PDA

Zobrazit normální verzi : V!ky:*,~D --> ^SeaBi



Nemec.Tomas
09-05-17, 21:41
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 219245)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 52 minut a 59 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Neustale kempeni na lasta vulgarita po banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < V!ky:*,~D >
[AMXBANS] Tvuj nick: V!ky:*,~D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:121943011
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:121943011
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.200.133
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.200.133
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ^SeaBi >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust_castle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Byl mi dan ban na tri hodiny za "neustaly kemp na lasta" na Furienu. Popiram ze bych nejak na lasta kempila a myslim ze se spis jedna o to, ze admin SeaBi porusil pravidla a to na me, kdyz se mnou zacal hybat kdyz jsem byla last last za CT coz by se nemelo a bylo ocividne ze si to uvedomil az pote, co jsem ho na to upozornila protoze se odpojil a nevyjadril se k tomu. Za cca 3 hodiny od tohoto incidentu se pripojil na server kde jsem mu psala co to melo znamenat protoze by me zajimalo jake k tomu mel duvody (Sam mel to kolo SK a mozna nechtel zbytecne umrit, no kazdopadne je to zneuzivani prav.) On mi na to samozrejme neodpovedel normalne, mam pocit ze neodpovedel vubec a jen si hral dal. Po cca 5 kolech kdy nas tym byl zrovna ten slabsi, furt jsme dostavali a ja se rozhodla ze bude lepsi pockat na superknife (rank 45 na F serverech, druhy nejlepsi v mem tymu mel neco kolem 1500 rank takze mi prislo rozumne to tak udelat) Cekam si na superknife a najednou se mnou zase zacne hybat, muze mi nekdo prosim vysvetlit proc maji Tecka neviditelnost kdyz se nehybou, kdyz uz je to druhy admin co mi rika at nekempim za T? Ta neviditelnost je tam protoze se ma kempit, cekat a dat zada kdyz si je proti vam nekryjou. Na to jsem se samosebou nastvala a napsala jsem mu proc se mnou jako za ten den uz po DRUHE hybe bez nejakeho oduvodneni a zase jsem se bohuzel nedockala odpovedi ponevadz admin ma asi nejakou poruchu na klavesnici. :) To jsem delala asi jeste tri kola za T, ovsem to nebyl kemp typu cele kolo cekat na jednom miste, proste jsem utikala, zabila nebo nahitovala a pokud neco nevyslo presne jak melo letela jsem dal a dohapkovala se na B situ na de_castle. Potom se vymenily strany a ja byla za CT, prvni kolo me zabili pomalu jeste nez jsem stihla opustit nas spawn vcetne vsech dalsich a nedostala jsem last( zemrela jsem jako prvni nebo druha). Kolo na to, tedy druhe kolo za CT jsem bezela rychle do vody, jednoho jsem zabila a schovala se, cekala jsem tam asi deset sekund a dostala jsem ban za cekani na last. Sla jsem na TeamSpeak vaseho serveru a psala jsi s danym adminem, napsala jsem mu, at se k problemu postavi jako chlap a ne jako mrdka a jde to se mnou poresit - Ban byl prodlouzen na 24 hodin za vulgaritu. Pritom nejak podobne to clovek ma aji s policii, kdyz reknete verejnemu ciniteli = v tomto pripade podme brat ze policajtovi - ze se chova jako ... nebo ze je pomaly jako... no zkratka a dobre nereknete rovnou to, co si myslite a spise ho k necemu prirovnate nemuzou vam za to udelit ani pokutu, ani vas oznacit za vytrznika nebo predvest. Nerekla jsem ze je dany admin mrdka, rekla jsem at se tak nechova, to ze se tak zachoval uz bohuzel je problem jeho, ne muj. Nic za co by dostavali lide ban normalne jsem neudelala a je to asi prvne co jsem videla nekoho za takovou vec ban dostat. Navic pokud si pamatuju tak Fantomas nebo V4nd4l, Sleezo a spol. takove veci delali cca pet let zpet porad a bany za to NIKDY nedostali. Zadam aby se k teto problematice vyjadril nekdo OBJEKTIVNI( to znamena ne nekdo, kdo jde ruku v ruce s asi nemym adminem SeaBim :). Dekuji za vsechny normalni komentare a odezvu. chtela bych aby admin dolozil sve duvody k banu minimalne fotkou nebo demem protoze mi prijde zvlastni ze me muze bez nejakeho vetsiho premysleni na den vypnout bez potrebnych dokazovacich materialu.

