PDA

Zobrazit normální verzi : prsticeqq



prsticeqq
08-05-17, 15:30
Vypis z konzole:


vypis z konzole viz predchozi zadost

http://csko.cz/forum/showthread.php?56771-lt-prstice-qq-gt-gt-_Koprakek_





Poznamka:






http://csko.cz/forum/showthread.php?56771-lt-prstice-qq-gt-gt-_Koprakek_


dobry den zadost koprakek zavrel ale ub jsem nedostal i ked som nic neudelal

navic cekam i omluvu od admina co dal neopravneny ban

a nelibi se mi takyto vas pristup lebo tu na me iba nadavate a aj ked som vam vsetko vysvetlil furt zadna rozumna odpoved tak toto me nebavi

prsticeqq
08-05-17, 15:32
a ked tady nechcete zbytecne dve stejne zadosti tak nezamykejte tu prvu kedze neni doresena

ja som sa ke vsetkemu vyjadril-

k historii- coz je uplna hovadina kedze tu hraju cca tydzen a teraz som sa prihlasil na foro a resim poprve nejaky ban

ke speslovi- ze nerikam ze je zaujaty ci co ale iba sa mohl splest coz je normalne a nevinim ho za to, ale ze slusnosti se ma omluvit a admin ma udelit ub

ze je ban dluhy me zajima bo stejne bych resil i keby to bolo par dnu

dukaz byt musi lebo to admin ktory dal ban NEVIDEL a spesl sam dat ban nemoze a keby to fungovalo takto- ze speslovi staci necht napise adminom a admini daju ban aniz by cokolko videli, tak na co ten spesl je potem??? premyslejte trocha nebo tu hodte to demo kde som to robil

"Spešl je označení pro ,,vyvoleného" hráče, který má za úkol ptát se dozorců, jestli mají funkční mikrofon a dodržovat pořádek na serverech JB. Může časem povýšit a stát se z něj admin, ovšem to není podmínkou."

coz znamena ze NEMUZE DAVAT BANY- takze je na tom stejne ako vseci obycejni hraci ktori hlasi cheatery nebo bordelare na serverech- musi mit DEMO nebo nejaky DUKAZ

ja som tady uz po treti vsetko vysvetlil- vice veci je v minule zadosti (ohledne te vasi historie, atd...) takze teraz maju prijit vase vyjadreni k tomuto co je TADY a ne ze to same ze "proti ub", atd... vy neco napisete, ja se k tomu vyjadrim a vy se mate vyjadrit k tomu co ja napisu na vase vyjadreni a ne ze se budete vracet porad k tomu co ste napsali jako prvni, takhle to nefunguje a nikam se neposuneme

a preji hezky den

Britny
08-05-17, 16:55
Zajímalo by mě, jak dlouho na tomto portále hráš, že nevíš, že při situacích jako je MTK (ct tlačítka apod) FKs, že není potřeba důkazu jako dema, nebo kdo je vůbec spešl a jakou funkci tu má. Za tebe mluví historie banů, kterou máš a kazíš hru ostatním hráčům, když je úmyslně zabíjíš - neznalost pravidel? Proto je délka taková jaká je. Když dostaneš ban na den, za MTK tak to uděláš zase, tvé bany jsou velice v krátkém časovém úseku.

Otázkou spíš je proč máš takovou historii a proč hráče úmyslně zabíjíš? Nebo to si v těchvšech případech taky nebyl ty?

prsticeqq
08-05-17, 17:49
dobre tak jeste jednou- tady hraju tak cca tyden a dohromadu som tu zatim nahral par hodin

na tym ntb je banu miliarda a tohle je moj prvy takze nechapu co tu furt hovorite o historii bo toto som tu vysvetloval xxx krat

a znova- nezajma me jak dluhy ten ban je, bo je nepravem a nemel byt vobec takze asi takto

EDIT:

tu som to uz pisal:

dobre nechapem ty vase argumenty co se historie tyce lebo som tu dosel teprv nedavno ale co som pochopil tak historia berete jako dovod k temu abystemi misto par hodin nebo dni daly dva tydne coz je v klidu to mi nevadi bo ten ban je celkovy NEPRAVEM takze aj kebych dostal par dni tak to dem resit

EDIT
jeste k tem banum keby vas to zajmalo ta IP adresa je porad stejna akorat ze oni sa odstehovali posledne z teho hral taky autista maly a ten odjel s mamou do plzne bo sa rodice rozvadeli ci to a teraz tu byvam ja bo sme meli deravu strechu a jeste se mi dosral stary PC takze teraz hraju tu z teho ntb na jeho ip bo tam ani net nemame uz

