PDA

Zobrazit normální verzi : <'prstice'qq> --> :_Koprakek_:



prsticeqq
06-05-17, 17:05
dobry den dostal sem ban nepravem koprakek nebyl na serveru kdyz se to stalo a pak jen dosel a dal mi ban

prsticeqq
06-05-17, 17:06
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 218946)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 11 hodin, 51 minut a 20 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '152490'
[AMXBANS] Duvod banu: 'MTK'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < <'prstice'qq> >
[AMXBANS] Tvuj nick: <'prstice'qq>
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:327061977
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:327061977
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.158.158.178
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.158.158.178
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================

Koprakek
06-05-17, 17:31
Takže to mám brát jako přiznání, když se to stalo, ne? Byl jsi mě nahlášen spešlem, který se na serveru nacházel, ban je dlouhý z dvou důvodu . -
1) Historie
2) Za včerejšek, za dnešek + lhaní.

Ani jsi sem nepřišel s omluvou.

prsticeqq
06-05-17, 18:07
nemam se za co omlouvat kdyz jsem nic neudelal!! zmacklo to ct nebo t to je jedno ale ty si na serveru nebyl takze nemuzes dat ban! nevim co tim myslis ze historie ci co lebo ja sem predtim hral ze sveho stareho pc jenom na g******** a presel sem tady a mam stary ntb na kterem to moc nejde a hraju tu nevim co myslis to vcerejsek dnesek to je co jakoze?? a ja nelzu a ty nemas zadny dukaz a ani si tam nebyl tak vubec nemas co davat ban a jeste cekas mou omluvu? omluvat se ma admin co dal neopravneny ban ne hrac co ho dostal

a to spešl to je co jako??

Koprakek
06-05-17, 18:17
Historie banu -
https://dhq.cz/img/bp6jV/5PWPs.png

Spešl je podobizna admina jen má menší pravomoce.

KajSinek
06-05-17, 18:19
prsiteqq ja som ťa nahlásil z dôvodu, že ešte ťa vidím a slušne som sa ťa spýtal, že prečo si to spravil + história v banliste za to isté a to isté si spravil aj včera. Celý čas si nestál pred boxom, pretože ako som išiel z cely, tak ten hráč, čo utekal ako jediný od tlačítok a stlačil to, si bol jedine ty a som ťa odchytil pred boxom. Videl som tvoje meno ako som namieril na teba s kurzorom.

prsticeqq
06-05-17, 19:10
ked je spešl "podobizna" adminovi proč mi neda ban on sam? na co potom je taka funkce, ze sice nemuze davat bany, ale nepotrebuje zadne demo k tomu, aby mohl neco nahlasit adminovi a ten hned da ban aniz by cokoliv videl historia banu me nezajima z toho ntb hralo xxx lidi jsou tam i stare bany za city ty sis jen vyfotil co se hodilo

a ty kajsinek mi budes jeste sproste lhat na foru tak toto uz je moc- ptal ses me nekolikrat "preco som to ztlacil" a ja ti nekolikrat slusne odpovedal ze som to ja nebol tak nechapu co tady furt meles a jeste tady lzi ze si videl kurzorem meno no toto je vrchol uz pokud nemas demo ci dukaz tak koprakek musi dat ub

tohle som nasel jen tak namatkou na tomhle ntb je miliarda banu takze ohlizet se na tohle je hovadina delka banu mi je ale stejne u prdele lebo to je nepravem takze aspon se to muze vyresit

https://s17.postimg.org/czga1zrhr/kajsinekjesprosty.png

KajSinek
06-05-17, 19:38
Niečo som asi zle pochopil, ale vyjadrím sa k tomu k čomu viem.

1. Spešl je totiž príprava na admina. Na spešla môže totiž dojsť aj hlásenie a preto nemôže sám banovať, vidieť hlásenie a pod. Úloha spešla je hráča poučiť podľa pravidiel alebo mu vysvetliť, že prečo sa to nerobí. Ak hráč urobí niečo zlého, tak sa ho spýtam, že prečo to spravil a neriešim ho až tak ak sa ospravedlní a zapamätám si ho pre budúcnosť. Ak to je vážne a je to nenapraviteľný hráč, tak podám hlásenie, pretože to sám už ďalej riešiť presunom / kickom riešiť nemôžem.

