PDA

Zobrazit normální verzi : Oživenie COD



[H]e||
08-05-17, 18:09
Ahojte,

touto témou by sme chceli oživiť COD servery. V tejto téme padne pár návrhov, ktoré nás napadli a ktorými si myslíme, že by sme mohli vyvážiť všetky predmety + ešte nejaké ďaľšie veci. Ocenil by som, ak by ste sa držali témy a keď už sa k niečomu vyjadríte, tak aj aby ste napísali, prečo ste pro alebo proti, prípadne môžete písať nejaké ďaľšie návrhy, úpravy, nápady...

V prvom rade - nápad na nový class
Názov: Alpha (kľudne sa môže aj zmeniť)
Primárna zbran: Scout
Sekundárne zbrane: Deagle, USP
Staty:
Inteligencia - 5
Zdravie - 30
Obrana - 10
Kondícia - 40
Špeciálne schopnosti - Šanca na 1/3 instakill scoutou do hlavy, 1/10 "fart"

Zmysel toho classu by bol, že by sa držal prevažne vzadu, niečo ako sniper, a snažil sa nájsť si vhodnú pozíciu, odkiaľ by zabíjal nepriateľov, deagle je presný na diaľku a dáva celkom pekný dmg, usp zase na blízko, má 12 nabojov, nie zrovna najväčší slowdown a dmg, ale je celkom presné.

Ďaľší návrh - buď vypnúť teamflash alebo nás napadlo, že by to mohlo byť v podobe itemu, čo je ďaľší bod.

Návrhy na predmety -
Anti-Flash - myslím si, že je to celkom jasné - zaradil by som to asi medzi defense itemy
Neviditeľnosť - napadlo nás, že by mohlo byť fajn spestrenie skúsiť do hry pridať neviditeľnosť, konkrétne niečo ako je na CTF, keď máte full adrenalin, vtedy ste takmer úplne neviditeľní, sú vidieť prakticky len obrysy.
Lifesteal - na náboje by to bolo 20%, na rakety, míny, dynamity a všetky ďaľšie takéto veci (včetne predmetov samozrejme), by to bolo 50%
Rage - fungovalo by to asi tak, že by ste dávali o 30% väčší damage nábojami, ale budete dostávať zároveň od ostatných hráčov o 15% väčší damage

Nápady na vymazanie aktuálnych predmetov -
Assault boty
Náboje ninjy
Infravize
Armor
Zdravotnický trénink
Překvapení
Trénovaný rekrut

Úpravy aktuálnych predmetov -
Adrenalin - 60hp + 20AP za kill (momentálne je to 50hp za kill)
Sniper boty - +30 kondície (momentálne je to +20 kondície)
NASA Vesta - +40 obrany (teraz je to +30 obrany)
Maximální koncentrace - +40xp za kill, prípadne nás napadlo +25xp za vyhrané kolo (teraz je to +20xp za kill)
Přizpůsobení obraně - +35 obrany (+20 obrany)
Vylepšená vesta - 15-19 nahradiť 25-32
Encyklopedia - +35 inteligencie (momentálne je tam +20 inteligencie)

Ďalej nás napadlo, že by sa mohli pridať nejaké nové mapy, pretože sa tam hrajú stále iba tie isté, napríklad by sa možno mohli pridať tieto mapy -
fun_gta (http://gamebanana.com/maps/195109)
de_wall (http://gamebanana.com/maps/194487)
fy_fourcastles (http://gamebanana.com/maps/195049)
fy_castle (http://gamebanana.com/maps/194861)
fy_iceworld (http://gamebanana.com/maps/194688)
fy_frosty (http://gamebanana.com/maps/194652)
fy_dust2_mini (http://gamebanana.com/maps/194651)
awp_courtyard (http://gamebanana.com/maps/192553)
awp_rusty (http://gamebanana.com/maps/194622)
awp_dust (http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2876/)
awp_dust2 (http://gamebanana.com/maps/194642)

A ešte nás napadlo, že z cod 1 item serveru by sa mohol spraviť huntic only server, pretože vždy, keď sa niekde na inom code hrá huntic, vždy je maximálne predĺženie. A potom logicky na ďaľších dvoch serveroch už asi bude táto mapa zbytočná, takže odtiaľ by sa mohla zmazať.

+ešte edit - chcelo by to nejako nastaviť alebo vyriešiť, aby sa dalo statovať rýchlejšie, prípadne viac statov zároveň, pretože je otravné, ak má niekto level napríklad už okolo 100 a musí klikať každý stat zvlášť

To bude asi všetko, snáď sa vám naše nápady budú páčiť, prípadne môžete navrhnúť niečo svoje, čo vás napadlo.

^nismo
08-05-17, 18:17
Jelikož sem spoluzakladatel a hlavní aktér, kterého to napadlo, tak si dovolím ještě přidat pár map, které by se mohli vyřadit z COD MW 2 a COD MW 2 FY itemů.
COD MW 2:
Vyřadit:
mice_final
oilrig
kotel
mansion_night
militia
abou
atlantis
aztec2
blue_b5
bob
bright
burscheid
canalwar
cbble
celtic
crossfire_sector
cln3_heat
forge
chateu
clear
cpl_fire
cpl_mill
cpl_strike
damage
dust2-urban
huntic
iced2k
kabul
mog
piranesi
rats_fabi
romans
scud
sklad
storm
survivor
torn
dinaunion
vertigo
village
rats3_2002

Nechat:
assault_lol
alpin
italy
office
aztec
dust
dust2
dust4ever
dust_castle
inferno
change_inferno
nuke
nuke_rarea
prodigy
train
tuscan
widlakof

+přidat na COD MW2 nějaké které napsal kolega nademnou.
+ které tam nejsou:
Mirage
Assault


COD 2 FY:
Vyřadit:
Mansion_night
Dust 4
dust 5
sklad
blok
goodtimes
sides
aztec_express2
fy_cbble
dinoiceworld
icevalley
midhaze
quake_night
red_crates
relish,
rox_night
sabaki
sacred
sand
stoneworld
waterland
roflhouse
2forts_se
library
middleage

Nechat:
dust2 long
absolut
azze_leet
azworld
baga
buzzkill
dustworld
iceworld16
icewolrd19
iceworld2k
iceworld_sk
fy_inferno
kox3
maffia
pool_day
pool_suite
simpsons
sniperzone
snow
snow_orange
snowpatrol
mini_d2
woods
snowplace_sym
buzzkill05
simple_v1

+ nějakou z těch mapek kterou vypsal kolega výše.