Operak
08-05-17, 18:48
Ale my nemůžeme zjistit, kdo zrovna na tvém notebooku hrál. Za svůj účet případně za ValveID na které hraješ a počítač ručíš ty. Takových případů, že tvrdíš jak bany dostaval někdo jiný atp.. Je tu taky stovky. Opravdu si myslíš, že by portál fungoval pokuď by každý přišel s argumentem "To byl brácha"?

prsticeqq
08-05-17, 19:15
teraz tu zase michas neco uplne jine- ja som tu dosel s tym ze JA SAM so bol na serveru zabanovan ne nikdo jiny- JA SAM som na serveru kajsinovi pisal ze som nebol ja a JA SAM som tu dosel pisat zadost. toto neni jak ked nekdo dostane ban za cheaty a dojde s tym ze "to cheatoval moj brat" ja tu normalne pisem ze JA SOM bol na serveru ked som dostal ban a JA SOM teraz dosel tu na forum- takze to laskavo nemotaj jeste vic nez to je

Operak
08-05-17, 19:31
Já jsem podotýkal tvojí historii, jak jsi tu už několikrát napsal "Ty bany nejsou moje". Né, aktuální ban který se řeší už v druhém tématu na forku.



E: Být tebou, tak po uzavření této žádosti o unban si nezakládám další a další. K unbanu tito nepomůže a můžeš taky vyfasovat ban na forko.

prsticeqq
08-05-17, 19:40
dobre tak znova po desate- tu historia to resite kvoli tomu ze stemi dali misto par hodin dva tydzne a ja vam znova rikam ze to mi je jedno bo bych to resil i tak- kebych dostal jen par dni

uz xxx krat som vam tu vysvetlil vsetko a porad nemam ani ub ani poradne odpovedi od vas- iba tu furt omilate to same tak si dajte par minutek, precitajte si to vsetko co som napsal a az pochopite ze som vsetko vysvetlil tak mi dajte ub a nebo napiste neco nove, rozumime si?

DeadJoy
08-05-17, 20:06
Tak jestli nebude nikdo proti, rád bych taky vyjádřil svůj názor.
Ano, furt tu opakujeme to samé dokola, aby jsi to už konečně pochopil. Koprakek Ti vysvětlil v tvé první žádosti o UB vše na konci a pokud si furt říkáš to své dokola a jen Ty se nás snažíš přesvědčovat, že máš pravdu a že spešl Kajsinek(kterého dost dobře znám a vím co dělá) udělal pochybení a zajistil Ti neprávem ban, tak proč by měl důvod Ti lhát ? Historie banů mluví sama za sebe a ano, mluvím o historii, kterou se snažíš pořád nějakým způsobem vyvracet, že za to nemůžeš, že to je Tvůj první notebook a že tam hrála předtím miliarda dalších lidí. Ale my nevíme, kdo na druhé straně za notebookem sedí, my sledujeme dění, které člověk dělá na serveru. To, že ve výsledku zjistíme, že to byl něčí bratranec a ne Ty, tak za to nemůžeme. Za svuj notebook a svoje ValveID ručíš Ty, viz. Burák nahoře. Já Kajsinkovi věřím, nemám důvod mu nevěřit, že Tě nezná a jen tak si řekne: "Joo, tohodle si vyberu a ten poletí." Pokud máš již v historii banů bany za ct tlačítka a MTK, tak se nedivím, že tedkon Kajsinek jednal tak jak jednal. Spešl si je vědom svého jednání a ví co dělá a dělá to na svojí zodpovědnost. Ty bany za ct tlačítka tam nemáš jen tak náhodou.

Deda z Depa
08-05-17, 20:22
Abychom se vyhnuli dalším žádostím po uzavření této a abychom mu to vyjasnili navrhuju hlasovat o UB a já jsem zásadně PROTI jelikož tvrdohlavému nic nevysvětlíš. Pádné argumenty jsi dostal a víc než dostkrát :) Pac a Pusu