2. Neklamem, ale slušne som sa ťa pýtal aj keď viem, že si to spravil a ty si začneš vyskakovať, že čo si ťa dovoľujem obviňovať. Videl som ťa v minulosti toto robiť, videl som ťa dnes.

prsticeqq
06-05-17, 19:54
to jsem cekal ze vice si vymyslet nemuzete-

k 1: k cemu je potom byt "spesl" kdyz muze stejne jako admin normalne banovat? je uplne k hovnu mit "spesly" kteri musi pokazde kdyz chteji dat ban buzerovat nejakeho admina s hlasenim a nemusi pritom mit demo nebo dukaz

k 2: klames jak dorota machalova- trik rat ses zeptal "PROC" som to zrobil a ja ti trikart slusne rek ze som to nebol ja a potom kdyz ses do toho sral dal jsem byl sprosty bo ty sam si byl s temi lzi sprosty a jeste mi laskave vysvetli jak si me moh videt neco robit kdyz jsem tu teprv zacal hrat a toto je poprve co neco resim takhe na foru toto je fakt neskutecna hovadina ten konec cos napsal tak se nad tym zamysli

Koprakek
06-05-17, 20:53
Nejsme tu od toho, abychom nyní řešily na co je spešl.

Počkej na vyjádření jiných adminů.

prsticeqq
06-05-17, 20:58
ohledne spesla sem napsal radek a pul vas system mi je u prdele, to neni moje starost

nevim sice k cemu sou vyjadreni dalsich adminu bo se nejedna o zadne posuzovani dema bo tu ani ZADNE DEMO NENI coz je na tom to nejvtipnejsi ale tak hej casu je dost necht se vyjadri kazdy kdo tu psat muze to by me fakt zajimalo co na ty lzi reknou normalni lidi

a btw jeste chci ric ze mate rychli siystem reseni tech zadosti to je dobree kdyzz jsem hraval na starem pc tak sem na g'''''''''''cekal bo tam su vymrdani kokoti to ani slusne nejde rict tu to aspon de rychle

Koprakek
06-05-17, 21:01
K takovým banům důkaz v podobě dema, nebo screenu nepotřebuji.

Nakladana Okurka
06-05-17, 21:01
O tomto by se dalo pochybovat, pokud by s tebou mel spesl nějaké problemy. Ale tady nevidim duvod aby te chtel schvalne poskozovat, nebo si vymyslel, že jsi dal MTK.

kazdopadne jsem ale stale toho nazoru, že od ty doby, co maji speslove kick, by mohly i tyto problémy rešit kickem, protoze na sto procent se neda verit nikomu.

Ve vysledku jsem proti UB

prsticeqq
06-05-17, 21:26
ja to neberu tak ze by me chtel spesl poskozovat ja to vidim tak ze se proste spletl ale neni scopen priznat chybu a omluvit sa tak si radsi vymysli sracky

napsal si ze ve vysledku si proti UB ale nenapsal si vlastne proc jen si rek ze by to "meli resiit kickem" :DDDD

koprakek dukaz by ti speslove meli mit ne? to je duvod proc nemuzou oni sami zabanovat ale musi za ne banovat jiny admin proc potom speslove nemuzou banovat sami kdyz staci jen napsat adminovi a ten da ban presne jak reknou pokud to tak funguje tak jsou tihle speslove uplne k hovnu a maji mit normalni prava jako admini a ne neco mezi

KajSinek
06-05-17, 21:53
Áno s Okurkou súhlasím, že tieto veci by sa mali riešiť kickom a aj riešim. Niekoľkokrát som tak už hráčov potrestal. Ale tento hráč to robí opakovane. Admin Koprakek vyššie dodal dôkaz v poste #5 . Máš tam 4 alebo 5-krát CT-tlačítka a raz aj klamstvo. Samozrejme, ak rozhodnú admini pre UB, tak ho dostaneš. Nemám dôvod hlásiť podľa teba vymyslené "sračky". Ak by to tak bolo, tak hlásim každý NoMIK a porušovanie pravidiel, ktoré môžem vyriešiť sám. Nemám dôvod ti tu tebe a adminom klamať.

prsticeqq
06-05-17, 22:05
ja furt nechapem co mate s tu historia banu ja som se na vase servery napojil teprve pred tydnem a tohle jeprvni ban co tu resim ja sem vam jiz ukazal v postu #7 ze na ntb je takych banu miliarda takze to co tady furt omivate jak kolovratek su hovadiny

a uz se pomalu zacinas do tech sprostych klamstev zamotavat bo tu hovoris ze si me takto nekolikrat videl a pritom sa mi tohle stalo prvne a ja nerikam ze si zaujaty ci co me jenom dosira ze se proste spletes neumis uznat chybu i kdyz to do pice pisu do toho chatu deset tisikrat a i ostatni tam myslilm psali ze tobola ta slehacka ktera to tam mackala i v minulem kole nekolikrat ale ty stejne musis jak na serveru mlet svoje a jeste tady na foru ale uz se zamotavas a brzo ti ty sracky spadnou do vetraku

mimochodem ta slehacka co to ztlacila dvakrat ta zadny ban od koprakeka nedostane aj ked si ju videl a ja ktery nic neudelal mam hned dva tydne ci jak dlouho? to ste trochu nevychytali co a jak tak kukam na banlist tak za nejake tlacitka se taky dava treba hodina max par dni takze toto ste tez dojebali trochu

Operak
06-05-17, 22:05
Okurko jak už psal Kajsinek, né vždy jde řešit dannou situaci pouze kickem. V tomhle případě jsem zásadně proti. Tvůj argument "na tomto PC hralo hodně lidí" ti moc k unbanu nepomáhá.