Nyní k tomu, proč se asi ptáte:" Proč vyřazovat mapy?" "Kde je huntic?"
Jednoduchá odpověď.. Na COD je +- 40-60 map (na každém).. Dookola se točí pár map, Dust2, Huntic ( s maximálním prodloužením), inferno.. A stále dookola, tak mě napadlo proč prostě nějaké mapy nedát pryč a popřípadě je nahradit jinými?
Huntic se hraje neustále, bylo by opravdu dobré nechat alespoň ten jeden server Huntic-u only.

E1: Prosím aby se nevyjadřovali k tomtuo chodu chlapci jako Connan, Mr.BlackDay a ostatní, kteří tam nehrají :--)
E2: Dík že si mě tam nezmínil..
Ve spolupráci s:
No Absolution & Skrrchando

Lei77
08-05-17, 18:30
Ahoj,
1) Nová classa "Alpha" Se mi líbí, proč ne? PRO

2) Návrhy na předměty:
Antiflash PRO
Neviditelnost PROTI To už i na CTF je hard a na COD si to nedokážu představit...
Lifesteal PRO
Rage PRO To se mi hodně líbí...

Vymazání aktuálních předmětů:
Assault boty PRO Podle mě tento item je to zbytečnost.
Naboje nynji PRO
Infravize PRO
Armour PROTI Nevím, proč by se měl vymazávat.
Zdravotnický trénink PRO
Překvapení PRO
Trénovaný rekrut PROTI Zdá se mi v pohodě.

Úpravy aktuálních předmětů:
Souhlasím více méně se vším.

Přidání map:
Souhlasím se vším až na "fun_gta"

Lei77 :)

Fast212
08-05-17, 23:41
S tou onlyhuntic vecou ma to tu dost zaskocilo... pozrite si: http://csko.cz/forum/showthread.php?48239-Huntic kde som dal asi pred rokom uplne ten isty nazor a vsetci boli PROTI... a teraz to tu zalozi admin a je tu same PRO? ako vazne? s tym napadom suhlasim aj ked ma mrzi ze su tu ovce ktorim zalezi ci ten napad da admin alebo normalny hrac a nepozeraju na to s nadhladom. Mozno som to vysvetlil zle kazdopadne som to pisal na rychlo. snad ste ma pochopili

Grakon2702
09-05-17, 08:20
Jen bych chtěl dodat, že server tvoří komunita a ta určitá komunita chce hrát určité mapy, protože ji to prostě baví. Proč jít schválně proti ní?

radim5275
09-05-17, 11:55
Pro, něco na smysl scout classy jsem taky zakládal a byla schválena. Všecky + itemy pro, super nápad, možná jen nechat rekruta a armor. Cod mw 1 only huntic, super nápad a v mapách bych jen nevyřazoval blue_b5.

nikt0
09-05-17, 13:37
Niekedy z vip si sa nemohol pripojit a teraz ked je 1 server full tak zazrak so všetkim suhlasim a dodal som tam reset lebo ked to niekoho prilaka nabehnu tam 100+ tak hned aj pôjdu. A mohli by sa pridat aj nejake vip klasi : terminator.svat ....

^nismo
09-05-17, 15:31
dodal som tam reset lebo ked to niekoho prilaka nabehnu tam 100+ tak hned aj pôjdu.
Souhlasím.

Connan
09-05-17, 16:13
Asi bych se k tomu nevyjádřil, ale když berzox tak prosí, proč vlastně ne.

Tu classu tam bude hrát pár lidí, protože podle mě neudrží krok s ostatními (převážně ss, medic, fs, možná prot), je to vlastně horší sniper, ne? I když nějaký staty má lepší no. Myslím, že je tu víc nápadů na classu, které by stály za to, ale leží tam měsíce.

Návrhy na předmětu jsou zajímavé, anti flash by byl dobrý proti radarovi, zařadil bych to asi mezi utility, ale to je detail.
Na neviditelnost jsem hodně zvědav, mně osobně by se tam líbila, mohla by být sranda, i když commando s tímto, no nevím. Ale vím, že se hodně lidí stavilo proti
tomu, ať se z toho nedělá ten druhej mrtvej mod, ale tak když to navrhl Hell, možná to vyjde.
Lifesteal se mi moc nelíbí, není to dota, ls by dával absolutní moc classám typu FS, Medic, Protector.
Rage bych upravil na use, a aby např po dobu 10 sekund dávalo tento bonus, dávalo by to možná i větší smysl.

Ty itemy klidně smazat, všichni víme, že je to veteš, aby nepadaly furt plukáče a platiny.
Adrenalin se mi hodně líbí, možná by už měl i smysl takhle.

Mapy mi jsou jedno, stejnak se z toho uchytí max 2, přičemž neznám ani jednu, kromě těch awp, nějaký awp_india reborn tady, ty by se mi celkem líbily.

To s těma statama je jasný, to už tu mělo být asi dávno, dal bych to, že na 1 by bylo po 1 statu a na 2 po 10

Návrh hlavního aktéra a spoluzakladatele Berzoxe, kterého to napadlo, je mi asi taky jedno, jen jsem si tam všiml mé oblíbené mapy sklad, tak tu bych nechal na fy, i když nevím, jestli se ostatním nějak příčí.
A ještě Berzoxi, to že se hrají nějaké mapy stále dokola má svůj důvod, který nijak neovlivníš.

^nismo
09-05-17, 16:27
A ještě Berzoxi, to že se hrají nějaké mapy stále dokola má svůj důvod, který nijak neovlivníš.

Vím že to nijak neovlivním.
Ale tuším, že tebe taky nebaví hrát 2 hodiny tu jednu a tu samou mapu. (hunt.)