Britny
08-05-17, 20:25
Předpokládám, že ten malý autista co hrál před tebou měl i ten samý nick, jak máš ty, protože mi nejde do hlavy, že ty bany - kde říkáš nejsou tvoje tak podle chatlogu máte i stejnou řeč, navíc píšeš hlavně česky a ted tu vysmolíš Slovenštinu. Jinak pokud by to bylo jak ty říkáš, čemu já osobně nevěřím, tak za MTK můžeš dostat ban na základě hlášení spešla, on sice nemůže dávat bany, ale má jisté pravomoce, takto dostalo banů před tebou už xxxx lidí a ty nebudeš výjimkou, abys dostal UB, možná je zkrácení banu. A jak již zminuješ, že spešl je jen obyčejný hráč, tak není.. Má dokonce jisté pravomoce i zde na webu, což žádný obyčejný hráč nemá, ani v té hře..
Takže ted to víš a snad je to teda něco nového co si chtěl vědět :happy:

prsticeqq
08-05-17, 21:07
britny myslis toto http://csko.cz/forum/showthread.php?55983-spisovatel-gt-ImGustak&highlight=spisovatel

to jako si mam vzit slovnik a vsetko psat spisovne s carkama hackama atd... a pak jeste zalozit stiznost kde pomluvam celu kotelnu a pak dostanu ub? :DDD no tak jestli to tak funguje tak dam vedet vsem co tu maji perma bany necht to urobi takhle

jinak pisu cesky celu dobu iba uzivam take vyrazy jak normalne mluvim no proste hovorove kde je i neco ze slovakonstiny takze tak

deda z depa- ty tady pises neco o tvrdohlavosti- ale ja som vas uz xxx krat vyzval at napisete nove argumenty bo ja som vam vsetko vysvetlil xxx krat

britny- ten spisovatel co z toho ntb hral tak mel svoj nick a ja mam tuten moj takze nemame stejne nicky- navic on tu uz ucet ma tak kebychom boli jedna osoba tak sa asi neserem se zakladanim noveho uctu na foro ci?? jinac sa podivej poradne jake slohovky tu pisal on :DDD ten to bral vazne jak zasrane jednani u soudu :DDD a uz som i v minule zadosti pisal ze sa odstehoval takze to som taky napsal a zase se na to ptate znova a znova tak ja uz fakt nevim co vam dava lidi- zamyslete sa nad tymto a napiste neco nove

a ked sa podivas do chatlogu ci banlistu tak vidis ze JA tady s mojom nickem hraju tak cca tyden (nvm presne) a on tu hral uz davno predtym

deadjoy urcite diky za nazor ale to same- ja som nikde nenapisal ze kajsinek ma neco proti me- me to normalne pride ze sa spletl a nechce to priznat, ale toto som tu pisal taky uz xxx krat takze zas to same- jinak pokad si nevsim tam je vic banu nez iba za ct tlacidla, ale vy tahate iba to co sa vam hodi- je tam miliarda zakazu, cheaty, vlaky, nadavky, atd, atd... ale hlavne ze tam su ty vase milovane tlacidla co? :DDD

KajSinek
08-05-17, 21:22
Admin, ktorý to banoval to zamietol a žiadosť uzavrel. Väčšina z nás je PROTI UB. Ja som sa nesplietol a presne som ťa videl. Ak vidíš bany za cheaty, tak to sú bany iných. Pomocou vyhľadávania, ktoré sa v banliste nechádza, tak sú tvoje bany, ktoré sme našli podľa IP a Valve ID, ktorú používaš ty, čiže bany sú tvoje a nikoho iného. My ti argumentovať stále s novým nebudeme, pretože to ani nepotrebujeme. Ja som sa jasne nesplietol a videl som to čo som videl. Chcel som ťa len kicknúť ako trest, ktorý by si mal od mňa dostať, ale všimol som si tvoj banlist podľa, ktorého som aj hlásil. Tvoja žiadosť bola raz uzatvorená. Myslíš si, že ti znovu požiadanie o UB pomôže? Asi nie, keďže si bol na to už upozornený vopred a bolo to už uzatvorené. K tvojej žiadosti sa vyjadrili admini aj spešli. Ja som sa nezmýlil a nemám prečo klamať. Keby som sa zmýlil, tak sa jasne slušne ospravedlním na začiatku a ďalej sa to nerieši. Aj keď sa hráč slušne ospravedlní na servery a jasne si hneď uvedomí, že čo spravil, tak ho upozorním, zapamätám si ho ( pre budúcnosť ) a hra ide ďalej. Ale jasne som ťa videl, som si istý a nemám dôvod tu klamať tebe, adminom a ani spešlom, či niekomu inému z tohto portálu.

prsticeqq
08-05-17, 21:53
kajsinek to mi chces povedal ze kebych ti jak poslusny skolacek na vsetko prikyval na serveru a napisal ze to nebudem robit aj ked som ani nevedel ze som neco zrobil tak cele tohle divadlo nenastane?? to mi chcec povedat??

