PDA

Zobrazit normální verzi : Nepravem ban!!



maso na kostech
29-02-12, 14:45
Ahoj chtel bych sem se zeptat proc sem dostal 2 krat ban za pbchazeni banu?
Jednou sem dostal na NS ban za obchazeni banu na nick DEALER.
A tak nevim proc sem dostal zase v cera ban na nick <**LAMAK**>
Kdyz sem v cera nic neproved a ryukyza mi zase dal ban !
vypis z konzole!

NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.0.102:27015
Connecting to csko.cz:27026...
Connection accepted by 212.80.69.60:27026
Alias name is invalid
Alias name is invalid
* Privilegia nastavena
Kicked :"server je plny"
Connecting to csko.cz:27020...
Connection accepted by 212.80.69.60:27020
Alias name is invalid
Alias name is invalid
* Privilegia nastavena

BUILD 5369 SERVER (0 CRC)
Server # 7
Invalid file type...skipping download of ../opengl32.dll
<**LAMAK**> se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 20838 )
[AMXBANS] Mas 4 tydnu , 6 dnu , 5 hodin , 37 minut a 26 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Obchzeni Banu '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : DEALER
[AMXBANS] Tvuj nick : <**LAMAK**>
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : STEAM_0 : 0 : 48224483
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1208570390
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 89.233.182.136
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 89.233.182.136
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Ryukyza
[AMXBANS] Server : Kotelna - JailBreak | csko.cz ( jail_crime )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
BabyK!llers-:P vole killed (PlayBoy)_NewYork with awp
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
MC_LEDABYL killed tomass with ak47
<**LAMAK**> se pripojil k Policistum
Kicked : Tady

Tam je zabanovanej nick DEALER a ne <**LAMAK**> takze chci unban!
Dnes sem se pripojil a napsalo mi to ze mam ban!pls unban!

Kotel
29-02-12, 14:51
Mas sdilenou ip s cheaterem. Ted se pripojis jedine se steamem nebo s vip.

maso na kostech
29-02-12, 16:24
coo to si delaj srandu?
Ja mam jen ban na NS a ne na kotelnu na jeste v cera sem hral kotelnu jb a ban sem nemel az dnes sem zjistil ze mam ban tak twl nwm!
Nejde mi ten ban nejak zrusit?pls moc
Protoze ja si jeste chci zahrat kotelnu pls moc. :-)
Ja ted prave na vip nemam penize me skocnilo uz to vip,
A co kdyz mam NS a nejde se mi stejne pripojit tak co?
PlS zrusite mi ten ban?A ja zadne cheaty nemam :-)

sirecek
29-02-12, 16:32
takže tohle u vás nechápu uplne dementne to máte píšu sem asi už po 50tý proč mám ban na jmeno HanzCZ když ve hře hraji pod jmenem sirecek;o jo tym iřekneš sdílená adresa ale koho to zajímá nebudu dostávat bany neprávem už jsme si i kvuli tomu že neumíte unbanout jsme si musel stáhnout to vaše csko a ted mi dáte ban i na to vaše csko? no tak to z tebe fakt pláču a navíc včera jsme byl jenom na jumpu takže nwm proč mam v konzoli napsany multihack ;)) demence takže bych prosil o unban! jinak tento server má pekný nedostatky co se týče ip adres a docela me to nasralo :)) musím sem zase psát jako uplnej kkt jenom kvuli tomu ze si to tam neumíte porovnat!
tady máš tu tovjí slavnou konzoli (stopro by jsi ji chtel videt ;) )

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 15718 )
[AMXBANS] Mas 36 tydnu , 1 den , 10 hodin , 57 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Multihack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : HansCZ
[AMXBANS] Tvuj nick : sirecek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1962163951
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 89.102.156.26
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 89.102.156.26
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : 514Pro
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT | csko.cz ( de_inferno )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli


rád bych aby jste mi to nejak opravily docela rád chodím na jumpy jsou good mapy a konečne by jste mohli doopravdy zjistit jakou ma ip adresu HanzCZ a ne moje! jo a když jsem mel vip tak jsem si rezervoval svoje jemeno sirecek;o a s tim hraju pořád :)) očekávám odpoved co nejrychleji rád bych si ješte zahral ;)

maso na kostech
29-02-12, 16:33
Sr za to co sem napsal me se to nejak prekliklo
COO pro Si delaj srandu tipér
Ja mam Jen Ban Na NS ne Na kotelnu n. jeste v Cera sem hral kotelnu jb zákaz Sem nemel az DNES Sem zjistil ZE mam zákaz Tak TWL nwm!
Nejde mi deset zákaz nejak Zrušit tipér PLS Moc
Protoze ja si jeste chci Zahrat kotelnu pls Moc. :-)
Ja Ted prave nemam penize n. vip mi skocnilo uz pro VIP,
co Kdyz mam NS nejde o sobě mi stejne pripojit Tak co?
PLS zrusite mi deset zákaz? ja zadne cheaty nemam :-)
Hele muzu se pls zeptat jestly mi to nezrusis ?Protoze ja sem nic nedelal a vcera me napadl NICK DEALER a tak sem si ho tam natukal a pak mi dostlo ze ten nick je v banlistu tak pak sem si ho zmenil na <**LAMAK**>,
No a dnes prichazim ze skoly a zjistuji ze mam ban !
No tak sem sel na foru a zeptal sem se za co mam ban?