E: Well nvm.

nikt0
09-05-17, 16:40
Zatial čo tu boli napady tak by sa hodili na oživenie. Ešte tam dodať klasu ako je : svat terminator... Dat reset niekdd to zverejnit a malo by to isť

[H]e||
09-05-17, 16:59
Napadli nás ešte nejaké ďaľšie návrhy, ale hodím to sem ako nový post, aby si to všimli aj ľudia, čo už si ten prvý prečítali a donútil som ich si to pozrieť.

Takže teraz k veci -

Navrhujem hodiť reset levelov. Prilákalo by to veľa nových hráčov a aspoň by noví hráči mali šancu a nemuseli by hrať proti levelom 100+.

A vzhľadom k tomu, že viem, koľko veľa ľudí by s týmto nesúhlasilo (pretože povedzme si úprimne, koľko ľudí z vás by obetovalo svoje levely..), tak mám ešte jeden, možno dokonca aj lepší návrh.
Ten nápad spočíva v tom, že by sme si požičali systém levelov a serverov z módu superhero a aplikovali to na cod servery. Vzhľadom k tomu, že servery sú tri a jeden z nich by mohol prípadne byť huntic only, tak tie dva by sa dali využiť napríklad tak, že jeden server by mohol byť pre hráčov, čo by chceli expiť levely 0-75, prípadne 0-100. A ten druhý by bol pre všetky levely, čiže 0-200.
Ako si to predstavujem?
No, mám dva nápady.
1. Buď by sa to spravilo tak, že by sa nastavilo, aby automaticky classy, kde by boli levely už vyššie ako 100 (101,101...200), nedali vybrať a do chatu by to písalo niečo v zmysle, že ten class už je nad 100 level a nejde na tomto serveri vybrať. A myslel som aj na to, že ak niekto zrovna dá level, ktorý by presahoval level 100 (101 atď), tak by mu to automaticky buď zrušilo class alebo by mu to hodilo nejaký náhodný z tých, ktoré su pod level 101. (0-100)
2. Na server by sa mohol nastaviť špeciálny plugin, ktorý by každé kolo kontroloval, či má každý hráč level 100 a menej a ak by niekto mal vyšší level, automaticky by mu to buď zase zmenilo class na nejaký náhodný pod 101 level alebo by mu to zrušilo class a musel by si vybrať nový. A samozrejme zase potom by platilo, že ak by dosiahol level 101 na tomto serveri, tak by sa mu buď class zrušil alebo zmenil.

Ďalej ešte postreh priamo z hry - na fy serveri nie sú itemy špicl a superhelma.

Ku Connanovi - momentálne už v hre je predmet, ktorý ti pridáva 30% damage (funguje iba na náboje), ale za to musíš obetovať 20 alebo 30hp a nevidím s ním veľa hráčov hrať, okrem toho to podľa mňa nie je až také vysoké číslo. Za to rage by pridával rovnaké %, ale iba na náboje a dostával by si celkovo o 15% viac damage. To znamená, že ak niekto má full int a dá ti normálne raketou napríklad 150 damage, tak ty počas celého kola dostaneš ešte o 15% z tej rakety viac, čo by v tomto prípade znamenalo, že by si dostal 172,5 damage raketou, ak správne počítam.

nikt0
09-05-17, 18:20
suhlasim už davnejšie son navrhoval reset. mohlo by sa to tak spravit že bi sa dala naprikad cod mw 1 do obmedzeneho lvl alebo že by sa hlasovalo ako npr o mapu ale že by sa dali dalo npr: do 30,50,100,150+ alebo tak nejak že by sa dalo obmedzene lvl (ty čo neposluchnu auto kick)

WhiteWolf
09-05-17, 20:11
e||;449857']Napadli nás ešte nejaké ďaľšie návrhy, ale hodím to sem ako nový post, aby si to všimli aj ľudia, čo už si ten prvý prečítali a donútil som ich si to pozrieť.

Takže teraz k veci -

Navrhujem hodiť reset levelov. Prilákalo by to veľa nových hráčov a aspoň by noví hráči mali šancu a nemuseli by hrať proti levelom 100+.

A vzhľadom k tomu, že viem, koľko veľa ľudí by s týmto nesúhlasilo (pretože povedzme si úprimne, koľko ľudí z vás by obetovalo svoje levely..), tak mám ešte jeden, možno dokonca aj lepší návrh.
Ten nápad spočíva v tom, že by sme si požičali systém levelov a serverov z módu superhero a aplikovali to na cod servery. Vzhľadom k tomu, že servery sú tri a jeden z nich by mohol prípadne byť huntic only, tak tie dva by sa dali využiť napríklad tak, že jeden server by mohol byť pre hráčov, čo by chceli expiť levely 0-75, prípadne 0-100. A ten druhý by bol pre všetky levely, čiže 0-200.
Ako si to predstavujem?
No, mám dva nápady.
1. Buď by sa to spravilo tak, že by sa nastavilo, aby automaticky classy, kde by boli levely už vyššie ako 100 (101,101...200), nedali vybrať a do chatu by to písalo niečo v zmysle, že ten class už je nad 100 level a nejde na tomto serveri vybrať. A myslel som aj na to, že ak niekto zrovna dá level, ktorý by presahoval level 100 (101 atď), tak by mu to automaticky buď zrušilo class alebo by mu to hodilo nejaký náhodný z tých, ktoré su pod level 101. (0-100)
2. Na server by sa mohol nastaviť špeciálny plugin, ktorý by každé kolo kontroloval, či má každý hráč level 100 a menej a ak by niekto mal vyšší level, automaticky by mu to buď zase zmenilo class na nejaký náhodný pod 101 level alebo by mu to zrušilo class a musel by si vybrať nový. A samozrejme zase potom by platilo, že ak by dosiahol level 101 na tomto serveri, tak by sa mu buď class zrušil alebo zmenil.

Ďalej ešte postreh priamo z hry - na fy serveri nie sú itemy špicl a superhelma.