historiaa- toto som vysvetlil uz xxx krat ze to nema cenu pisat znova

novym argumentovat nebudete bo nic noveho nemate

ty si se spletl, lhal si na serveru, lhal si v minule zadosti a lzes aj tady- nesnasim takychto necestnych lidi a uprimne me to i docela mrzi

chcel si ma kicknut? tak preco si to neurobil? zanadaval bych si na serveru ale ve vysledku by si bol ty uspokojeny a ja bych normalne hral dal akorat s nejaku stratu penez a jedneho kola

vsiml sis banlista- zase historiaa vysvetlovana xxx krat- ja tu hraju od minuleho tydna coz si snad muzete vycist z chatlogu ci? takze toto uz fakt nepobitam

zadost bola zavrena ale nedoresena a podle fora se ma zadost uzavrit dva dni PO vyreseni

ty posledni vety me dostavaji bo vim ze mam pravdu :DDD nevim preco porad lzes, omluvu uz ani necekam ale toto je fakt sproste, zamysli sa nad sebou a uprimne dufam ze takyto nejsi i v realu bo toto by ma nasralo snad jeste vice

zajmave ze vseci napisete PROTI ale nikdo nenapise PROC :DDD a porad odbihate od tematu, vymluvate se na neco jako historiaa atd, ale abyste normalne napsali PROČ to z vas nevypadne- fakt jak ta ucitelka s pepickem :DDD

DiEAcE
09-05-17, 10:53
Já jsem podotýkal tvojí historii, jak jsi tu už několikrát napsal "Ty bany nejsou moje". Né, aktuální ban který se řeší už v druhém tématu na forku.



E: Být tebou, tak po uzavření této žádosti o unban si nezakládám další a další. K unbanu tito nepomůže a můžeš taky vyfasovat ban na forko.

Spis bych rekl, ze si za chvilku vyfasujes prezdivku druheho Unihoce :cool:

K zadateli: Vsechny udaje a argumenty svedci proti tobe.. MTK ti zjevne neni cizi a nedokazal ses z toho ani poucit? Priste by ale bylo lepsi nejake demo, aby se pak predeslo podobnym a hlavne zbytecnym hadkam na foru.

prsticeqq
09-05-17, 15:02
dieace

ke vsetkym udajum a argumentum som sa vyjadril uz nekolikrat

nechapem co zas do teho tahate MTK ked predtim ste povedali ze iba ct tlacidla

jak sa mozem z neceho poucit ked tady hraju tak cca tyden a tohle je moj prvy ban co tu takto resim na forum???

demo v teto situaci ani byt nemoze bo som nic nezrobil :DDD iba kajsinek sa proste prehledl ci co a neumi to priznat ale to som taky povedal uz nekolikrat

Operak
09-05-17, 16:51
Za samotné CT tlačítka se nebanuje, musel jsi evidetně dát MTK pomocí CT tlačítek.

Eust.
09-05-17, 17:20
Je pravda, že na mtk, fk atd. nemusí být demo, ale jak může admin banovat na základě tvrzení spešla? Nechci tím říct, že by KajSinek lhal, ale admin by měl banovat podle svého úsudku, ne podle úsudku jiných. Dám příklad. Kdyby mi nějaký jiný admin napsal ze serveru, kde nemá práva, že tam někdo porušil nějaké pravidlo a nebylo to na permu, tak tam přece nemůžu nakráčet a dát mu ban, nejdřív se já sám přesvědčím, jestli takovou činnost opravdu provádí a až pak se rozhodnu, co s ním udělám. Tohle se může dost vymstít, protože například daný admin může cítit averzi vůči tomu hráči, tak mi ho prostě nahlásí. Neříkám, že člověk nemá nikomu věřit, ale myslím si, že člověk by měl věřit hlavně sám sobě. Nejlepší cesta, jak se vyhnout problémům.

Nechci se stavět ani na jednu stranu, jenom jsem napsal svůj názor na věc.

Nakladana Okurka
09-05-17, 18:07
Je pravda, že na mtk, fk atd. nemusí být demo, ale jak může admin banovat na základě tvrzení spešla? Nechci tím říct, že by KajSinek lhal, ale admin by měl banovat podle svého úsudku, ne podle úsudku jiných. Dám příklad. Kdyby mi nějaký jiný admin napsal ze serveru, kde nemá práva, že tam někdo porušil nějaké pravidlo a nebylo to na permu, tak tam přece nemůžu nakráčet a dát mu ban, nejdřív se já sám přesvědčím, jestli takovou činnost opravdu provádí a až pak se rozhodnu, co s ním udělám. Tohle se může dost vymstít, protože například daný admin může cítit averzi vůči tomu hráči, tak mi ho prostě nahlásí. Neříkám, že člověk nemá nikomu věřit, ale myslím si, že člověk by měl věřit hlavně sám sobě. Nejlepší cesta, jak se vyhnout problémům.

