PDA

Zobrazit normální verzi : Nadžování hledaných vězňů



Grakon2702
09-05-17, 21:00
Play3rko
STEAM_0:0:128193072
91.219.132.161

Na jb_oasis svou vlastní demencí zapříčinil, že vězni byli po házení granátů hledaní. Říkal, že je máme nechat, načež jsem ho upozornil i s druhým ct, že se to nesmí, tak jsem začal zabíjet hledané, načež mě jako simon zabil. Dále hrál s hledanými wipeout. Náhral jsem jen velmi krátké demo, protože se to seběhlo všechno rychle, každopádně je na něm vidět, jak s hledanými spolupracuje na tom wipeoutu.

https://uloz.to/!VzhFCd7luvDw/blbec-dem Nefunguje vám kopírování linku.

Latins
10-05-17, 07:59
Když je to zapříciné demencí CTčka a potřebuji daný počet na atrakci, tak jsem to taky občas udělal.
Já v tom nevidím nic špatného až na to, že je to mírné nadržování.


Doplňek - Ne, neřídím se strikně pravidly. Každý moment je na modu JB v něčem jedinečný.

Ne, nezastávám se nikoho. Mám svůj metr, který platí na každého Steam i NS hráče, ať ho znám nebo ne.

Grakon2702
10-05-17, 09:03
Když je to zapříciné demencí CTčka a potřebuji daný počet na atrakci, tak jsem to taky občas udělal.
Já v tom nevidím nic špatného až na to, že je to mírné nadržování.

Nebudeme jmenovat, někteří by mu hned na serveru šoupli ban. Díky těmto dvojím metrům se radši řídím zásadou, že dokud dodržuji pravidla, nic se mi nestane. V tomhle případě jsem byl i přesto zabit jedním arogantem, kterého je na serveru slyšet nejvíc, když někdo poruší pravidla.

Operak
14-05-17, 10:09
Nekoukal jsem na demo, ale podle všeho Simon nezabil hledaného. Není nikde napsané, že musíš nutně zabít hledaného vězně. Pravidla říkají. Jestliže je nějaký vězeň hledaný, tak ho máte právo zabít. Ale jde o konkrétní situaci. Potom je tu ale nadržování, pokud už nějakého hledaného předtím zabil. Toto by jsem neřešil zákazem, ale upozorněním.

Grakon2702
14-05-17, 19:32
Ok, můžete lock. Odteď nebudu zabíjet hledané, kteří mne nebo jiné ct neohrožují.