Ku Connanovi - momentálne už v hre je predmet, ktorý ti pridáva 30% damage (funguje iba na náboje), ale za to musíš obetovať 20 alebo 30hp a nevidím s ním veľa hráčov hrať, okrem toho to podľa mňa nie je až také vysoké číslo. Za to rage by pridával rovnaké %, ale iba na náboje a dostával by si celkovo o 15% viac damage. To znamená, že ak niekto má full int a dá ti normálne raketou napríklad 150 damage, tak ty počas celého kola dostaneš ešte o 15% z tej rakety viac, čo by v tomto prípade znamenalo, že by si dostal 172,5 damage raketou, ak správne počítam.

Určitě proti resetu, mohl by se udělat server kde by se začalo znovu ale reset na main prosím vůbec.

^SeaBi
09-05-17, 20:15
já jsem pro reset i to ostatní.

nikt0
09-05-17, 22:33
Wolf ja tam mam len 4 klasi pod 150 lvl. Reset by sa hodil alebo npr item 1 dat do obmedzeného lvl

radim5275
10-05-17, 08:07
Až na ten reset všecko skvělé návrhy, pro.

[H]e||
10-05-17, 17:55
Dostali sme ďaľšie nápady na classy.

Rozhodol som sa, že sem dám 4, aby ich nebolo príliš a z nich si snáď vyberiete jeden, ktorý sa vám bude páčiť najviac.

1. návrh
Názov - AK Master
Primárna zbraň - AK47
Sekundárna zbraň - Five-Seven
Špeciálna schopnosť - Neomex 6 = 1/6 šanca na neomex

Staty:
Inteligencia - 10
Zdravie - 25
Obrana - 35
Kondícia - 0

Poznámka - Tento class by nemohol získať žiadny neomex, asi rovnako ako napríklad fire support nemôže dostať raketomet, sapper zase batoh sappera.


2. návrh
Tento návrh som si požičal od Grakona, pretože sa mi páči a príde mi zaujimavý, okrem toho na serveroch zatiaľ nie je žiadny ďaľší taký class. Odkaz máte tu (http://csko.cz/forum/showthread.php?48778-Grenademan)


3. návrh

Názov - Shielder
Primárna zbraň - štít
Sekundárna zbraň - deagle
Špeciálna schopnosť - to by bol práve ten štít, ktorým by sa mohol kryť a neprepustí damage


Staty -
Inteligencia - 10
Zdravie - 20
Obrana - 20
Kondícia - 30


4. návrh

Názov - Reviver
Primárna zbraň - XM1014, MAC-10
Sekundárna zbraň - P228
Špeciálna schopnosť - Anti-Flash, Resus 3 = 1/3 šanca

Staty -
Inteligencia - 5
Zdravie - 20
Obrana - 15
Kondícia - 25

Snáď sa vám aspoň nejaký z týchto návrhov bude páčiť, ak áno, bol by som rád, ktorý z tých classov sa vám páči najviac. Keď tak kľudne píšte vaše návrhy a nápady na zmenu.

nikt0
10-05-17, 19:06
ak chceme oživiť cod tak ked "prilakame novačikou tak budu hrat medzi 100+ lvl a hned aj pôjdu skade prišli" mam skoro vštko nad 150+ a pravdu povediac nebavi ma to hrať na velkich lvl

nikt0
10-05-17, 19:13
1,4 možu byť normal a ostatok 2,3 terminator svat... môžu byt pre vip

radim5275
10-05-17, 19:19
Všechny 4 zní dobře.

Connan
10-05-17, 19:22
1,4 možu byť normal a ostatok 2,3 terminator svat... môžu byt pre vip

Proč sem furt cpeš vip classy, vždycky se říkalo, že vip classy nebudou, pokud vím tak rambo měla být vip classa, a jak vidíš, tak není.

Jinak z návrhů se mi nejvíce líbí 2, a trochu i ta 3, ale moc si ji nedokážu představit ve hře, protože v codu něco jako support classa neexistuje, a nejsem si jistý, že všichni hráči by s tou classou něco udělali.

nikt0
11-05-17, 03:08
Ok

súhlasim s tebou a ešte ta 4 by mohla byť.

JoK123
16-05-17, 06:17
Class nápad sa me páči treba to oživiť + by sa mohlo po listovať dozadu a pridať ešte nejaké classi. PRO

itemy no assault boty nehať ono sa to hodí a ja som to dosť často používal a zdravotník tiež nehať ten používa tiež dosť ludí. ak neháš tieto 2 veci PRO.

+ Nikto si si vymazal staty lebo si mal 1oo to nemalo zmysel možno u tebe to išlo od lvlu ale ja som si urobil všetky classi na 1oo a aj s lvlom 5o odomna odchádzali :D

nikt0
16-05-17, 07:05
No jasne :) dam ťa aj na 20 lvl :D ja nepochopím ako niekto môže hrať na 200 sice ja som mal 2 200 aostatok 150+ ale som expil tie klasi co som mal pod 100- (saper,rambo) a niekedi sniper (173) a ked som hral više 100+ (okrem snipa) tak ma to prestalo baviť.
+ assault boty sa hodia a zravotnik to sa hodí na dlhich mapach
:) aj no go by mohli byt assault boty :) :) :)

Connan
12-06-17, 21:15
Víte, který item je ještě na prd? Autodestrukce :entneho:

SpLaXS
14-06-17, 11:23
Víte, který item je ještě na prd? Autodestrukce :entneho:

Jo, ale pro některé to je TROLL item.. Navíc.. Malé levly proti přesile mají alespoň šanci dát si nějaký ten kill.. Navíc při dobrém využití se s tím dá celkem pomoct i teamu.. A je šance se alespoň trošičku poexpit //Fug

Connan
14-06-17, 20:52
Jo, ale pro některé to je TROLL item.. Navíc.. Malé levly proti přesile mají alespoň šanci dát si nějaký ten kill.. Navíc při dobrém využití se s tím dá celkem pomoct i teamu.. A je šance se alespoň trošičku poexpit //Fug

To je jasné, že je to troll item, nevím o jakém dobrém využití tu mluvíš, napsat /class, zmáčknout 2, po tom držet W a pak zmáčknout C zvládne i berzox, problém přichází, když ten item vyloženě kazí hru, to o jiném itemu neřekneš, protože ostatní itemy jsou pro tebe jen podpora, jak zvýšit tvoji efektivitu, u autodestrukce je to jiný, tam nepotřebuješ mozek, to i u toho AWPčka musíš trošku přemýšlet, protože musíš strašně těžce mířit puntíkem na panáčky. //Con

Grakon2702
14-06-17, 21:17
to i u toho AWPčka musíš trošku přemýšlet, protože musíš strašně těžce mířit puntíkem na panáčky. //Con
Když to řekneš takhle, tak jsou v podstatě všechny zbraně lehké. Stačí tím malým křížkem mířit na to malé kolečko, co mají hráči na těle. Autodestrukce je jediný nejlepší item pro comma. Přiznejme si, na CODu toho aim skillu moc není. Stačí aby ses do comma z dálky jednou/dvakrát trefil a stojí na místě a nezmuže se na nic jiného, než na vytáhnutí deagla. Spíš bych zakázal kombinaci auta s jinými itemy, jako je notes nebo tiché boty (což jsou v podstatě taky ty nejlepší itemy pro comma).