Nakladana Okurka
06-05-17, 22:14
Jj, proto jsem byl ve výsledku proti unbanu, když tady je více faktorů než jen obyčejný každodenní MTK.

prsticeqq
06-05-17, 22:16
na co mi to prosimte nepomaha k unbanu ked narozdil od ostatnich pisu pravdu a nevymyslim sracky a zas jak okurka napises proti a ani nenapises proc :DD no to me dojebava taky pristup taky napises ze mi neco nepomaha k ub a taky nenapises proc me pride ze mate vsichni plnou hubu kecu ale rozumne argumenty nikde a na nekoho kdo ma takovu hluboku myslenku v podpise me tohle zlamalo teda

okurka kde je tech "vic faktoru"?? zase plno neurcitych kecu ale nikdo nepride s nicym poradnym a rozumnym melete tady pate pres devate ale normalni odpoved na otazku proc? z vas nevypadne

Nakladana Okurka
06-05-17, 22:22
Například tvoje historie banu, která je naprosto prokazatelná.
Plus tvoje impulzivní a infantilní reakce.

Operak
06-05-17, 22:23
Myslíš si, že nadáváním a takovýmhle přístupem něčeho dosáhneš?

prsticeqq
06-05-17, 22:29
me jen naprosto prekvapuje vas pristup- "pojdme napsat ze jsme proti a dalsich miliardu hoven ale nenapiseme proc!"
jestli vam vadi nadavky tak se omlovam ale zamerne jsem zadnu sprostarnou nepouzil na oznaceni nekoho z vas takze se nic nestalo

operak jaky pristup? ja tady napsal vsechno pravdive jak se stalo vy tady pisete neurcitosti bez padnych dukazu nebo argumentu

Burak1
06-05-17, 22:45
Používej čárky, nedá se to číst. Jinak proti unbanu.

Operak
06-05-17, 23:24
Co se týče důkazů. Důkaz je potřeba jen na permanentní bany. Delší ban jsi dostal na základě tvojí historie banů, kde máš 3 nebo 4 (nevím přesně) bany za stejnou věc.

Deda z Depa
07-05-17, 07:57
No hele taky bych rád přidal ruku k dílu.Jelikož jsem taky (jenom) spešl jsem za to rád.Tímhle způsobem si ujednáme u lidí respekt a samozřejmě u adminů důvěru a po čase se jimi i staneme.Jen tak BTW speslove jsou asi 4 což není moc.A jelikož jsme jen na JB tak mi to přjde rozumné, když ostatní admini nemůžou nebo jsou offline.Ale k banu.To že řekneš že na tom PC hrálo X lidí mi přijde jako velká pitomost. To jsi ho jako ukradl ze školy ? Nebo máš rodinu o 15 lidech ? Asi takhle nechápu jak na jednom PC hraje x lidí jak tu píšeš fakt jako netuším.A navíc ty bany jsou uplně za stejnou věc.A to že tam máš ban za lhaní ti k důveře moc nepomáhá.A to že podle tebe tu nikdo nepodává pádné argumenty.... mno prečti si to celé znovu. 4bany za stejnou věc, přistižen při činu, nic moc chováni.... to je mé vyjádření k tobě :) Pac a Pusu

prsticeqq
07-05-17, 09:03
Je to uz stary ntb puvodne byl u bratrancu ti hrali jeste na starem csku a potom si stahli to nove to je ale jedno vy tady resite stare bany ktere ani mi osobne nepatri misto toho abyste resili tenhle ban ktory mam bezduvodu

a padne argumenty? vsak tu omilate furt jen ze historiaa a take hovna a ze to pry videl spesl co si vymysli a nema na to dukaz- tak co ten spesl teda je? ked je to "priprava na admina" tak by pro hlaseni mel mit dukaz ci? nebo jako muze nahlasit kohokoliv a admin hned zabanuje presne jak spesl povi?