Ahoj chtel bych sem o sobě zeptat proc sem Dostál 2 krat zákaz ZA pbchazeni Banu?
Jednou sem Dostál km NS ZA zákaz obchazeni Banu km nick prodejce.
Tak nevim proc sem Dostál Zase v Cera Ban Na nick <** LAMAK **>
Kdyz sem v Cera nic neproved na ryukyza mi Zase dal zákaz!
Výpis z konzole! NET server Porty: 27015, 27005 klient Server IP adresa 192.168.0.102:27015 Připojení k csko.cz slovy: 27026 ... Připojení přijat 212.80.69.60:27026~~HEAD=NNS~~HEAD=pobj Alias název je neplatný alias název je neplatný * Privilegia nastavena kopla: "server JE plny" Připojení k csko.cz: 27020 ... Připojení přijat 212.80.69.60:27020~~HEAD=pobj Alias ​​jméno je neplatný alias název je neplatný * Privilegia nastavena ? BUILD 5369 SERVER (0 CRC) Server # 7 Neplatný typ souboru ... přeskakuji stahování .. / opengl32.dll ? <** LAMAK **> SE pripojil [AMXBans] =============== ================================= [AMXBans] Mas BAN pro tento server! (Id 20838) [AMXBans] Mas 4 tydnu, 6 DNU, 5 hodin, 37 minut 26 vteřin do vyprseni Banu [AMXBans] Banu Duvod: "To Obchzeni Banu [AMXBans] Zabanovany nick (0): OBCHODNÍK [AMXBans] Tvuj nick <** LAMAK **> [AMXBans] Zabanovane SteamID (0): STEAM_0: 0: 48224483 [AMXBans] Tvoje SteamID: VALVE_0: 0: 1208570390 [AMXBans] Zabanovana IP Name (1): 89.233.182.136 [AMXBans] Tvoje IP Adresa: 89.233.182.136 [AMXBans] V banlistu n. www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o Banu [AMXBans] Ban dal admin: Ryukyza [AMXBans] Server: Kotelna - Útěk z vězení | csko.cz (jail_crime) [AMXBans] Pokud si myslite, ZE JSTE zákaz Dostál () nepravem, muzete pozadat o unban Na foru csko.cz [AMXBans] Oznacte tento textový Myší, pravym tlacitkem ho zkopirujte Pak vlozte Na téma [AMXBans] ========== ====================================== ! BabyK llers-: P vole zabil (Playboy) _NewYork s AWP Požadavek na tempdecal.wad ze serveru Požadavek na tempdecal.wad ze serveru MC_LEDABYL zabil tomass s AK47 <** LAMAK **> pripojil k sobě Policistum? kopla: TADY JE Tam zabanovanej nick OBCHODNÍK ne <** LAMAK **> takze chci Unban! DNES SEM SE pripojil a napsalo mi na ZE mam zákaz! pls unban!


To je vypis z konzole apodobne.
Tak bych pls zadal o unban protoze ja mam jen NS kteri se mi nejak podelal,ja o nainstaluju a ono mi to neukaze tu ikonu NS atd...
A VIP nemam protoze na nej uz nemam ,za vip sem utratil 2000 s necim Kc.
A ta kotelna me hodne bavi tak bych prosil pls o unban protoze ja sem nic nedelal a zadne cheaty nepouzival :--)

Giussepe
29-02-12, 16:35
takže tohle u vás nechápu uplne dementne to máte píšu sem asi už po 50tý proč mám ban na jmeno HanzCZ když ve hře hraji pod jmenem sirecek;o jo tym iřekneš sdílená adresa ale koho to zajímá nebudu dostávat bany neprávem už jsme si i kvuli tomu že neumíte unbanout jsme si musel stáhnout to vaše csko a ted mi dáte ban i na to vaše csko? no tak to z tebe fakt pláču a navíc včera jsme byl jenom na jumpu takže nwm proč mam v konzoli napsany multihack ;)) demence takže bych prosil o unban! jinak tento server má pekný nedostatky co se týče ip adres a docela me to nasralo :)) musím sem zase psát jako uplnej kkt jenom kvuli tomu ze si to tam neumíte porovnat!
tady máš tu tovjí slavnou konzoli (stopro by jsi ji chtel videt ;) )