Viky

^SeaBi
09-05-17, 21:57
Hm, nebudu psát dlouhpu srajdu jako ty a pokusím se to napsat slušně....

Začnu asi tvým stylem hraní, které se týká toho stejnýho dokola, neustále kempíš, čekáš na lasta (Jak za CT i T) a pak děláš chytrou na celej server, ne jenom že urážíš hráče typu "takovýma dementama se nenechám zabíjet" a potom se odpojíš a utečeš ale myslíš si o sobě bůh ví co. Nejdřív jsem ti dal ban na 3 hodiny, teď to máš na 2 dny, protože seš malá nevychovaná holčička. Když jdeš za někým s nějakou stížností, můžeš to napsat slušně a normálně, to jak si mi psala na tsku že jsem mrdka, čurák a nevím co ještě, je důvodem proč jsem ti to prodloužil. Jak už si napsala, počkáme si na vyjádření dalších adminů :-). btw. hýbal jsem s tebou jenom jednou, ne 2x, takže si k tomu všemu ještě vymýšlíš, gj.


To, co se dělo na TS po banu.. Pokud si byla vulgární, tak bych to také prodloužil na 1 den, ale nevím, jak to bylo.

Na ts se dělo jenom to, že mi tady chlapec (prý tvrdí že je holka) začal nadávat do čůráku a mrdek, když jsem mu napsal, ať si založí žádost o UB, tak mi na to napsal, že se mu tam vyjádření lowaci, něco v tom smyslu.

Troppe
09-05-17, 22:30
Nevím kdo ti řekl, Viky, že za T se nesmí kempit. Kempit za T můžeš, ale nesmíš úmyslně čekat na lásta. Nevím, jak to bylo v danou chvíli na serveru, ale často mi píšou hlášení na Steam, že kempíš na lásta. I když jsem s tebou na serveru, tak máš věčně lásta. Snaž se to prosímtě nějak omezit. Ale nejsi v tom sama. Je vás tam takových více, že si počkáte na lásta a pak jedete. Když vás sundají a nemáte další kolo na SK, tak si většinou počkáte znovu. Když sundáte celý tým, máte na SK a jedete do výměny stran.
Něco jiného to je u CT, když vás pořád rushujou a ty se zakempíš někde, kde můžeš přežít na lásta. Za CT je to pochopitelný, ovšem jenom při těch výše zmiňovaných rushech.
K takto krátkému banu není demo potřeba. To, co se dělo na TS po banu.. Pokud si byla vulgární, tak bych to také prodloužil na 1 den, ale nevím, jak to bylo.

Jeremy
09-05-17, 22:44
U mňa to platí tiež. Keď som na servery a si tam aj ty tak máš vačšinou lásta a podľa mňa to potvrdí každý admin ktorí ťa tam stretáva častejšie, že si rada počkáš. Pár krát som aj ja uvažoval o bane. K dalšiemu sa nevyjadrujem keďže neviem ako to bolo.

Samco
09-05-17, 23:16
Ahoj, konkrétnu situáciu som nevidel, no posledné dni, keď som zbehol na chvíľku na furien, som si taktiež povšimol, že na lasta často čakáš a máš ho viac krát než ktokoľvek iný. Náhoda v tom podľa mňa nebude.