Connan
14-06-17, 22:08
Když to řekneš takhle, tak jsou v podstatě všechny zbraně lehké. Stačí tím malým křížkem mířit na to malé kolečko, co mají hráči na těle. Autodestrukce je jediný nejlepší item pro comma. Přiznejme si, na CODu toho aim skillu moc není. Stačí aby ses do comma z dálky jednou/dvakrát trefil a stojí na místě a nezmuže se na nic jiného, než na vytáhnutí deagla. Spíš bych zakázal kombinaci auta s jinými itemy, jako je notes nebo tiché boty (což jsou v podstatě taky ty nejlepší itemy pro comma).

Jenže u AWP Sniperu, na rozdíl od ostatních zbraní, panáčci padají k zemi po první ráně

[H]e||
25-06-17, 13:26
Classy


Názov - Alpha
Primárna zbraň: Scout
Sekundárne zbrane: Deagle, USP

Staty:
Inteligencia - 5
Zdravie - 30
Obrana - 10
Kondícia - 40

Špeciálne schopnosti - 25% šanca na instakill pri hite scoutou do hlavy, +0.25% zvýšenie tejto šance za každý stat v inteligencii (vo výsledku by to malo byť 50% pri full inteligencii), 1/10 "fart"


Názov - AK Master
Primárna zbraň - AK47
Sekundárna zbraň - Five-Seven

Staty:
Inteligencia - 10
Zdravie - 25
Obrana - 35
Kondícia - 0

Špeciálna schopnosť - Neomex 6 = 1/6 šanca na neomex

Poznámka - Tento class by nemohol získať žiadny neomex.


Itemy:


Lifesteal - na náboje by to bolo 20%, na rakety, míny, dynamity a všetky ďaľšie takéto veci (včetne predmetov samozrejme), by to bolo 50%
Rage - fungovalo by to asi tak, že by ste dávali o 30% väčší damage nábojami, ale budete dostávať zároveň od ostatných hráčov o 15% väčší damage



Odobrať:
Assault boty
Náboje ninjy
Infravize
Armor
Překvapení

Upraviť:
Adrenalin - 60hp + 20AP za kill (momentálne je to 50hp za kill)
Sniper boty - +30 kondície (momentálne je to +20 kondície)
NASA Vesta - +40 obrany (teraz je to +30 obrany)
Maximální koncentrace - +40xp za kill, prípadne +25xp za vyhrané kolo (teraz je to +20xp za kill)
Přizpůsobení obraně - +35 obrany (+20 obrany)Vylepšená vesta - 15-19 nahradiť 25-32
Encyklopedia - +35 inteligencie (momentálne je tam +20 inteligencie)
Zdravotnický trénink - +40hp každých 5 sekúnd (teraz je to +20)

Bug - awp, xp za kola, niekedy neskončí kolo zabitím všetkých hráčov z nepriateľského teamu.

Connan
29-06-17, 22:13
e||;454876']Classy


Názov - Alpha
Primárna zbraň: Scout
Sekundárne zbrane: Deagle, USP

Staty:
Inteligencia - 5
Zdravie - 30
Obrana - 10
Kondícia - 40

Špeciálne schopnosti - 25% šanca na instakill pri hite scoutou do hlavy, +0.25% zvýšenie tejto šance za každý stat v inteligencii (vo výsledku by to malo byť 50% pri full inteligencii), 1/10 "fart"


Názov - AK Master
Primárna zbraň - AK47
Sekundárna zbraň - Five-Seven

Staty:
Inteligencia - 10
Zdravie - 25
Obrana - 35
Kondícia - 0

Špeciálna schopnosť - Neomex 6 = 1/6 šanca na neomex

Poznámka - Tento class by nemohol získať žiadny neomex.


Itemy:


Lifesteal - na náboje by to bolo 20%, na rakety, míny, dynamity a všetky ďaľšie takéto veci (včetne predmetov samozrejme), by to bolo 50%
Rage - fungovalo by to asi tak, že by ste dávali o 30% väčší damage nábojami, ale budete dostávať zároveň od ostatných hráčov o 15% väčší damage



Odobrať:
Assault boty
Náboje ninjy
Infravize
Armor
Překvapení

Upraviť:
Adrenalin - 60hp + 20AP za kill (momentálne je to 50hp za kill)
Sniper boty - +30 kondície (momentálne je to +20 kondície)
NASA Vesta - +40 obrany (teraz je to +30 obrany)
Maximální koncentrace - +40xp za kill, prípadne +25xp za vyhrané kolo (teraz je to +20xp za kill)
Přizpůsobení obraně - +35 obrany (+20 obrany)Vylepšená vesta - 15-19 nahradiť 25-32
Encyklopedia - +35 inteligencie (momentálne je tam +20 inteligencie)
Zdravotnický trénink - +40hp každých 5 sekúnd (teraz je to +20)

Bug - awp, xp za kola, niekedy neskončí kolo zabitím všetkých hráčov z nepriateľského teamu.

Zdravím,

takže, classa Alpha může být zajímavá, popravdě si myslím, že dopadne jako Kentaur, ale budiž.