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 15718 )
[AMXBANS] Mas 36 tydnu , 1 den , 10 hodin , 57 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Multihack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : HansCZ
[AMXBANS] Tvuj nick : sirecek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1962163951
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 89.102.156.26
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 89.102.156.26
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : 514Pro
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT | csko.cz ( de_inferno )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli


rád bych aby jste mi to nejak opravily docela rád chodím na jumpy jsou good mapy a konečne by jste mohli doopravdy zjistit jakou ma ip adresu HanzCZ a ne moje! jo a když jsem mel vip tak jsem si rezervoval svoje jemeno sirecek;o a s tim hraju pořád :)) očekávám odpoved co nejrychleji rád bych si ješte zahral ;)



a nechtěl by sis třeba založit svoje vlákno?

maso na kostech
29-02-12, 16:42
Hej kotle pls tak das mi ten unban protoze rad bych sem si chtel zase zahrat Kotelnu.
PLS ja sem hral pod nickem <**LAMAK**> me napadl nick DEALER a pak sem si to zase zmanil na nick <**LAMAK**> No tak bych sem si to jeste chtel zahrat tak bych prosil o unban/

maso na kostech
29-02-12, 16:46
Nasel sem toho DELAERA

Hráč DEALER
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:48224483
IP adresa skrytý
Udělen 07-02-2012 - 20:17
Délka BANu 80640 minut
Vyprší 03-04-2012 - 21:17 (1 měsíc 0 týdnů 4 dny 3 hodiny 35 minut ještě zbývá )
Důvod Obchzeni Banu
BAN dal Admin Ryukyza (Ryukyza)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak | csko.cz (jail_crime)

Tak bych prosil ja <**LAMAK**> o unban za to ze ste mi daly nepravem ban!
Me to uz taky nebavi ja uz asi po 3ti dostal nepravem ban.

3k a Jerry
29-02-12, 16:53
Nepiš co dvě minuti, počky než se někdo vyjádří a kup si steam a máš po problémech ..

ZEUS
29-02-12, 16:56
takže tohle u vás nechápu uplne dementne to máte píšu sem asi už po 50tý proč mám ban na jmeno HanzCZ když ve hře hraji pod jmenem sirecek;o jo tym iřekneš sdílená adresa ale koho to zajímá nebudu dostávat bany neprávem už jsme si i kvuli tomu že neumíte unbanout jsme si musel stáhnout to vaše csko a ted mi dáte ban i na to vaše csko? no tak to z tebe fakt pláču a navíc včera jsme byl jenom na jumpu takže nwm proč mam v konzoli napsany multihack ;)) demence takže bych prosil o unban! jinak tento server má pekný nedostatky co se týče ip adres a docela me to nasralo :)) musím sem zase psát jako uplnej kkt jenom kvuli tomu ze si to tam neumíte porovnat!
tady máš tu tovjí slavnou konzoli (stopro by jsi ji chtel videt ;) )

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 15718 )
[AMXBANS] Mas 36 tydnu , 1 den , 10 hodin , 57 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Multihack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : HansCZ
[AMXBANS] Tvuj nick : sirecek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1962163951
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 89.102.156.26
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 89.102.156.26
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : 514Pro
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT | csko.cz ( de_inferno )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli


rád bych aby jste mi to nejak opravily docela rád chodím na jumpy jsou good mapy a konečne by jste mohli doopravdy zjistit jakou ma ip adresu HanzCZ a ne moje! jo a když jsem mel vip tak jsem si rezervoval svoje jemeno sirecek;o a s tim hraju pořád :)) očekávám odpoved co nejrychleji rád bych si ješte zahral ;)

Kup si steam a budeš mít po problémech + založ si vlastní thread

maso na kostech
29-02-12, 17:04
Ja si steam novej jako nebudu kupovat ja uz mam NS a ja chci ten unban!
Neslo jako by treba aby ste DEALEROVY zrusili ban a pak mu ho tam zase daly?
Protoze ja si zase steam kupovat nebudu a mam NS ktery se mi seka!
Takze chci unban !

ZEUS
29-02-12, 17:07
Ja si steam novej jako nebudu kupovat ja uz mam NS a ja chci ten unban!
Neslo jako by treba aby ste DEALEROVY zrusili ban a pak mu ho tam zase daly?
Protoze ja si zase steam kupovat nebudu a mam NS ktery se mi seka!
Takze chci unban !

Myslíš si, že když mu dáme unban a následně ban, že se něco vyřeší ?
Kup si steam. Podpoříš vývojáře a hlavně už do budoucna nebudeš muset řešit takovýhle věci.

maso na kostech
29-02-12, 17:09
tak mu dejte unban protoze ja si chci zahrat!
A jestly si mam koupit steam tak mi dejte penize a koupim si ho .
Protoze vy ste mi daly ban na NS a ted sem mi seka atd...!!!!
Takze chci UNBAN[

ZEUS
29-02-12, 17:11
My za to nemůžeme, že máš sdílenou IP adresu. Vyřiď si to s lamakem.
Tak holt jednou v pátek nepůjdeš na piškotéku a 200 Kč budeš mít hned.
Lock