jeho návrh zamítnut.

Samco
13-05-17, 20:23
Lock na vlastnú žiadosť.