Tento názor je samozrejme len z globálneho hľadiska a netreba brať naň ohľad v prípade udelenia/zamietnutia unbanu.

plejerplejer
10-05-17, 18:35
1. Těžko se někdo objektivně vyjádří k něčemu co neviděl.
2. I kdyby viděl, mnoho situací se tu dá brát z mnoha stran.
3. Admin je prověřený hráč, který prokázal nějakou zkušenost v posuzování chování ostatních hráčů a osvědčil se, z toho vyplývá....
...4. V případě, že je tvrzení proti tvrzení, má pravdu admin, protože v 99% nemá nic proti konkrétnímu hráči, kterého ani nezná, ale má zcela zásadní výhrady proti tomu co na serveru dělá, když ho ocení banem a to...
...5. Bez ohledu na to, co si o tom subjektivně myslí hráč.
6. Z toho vyplývá, že si o svém stylu hry můžeš myslet cokoli, ale admin tě upozornil na to, že hraješ nefér a ty to respektuj.
7. Argument: ostatní to dělají a nikdo za to ban nedostal je k ničemu, protože ano, hodně hráčů ban za mnoho věcí nedostane, protože admin není bůh a nepřetržitě nesleduje každý server 24 hodin v kuse, prostě v tu chvíli viděl tebe a tebe řešil.
8. Neviděl jsem admina SeaBi, že by si překrucoval pravidla podle toho jak se mu hodí a naopak...
...9. Je jeden z mála, co má odvahu banovat i nefér hru, kterou by někdo jiný toleroval.
10. Ještě jsem ho neviděl, že by někomu udělil ban jen proto, že se mu chce, nebo proto aby pomohl sobě ve hře, jak se snažíš naznačit.
11. Objektivněji se vyjádřit nemůžu. PS: příště se toč a svá tvrzení můžeš objektivně doložit.
12. Je to jen hra, tak z toho nedělej životní tragédii. Pěkný den přeje plejer aka nero LAMA CZ.

Del!k98
10-05-17, 19:34
Prosím ťa, ty nič nepiš o tom, že nekempiš. Vždy keď si idem zahrať a mam ťa v tíme, tak jediný kto je last si ty. Možno si mimo keď hráš csko a nevieš vlastne ani čo robíš, tak si nepamätáš. Ale toto stačilo napísať, že maš nejakú chorobu.Nie písať takú slohovku.

Dimitri19
10-05-17, 20:25
Čau , k danej situácií nemôžem nič napísať ,pretože sám som ju osobne nevidiel ani hráč/ku poriadne nepoznám ,čiže neviem akým štýlom hrá ani nebudem zbytočne čítať tie vaše slohové práce ,ktoré sú v každom druhom threade. Post píšem podľa reasonu ,ktorý je uvedený vyššie ,čiže ak hráč porušil ďalšie pravidlá ,tak dĺžku banu nechajte.
Ale myslím si ,že ban na den za kemp + Furien 09-05-2017 21:07:16 STEAM_0:1:121943011 93.99.200.133 V!ky:*,~D cocot:DD
je podľa mňa moc , na servery je viacero horších nobrainov ,kt. nadávaju po bane. Nepíšem aby si admini od primitívov nechali skákať po hlave ,ale toto je už moc , ban na deň. Za toto by som banoval max na 6-8 hodín. Rozhodnutie je však na banujúcom adminovi ,ale som za UB.

Burak1
10-05-17, 20:30
Dělá to opakovaně (co jsem se dočetl), ban není ani nijak moc přehnaný. Jsem proti unbanu.

Nemec.Tomas
10-05-17, 22:36
No, a jak právě píšeš nás rushovali a já dostala ban druhé kolo co jsem kempila za CT na lasta. Pokud se vám zdá že kempím často na last problém bude asi v tom, že se toho lasta dožiju, nemám nějak málo killů a to i když teda podle vás lasta mám pořád = I u kempení zabijím ostatní a nejsem na spotu kde mě nemůžou vidět a jsem tam nějak extra tajná, jsem na místě kde se dostává hůř, můžou mě vidět a s trochou skillu zabít.