Nechci se stavět ani na jednu stranu, jenom jsem napsal svůj názor na věc.

To, co píšeš, zní dost rozumně a nezaujatému člověku, který do JB nevidí (nebo se na serverech JB nepohybuje), to může připadat jako dobrý názor.
Jenže JB je specifický mod (přijímání adminů, spešlů, banovaní, zvláštní banlist a mnoho dalšího), kde se většina prohřešků na ban řeší individuálně a jinak, než například na aimu. Na Aimu se řeší nadávky (chatlogu) nebo cheating (HLTV nebo 10 sekundový screenshot). Na JB nemáš nic. No a je jednoduchý přijít na Aim a zkoumat někoho, kdo cheatuje, než zkoumat někoho, kdo dal MFK.
Když si přečteš nějaký moje posty ohledně spešlů v AF, tak uvidíš, že jsem byl zásadně proti tomu, aby spešlové adminum hlásili a ty bezmyšlenkovitě banovali. Ale tady v tomhle případě se tak stalo a prostě nevidím jediný důvod, proč by mělo být něco špatného na tom, že prověřený člověk, kterého sme si (dobře, ste si :D) sami vybrali, nahlásil hráče.
Nepřidává tomu fakt, ze to kvůli historii dostal na dlouho, kdyby dostal tři dny, už by se tu tohle neřešilo.

prsticeqq
09-05-17, 19:52
dekuju eustovi za jeho nazor a som za to rad bo toto je naprosto on point a konecne tady nekdo dosel s necim novym a rozumnym (a neboj chapu to dobre, neberu to tak ze me hajis, cist umim- nestavis sa ani tam ani tam)

okurka ja nerozumim jedne veci- ctes si to vobec po sobe?

"...jsem zásadně proti tomu, aby spešlové adminum hlásili a ty bezmyšlenkovitě banovali..."

a pak napises:

"...tady v tomhle případě se tak stalo a prostě nevidím jediný důvod, proč by mělo být něco špatného..."

akoze aj kebych dostal tri dny tak to idem resit bo znova sa opakuju- je to neopravneny ban a nemel nastat vobec, takze aj kebych mel par hodin tak sa idu zeptat tu na foro o co de

btw mimo temu- teho podpisu som si ani nevsimol- cet si i ostatni veci od Drdy, celu nemu barikadu?

EDIT:
jeste par veci- nevim nakolko je pro vas jb "specificky" mod ale taketo veci ako mtk mfk- to by sa dalo prirovnat k temu ked nekdo rusuje s bombou, nedefusuje, spamuje voice, flesuje spoluhrace, kempi atd.... to su taky veci co sa nedaju dokazat bez dema (akoze v logu je nejde dohledat jak nadavky treba) a eust velmi spravne napsal ze take veci sa taky nebanuju na zaklade hlaseni (znova upozornuju neberu eusta ako obhajovu iba suhlasim s jeho nazorem) proste admin by sa mal ridit taky obyvejnym pravidlom, co som nekde videl uz nevim od koho takze sa omluvam bo nevim kdo to napisal ale: "nevidim, nebanuju" coz toto ocividne nebolo takze vznikaju taketo komplikace

Britny
09-05-17, 20:03
Takže celý problém je v tom, že ban je na základně hlášení od spešla. Kdyby ban dal admin co byl přítomný na serveru, tak to bude ok? Protože admin nikdy nemusel mít na takové bany demo, pokud je pouze v tomto problém, tak mu dejte UB a pokud ho načape nějaký admin na serveru a on udělá nějaký MTK se mu dá dvojnásobek a je to.

prsticeqq
09-05-17, 20:15
hej ono je vtip ze aj keby mi toto zrobil admin nebo kdokoliv proste tak do dem resit- je jasne ale ze admin se narozdil od kajsina nesplete takze takato situace by nenastala- ale stejne hej v podstate je toto podstata problemu takze tak

a jak to tak vidim tak asi co vlezu do hry tak zapnu demo bo vidim ze budu neustale pod dohledem jak petikoruna v bance :DDD

Koprakek
09-05-17, 21:10
Zamítnuto.