Co je ale zarážející, je classa AK Master, pro kterou hlasovalo, teď se podržme, enormní počet - 3 hlasy. Nechápu, jaký má ta classa koncept, já v tom teda vidím protectora s AKčkem, dokonce to má i větší obranu nez prot, rozdíl v hp zanedbatelný a kondici lepší. Sice chápu, že lidi by takhle op classu rádi viděli, ale jak na tom budou třeba ostatní classy? Docela bídně.

Itemy jsou hloupost samy o sobě, toto není dota. Lifesteal by udělal op classy např. z FS, sice tu jsou náboje ninjy, ale pak tam je 50% bonus z raket, což je vtipné. Classy jako prot, medic(ten už bude nesmrtelný), FS by byly celkem zajímavé.

Ohledně itemu Rage, navrhoval jsem, ať to je use item na dobu, třeba 5 sekund, to už je jedno, ale takto je to zase hloupost, už když se na to podíváš, tak je to blbost. Už podle názvu Rage, by to mělo být jen na určitou dobu a ne na celé kolo, vždyť to nedává smysl.

Itemy, které chceš odebrat jsou víceméně v pohodě, až tedy na assault boty, myslím, že třeba commandům se hodí, nebo aspoň se dřív s nimi hrálo. Dále armor, je to celkem nouzový item, často ho využívám, když nic nepadá, takže ten bych tam nechal.

Úpravy itemu celkem vítám, až tedy na Sniper boty, Commando by mělo 200 kondice.

Bugy tam holt jsou no, nemyslím si, že se vyřeší, ale když už si to sem napsal, ještě bych dodal, že Kentaurovy miny mohou zničit spoluhráči, předpokládám, že to schválně není.

Kotel
05-07-17, 14:42
Nevím, kdo to furt lockuje, ale ty návrhy je třeba prodebatovat.

Teď budu dělat více změn na cod, takže se to budu snažit udělat vyrovnanější a zábavnější.

Hraje se v podstatě jen cod 2 itemy, tzn. 1 item se zruší. Hrají se převážně mapy, kde se hráči nemusejí hledat a kolo trvá krátkou dobu (proto nejlepší mapa je huntic, sklad, dust2 long, většina fy map). Z toho důvodu se spojí fy a 2 itemy a vyberou se jen ty nehranější mapy + další, které jsou podobné. Pokud by se zrušil huntic, budou právě ti nový hráči čekat půl hodiny než skončí kolo a to nikoho nebaví. Bojuje se většinou skupina vs skupina, takže slabší hráč má větší šanci přežít déle = více expu.

Upravil jsem plugin na balanc hráčů, aby bral v potaz level, takže by to mělo lépe vyrovnávat týmy.

Reset udělám částečný, tady by to neměl být takový problém (tzn. sníží se všem level třeba o 50%, takže každý bude mít poměrově to, co má teď, je to dá se říct stejné jako bych zvýšil max level na 300). Pořád mi někdo píše, že chce vynulovat level, aby měl zas co hrát. K tomu se přidá něco extra na levelu 200.

Cílem není mít 5 serverů po 3 hráčích ale 1 plný.


Classy a itemy se budou řešit potom. U kentaura vymyslím něco hned.

Seeky
05-07-17, 20:26
Reset udělám částečný, tady by to neměl být takový problém (tzn. sníží se všem level třeba o 50%, takže každý bude mít poměrově to, co má teď, je to dá se říct stejné jako bych zvýšil max level na 300). Pořád mi někdo píše, že chce vynulovat level, aby měl zas co hrát. K tomu se přidá něco extra na levelu 200.

Tím že uděláš jen částečný reset dle mého nic nespravíš, akorát tak odeženeš další skupinu hráčů kterou už nebude bavit dělat to zas znovu.
Navíc pokud bys udělal level 300, mohlo by to udělat hru zajímavější, ať už "race o první 300", nebo fakt se statama, kterých by jsi dostal 200 a mohl kombinovat nové možnosti (což na levelu 200 nemůžeš).

Já bych zkusil spíš variantu úplného resetu, s tím že by se přidaly dané classy( ať už classa se scoutem, grenadier, AK master aj. které byly navrhnuté a neměly špatný ohlas)
Taktéž bych přidal ty nové itemy, kterých tu již byla také navrhnuta spousta
Ovšem hlavně bych se zaměřil na téma velkého COD balancu (http://csko.cz/forum/showthread.php?49413-N%E1vrh-na-v%26%23283%3Bt%9A%ED-balance-update), jenž COD určitě potřebuje.

FuckYou
05-07-17, 20:33
+ bych nechal Huntic , Jinak jsem Pro

Kotel
05-07-17, 21:44
Nebo bude max level 150, takže hráči se budou muset rozhodnout, co si namaxují.

Class grenadier nahradí kentaura.

Teď ještě hledám další class na přidání. Štít by mohl být zajímavý, ale to už změní způsob boje.

Seeky
05-07-17, 22:02
Level 150 máš během chvilky hraní, jestli chceš aby ti zase za tři měsíce psali o reset, proč ne.

Kotel
05-07-17, 22:45
Přidány itemy:
vesta nasa +50 obrany (upraveno)
vyškolený voják +25 všechny staty
upravena encyklopedie +50 inteligence

^nismo
05-07-17, 23:28
Gratulujem Kotel. Prave si ma odradil uplne od cod.
Zaujmave ze sa nic neriesilo kym hell nepostol toto.
No nič. Idem radšej plačkat na d2ky.

Seeky
05-07-17, 23:34
Gratulujem Kotel. Prave si ma odradil uplne od cod.
Zaujmave ze sa nic neriesilo kym hell nepostol toto.
No nič. Idem radšej plačkat na d2ky.

To codu jen prospělo

Connan
05-07-17, 23:35
Gratulujem Kotel. Prave si ma odradil uplne od cod.
Zaujmave ze sa nic neriesilo kym hell nepostol toto.
No nič. Idem radšej plačkat na d2ky.

Bůh žehnej tomuhle updatu!

Jinak doufám, že už tam nepáchneš a neskončí to jako s odchodem z kotelny :yay:

^nismo
06-07-17, 00:07
To codu jen prospělo

Dik konankuv přítelíčku. Nezapomeň ho večír pochválit jakej byl ;)

Kotel
06-07-17, 00:09
Server se spustil v srpnu 2012. Za tu dobu je na levelu 200 jen 100 class. To neni zas tolik na takove mnozstvi hracu, takze to neni tak snadne nahrat.
Vi nekdo, jak dlouho muze trvat nahrani levelu 200 ?

