PDA

Zobrazit normální verzi : Napad / navrh pre pravidelných hráčov



metanol
07-05-17, 16:21
Ahojte :)

Mám taký návrh. TTT je ešte stále nový server na Kotelne, a navštevuje ho stále viac ľudí. Žiaľ, stále viac je tam takých ktorý buď nevedia pravidlá alebo ich naschvál porušujú a kazia hru ostatným. Aj napriek snahe Adminov, nie je možné aby na serveroch 4 bol stále nejaký admin a dával na to pozor, a niekedy je to doslova nehrateľné. Momentálne sú k dispozícii 4 TTT servery, a málokedy sú ľudia na všetkých, a môj návrh je, že jeden server z nich by sa skryl a nebol by verejne dostupný. Bol by dostupný iba pre ľudí, čo vedia o čom je TTT a hrá sa s nimi dobre - pravidelný hráči, starší hráči a podobne.

Ako si to predstavujem?

1) Na fórum by sa urobila téma, kde by sa zhodli hráči ktorý dostanú prístup (vtedy im bude zaslané IP servera ktoré si uložia a môžu tam chodiť)
2) Hráčov prvých by na začiatku odobrili Admini, ktorý server navštevujú, a každý ďalší kto by tam chcel hrávať, by na tej téme napísal žiadosť, a ak dostane aspoň 5 PRO od hráčov ktorý už tam majú prístup alebo adminov, dostal by IP tiež.

Podmienky?

1) samozrejme je to služba navyše, a navrhujem aby každý kto tam chce hrať musí mať napríklad kúpené VIP.
Prípadne iné nápady :)


Čo na to vravíte? :doge:

WhiteWolf
07-05-17, 16:25
Zbytečnost..

metanol
07-05-17, 16:29
díky za reakciu, aj keď teba som si v živote na TTT nevšimol :)


Zbytečnost..

Lei77
07-05-17, 16:29
To, aby jsi tam mohl hrát musíš mít VIP, to je blbost. A to ostatní nekomentuji...

Burak1
07-05-17, 16:34
Nijak by se to neuhlídalo. Jediná možnost je udělat server pouze pro steam hráče, ale ten by časem taky nebyl moc hraný.

WhiteWolf
07-05-17, 16:54
díky za reakciu, aj keď teba som si v živote na TTT nevšimol :)

Pikaču, Warning:)

Kotlys
07-05-17, 16:58
nereste uz nic na ttt furt neco chcete vymyslet proste jen potrebuji vic adminu a prisnejsi banovani jinak si tam robi kazdy naschvály a pak ta hra upada, delaji si co chcou protoze dostanou fakt kratky ban a vylozene jim to nevadi jak tak vidim...

Grakon2702
07-05-17, 17:36
Až dodělám maturu, vystuduju výšku, najdu si dobrou práci, zařídím si barák, budu mít trochu víc času a Kotelna bude ještě existovat, tak tam zažádám o práva a problém bude vyřešen. VIP server by byl k ničemu.

Kotlys
07-05-17, 17:45
tak to uz budes starej deda co si nezapne pocitac :D

metanol
11-05-17, 14:53
Ja už mám maturu a vysokú za sebou, tak môžem žiadať o práva? :yay: :gabe:

Nihilia
11-05-17, 15:09
1) Nikdy neuhlídáš to, že se IP nedostane i mezi další hráče a co poté s nimi? Banovat je za to, že jim někdo řekl IP serveru a chtějí si tam zahrát? Nereálné.