deda z depa- 4bany za stejnu vec :DDD tech banu je taam dalekovice a tohle je moj prvy tak nevim co furt resite
-pristizen pricinu ale admin tam nebyl ten dosel az ked napsal spesl co si vymysli takze ub
-nic moc chovani no nevim jako na nikoho sem doted primo nenadaval a to ze sem napsal ze me sere ze nekdo lze a vymysli si to je pravda tebe by nenasralo keby ti nekdo takhle sproste lhal a vymyslel si??

operak me nezajima jak je to dluhe to nema byt vobec chapes proste??

a burak ja tady nehodlam sepisovat nejakou posratou slohovku jak k matrite precist se to da normalne a taky bys mohl napsat PROČ coz nenapises stejne asi ale co uz

kazdopadne dekuju za rychle reseeni a tolko vyjadeni tohle funguje dobre

KajSinek
07-05-17, 11:56
Takto...tie bany boli nájdené podľa ID a IP, ktorú používaš ty. Podľa toho ako píšeš, tak bratranci majú pravdepodobne inú IP ako ty, čiže nie sú ich, ale tvoje. Áno bany sú tam viac, ale za demenciu a neznalosť, ktorú si dostal.

prsticeqq
07-05-17, 12:21
dobre nechapem ty vase argumenty co se historie tyce lebo som tu dosel teprv nedavno ale co som pochopil tak historia berete jako dovod k temu abystemi misto par hodin nebo dni daly dva tydne coz je v klidu to mi nevadi bo ten ban je celkovy NEPRAVEM takze aj kebych dostal par dni tak to dem resit

ale muzete se nekdo vyjadrit primo k TOMUHLE banu co som teraz dostal?? zatim ste napsali iba ze to videl spesl, historia a nevhodne chovani

ja sem napsal ze spesl by mel miit dukaz bo to neni admin historia to som teraz vyjasnil a pokud nekomu vadi ze tu pisem slova jako "sracky, prdel" a nevim jake sproste veci som tu pouzil ci kurva pica nebo co to nevim ale NIKDY vazne NIKDY sem taketo vyrazi nepouzil na nikoho z vas primo ale stejne pokad vam to vadi tak se tymto omlouvam a jiz nebudu projistotu takychto vyrazu uzivat

bol som sprosty len preto ze mi vadili ty vase sproste lzi aj ked som to vysvetloval xxx krat uz na serveru ze to som nezrobil ja ale ten drbnuty slechacka nebo jakesi ct ale stejne se omlouvam bo som mozna neco prehnal neco som uz editem smazal ale neco tam furt je totam uz necham aleomlouvam se vsem komu ta tak moc vadi

EDIT
jeste k tem banum keby vas to zajmalo ta IP adresa je porad stejna akorat ze oni sa odstehovali posledne z teho hral taky autista maly a ten odjel s mamou do plzne bo sa rodice rozvadeli ci to a teraz tu byvam ja bo sme meli deravu strechu a jeste se mi dosral stary PC takze teraz hraju tu z teho ntb na jeho ip bo tam ani net nemame uz

prsticeqq
07-05-17, 19:59
dobry vecer tak co teda?? napisali ste ze "proti ub" ale i ked som vam vse vysvetlil a uvedl na pravou miru tak furt nic

tak me teda iba zajma ci se nekdo dalsi vyjadri jeste bo bych uz ocenil ub kedze je to neopravneny ban tohle

Koprakek
08-05-17, 15:20
Pár adminů se zde vyjádřilo, za co jím děkují. Avšak co mě udivuje je stále to, co tady vypisuješ ( i do chatu ) stále dokola.

1. Tohle není tvůj první ban za tento prohřešek. - viz* historie banu. --> Strana č.1 můj příspěvek ( screen )
2. Ban je dlouhý z důvodu př. č. 1.
3. Důkaz v podobě dema, popř. screenu zde být nemusí, nejedná se o permanentní ban za cheaty nebo něco podobného.
4. Kdo je to spešl dozorce?

Spešl je označení pro ,,vyvoleného" hráče, který má za úkol ptát se dozorců, jestli mají funkční mikrofon a dodržovat pořádek na serverech JB. Může časem povýšit a stát se z něj admin, ovšem to není podmínkou.
5. Spešl nemá důvod ti lhát, už jen z toho důvodu že tě nezná.
6. Ano, máš pravdu, na serveru jsem nebyl, avšak byl na něm právě spešl. ( Kajsinek )

Pokud tohle stále nechápeš, nemáš tady co dělat. Pokud si založíš další žádost o UB, bude ti zavřena, pokud to nebudeš respektovat, budeš mít zákaz i zde na forum.
Tvé tvrzení typu, že ty jediný píšeš rozumně nedává smysl, příště bys mohl donést aspoň omluvu, ne se stále na něco vymlouvat.

Přejí krásný zbytek dne.