Zase plno lidí psalo, že je to na velkých levelech nebaví. Mě pořád vychází nejlépe úplný reset s max lvl 150 + bonusové sbirání killů na max levelu.

Seeky
06-07-17, 00:20
Dik konankuv přítelíčku. Nezapomeň ho večír pochválit jakej byl ;)

:cray::cray::sad:

Kotel
06-07-17, 01:00
změny v changelogu:
http://csko.cz/forum/showthread.php?14878-Changelog&p=456655&viewfull=1#post456655


upraveny skoro všechny classy
reset levelů
max level 150

Connan
06-07-17, 01:02
Pěkně :gabe:

^nismo
06-07-17, 01:45
Aneb jak pohřbít už tak mrtvý server. Škoda.

Kotel
06-07-17, 02:12
Co je mrtvé, nemůže zemřít.

^nismo
06-07-17, 02:17
Tak hlavně na tom robit "smysluplné" updaty a nenechat si poradit od komunity ;)

Kotel
06-07-17, 02:41
Pro mě ale komunita != nismo.

^nismo
06-07-17, 02:42
Pro mě ale komunita != nismo.

Dejme tomu že vím co si tím myslel.
Myslíš že se mě to jakožto jedinému nelíbí? :)

Kotel
06-07-17, 03:23
Já hlavně nevím, co se ti nelíbí. Že končíš jsi napsal ještě než jsem udělal nějakou změnu. Takže je to jen výkřik do tmy.

^nismo
06-07-17, 03:31
Já hlavně nevím, co se ti nelíbí. Že končíš jsi napsal ještě než jsem udělal nějakou změnu. Takže je to jen výkřik do tmy.

Co se mi nelíbí?
1) Unbalanced staty
2) +25 vsecky staty (tvoj item) (AWP 60 kondicky + 100 = 160 + rangerky = 220 + 25 = 245, jó.. to jde.)
3) Pridali sa pouze shit classy. Ne ty co by se meli pridat
4) Neomezilo se prodlouzeni na hunticu
5) Neviem preco ma comm +10 kondicky ked sa mal rusit ako si pisal.
6) SWAT = dmg bonus v kazdom hite? Takze nieco asi ako pluky?
7) Sniper = Kondicka ? Proc? Proc ma byt rychlejsi jak protector kdyz maji plus minus stejnou zatez ? (Zbrane) Proc se smazal glock? OP na fart 6 ked hras awp?
8) Medic je totální blbost. Na lvlu 100 budeš mít meda jako by si měl 200. (K tomuto: Medic má být support, tak mu dám 50 kondicky i když se má držet vzádu. http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/022/138/reece.JPG ;) )
9) Commando. Mělo být zrušené.
10) Sapper? Tank.
11) Demolitions.. Totalna blbost.
12) Rambo proc je pryc dvojskok? Někdo nesnesl trollení doublejumpem tak se dal pryč?
13) Ani jedna dobrá class není přidaná. viz Reviver? Alpha? AK Master?
14) Itemy navrhované mnou a hellem?
15) Antiflash?

Ještě něco?


Btw: neber to nějak superhusto krutopřísně husťácky. Jen ti píšu co je zle

Kotel
06-07-17, 03:43
Udělal jsem jen návrhy, co měly smysl. Tyhle smysl nemají. Reviver má jen resus na 1/3. Antiflash jsem přidal pro celý tým. Class s ak už tam je. Alpha se přidá. Itemy livesteal a rage se tu řešilo, že sem nepatří.

^nismo
06-07-17, 03:48
Udělal jsem jen návrhy, co měly smysl. Tyhle smysl nemají. Reviver má jen resus na 1/3. Antiflash jsem přidal pro celý tým. Class s ak už tam je. Alpha se přidá. Itemy livesteal a rage se tu řešilo, že sem nepatří.

Takze das na nazor jednoho tupého bota co ide prvu kondicku a tak hned tam nepatria? Dobre dobre.


Ano, reviver má resus jen na 1/3.. Co je na tom špatné? Snad nechceš mít každý kolo aj 20x po sebe oživenho borca s automatkou. Či snad ano?
Este by som chcel poprosit o maplist.
E: jaké itemy nedávají smysl? Nebo teda návrhy

Seeky
06-07-17, 03:50
2) +25 vsecky staty (tvoj item) (AWP 60 kondicky + 100 = 160 + rangerky = 220 + 25 = 245, jó.. to jde.)
Kondice z tebe dobrého hráče neudělá

4) Neomezilo se prodlouzeni na hunticu
Pokud komunita chce hrát nějakou mapu, tak proč jí to zakazovat?

5) Neviem preco ma comm +10 kondicky ked sa mal rusit ako si pisal.
10IQ

6) SWAT = dmg bonus v kazdom hite? Takze nieco asi ako pluky?
Tohle je sračka no

8) Medic je totální blbost. Na lvlu 100 budeš mít meda jako by si měl 200. (K tomuto: Medic má být support, tak mu dám 50 kondicky i když se má držet vzádu. http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/.../138/reece.JPG ;) )
Je pravda že tolik kondice by nemusel mít no, vymaxovaná inteligence s plukáčema a op SGčkem bude taky brutální

9) Commando. Mělo být zrušené.
10 IQ

10) Sapper? Tank.
Pravda

11) Demolitions.. Totalna blbost.
Bude to teď prostě průměrná classa

12) Rambo proc je pryc dvojskok? Někdo nesnesl trollení doublejumpem tak se dal pryč?
Na serveru jsme se o tom bavili, dá mu ho zpět

13) Ani jedna dobrá class není přidaná. viz Reviver? Alpha? AK Master?
Classy byly přidány dvě, obě jsou dost dobré

14) Itemy navrhované mnou a hellem?
Sračky

^nismo
06-07-17, 03:54
Kondice z tebe dobrého hráče neudělá

Pokud komunita chce hrát nějakou mapu, tak proč jí to zakazovat?