Člověk který nazve něčí žádost/dotaz/prosbu "srajdou" jenom protože má omezené IQ a myslí si, že když je adminem na hře z něho dělá pána tvorstva... (A to že už být adminem na 1.6 není co bývalo - hra pomalu ale jistě klesá dolů)...Nevím jak tento člověk může být ověřený nebo jak to tu někdo psal, spíše takové divné individuum které zaplo furieny a přišlo dělat problémy hráčům na server kde ani nezná pořádně pravidla :) A pokud si se mnou nehýbal dvakrát tak jen jednou a to i tak v nesouladu s pravidly a na tom castlu se mnou hýbal tedy hráč, který se jmenuje na steamu ted momentálně F4ke ale furt si mění jméno. To nic nemění na tom že to bylo neoprávněně a nebyl k tomu žádný důvod.

^SeaBi
11-05-17, 15:52
Nic takováho si o sobě nemyslím, jenom se snažím aby dětska jako ty, hráli na kotelně bez cheateru, nic víc. Nejdřív se zamysli prosím nad svým IQ + to co píšeš je kravina už od první věty. Můžeš si tady vymýšlet jak chceš, většina furien adminů to potvrdila, seš jenom ubohej čekač na lasta, co si o sobě myslí jakej je king, když vyhraješ s 200 hp a eskáčkem. Hra klesá dolů, díky takovým hráčům jako seš ty. Už to dál řešit nebudu, UB ti nedám, čau :bye:

Troppe
11-05-17, 16:09
Ban vypršel.

Nemec.Tomas
11-05-17, 16:35
Problém je v tom, že ta tvá většina furien adminů by mě 1v1 nedala ani kdybych měla 100hp a oni 200 :) Myslím že zrovna ty máš problém s tím že tebe a bandu tvojich kamarádů co neumí pravidla zabijím pravidelně kdykoliv příjdete. Další problém je že jako "king" si určitě nepřipadám protože s 200hp a SK dokáže doopravdy zabít každý kdo to trochu umí, tady je háček v tom trochu umí - protože moc lidí to zrovna v té situaci v mém týmu neumělo. Nejde mi ani tak o UB, ban byl krátký a na rozdíl od tebe mám nějaký život u kterého csko nepotřebuju na maštění ega. Jde mi spíš o to že k banu nebyl důvod a chtěla bych tě upozornit že si budu natáčet vše co se bude ted na serverech dít což pro tebe znamená že bud banuj vše, nebo nic( A samozřejmě v SOULADU S PRAVIDLY FURIENU, protože ty pravidla si buď upravte, nebo dodržujte taková jaká jsou)... Je trochu přitažené za vlasy to, že za stejnou věc kterou prostě MUSÍŠ vidět dostanu ban JENOM já a těch dalších deset lidí si může dělat nadále co se jim slíbí. A v poslední řadě bych ti chtěla říct že pokud si myslíš že hra, která má tolik let jako je csko umírá protože na ní někdo kempí na lasta, je tvoje inteligence na bodu houpajícího koníka, ve hře cheateři byli, kempeři též a tak to zůstane. Hra klesá dolů protože je stará, tak si vytáhni hlavu ze zadku - už ti není sedm let a nehraješ ve školní družině :) PA!:thumbdown:

Troppe
11-05-17, 19:42
Problém je v tom, že ta tvá většina furien adminů by mě 1v1 nedala
Teď se cítím jako nůb a urazilo mě to. :( Někdy dáme 1v1 :happy:

F4Ke :-**
11-05-17, 19:45
Ahoj, čakanie na lasta sa berie ako úmyselný kemp a na servery sa normálne banuje, a nemáš pravdu keď hovoríš, že nikto za to ban nedostal. Pretože už som zato ban dal a keď niekto čaká na last tak ho nahlás a uvidíš že dostane ban.

Koprakek
13-05-17, 12:34
Lck.