PDA

Zobrazit normální verzi : drmko --> AnGeL



drmko
06-05-17, 16:59
Vypis z konzole:


Hráč Volaj ma *Steeve*
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:106288930
IP adresa 31.130.161.161
Udělen 06-05-2017 - 16:28
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà 09-05-2017 - 16:28 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 23 hodin 36 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] demencia
BAN dal Admin AnGeL (_AnGeL_)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)





Poznamka:






ako sorry xD xD Dostanem ban za to ze dam atrakciu kde urobim zo stop kruho kde si vosli asi 8hraci vysvetlil som im ze kto z neho vyjde tak umre a proste ze do nich pustim auticko a prezije kto sa uhne a pod... v tom kruhu bol admin/spesl teraz neviem Troppe umrel... nemal s tym ziadny problem :) prisiel angel a dal mi zakaz k ct :) potom mi napise ze da mi fk a poviem mu ze je to atrakcia potom dalej mi povie ze bol afk a ako prisiel ze videl iba ze su mrtvy :D xD tak proste mi da zakaz... :) tuto atrakciu som pouzil aspon 10x a ak tam nejaky admin bol tak nikdy s tym nemal ziadny problem :)

_AnGeL_
06-05-17, 17:15
Ide o princíp. Zabiť viac ako polovicu väzňov pretože nedokážeš vymyslieť nič iné ako prejdenie väzňov je trochu smutné. Neriešil by som to, keby si na to autíčko posadil aspoň nejaké Tčko, ale spravil si to ty. Mapa je dosť veľká nato, aby sa dalo zabaviť väzňov a nie prejsť ich v areály ciel. To by som mohol dať atrakciu, že nahitujem všetkých na 30hp, dám ich do 1 cely a poviem, že vyhnite sa granátu (samozrejme sa to dá prežiť iba s fetmi, ale aj tak by si ich každý nemohol kúpiť) čiže by som ich zabil a čo ďalej? Dajú sa spraviť aj normálnejšie atrakcie pri ktorých sa väzni aj zabavia a nie ich iba zabiť a aby to niekto nebral ako MFK, tak povieš, že to je atrakcia. A pravidlo číslo 4 pre CT vraví: "Úlohou simona je hráčov zabaviť a nie sa ich zbaviť" Pričom si sa ich zbavil ako sa len dalo.

drmko
06-05-17, 18:40
Hej vždy keď som dal túto atrakciu zomrel možno tak 2,3 väzni xD ešte som aj povedal že nečakal som že vás toľko umrie :) ale to že niekto dáva reakcie a podobné to je v poriadku to sa nebanuje ? a myslím že táto atrakcia sa dá úplne v pohode prežiť :) takže ten príklad čo si uviedol ty je absolútna hovadina :) takže aj napríklad keď dá niekto náhodu hej ? a prežijú dvaja ? :D dáš mu ban ? :) sa zamysli prosím ťa :) nikto s tým nemal problém ani nikto nepísal že fk :) ďakujem :)

drmko
06-05-17, 18:43
A ešte prosím ťa spamätaj sa a zaspomínaj či som dal vôbec za tú mapu nejakú reakciu ? :) neviem kto bol 2x simon a z toho dal 2mody :) ale je to ok a hej určite mi dáš ban za demenciu ? :) asi nevieš čo to je :) Ale to tak väčšinou je keď si admin svoje problémy chce vybiť na hráčoch :)

_AnGeL_
06-05-17, 19:47
Áno presne si potrebujem vybiť nervy na niekom. Keby som to robil, tak by som ti dal ban za nadávky. Zaspomínaj si ako si po mne nadával. Strašne mi to vadilo. Môžem ti zrušiť zákaz k CT a hodiť to ako normálny ban za nadávky. :)

E: plus to tvoje arogantné správanie po bane si si mohol odpustiť.

Koprakek
08-05-17, 12:35
Lck.