10IQ

Tohle je sračka no

Je pravda že tolik kondice by nemusel mít no, a jestliže chceme aby byl uplne useless proti nepratelskemu tymu mohli bychom mu dat již zmiňované UMP (dle mého blbost, nikdo to nebude hrát)

10 IQ

Pravda

Bude to teď prostě průměrná classa

Na serveru jsme se o tom bavili, dá mu ho zpět

Classy byly přidány dvě, obě jsou dost dobré

Sračky

2 se týká connana,né mě. já nikdy přes kondičku nešel ;) Ne jen ho, ale zbytku kdo jdou jen přes kondičku bo obr/hp/int nejsou důležité

3) Kondicka comma = 170 + 25 + 25 ti pride malo? keby byla tych 170 :)

Huntic: myslím že tě taky nebaví hrát +- 3h huntic.

Seeky
06-07-17, 04:01
2 se týká connana,né mě. já nikdy přes kondičku nešel ;) Ne jen ho, ale zbytku kdo jdou jen přes kondičku bo obr/hp/int nejsou důležité

3) Kondicka comma = 170 + 25 + 25 ti pride malo? keby byla tych 170 :)

Huntic: myslím že tě taky nebaví hrát +- 3h huntic.

čím pomalejší je comm tím to bude lepší, jak už jednou kotel psal: "commando je sračka a nemá tam co dělat"
K tomu hunticu: Na serveru máš system votování, hráči si zvolí mapu, kterou chtějí hrát, názor většiny převažuje názor menšiny, tak to bylo, je a bude

^nismo
06-07-17, 04:03
Tak proč tam ten comm je? :)

Seeky
06-07-17, 04:07
Aby společně s AWP sniper vytvořil bezvadnýho snipera pro výborný hráče, popřípadně pro hráče kteří jsou natolik schopní, že dokážou zmáčknout C s autodestrukcí.

Kotel
06-07-17, 14:20
Alpha je moc slabej, takže jsem mu přidal damage do scouta +int x 1.3
Rambo dostal menší buff do damage a hp bonusu za kill.

Connan
06-07-17, 14:45
Konečně dobré úpravy no, jen škoda toho resetu, ale jestli počet nových hráčů značně převáží počet odcházejících, tak proč vlastně ne.

Seeky
06-07-17, 14:55
Ten update ramba byl úplně zbytečnej, dělítko o velikosti 7 je ohromné vzhledem k tomu že má 0 int.
Nejlepší by bylo, kdyby jsi mu dal ignoraci obrany, jak jsi včéra psal.

Kotel
06-07-17, 15:07
To je složitejší na provedení. Pak to tím nahradím.

EDIT: ok, hotovo

Koprakek
06-07-17, 15:24
Ten SWAT není dobrej nápad dle mého...

Kotel
06-07-17, 15:31
Uvidíme. Zas tak něco extra to neni, nemáš tolik killů jako ostatní classy, i když víc vydržíš. Do nohou dostáváš damage.

Kotel
06-07-17, 15:54
Commando může sebrat ze země štít a má ho pak do konce kola. Upravil jsem, že pak dává instakill i levým tlačítkem myši.

Swat bude dostávat větší damage od granátů (+30 + int/2 útočníka)

Seeky
06-07-17, 15:54
Ta classa strašně zdržuje hru.

Kotel
06-07-17, 17:23
Alpha je pořád na nic i při nějakém zvýšeném damage.
Přidal jsem, že při HS bude ignorovat def itemy jako helmy a notesy.
Swat mi nepřijde, že zdržuje, je to sranda. Pár hráčů si to dá na vyzkoušení a pak stejně hrajou něco jiného.

Kotel
06-07-17, 20:46
Opraveno pár bugů. Zatím to vypadá vybalancovaně.
Ještě je tu bug, kdy dostává granát i class, co ho nemá mít.

Kotel
06-07-17, 21:52
Grenadierovi trochu snížen damage na HE z int, dává to moc. Ale trochu zvýšen, když je hráč dále od HE.
Bonus damage bude granát dávat jen při přímé viditelnosti na hráče.

EDIT: na mape sklad uz je to ok zda se, nezabije to 4 hrace najednou jako predtim, stejny problem byl na huntic, tak to by melo by take ok

Kotel
07-07-17, 00:03
Opraven item awp sniper a vrácen (už se nestane, že by dával snipera každé kolo i bez itemu). Item může padnout i sniperovi.
Vrácen item dynamit.

Mírně upraveny staty některých class. Medik -10 kondice, -10 obrany. Demolitions +20 obrany.


Trochu bufnut sharpshooter (oproti ostatním trochu ztrácel, ale má nejlepší zbraně na dálku i na blízko).
Kazde 2 sekundy extra damage(15+INT/3) s M4A1 nebo AK47 z předchozích (15+INT/5)
staty:
zdraví: 30
kondice: 0
int: 20
obrana: 10
armor: 30

Stitnanek
15-07-17, 19:52
tak to je to největší hovno na světě ... když nekdo mrčal že nema co hrát tak jsi měl zrušil lvly jen těm hráčom co to chtěli ... popřípadě 200ky stáhnut na 150 :D ale všechny classy ? :D doufám že vás napadne nejaký obrovský vir a zajebe vám celý "portál"

Kotel
15-07-17, 20:20
Díky za názor. Další hovno do sbírky.

Stitnanek
15-07-17, 20:20
a tedkom když kukám na jednom serveru je 7 lidí :D zbytek je prázdný :D ... tož kde sme ? :D když bys udělal třebas že .. lvly do 100 zustanou a ostatní lvly bys zresetoval na 50% z toho co je nad 100... např lvl 200 - 100lvl zustavá a 100lvl rozdělíš na půl tak máš lvl 150 .... nebo máš lvl 180 - 100 zustává .. zbude 80 a to rozdělíš na půl tak máš lvl 140, z lvl 190 bys mel 145, z lvlu 170 - 135 atd atd atd

Stitnanek
15-07-17, 20:23
tak jako nemusíš sa veřejně chválit že sbíráš hovna, jak to pak vypadá ? ale asi jsi ve svojí sbírce hoven vyděl inspiraci a z CODka si udělal taky jedno hovno do sbírky