PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva na TTT



CanyoneroCZ
06-05-17, 22:18
Dobrý den. Jmenuji se CanyoneroCZ, je mi 14 let a hraju CSko. Je to moje jediná zábava a tak si myslím, že je to jistou výhodou při kandidaci na admina, jelikož jsem stále On-line tak budu mít i čas Kickobat / banovat lidi, kteří se neustále dopouštějí RANDOM killů, kterých je na serveru stále bohužel celkem hodně... Mezi mé koníčky patří vyhýbat se škole, pokud se do ni dostanu tak spát ve škole a samozřejmě hrát na serveru TTT a občas i na Deathmatch serverech...

IP adresa:
213.155.250.209

Steam ID
STEAM_0:0:147158347

Nick na serveru: CanyoneroCZ

No. dále bych o sobě řekl, že jsem byl JEDNOU trestaný za užívání AB na serveru GunGame. a ano byl jsem to já, a byl jsem N00b bez mozku, který se chtěl jen vyrovnat stálým hráčům Counter-strike...

Pokud mě přidělíte práva na servery TTT budu moc rád, a samozřejmě budu banovat a kickovat Random killery, cheatery a další havěť.

Děkuji moc. CanyoneroCZ

Britny
06-05-17, 22:51
A zapomněl si dodat to ocbházení co máš na kontě a že ban není ani rok starej - PROTI minimálně na další 4 roky - ne-li napořád

CanyoneroCZ
07-05-17, 09:50
Obcházení banu a ignorování banu je rozdíl... pokud bych ban obcházel tak bych si změnil ip adresu nebo steam id... ale když se normálně připojím tak to snad není obcházení banu... tak si zajistěte, aby když někdo dostane ban se nemohl připojit...

^SeaBi
07-05-17, 10:53
proti

Nihilia
07-05-17, 22:15
- nevyspělost (vyhýbání se škole? a tím s chlubíš?)
- aktivita na fóru = nule
- slovo havěť a vyjádřování se takto o hráčích je opravdu na úrovni žadatele o práva
- adminování na TTT není jen o banování random killů, protože v tom případě těch banů můžu udělit klidně 100 za den

! OMG KUR*A NESCHOPNI A-TEAME POJDTE NEKDO SEM NEBO MI KUR*A DEJTE PRAVA AT TO TU ZABANUJU !
KKT KUR*A DRŽ UŽ HUBU !
! NEVINNI JSOU KKTI SAMI SE MEZI SEBOU KILLI !
KUR*A drž HUBU

PROTI a je až k pláči, kdo si tady chce žádat o práva.

Samco
13-05-17, 21:24
Vzhľadom k takémuto vyjadrovaniu sa nedá hovoriť o kladnom vyriešení. Samozrejme nedávny ban za cheating je hlavným tvojim mínusom.

PROTI

CanyoneroCZ
13-05-17, 21:37
OMG LOCK ! admini kteří na serveru nebyli ani nepamatujou mě nemají co hodnotit...

Koprakek
13-05-17, 21:37
Lck na vl. zd.